+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/7

Tema: Eurobasket 2017

Eurobasket 2017

Još malo pa počinje Europsko prvenstvo u košarci. Našima nedostaje 4 NBA igrača i Babić, kaj znači da nismo u došli u najjačem sastavu, ali ipak imamo jaku ekipu i još nam se vratio Popović u sastav da bi pojačao ono gdje stalno škripimo, a to je mjesto razigravača. Šarić je rekel da idemo na zlato, i ja mu vjerujem.

Dobili smo Francuze u Orleansu u prijateljskoj tekmi 87-92. Naznaka da smo jaki, unatoč svemu.

Popović je pokazal da je veliko pojačanje, razigrao je ekipu i sve je teklo kao po loju. Šarić double-double, Bogdanović nekih 15 poena, Bender 11 koševa. Buva pokazao da je pojačanje na centarskoj poziciji. Jedva čekamo prvenstvo.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Koja to 4 nba igrača nama fale? Dva nba igrača koja imamo će igrati.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Žižić (Boston), Zubac (Lakers), Rudež (Orlando), Hezonja (Orlando). Tu nisam ubrojio Justina Hamiltona (Nets) koji ima hrvatsko državljansto.

Plus još ne igraju, Tomić, Bilan i Radošević.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    U svijetu u kojem muškarac može za sebe reći da je žena valjda i Hezonja može za sebe reći da je nba igrač,ali ja ipak ne bi to rekao.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Kaj fali Hezonji, kaj briješ?

Evo dobili i Litvu 2 razlike. Vodili smo cijelu tekmu, bilo je 12 razlike u trećoj četvrtini kad smo ušli u našu poznatu crnu rupu pa su nam Litvanci došli na -3. Nekak smo se ipak obranili i ušli u zadnju minutu s +6, a u zadnjih 26 sekundi s +5 da bi Litvanci imali 2 slobodna bacanja s istekom vremena za izjednačenje, ali su ih na sreću fulali. Pripremna je tekma pa neću biti prekritičan zbog naših sposobnosti da profućkamo čudesa u pol minute, samo ću im poželjeti da poprave taj segment igre tj. psihu. Pobjede su isto stvar navike i drago mi je da su pobijedili 2 pretendenta na medalje tako da se oni naviknu na poraze, a mi na pobjede kad će se dijeliti medalje.

Član u nastajanju kliker avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    ma sve je to dobro,igram odobro,pobijedili smo moćne Francuze i Litavce ,ali se ponavlja priča od prošle godine a to je:

Fale nam centar i play!!!

“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove