+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/34

Tema: Pozari u Dalmaciji

Pozari u Dalmaciji

Gorilo je u Istri, a trenutno gori od Zadra do Splita. Pozar je po novome dosel do CCO-a Split kaj je prilicno alarmantno. Bura odmaze kanaderima i vatrogascima. Nadamo se da ce vatrogasci i stanovnistvo uspjeti spasiti kuce i ugasiti pozar.

Je li vrijeme da instaliramo kamere visoke rezolucije na sve planine po Dalmaciji koje ce snimati i biljeziti svaki pocetak pozara tako da snimimo bolesnike koji podmecu pozare pa da ih poslije mozemo jalemati na glavnim gradskim trgovima ko onog lika koji je podmetnuo pozar koji je zapalio vecinu Varazdina?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    I to slucajno kad je bura......
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Torcida i Bad Blue Boysi ujedinili se u gašenju požara u Dalmaciji: ‘Prije svega Hrvatska’

http://narod.hr/sport/torcida-bad-bl...svega-hrvatska

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    podmetnuto...

došli kod dedova i baba malo preko leta i pale,kao i svake godine u ovo doba...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Ne treba sad lupati Lošine teorije zavjere o hibridnom, ovonm onom ratu, nego treba održavati protupožarne puteve. Da se mene pita ko što me se ne pita nijedna borova šuma ne bi bila u kontiunuitetu duža i šira od 50x50 metara a do nje druga borova udaljena 100x100 metara. Između nasipi od šodera. Nabaviti još kanadera, srezati sredstva antifa udrugama, nabaviti još modernih cisterni, srezati sredstva protuhrvatskim udrugama. Čistit korov oko kuće, uskratiti sredstva korovu u antihrvatskim udrugama. Nabaviti još i još kanadera , a svu pretplatu koju plaćemo Yutelu preusmjeriti u kupnju kanadera i cisterni. Jer koji će nam kurac još jedna jugoslavenska i protuhrvatska televizija kad imamo RTL, NOVU, N1. Pun region protuhrvatskih televizija. Jel bolje platiti kanader i ljude koji ga voze umjesto da plaćam Danijelu Trbović i Sašu Broz. Plenković ne može protiv prirode. Ali može uskratiti sredstva za velikosrpske Novosti i preusmjeriti ih u vatrogastvo. Milijarde bacamo kontra sebe. Milijardama plaćamo svoju vlastitu propast. A uskraćujemo onima koji spašavaju imovinu, ljude i prirodu. To se zove mazohizam. To je suludo. Ali to su Hrvati. To smi mi. A Plenković je mi, naša slika i prilika. Anemični slugani koji plaćaju svoju vlastitu propast.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-07-2017 at 13:05
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

borove šume uopće ne bi tribalo biti jer je bor uvezen, a širi se poput korova i ništa drugo ne raste pored njega. sad je prilika za pošumljavanjem autohtonim dalmatinskim biljem i raslinjem. mogu čak izdrobit kamen i dat ljudima polja za lozu i druge nasade

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    I tak svi krivi samo se Dadu Lozancica ne spominje nigdi
    A on u stvari glavna faca u ovakvim slučajevima.
    Mislim ima tamo neka Državna uprava SZ.
    I glavni vatrogasac isto nigdi ni čut ni vidit..

Ako ništa sad je taman vrime za riješit se tog sdpeovsko mesicevog kadra.

Krsticevic je napravio vrhunski potez nudeći ostavku.
    Covika gaze ko stigne a jedini ispravan u ciloj situaciji i još pomaga u gašenju.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Koliko je bilo požara po Dalmaciji za vrijeme Austro-Ugarske? Da je u ono vrijeme bio takav požar s tehnologijom sa kojom su raspolagali, ostao bi samo kamen na kamenu.

Dakle, zapuštenost, neorganiziranost, i moguće podmetanje požara te imamo to što imamo.
    ZA DOM SPREMNI !

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Fascinantno je kako njih požari uhvate nespremne, a svake godine ista stvar.

I onda kažu plaćaj porez,ma jebi ih, treba svaku kunu koju možeš nekkao sakriti .

Datum registracije
    Sep 2016

Spoje ugodno s korisnim, malo se okupaju pa malo zapale ustaška područja. Kud ćeš bolje. Daj zamisli taj mentalni sklop, da neki Hrvat otiđe u Srbiju ili RS i počne paliti.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...manka-1045821/
    Posljednje uređivanje od Grunf : 03-08-2017 at 11:59

Datum registracije
    Sep 2016
    Opet kad je Bura, opet na deset misti...to kao slucajno. Ovo se polako moze tretirati kao terorizam.

Di je policija Plenkovicu? Brzi na uhicivanje hrvatskih domoljuba, a spori na uhicivanje terorista koji pale Hrvatsku. Gadovi protuhrvatski.

Datum registracije
    Sep 2016
    Cetnicki balavci

http://m.sibenik.in/crna-kronika/zbo...ije/80175.html

Hoce li se sada napokon uzesti to ozbiljno, ili sto se ceka, da narod organizira kombije pa da rijesava stvari.

Ova dva sa putovnicama Srbije odma hapsiti i suditi za terorizam.

To radu cetnicad kad iz Srbije dodju, majke in trofazne.

Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od kliker Vidi poruku
    podmetnuto...

došli kod dedova i baba malo preko leta i pale,kao i svake godine u ovo doba...
    da se citiram od prije mjesec dana...

Onaj neki Stevo je isto uhićen kad je htio zapaliti Marjan. Znači od 7 uhićenih osoba, jedna je žena iz Benkovca, jedan je Stevo, 4 Srba iz Kistanja i 2 Srbina iz Srbije. I onda kažu pere nas paranoja kad kažemo da Krajišnici pale.

Izgleda da treba opet uvoditi reda u tom dijelu kao nakon Oluje, lijepo nek pošalju pojačane snage policije nek patroliraju tim krajevima koji se učestalo pale, a ne da Božinović idiot sere da nije to podmetnuto nego se radi o dječjim ampulama za igru. Kreten mutavi. Ko onaj video od Pervana kad sruše avion JNA, a pilot kaže: Ja to komarce prašim, nisam bombardirao.

Datum registracije
    Aug 2013
    ne možeš očekivati nikakvu konkretnu akciju ili reagiranja od ove ili bilo koje hrvatske vlade kontra piromana,ako su Srbi...
    da su kojim slučajem nosili ti piromani majice sa natpisom ZDS već bi bio pokrenut kazneni postupak...

Hrvati su uškopljen narod.

Datum registracije
    Sep 2016

Pupovceve novosti 3.8.2017

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove