+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/61

Tema: Internet-zadnje bojiste za alternativna misljenja

Njemci kao narod su jad i bijeda, 2 svjetska rata izgubili, napravili ogromne zločine u drugom (isfrustrirani činjenicom da su Židovi u prvome otišli za boljom ponudom Engleza koji su im ponudili mogućnost povratka u Kaanan, odnosno današnji Izrael), danas su ogledalo opće nacionalnog straha i političke korektnosti, podguzne muhe američke politike na europskom tlu, dakle nitko koga bi hrvatski nacionalisti trebali uzimati za primjer, u biti kao niti jednu germansku ili zapadnoeuropsku naciju, jer su sve redom ogrezle u neo-liberalizam.

Btw. ovdje neki odlaze u okorijeli rasizam, a zaboravljaju ključnu stvar, da nije stvar u samoj imigraciji kao takvoj, nego u činjenici da se poziva na izrazito neselektivnu imigraciju.
    Za razliku od nekih pomalo ogrezlih u bolesna stanja uma, meni npr. nije problem visokoobrazovana i progresivna osoba crne ili smeđe boje kože, no problem je ako se neselektivno dopušta ulazak mase društveno-kulturno zaostalih ljudi koji samo i jedino mogu štetiti domicilnoj zemlji koja ih udomljava, dakle nikako pridonijeti čak niti njenom gospodarskom napretku (ako ćemo se ograničiti samo na taj kapitalistički aspekt).

I nakon cijele ove priče, možemo zaključiti kako nam primjerice zemlje Višegradske skupine, koje su uzgred rečeno nedavno srušile zahtjev EU za imigrantskim kvotama, mogu služiti kao primjer kako se Hrvatska treba pozicionirati na vanjskopolitičkom planu po pitanju imigranata.
    Također, sa Rusijom, kao brojčano najvećom, te vojno-politički najmoćnijom slavenskom zemljom, ako ništa drugo, barem moramo održavati primjerene gospodarske odnose, a oni su također primjer kako se odnositi prema ilegalnoj imigraciji, te kako u ogromnoj multinacionalnoj zemlji relativno uspješno uklopiti, te pacifirati i nešto društveno zaostalije narode.

Još jednom da naglasim, dok god vi mislite da je svatko drugačije boje kože, vjere i kulture automatski zaostao, nema tu kruha za vaš razvoj kao osobe (tu mislim na pojedince sa ovog foruma), što pomalo žalosti, vidjeti ljude koji su tako daleko zastranili.
    No da ponovim, to također ne znači da treba odobriti neselektivno naseljavanje migranata, moje je mišljenje kako bi gospodarsko, kulturno, vjerski i društveno zaostalim državama najviše pomoglo obrazovanje najtalentiranijih pojedinaca u naprednim europskim i sjevernoameričkim zemljama, te potom njihov povratak u domicilne zemlje kako bi utjecali na zaokret i napredak, uz dakako financijsku podršku velikim strukturnim projektima (spuštanje cijele zapadne civilizacije na bliskoistočnu i afričku razinu neselektivnom imigracijom definitivno nije rješenje, kao niti jednokratna humanitarna pomoć kritičnim područjima).

Cjelokupnu problematiku bi lijepo opisale dvije uzrečice:
    "Ako daš čovjeku ribu, nahranio si ga za jedan dan, ako ga naučiš ribariti, nahranio si ga za čitav život."
    Što bi, kao što sam već objasnio, prevedeno značilo obrazovanje najinteligentnijih pojedinaca u inozemstvu, te povratak u domicilnu državu gdje bi vodili strukturne projekte finacijski potpomognute od strane bogatijih zemalja zapadne civilizacije.
    "Budala će te spustiti na vlastitu razinu i dotući iskustvom."
    Što bi bio kritički osvrt na neselektivnu imigraciju, gdje se zapadna civilizacija na taj način društveno-kulturno spušta na nivo zaostalih bliskoistočnih i afričkih zemalja, a ti isti migranti nažalost ostaju jednako zaostali, te zatvoreni u geta koja ne omogućavaju napredak.
    Posljednje uređivanje od Crni Božo : 06-12-2017 at 23:16

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od GrayHat Vidi poruku
    Božo crni Božo i Kelti i Slaveni i Romani i Grci i Iliri i još neki su bjelci (Arijevci) pa su to valjda onda i slavensko-ilirska plemena. A oni koji vode politiku zamjene europskog stanovništva afroazijskim neće Hrvate poštedjeti pa da upravo svi uzmu transparente s natpisima mi smo slavensko-ilirsko pleme pustite nas na miru, pomoći ćemo vam da uništite mrske Švabe. Projekt genocida bijelih naroda ide bez izuzetka. A vidimo da crni Božo i jednu far-lite (potpuno umjerenu i ustvari košer strančicu) etiketira "nacistima". E to se događa i u RH jer se i tu od antifa i plenkijev građanski HDZ s malo mlakog civilnog nacionalizma trpa u ustaše.

O Z. Hasanu na drugom mjestu ali lako je provjeriti da je davao potpuno korektne i prohrvatske izjave. Druga je stvar što baš i nije političar od formata.

Kada je to Sunić rekao da je metafizički Nijemac (daj link da vidimo je li to izjavio i u kojem kontekstu) a to o teritorijima je možda rekao u kontekstu zahtjeva za ratnom reparacijom a koje je najavio Kaczyński. Taj zahtjev je glup jer je Poljska dobila njemačke teritorije na kojima je uz pomoć Staljina izvršen genocid nad njemačkim stanovništvom (u pitanju je možda i deset milijuna stanovnika). A vjerojatno je svrha tog poteza Kaczyńskog da odvrati pozornost od svjetskih gazda koji stoje iza pokušaja guranja Arapa i Crnaca i u Poljsku. Na zadnjem nacionalističkom maršu u Varšavi je, barem dio, učesnika bez obzira na poteze Kaczyńskog jasno imenovao te gazde. Zato je i uslijedila onako žestoka reakcija Bibija (B. Netanjahu) i zahtjev EU za osudom.

A što se tiće ruskog nacionalizma odnosno politika tu ima više varijanti, navedimo neke: jedna varijanta ruskog nacionalizma je izrazito neprijateljska prema Poljacima, Česima, Slovacima, zapadnim Ukrajincima a i Hrvatima jer da su previše bili izloženi zapadnom utjecaju. Postoji i varijanta ruskog nacionalizma koja je bliska i onim političkim grupacijama koje nazivamo "bijeli nacionalisti" zatim imamo rusko-azijatsku varijantu (euroazijanstvo), to je Duginova struja, inače bliska Putinu ali i nesklona Hrvatima i Hrvatskoj. Ustvari ta Duginova politika sigurno je suprotna i onome što zagovaraju bijeli nacionalisti a u krajnoj instanci znači i nestanak ruskog naroda i stvaranje nekakvih euroazijata.

Dakle nisu stvari tako jednostavne ni kad su u pitanju Rusija i Rusi.
    Trazi na youtube, govor na njemackome, isprid nekih Njemaca.

Ili mu napisi mail, pa ga upitaj dal' je malo neukusno toliko se udvarati Njemcima, ja se pocrvenija umisto njega samo gledajuci.

Da skratimo te pricice, ja nikuda ne zagovaran nestanak Njemaca, nego samo da se sami brinu za sebe, te da pojedinci ne izigravaju dadilje Njemaca, a posebno neukusno mi je izigravanje nacionalsocijalista sa strane pojedinih Hrvata.

Sto se tice varijanti ruskog nacionalizma, ova mala sto ti ocito ne pase je ocito pripadnik slavenskog krila nacionalistickog pokreta, manje vise paganski nastrojenog, znaci za Hrvate apsolutno bezopasan, kao na kraju krajeva i svi drugi ruski nacionalizmi, pogotovo ovaj liberaliziran Putinov. Cudno da je Dugin nesklon Hrvatima, jer Sunic ide na njegova sjela.

Sto ne znaci da nije manjkav(taj nacionalizam) po pitanjima Ukrajinaca, Poljaka, ali i vice versa.

I opet mi nije jasno sto tebi tocno smeta svjezi zrak, druzenje i performansi ruskih umjetnika, pogotovo onih koji su i malo neskloni Putinovoj politici jer smatraju da je priblag spram Rusakima, citaj muslimanima Rusije, i prigovaraju mu da je falsh nacionalist.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 06-12-2017 at 23:54

Gledao sam sve Suniceve govore na njemackom i sjecam se da je kontekstu Versajskog ugovora spomenuo njemacke teritorije u danasnjoj Poljskoj, a drugom prilikom je usporedio medijsko i akademsko stigmatiziranje hrvatske desnice zbog ustaske proslosti sa blacenjem Afd-a u njemackom medijskom prostoru. „Gib back Schlesien“ ili metafizickih Nijemaca se ne sjecam jbg.
    Posljednje uređivanje od juro : 07-12-2017 at 01:19

Kada se pogleda gdje su germani bili tamo u 10.stoljeću, te što je njihova ekspanzionistička "drang nach osten" politika učinila slavenskim i pribaltičkim narodima u proteklom tisućljeću, onda zasigurno ne trebamo cmizdriti za njemačkim teritorijalnim gubitcima nakon 2.svjetskog rata, nego čak možemo izraziti žal što Austrija i nekadašnja Istočna Njemačka nisu jednako tako počišćene i pod slavenskim utjecajem, zašto to kažem, jer su to teritoriji tisućgodišnjim pokoljima i porobljavanjem oteti slavenskim narodima.

A sve germanofile (ako nisu barem djelomičnog germanskog podrijetla, pa da imaju nekakvu podlogu, razlog za tako nešto), stoga možemo samo i jedino promatrati kao žalosne slavenske izrode.
    Posljednje uređivanje od Crni Božo : 07-12-2017 at 01:36

Citiraj Prvotno napisano od Crni Božo Vidi poruku
    Kada se pogleda gdje su germani bili tamo u 10.stoljeću, te što je njihova ekspanzionistička "drang nach osten" politika učinila slavenskim i pribaltičkim narodima u proteklom tisućljeću, onda zasigurno ne trebamo cmizdriti za njemačkim teritorijalnim gubitcima nakon 2.svjetskog rata, nego čak možemo izraziti žal što Austrija i nekadašnja Istočna Njemačka nisu jednako tako počišćene i pod slavenskim utjecajem, zašto to kažem, jer su to teritoriji tisućgodišnjim pokoljima i porobljavanjem oteti slavenskim narodima.

A sve germanofile (ako nisu barem djelomičnog germanskog podrijetla, pa da imaju nekakvu podlogu, razlog za tako nešto), stoga možemo samo i jedino promatrati kao žalosne slavenske izrode.
    Da, samo Germani imaju osvajačke namjere, dok su Slaveni toga pošteđeni. Zato najveća svjetska država pripada Slavenima, a najveća europska država je slavenska. Kako su Slaveni stekli te države, mirom i ljubavlju?

Ti si neki velikoslaven koji bi zajedno sa Srbima mlatio švabe i šveđane? Danas se ne zna što su Njemci bili prije 80 godina a ni što su danas a ti pričaš o 10. stoljeću? Nikakvog slavenskog utjecaja na istočnu Njemačku i Austriju nije moglo biti jer su Slaveni bili totalno pod židovsko-boljševičkim utjecajem, tj. diktaturom...najgenocidnijom i najbrutalnijom u cijeloj zabilježenoh povijesti

https://imgur.com/qi0TIge
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 07-12-2017 at 10:49

Datum registracije
    Sep 2016
    Ne mora niko mlatiti Svabe i Svedjane, to oni sami sebe mlate, sisaju stanovnistvo istocne Europe a jos prodaju istima fore o multikulturalnosti i slicnome, da bi ih na kraju optuzivali za parazitstvo u smislu EU (''mi Njemci vas hranimo''). Procitah juce izlaganje nekog svedskog zurnalijaiste o generalu Praljku, i njegov stav spram Hrvatskoj, i njegov stav spram Poljacima i Madjarima, i sve mi bidne jasno.

Naravno, naravno, ne misli svaki Njemac i svaki Svedjanin isto, ali malo smanjiti osjecaje spram braci po strankama, ta nismo plenki kako bi virili iz berlinske guzice.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ne mora niko mlatiti Svabe i Svedjane, to oni sami sebe mlate, sisaju stanovnistvo istocne Europe a jos prodaju istima fore o multikulturalnosti i slicnome, da bi ih na kraju optuzivali za parazitstvo u smislu EU (''mi Njemci vas hranimo''). Procitah juce izlaganje nekog svedskog zurnalijaiste o generalu Praljku, i njegov stav spram Hrvatskoj, i njegov stav spram Poljacima i Madjarima, i sve mi bidne jasno.

Naravno, naravno, ne misli svaki Njemac i svaki Svedjanin isto, ali malo smanjiti osjecaje spram braci po strankama, ta nismo plenki kako bi virili iz berlinske guzice.
    Taj švedski žurnalist je u Švedskoj ono što je Mijić, Jelena Lovrić, Ante Tomić, Dežulović i slični u Hrvatskoj. Jel tebi stav Tomića stav Hrvatske, stav Hrvata?
    Što se tiče mlaćenja švaba i šveđana..malo predoslovno si to shvatia. Poanta je bila "zajedno sa Srbima" jer, jel'te, i mi i Srbi smo Slaveni

Datum registracije
    Sep 2016
    To su finesse, za prosjecnog Njemca si ti isto kao Poljak, Madjar, mozda nesto zeru bolje nego Rumunj i Bugar, ali ni blizu nesto poput Francuza, Belgijca ili Nizozemca. Sve u svemu percipiran si kao divljak koji mlati zene. I viruj mi, ja znan kako oni razmisljaju.

Cudilo bi me da prosjecan Svedjanin razmislja drugacije. Valjda jos i gore, dok ce crnca pustati u kucu da mu siluje cer ce reci kako su Hrvati barbari koji su poklali na milijarde Muslemana.

Izuzetak su tu oni promili desnicara. Svaka cast njima, jer se oni pozabave finessama.

To su finesse, za prosjecnog Njemca si ti isto kao Poljak, Madjar, mozda nesto zeru bolje nego Rumunj i Bugar, ali ni blizu nesto poput Francuza, Belgijca ili Nizozemca. Sve u svemu percipiran si kao divljak koji mlati zene. I viruj mi, ja znan kako oni razmisljaju.

Izuzetak su tu oni promili desnicara. Svaka cast njima, jer se oni pozabave finessama.

Pa i za mene isto a ne samo za prosječnog njemca. Možda zato jer sam se ja osobno dobro slagao sa Njemcima.. Ima sam curu njemicu a otac mi je živia u Njemačkoj od 1961 sa ženom njemicom. A dok sam bia u Australiji jedan od najboljih prijatelja mi je bio njemac. Pa ne mogu bit objektivan
    Ali bez obzira na to, ni hrvatski ni švedski Tomić nije nikakva "finesa". Nit' meni prosječni Srbin more bit draži i bliži od prosječnog švabe ili šveđana zato je je Srbo Slaven a švabo i šveđanin nije. U ovom slučaju baratamo sa osobnim preferencijama, predrasudama i ukusima a ne sa objektivnim činjenicama.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja neznan jel' Bozo cilja na Srbe, moze biti, mozda i nije, ja na njiha ne ciljan , niti ih percipiran kao slavensku bracu, a ovo o preferencijama, pa moze biti, ali jedno je sigurno, svaki Rus ce sa vise postovanja gledati na Hrvata nego prosjecan Njemac. A to se nije prominilo od 40te, jer drasticno drugacije su se ponasali spram istocnin Europljanima nego spram recimo Francuzima ili Talijanima. Prominilo se njihovo percipiranje crnaca, Arapa itd. i to zbog propagande koje spominjes, dal' cionisticko-americke ili bilo cije.

Jebiga, meni je ovo recimo draze i lipse nego Zillerthaler umpapa ili Wagner.

U biti je meni nekada jednostavno zao kad neki Hrvat ''uuuhhh vidi Njemci, woooowwww'' a obratno je pogled recimo, hmhm, malo drugaciji.

Ja neznan jel' Bozo cilja na Srbe, moze biti, mozda i nije, ja na njiha ne ciljan , niti ih percipiran kao slavensku bracu, a ovo o preferencijama, pa moze biti, ali jedno je sigurno, svaki Rus ce sa vise postovanja gledati na Hrvata nego prosjecan Njemac. A to se nije prominilo od 40te, jer drasticno drugacije su se ponasali spram istocnin Europljanima nego spram recimo Francuzima ili Talijanima. Prominilo se njihovo percipiranje crnaca, Arapa itd. i to zbog propagande koje spominjes, dal' cionisticko-americke ili bilo cije.

Jebiga, meni je ovo recimo draze i lipse nego Zillerthaler umpapa ili Wagner.

U biti je meni nekada jednostavno zao kad neki Hrvat ''uuuhhh vidi Njemci, woooowwww'' a obratno je pogled recimo, hmhm, malo drugaciji.
    Ma Božo nastupa sa neke Slavenske pozicije. Pa su mu svi Slaveni, uključujući i Srbe, dobri a svi Germani loši. A niko od Germana ne mrzi Poljake koliko ih Rusi mrze. I to baš Rusi tipa Dostojevski a ne sovjetski boljševici. Ovo (klip koji si stavia) je lipo al' meni su draže dalmatinske klape.
    A Geothe i Nietzsche su mi dragi koliko i Dostoevski i Gogolj.

Čini mi se da smo dobrano zastranili sa teme.

Meni zaista nije jasno ovo bolesno germanofilstvo kod pojedinaca (ok, za Picaferaja donekle i shvaćam s obzirom na ajd recimo rodbinske veze).

Mislim, zašto bi jednom Hrvatu, slavenskog podrijetla, bliži i draži bio Njemac od recimo slavenskog "brata" Poljaka ili Rusa, nema nikakvog smisla, niti rezona.
    A Puntar je lijepo objasnio kako germani gledaju na slavene i općenito istočne europljane, a kako na svoju germansku i zapadnoeuropsku braću.

Meni zaista nije jasno ovo bolesno germanofilstvo kod pojedinaca (ok, za Picaferaja donekle i shvaćam s obzirom na ajd recimo rodbinske veze).

Mislim, zašto bi jednom Hrvatu, slavenskog podrijetla, bliži i draži bio Njemac od recimo slavenskog "brata" Poljaka ili Rusa, nema nikakvog smisla, niti rezona.
    A Puntar je lijepo objasnio kako germani gledaju na slavene i općenito istočne europljane, a kako na svoju germansku i zapadnoeuropsku braću.
    Nisam više samo Mamićevac. Sad sam i germofil.
    Crnom Boži je Ratko Mladić draži i bliži od recimo Genšera. Jer Mladić je Slaven a Genšer germansko govno. A Crni Bože nije germofil nego Slaven..kao i Ratko.

Kod kojih pojedinaca? To što ne mrzimo Germane u toj mjeri kao što ih ti mrziš i ne pišemo da ih treba počistiti iz njihovih krajeva ne znači da smo germanofili. Inače je ta mržnja prema Germanima koju si ti iskazao svojstvena pravoslavnim narodima, pogotovo Rusima i Srbima tako da mislim da znam otkud ta tvoja opijenost mržnjom prema Germanima. Ako je tebi draži Slaven koji bi te pojeo od Germana koji bi te pojeo, jbg, ne znam kaj da ti velim. Nama su bliži oni koji nam žele dobro, bez obzira na nacionalnost ili pripadnost nekoj grani naroda. To pozivanje na slavenstvo je krenulo od Rusa koji su na taj način željeli proširiti svoje teritorije u 19. i 20. stoljeću.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 07-12-2017 at 14:55

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kod kojih pojedinaca? To što ne mrzimo Germane u toj mjeri kao što ih ti mrziš i ne pišemo da ih treba počistiti iz njihovih krajeva ne znači da smo germanofili. Inače je ta mržnja prema Germanima koju si ti iskazao svojstvena pravoslavnim narodima, pogotovo Rusima i Srbima tako da mislim da znam otkud ta tvoja opijenost mržnjom prema Germanima. Ako je tebi draži Slaven koji bi te pojeo od Germana koji bi te pojeo, jbg, ne znam kaj da ti velim. Nama su bliži oni koji nam žele dobro, bez obzira na nacionalnost ili pripadnost nekoj grani naroda. To pozivanje na slavenstvo je krenulo od Rusa koji su na taj način željeli proširiti svoje teritorije u 19. i 20. stoljeću.
    Krenulo je od Jurja Krizanica koji je poziva na priobrat Rusa na katolicanstvo, te ujdinjenje svih Slavena. Mislin da je on jedan od prvih sveslavena.

A Rusi ne mrzu Njemce. Naprotiv.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Crnom Boži je Ratko Mladić draži i bliži od recimo Genšera. Jer Mladić je Slaven a Genšer germansko govno. A Crni Bože nije germofil nego Slaven..kao i Ratko.
    haha tako nekako.

zato je picaferaj legenda, ova poruka potvrđuje njegovu legendarnost.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    I noge ti smrdu, kazu.

Bozo agira iz kutka da nas Njemci danas koce u mnogo cemu, ponajvise odmazu polozaju HB Hrvata, i to ne od jucer, i to je njegova najveca briga, sto je razumljivo. On jednostavno misli da gros Hrvata tu na forumu ne vidi svinjarije Muslemana pa na malo zesci nacin agitira protiv toga, po meni nepotribno. Bolje da je tu kod nas, nego kod onih drugih, jer njihova biljka nije.

Ali to je opcenita diskusija, ja mislin da Hrvatima danas taj svit moze vise dati, u pogledu izucavanja nekih stvari nego zapadno-europski, naravno da i skater ima pravo ako veli da su slavenski narodi skloniji korupciji i nepotizmu, niti meni smeta skater per se, nikako.

Sto se tice dalmatinskih klapi, i meni su najdraze, i moran ti reci da meni pasu ajns a uz ovakve pisme, a one njihove kozacke pasu ajns a uz neku dobru gangu ili slicno, srodno je to, srodnije nego sa ovima pokraj nas, koji meni debelo vucu na....hm....recimo osmanluk, ceca meca i to.

A sto se tice Dostojewskoga, podsiti me da iman jos bracu Karamasow negdi, strah me bilo i poceti, jer debela knjiga, oje....

I noge ti smrdu, kazu.

Bozo agira iz kutka da nas Njemci danas koce u mnogo cemu, ponajvise odmazu polozaju HB Hrvata, i to ne od jucer, i to je njegova najveca briga, sto je razumljivo. On jednostavno misli da gros Hrvata tu na forumu ne vidi svinjarije Muslemana pa na malo zesci nacin agitira protiv toga, po meni nepotribno. Bolje da je tu kod nas, nego kod onih drugih, jer njihova biljka nije.

Ali to je opcenita diskusija, ja mislin da Hrvatima danas taj svit moze vise dati, u pogledu izucavanja nekih stvari nego zapadno-europski, naravno da i skater ima pravo ako veli da su slavenski narodi skloniji korupciji i nepotizmu, niti meni smeta skater per se, nikako.

Sto se tice dalmatinskih klapi, i meni su najdraze, i moran ti reci da meni pasu ajns a uz ovakve pisme, a one njihove kozacke pasu ajns a uz neku dobru gangu ili slicno, srodno je to, srodnije nego sa ovima pokraj nas, koji meni debelo vucu na....hm....recimo osmanluk, ceca meca i to.

A sto se tice Dostojewskoga, podsiti me da iman jos bracu Karamasow negdi, strah me bilo i poceti, jer debela knjiga, oje....
    Ne koče nas danas Njemci nego nego "njihova" Pusićka i klika koja s njom upravlja. U nekom općem, apstraknom smislu meni jesu bliži Slaveni od bilo koga drugog ali gledat svijet kroz prizmu Slavenstva, identificirat se sa Slavenstvom i mrzit sve drugo ka šta Crni radi je glupo. Svit je puno kompliciraniji.
    "Braću Karamazov" moraš pročitat..ka i ostala 3 remek djela Fjodora, "Zločin i Kaznu", "Idiota" i "Bijesove". To ne pročitat i umrit je ka da umreš njufer.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 07-12-2017 at 18:23

Citiraj Prvotno napisano od GrayHat Vidi poruku
    Sad bih ja mogao tebi uzvratiti da tebe jebali i Staljin i Tito i Hitler u tvoju provokatorsku glavu ali bih time samo pokazao primitivizam kao što si ti svojim uvredama pokazao ne samo primitivizam nego da nemaš kontra argumente ali i da nisi nikakav hrvatski (nacionalistički) desničar nego si antifa provokator. Tko je uopće spominjao "naciste", samo sam ukazao da ti prenosiš/podvaljuješ propagandne članke iz "jutarnjeg" a da svojim propagiranjem nasilja kroz spotove ruske "aktivistice" Chervone očekuješ valjda da ćeš u Hrvatskoj naći dovoljno ludih i naivnih "ustaša" koji će npr prema migrantima napraviti nešto nasilno tako da mora intervenirati policija i da time politika protiv dovlačenja afroazijata u RH doživi i sveopći linč od antifa potpuno kontroliranih medija a time onda i od već uvelike kulturmarksizmom preparirane javnosti. Da spomenem i tvoje podmetanje pernarovske gluposti kako eto Merkel dovlačenjem afoazijata jača Njemačku - to je u prvom redu za Hrvatsku vrlo opasno jer onda i naivci u RH mogu popušiti tu glupost i prihvatiti kako će i RH eto kad je preplave afroazijati biti jaka – valjda jačanje kroz izumiranje. Ima niz drugih tvojih upisa koji pokazuju da ti je cilj potpuno suprotan od čak i potpuno umjerenog hrvatskog nacionalizma dovoljno je pogledati samo tvoje najnovije (antifa) podvale u vezi Z. Hasanbegovića. Dakle to što radiš je tipično za hasbara trolove posprdno zvane hasbarats.
    Ako Hrvati nisu sposobni vidjeti laži koje im serviraju kontrolirani fake news mainstream mediji onda ne zaslužuju ništa bolje.

Sjećaš se sa kolikim su žarom hrvatski mediji prenosili vijest o pretučenom azilantu u Hrvatskoj? Jer su očekivali holivudsku nazi generacija x skinhead sotonu, a kada se ispostavilo da se radio Ciganima, odjednom je sve utihnulo.

U SAD-u novinari se svakodnevno mole "please let there be white" kada se dogodi teroristički ili neki masovni napad. Kada se dogodi rasni, religijski, etnički motivirani napad prema bijelcu, samo se zapitatje kako bi to zapadnjački mediji popratili da su obrnute uloge.

Etnomazohizam je uzeo velikog maha u većini bjelačkih zemalja, jer indoktrinirani bijeli idioti kroz samoprijezir ispoljavaju osjećaj superiornosti, nad nebijelim rasama, oni su prosvjetitelji i zastupnici nebijelih masa, za njih token humanoidnih kućnih ljubimaca, a da ih nitko od tih skupina nije niti ovlastio za to. Vrhunac licemjerja.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove