+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/19

Tema: Marija Selak

Marija Selak

Poznata već pomalo iz emsijije "Peti dan" gdje ima okršaje sa Borisom Jokićem koji je organski ne podnosi i to ne može sakrit.

U prvi mah sam mislio kad sam ju vidio, još jedna palamudašica sa FF. I u početku se skoro činilo tako. A onda preokret, dal ju Nino preobratio, dal ju je fascinirao..i posta Marija desničarka.

Naravno da nije, ima ona još kočnicu i možda "dvojbenih stavova" ali jedna vrlo razumna, energična i oku ugodna žena. danas je kod Udba u2 predstavljena kao desničarka. Dakle što mislite o našoj Marijici..

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Nisam gledal emisiju, pametna i lijepa žena.

Pa nije tema o emisiji

Inače sam od tebe očekivao žešće- eksplicitniji erocki komentar

Član u nastajanju kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    ja mislim da je zgodnička...

koje bi mogla biti godište?
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima –
    Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Nino R. se razveo i sad je u vezi s damom iz naslova teme. Sorry.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Da sažmemo. Muškarci žele biti s njom, a žene žele biti ona.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Sramota je kako se ovu mladi inteligentnu ženu gleda samo kroz prizmu njenog izgleda,ona je "oku ugodna",kao da bi njeni stavovi i argumenti manje vrijedili ako ona ne bi zadovoljava seksističke kriterije muškog roda.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Sramota je kako se ovu mladi inteligentnu ženu gleda samo kroz prizmu njenog izgleda,ona je "oku ugodna",kao da bi njeni stavovi i argumenti manje vrijedili ako ona ne bi zadovoljava seksističke kriterije muškog roda.
    Sramota je da još nisi prevladao svoj patrijahalni način razmišljanja i da prema društveno zasađenim predrasudama unaprijed određuješ identitet ovog bića na koje samo on/ona ima pravo. Možda se identificira kao muškarac ili rodno neutralan, mi to ne znamo.

dosta trolanja.

Marija Selak me ugodno iznenadila danas s nekim odgovorima. ne volim doduše što je čitala puno Kangrgu koji je" viđao" hrvatske vojnike kako vade iz grobova i jedu srpske mrtve srpske civile u okolini Zadra, čovjeka koji je Hercegovce Hrvate dehumanizirao..ali i ona je to naglasila, njegov šovinizam prema određenim skupinama ( nije rekla kojima a mogla je)..no generalno dobar nastup, sa svojevrsnom kočnicom..bar se ja nadam da je kočnica..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-10-2017 at 21:03

Rekla je da se ne smatra desničarkom. A to što su ju "predstavljači" tako predstavili..pa njima je sve desnije od Pol Pota desnica. I to ekstremno ekstremna. I radikalna također. Inače, žena je prva liga iz kojeg god kuta pogledaš. da nije kočnica bila bi liga prvaka.

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Nino R. se razveo i sad je u vezi s damom iz naslova teme. Sorry.
    Jel ovo samo trač?Iako sam i ja ovo čula...

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Bez te kočnice nema pristupa medijima, osim naravno ako nisi idiot,tada ti daju sav prostor jer te koriste kako bi stvorili određenu sliku o desnici,Hrvatima, domoljubima.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pogleda naknadno gostovanje kod boxera Ace i dobro je to odradila, nije se dala uhvatiti na pitanja oko NDH, niti na pitanje oko homosexualaca, die boxer trazi da se na bazi cinjenica mora priznati da je homosexualnost normalna pojava...sad, te znastvene cinjenice su poznate samo njemu i drugin znastvenicima iz ladice.

A posebno mu je opalila samar na temu ''provincija'' di je boxer izletija okarakterizirajuci provinciju kao nesto per se lose, zatucano, nesto sto shvaca samo najjednostavnija rijesenja.

Fino je to okrenula i u biti njega prokazala kao to sto on smatra pod provincijalno, jednodimenzionalan niti Fachidiot, jer i nije specijaliziran na ista, koji nema siroke vidike i u biti je glup ki bukva. Bukve da oproste.

Inace, ako bi je mora okarakterizirati politicki opisa bi kao liberalno-konzervativna, sto na prvu izgleda kontradiktorno ali i nije.

Dobro bi bilo da postane masovnija pojava medj' mainstreamon u hrvatskin medijima, tako da odrade ti i takvi odrade posa za sto bi bile zaduzene propalice iz HDZa, stvaranje pozitivne drustvene klime i kroz to jacanje patriotizma.
    Svaki glas za HDZ je glas za HNS!

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, ima nesto i u imenu Marija, mislin da bi se ova Mara, i ona druga Mara sa Blidinja recimo morale vise gurati u javnost, kao role model curkama, koje ce kroz svoje znanje i volju unaprijediti drustvo, a usprkos tendencijma ofenzivne vulgarizacije i cajkizacije na n-tu, a na drugoj strani isto kao protu-otrov radikal feministickin bolestinama poput Rudanice i slicno.
    Svaki glas za HDZ je glas za HNS!

Inače nije ona oduvik bila takva. Čim je pisala za H-alter. Čak i u prvim emisijama "Petog dana" nije bila ova danas Marija, mada nisam to pomno pratio jer mi se nije dalo slušati kompartijsko blebetanje Rade Borić i one propalice Jokića..mada se vidilo da ima potencijal odmah.

A oni kao nikoga mrze, one koji se odmetnu od njih, kao prava mafija..

Marija Selak, ženski Nino Raspudić.

Trudi se biti intelektualno poštena i dosljedna.

Kangrga Mile je bio tipična srpska sirovina usprkos znaju i tituli, koju je Neven Sesardić razvalio na proste faktore do koske, ali marksisti su ionako priglupa stvorenja, pa mi nije jasno kako je njega uzela u obzir za ozbiljno filozofsko razmatranje ili kao uzor.
    ZA DOM SPREMNI !

Selakica se dobro drži za ženu od 35 godina, a Nino je fino izbio petokraku iz nje i usadio domoljublje

Citiraj Prvotno napisano od Crni Božo Vidi poruku
    Selakica se dobro drži za ženu od 35 godina, a Nino je fino izbio petokraku iz nje i usadio domoljublje
    muški šovinizam pokazuješ, a Selakicu imaš što i čuti i vidjeti
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Marija Selak, ženski Nino Raspudić.

Trudi se biti intelektualno poštena i dosljedna.

Kangrga Mile je bio tipična srpska sirovina usprkos znaju i tituli, koju je Neven Sesardić razvalio na proste faktore do koske, ali marksisti su ionako priglupa stvorenja, pa mi nije jasno kako je njega uzela u obzir za ozbiljno filozofsko razmatranje ili kao uzor.
    Nakon dugo vrimena pogledala sam Nu2 reprizu, Aco je pokušao progurati kako joj je kangrga omiljen i inače satra se on pričajući bez uspjeha djelovao je skroz nemoćno , a ona krhka smirena s osmijehom i argumentima. Aco nokautiran totalka
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove