+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/45

Tema: Holywin 2017.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Niti imam živaca niti imam volje da ti ponavljam sve što je napisano upravo na ovom portalu o "inkriminiziranim" djelima Vatikanskog biskupa, čime su sve tvoje "optužbe" pale i na što se osvrčeš "n-ti" put kao "švabo trajlala".
    You tube kao tvoj "krucijalni" dokaz o Papinom svetogrđu, dostojan je čestitog balijandera, koji nema u sebi ni trun savjesti da pokuša stvari sagledati iz drugog kuta.
    Crkva je institucija, na čijem je čelu Papa.
    Da te još jednom podsjetim ove prve adventske nedjelje, koja je za nas katolike jako bitna, da iskreno i od srca želim da i na tebe padne sjena Duha svetog i prosvijetli ti razum, da sve i da nešto nije kako treba, a tvrdo ti kažem da je propaganda protiv Svetog oca Pape izuzetno jaka, i ne treba nasjedati na svaku nejasnu stvar oko Pape, kao na sotonino djelo u Crkvi, trebali bi da bar na tren, koliko je do iza Božića, da stanemo sa ovom vrstom diskusije i poklonimo se malom Isusu i izgovorimo molitvu Vjerovanja.

Blagoslovio te svemoguči Bog Otac, Sin i Duh Sveti.
    Kada lažov udjeljuje blagoslov.

Na masu jasnih i jednostavnih pitanja ne odgovarate ništa, nego prodajete maglu. I što fali Youtube snimcima? Ako Papu nije sram snimiti se u takvim događanjima, zašto bi bilo loše da ljudi vide te snimke i vide što izvodi? Možete (konačno) objasniti nama neukima kako izgledaju "stvari iz drugog kuta", možete izmišljati da su ti snimci računalna simulacija, ali najniže je lagati kako ste to objasnili (kada? gdje?) i krenuti sa osobnim vrijeđanjem. To je intelektualna slabost. Čak bi prihvatio kada bi rekli da se radi o nečem što je zdravorazumski neobjašnjivo, ali nošeni vjerom, Vi ne sumnjate da su sve te (naizgled?) ludorije u cilju većeg dobra, koje će se na kraju pokazati. Npr. eventualna masovna evangelizacija ilegalnih imigranata - koju ćemo doživjeti. Kako Papa zna što radi. No ne, Vi pušete u druge diple.
    Opet lažete kada mi podmećete, da ja te Papine bizarnosti vežem uz sotonu. Ja ne mislim da se radi o tome, nego mješavini gluposti, neznanja, južnoameričkog ljevičarenja i staračke retardiranosti. To je sve. Kakav sotona? Evo, kada angažira SPC da odlučuje o kardinalu Stepincu (https://www.youtube.com/watch?v=ipvOPKiUoWA), ne mislim da ga je zaveo Sotona, nego ljevičari.
    I kada ovoga Papu uzdižu liberalni-ljevičari, od Pilsela do Pofuka, to mi nije čudno. Ali mi nije jasno što Vi izvodite, dok glumatate križara, a istovremeno podržavate promotora i branitelja islama (https://www.youtube.com/watch?v=USV4F35rxig)?

Kada niste sposobni diskutirati na kulturan i argumentiran način, stanite sa diskusijom. Stati ću i ja. Do novog Papinog ispada i bizarnosti.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Nzalaost ima istine u činjenici da se na zapadu dosta masovno svete crkve iznajmljuju, prodaju, i da je u njima poodavno zamrla riječ Božja i da u njoj divljaju na ovaj ili onaj način svi oni kojim Crkva očigledno nije svetinja...
    Užas.
    No na nama je da makar u svojim srcima sačuvamo tu trpeću Crkvu i molitvama svojim i ukazivanjem djelujemo da se stvari promijenu.
    Ja osobno pripadam trpećoj Crkvi u sredini koja je posebno nabrušena protiv nas Hrvata i rimokatolika.
    No ne padamo mi šale, otimljemo se i guramo svoju vjeru uz blagoslov i pomoć naših svećenika, sada već gotovo isključivo u tihoj privatnosti naših domova.
    Sve je to divno i krasno, međutim kao što je Isus Krist bičem istjerao trgovce iz Božjeg hrama tako bi se i kršćani trebali obračunati s onima koji silom i zakonom ("legalizacija") pokušavaju nametnuti svoje stavove kršćanima. Ali "sekularizacija" ne?
    Ako smo više od 80% kršćanska/katolička zemlja, onda nebi bilo niti pomisli o sodomitskim "paradama ponosa" (inače nije me briga za nečiju spolnu (dez)orijentaciju, prilično sam liberalan u puno pitanja dokle god se ne zadire u prirodni poredak i red stvari) niti rodnoj ideologiji, feminizmu i koječem drugom što polako razara društvo, ali naravno da to Hrvati nisu, osim deklarativno i tradicijski, jer konzumerizam, komfor je bitniji od odgovornosti a sudbina se predaje u ruke političkoj bagri koja je gora od nekadašnje aristokracije protiv koje su se europski narodi borili u revolucijama od kojih je najpoznatija Francuska revolucija.
    Ljudska priroda se nije promijenila, moderna zapadna civilizacija je od bijelog čovjeka stvorila ovcu koja je izgubila osjećaj za preživljavanje i radije će dati svoju slobodu u tuđe ruke i to najgoreg ološa iz negativne selekcije nego preuzeti odgovornost i sudbinu u svoje ruke.

S muslimanima nema šale i zato se poštuju ili ih se boje, pogotovo ljevičari kojima su puna usta sekularizacije, ateizma, ljudskih prava, dok se sa kršćanima ismijavaju i sa svih strana ih šutaju kao ovce.

Na kraju konzervativci ili kršćani/katolici ispadnu kao ova karikatura:

ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Ali mi nije jasno što Vi izvodite, dok glumatate križara, a istovremeno podržavate promotora i branitelja islama (https://www.youtube.com/watch?v=USV4F35rxig)?.
    Nisam branitelj islama, ali problem nije u religiji nego u rasi. Kao što je "kultura" (često se čuje "it's not race, it's culture" ("nije rasa nego kultura") kao da kultura raste na drveću i nije posljedica rasne različitosti među narodima) "politički korektno" postala zamjenica za rasu, tako je i islam postao izlika za protivljenje obojenosti i na kraju islamizaciji bjelačkih zemalja. Međutim, islam je samo pogonsko gorivo za ionako nasilne obojene narode Afrike, Bliskog Istoka, Azije koji bi možda bili nešto mirniji da su kršćani ali Meksikanci su kršćani pa svejedno je njihova zemlja pakao na Zemlji kao što ni bijeli muslimani iz BiH takozvani "Bošnjaci" a zapravo većina etnički Hrvati ili Srbi muslimanske vjeroispovijesti nikada nisu radili sranja kao što rade muslimanski afroazijati po Europi.

Tako da se sve na kraju svodi na rasu i problemi nastaju kada se različite rase pokušavaju staviti na isti teritorij.
    Posljednje uređivanje od skater : 02-12-2019 at 21:03
    ZA DOM SPREMNI !

Nature or nurture? Urođeno ili naučeno. Genetika ili okolina?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nature or nurture? Urođeno ili naučeno. Genetika ili okolina?
    Nature, priroda, genetika. Naravno da se čovjek prilagođava uvjetima koji ga okružuju, ali ga oni nužno ne definiraju.

Društvo je rasni konstrukt biološkog konstrukta zvanog rasa. Nacija je društveni konstrukt biološkog konstrukta.

Ali ljudi žele vjerovati u bajke i dobro se osjećati pa su prihvatili obmane i laži (((Franza Boasa)), (((Jareda Diamonda))) i popularno je spominjati "Flynn efekt".

ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove