+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/121

Tema: Internet-zadnje bojiste za alternativna misljenja

Nisam znao na koju temu ovaj post staviti, mislim da je tu najprikladniji.

Naime, trenutno jako popularna serija, koja je preko noci (kasnije cu objasniti i zasto) pobrala brdo nagrada u Holivudu... do sada nevidjena antikrscanska propaganda, skoro pa otvoreno blacenje i najprizemnije vrijedjanje krscanstva. Sluskinjina prica, kako glasi naziv u prijevodu... nedavno su ove hrvatske kvaziliberalne lezbace pokusale kontraprosvjed vezano za IK obucene kao te sluskinje...
    Ukratko, rijec je o ekranizaciji popularne knjige, radnja smjestena u blisku buducnost, USA je nestala, teroristi (naravno, radikalni krscani) preuzimaju vlast i osnivaju Gilead, tiransku tvorevinu u kojoj ne postoje ljudska prava, apsolutno nikakva prava.
    Naravno da se prica ne bavi "sitnim detaljima" poput toga od cega ti ljudi zive, ako nista ne funkcionira osim krscanskih radikala koji su naoruzani na svakom kutu ulice, ne postoje ni tvornice ni bilo kakva ekonomija, oni se tim "sitnicama" ne bave... u fokusu price je jedna ruznjikava zenska (glavni lik, nije slucajno ruznjikava, sve to ima svoju poruku) kojoj krscanski teroristi otimaju dijete, suprug bjezi u slobodarsku Kanadu gdje bjeze i ostali ugnjetavani, a pogadjate ugnjetavani su: pederi, lezbe, muslimani, Zidovi.. ruznjikava je inaca u braku sa likom koji je zbog nje ostavio suprugu, on je crnac a ona je bjelkinja dakle imamo i tu "dugine boje" multikulti pricu... njena najbolja prijateljica je lezbaca, a mama joj je bila feminstica koja je obozavala uzrecica tipa "fucking Jesus" i slicno, dakako tu su i logori za nepodobne antikrscane a sluskinje su zene koje sluze kao robinje krscanskim gospodarima cije zene ne mogu zatrudnjeti (ameriku je iznenada preplavila epidemija neplodnosti i bebe su rijetke, to je i dovelo do unistenja drzave).. naravno, krscanski gospodar siluje sluskinju i primorava je da zatrudni i rodi bebu svojim gospodarima... ako ne slusa bespogovorno, ide u logor... u logoru su naravno i Zidovi, ta gdje bi oni drugo mogli biti, a i islam je zabranjen pa jedan dobri musliman skriva kuran ispod kreveta dok glumi poslusnog krscanina... u medjuvremenu je i on objesen, jer krscani ubijaju sve, bukvalno sve...

Da ne duljim dalje... serija je hit u "liberalnom svijetu" i vjerujem da ce dozivjeti 10. sezonu (trenutno je druga u tijeku, zapravo su potrosili pricu iz knjige, i sada scenaristi sire radnju o kojoj sam vec pisao, logori za nekrscane, ultrasimpaticne i dobre lezbejke koje sire ljubav, zli krscani koji ih proganjaju, queer aktivisti koji su tako kul dok psuju Isusa, i slicno)

antikrscanska propaganda je odavno poprimila razmjere histerije, ali ovo je novi level... jedino sto scenaristi ne smiju ove zle krscanske tirane nazvati nijednim imenom, jer su im sve krscanske zajednice u USA najavile tuzbu ako ih slucajno povezu sa svojim fiktivnim bolesnim scenarijem.
    Posljednje uređivanje od crni bombarder : 23-05-2018 at 22:49

Čul sam za to, ali nisam gledal. Sad sam pogledal kratku recenziju. Ti ljevičari su fakat živa komedija, njihove drame su bolje od komedija. Komentar na Jubitou je da je žena napisala tu knjigu u jeku iranske revolucije gdje su žene stvarno masovno izgubile posao i morale početi nositi hidžabe, a prema njima je krenulo tlačenje od islamskog patrijarhata. Sam kaj je ta ludača smjestila tu radnju u SAD gdje žene nisu nikad i neće nikad biti tako tlačene.

odlicno im se to uklapa u ovaj moderni 'rat protiv Irana'... da, zene su u Iranu potlacene, a u prijateljskoj wahabi Saudi Arabiji uzivaju sva demokratska prava

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa izbacili su bili i onu seriju the young Pope, sto bi od onoga.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

nisam Mladog Papu gledao pa ne znam... sad se sjetih i trilogije Da Vincijev kod i proturanja ideje kako je Isus imao dijete sa M. Magdalenom... takodje popularna bez ikakvog razumnog razloga, osim sto je direktan atak na nauk katolicke crkve.

Imaju i onu promociju masonstva Oci zirom zatvorene... imaju oni toga

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    nisam Mladog Papu gledao pa ne znam... sad se sjetih i trilogije Da Vincijev kod i proturanja ideje kako je Isus imao dijete sa M. Magdalenom... takodje popularna bez ikakvog razumnog razloga, osim sto je direktan atak na nauk katolicke crkve.

Imaju i onu promociju masonstva Oci zirom zatvorene... imaju oni toga
    Pa dobro, taj žanr kršćanske konspiratologije je jako popularan u svijet. Baigent, Leigh, Brown...Svi oni su odlično zaradili na forsiranju hereza, mitova i laži o Crkvi.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    odlicno im se to uklapa u ovaj moderni 'rat protiv Irana'... da, zene su u Iranu potlacene, a u prijateljskoj wahabi Saudi Arabiji uzivaju sva demokratska prava
    U svim islamskim državama su žene potlačene. To proizlazi iz Kurana.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pa izbacili su bili i onu seriju the young Pope, sto bi od onoga.
    Nisam to gledal.

Datum registracije
    Sep 2016
    Neznan, u taj masineriji danas Wahlberg i Eastwood izbacu neki patriotski filmic i to je to, problem je sto je ta masinerija po struci najizbrusenija, upakiraju svoje ideoloske zvake zanimljivo i tako ih prodaju.

Nikidan procita kako se ona glavna neatraktivna iz Sex and the Citya javila i rekla kako je iz danasnje vizure ta serija aposlutni shit. Ja kazen iden procitati, mozda neka kritika povrsnosti, budalastine bez sadrzaja.....

Kada ono.....manjkalo je u seriji LGTB zajednice i Afro-Amerikanca i drugih ne-bijelaca.......kaze pametnica. A sta reci.

jedino je jos Gibson ostao kao usamljeni galeb...

da, malo je sto su u seriji cetiri fanfulje promovirale nemoral i bludnicenje na svim poljima, nedostajalo je lezbo orgija i crnackih kurceva od 30 cm da prostite

Datum registracije
    Sep 2016
    E sad, neka mi lola oprosti.

Lola.....

Datum registracije
    Sep 2016

Tija bi par stvari komentirati, nisan ni pogleda cili interview, valjda i necu, stiga san do onoga sto me zanimalo, a to je Kolumbija(zanimat ce i Humphreya). Pricaju ovaj moderator i ovaj dalmatinski rastafari o svemu i svacemu, kad dotaknu se oni i tema vjernici, katolicka crkva, domoljublje.....

Ima lik par dobrih izjava (moderator), poput nije domoljublje cisto mahanje zastavicon, nego i uredno placanje poreza itd. i onda krene na temu vjernici. Izlaje se moderator na vjernike, kao misioniraju njega jadnoga, pedofili u katolickoj crkvi, 6% svecenika pedofili, i kaze lik, pedofilija je bolest, kako drugo nazvati.

Eto, ja bi se time slozija. Ja bi cak reka da bi se sa pedofilima obracuna drasticnije nego bi to dopustala i jedna zapadna demokracija, nevezano dal' je pedofil pripadnik klera ili bilo ko drugi.

Mene bi zanimalo bil' se moderator slozija da su i homoseksualci bolestni ljudi. Da je to anomalija, protuprirodno. Meni se nekako cini da nebi. Naravno, oni to rade po svojoj volji, ti homoseksualci jel', ali ne oslobadja sam akt od cinjenice da je protuprirodna i degenerirana pojava.

Dalje rastafari objasnjava kako ne postoje ljudske rase, cisto to nema. Ok. Tako covik misli. Ali...prica on o curi crnkinji i prica o tome kad njoj proradi crnacka krv. E sad bi ja tija pitati rastu sto li je to crnacka krv ako nema ljudskih rasa. De kume objasni to.....

Ali glavno da je moderator posra Zeljku Markic....

A pitan se zasto onda zove Kartelu iz NzH u emisiju. Ako ti se konzervativci toliko gade covice, sto onda vuces ljude u emisiju da ti donesu klikove a potajno ih ne mozes gledati ocima.

Ono, dajte ''liberali'' ne uskacite sami sebi u usta. Budite nekako dosljedni.

Imocki crnjaci blokirani na Faceu zbog toga jer su stavili pjesmu Bojnu Cavoglave.

Reditovi korisnici bombardirali google tako da kad upises pojam idiot, izbaci ti slike Donalda Trumpa. Google veli da ne zeli utjecati na trazilicu jer ona tako djeluje. No kad na Youtube ili google upises neki pojam onda pri vrhu izbacuje video mainstream medija poput CNN-a i slicnih. Ja sam upisal pojam Alex Jones i uopce mi nije izbacilo njegov kanal par puta nego neki drugi koji ima 100 puta manje pretplatnika.

Facebook, Youtube, Google...Svi se pripremaju za americke izbore gdje ce internet biti masovno cenzuriran kako se ne bi ponovio kiks i Trump opet postao predsjednik.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Imocki crnjaci blokirani na Faceu zbog toga jer su stavili pjesmu Bojnu Cavoglave.

Reditovi korisnici bombardirali google tako da kad upises pojam idiot, izbaci ti slike Donalda Trumpa. Google veli da ne zeli utjecati na trazilicu jer ona tako djeluje. No kad na Youtube ili google upises neki pojam onda pri vrhu izbacuje video mainstream medija poput CNN-a i slicnih. Ja sam upisal pojam Alex Jones i uopce mi nije izbacilo njegov kanal par puta nego neki drugi koji ima 100 puta manje pretplatnika.

Facebook, Youtube, Google...Svi se pripremaju za americke izbore gdje ce internet biti masovno cenzuriran kako se ne bi ponovio kiks i Trump opet postao predsjednik.
    Nije to samo zbog američkih izbora nego i zbog toga da se negdje drugdje ne bi dogodio Trump. Ja sam već navikao na facebookovo blokiranje pa imam nekoliko lažnih profila. 2 su blokirana. YouTube cenzurira u PM. PayPal je neki dan ukinio bez obrazloženja korisničke račune za masu alternativnih medija

Google veli da ne zeli utjecati na trazilicu jer ona tako djeluje.
    Kako da ne.

ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nije to samo zbog američkih izbora nego i zbog toga da se negdje drugdje ne bi dogodio Trump. Ja sam već navikao na facebookovo blokiranje pa imam nekoliko lažnih profila. 2 su blokirana. YouTube cenzurira u PM. PayPal je neki dan ukinio bez obrazloženja korisničke račune za masu alternativnih medija
    Zaustavljaju konzervativnu revoluciju koja se valja po svijetu.

Gledam Comedy Central, Andrea Andrassy ima stand up komediju. Zagreb je mali grad, Hrvatska je mala drzava, malo zaostala itd. Hahaha, jako smijesno.

Zaustavljaju konzervativnu revoluciju koja se valja po svijetu.

Gledam Comedy Central, Andrea Andrassy ima stand up komediju. Zagreb je mali grad, Hrvatska je mala drzava, malo zaostala itd. Hahaha, jako smijesno.
    "Konzervativna revolucija" je drveno željezo. Takve kontradiktorne parole može smisliti samo leftardski um.
    ZA DOM SPREMNI !

CNN cijelo vrijeme pritišće Face i Jubito da pobrišu Alexa Jonesa. Mark Dice je sigurno slijedeći. Mislim da su si ovim potezom ti pederčići iz Silicijske doline potpisali smrtnu presudu svojim firmama. Trump će se sručiti svom svojom žestinom na njih.

2,4 milijuna pretplatnika je imal na svojem kanalu. Ovi su otvorili Pandorinu kutiju.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 07-08-2018 at 17:11

Izbrisali su mu desetljeće rada jednim potezom i sva videa koja je napravil u tom desetljeću. Koja drska bezobraština.

Izjava Alexa Jonesa. Veli da je to očekival, prvo su ih krenuli demonizirati, pa onda s lažnim optužbama na sudovima, pa s upozorenjima da krše neka pravila, pa masovnim prijavljivanjima aktivista da krše ova ili ona pravila. Sve se to spremalo davno prije. Mainstream CNN i ostali mediji imaju manje pogleda i pretplatnika od nekog nepoznatog teoretičara zavjere Alexa Jonesa, a to se ne smije trpiti. To je lijevo-liberalni način borbe protiv konkurencije, cenzura. Veli da je manji dio želja za uništavanjem konkurencije i vraćanje predsjedničkog mjesta u SAD-u demokratima, a da je veći dio problema Kina koja drži većinu američkog duga, koja je kupila Hollywood i koja radi s Appleom, Googleom, EU-om i demokratima da spriječe Trumpov plan.

Borba modernog globalnog korporativnog kolonijalizma protiv naroda i država. Masovna cenzura diljem svijeta koja slijedi EU cenzuru. Da se više nikad ne dogodi da narod izabere nekoga izvan establišmenta i tako vladaju svojim državama. Globalisti ne daju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove