Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
Jeste, najpametnije je podijeliti glasove, po mogucnosti Lijanovicima, Devedesetki i ostalim patuljak strankama, koje ce kao poslusna kercad otici u Sarajevo i glumiti "hrvatske predstavnike" u nekoj novoj Alijansi.

Ako je vaznije srusiti Covica nego imati hrvatskog predstavnika u predsjednistvu, o cemu dalje... uzimati glasove Hrvata na nezadovoljstvu radom HDZ-a (sto osjecaju mnogi Hrvati) a onda nakon izbora trk u Sarajevo lizati dupeta Lagumdziji i slicnima.

Je li tako veliki problem na drzavnom nivou imati jedinstvenu hrvatsku politiku i stav, a na lokalnoj razini se obracunavati sa HDZ lopovima.. ocito jeste, jer bi svaki politikant guzice dao za fotelju u predsjednistvu ili nekoj novoj Alijansa vlasti.

Jebeni foteljasi. I po cemu su oni drukciji od HDZ-a, osim po tome sto ne mogu racunati na hrvatske glasove, pa se uvlace u guzicu bosnjackim glasacima.
ti isto kao da si ostao zacimentiran u 91 po politickim stavovima....tvoj argument za hdz je samo zato sto e to hdz...a naslusao sam se takvih mocnih argumenata....tipa neka nas kradu ali su bar nasi...ili...sta cete vi..ako vi dodjete na vlast ...pa dok se vi namirite... ovi su se bar namirili......itd itd......
hdz dok je bio pokret tijekom 90tih godina..imao je svoju tezinu i sve zasluge za sve dobro iz tog razdoblja...ali ovo vise nema nikave veze zatim hdzom..ovo je samo interesna grupacija...koju vodi zelja za moci, vlasti i novcem...
ja cesto kazemda je hdz valjao...mi uopce ne bi ni pokrecali HRS....ali praviti se slijep i gluh pored ove autodestruktivne politike koji doslovno što dirketno svojim losim potezima sto indirektno svojom tromosti i nezainteresiranosti raseli vise Hrvata nego sam rat....nema smisla...

i nenznam jel tocno mislis i na hrs kad spominjes ovo trcanje u srajevo i dodvoravanje...onda opet velim procitaj malo nasa priopcenja i nas statut..pa ces malo poblize upoznat kako i sta razmisljamo i za sta se zalazwmo....
to olako etiketiranje o rasipanju glasova ii alijansi i platformi..to ostavi za one koji igraju tu igru...mi smo dosliedni..i fino kazemo...za vecinska hratska područja..pluralizam je prijeko potreban..a za područja i funkcije gdje se mora ici jedistveno ici preko Hrvatskog Narodnog Sabora....ali iskreno i bez figa u dzepovima...i sta se dogovori na HNsu da se to ispostuje...