+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/40

Tema: Hrvatska scena

Sad sam pogledal malo napreskokce mec. Johnson je vec u godinama, ali je ipak jako boksacko ime. Milas bu trebal malo misica nabaciti, jake udarce ima i ovak. Jedino kaj ne kuzim promjene garda tijekom meca, kaj je lik ambidekster? Ak je ok, ali ak nije mogel bi zbog tog kretanja preko noge u stranu imati problema jer tu ce ga svi napasti.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sad sam pogledal malo napreskokce mec. Johnson je vec u godinama, ali je ipak jako boksacko ime. Milas bu trebal malo misica nabaciti, jake udarce ima i ovak. Jedino kaj ne kuzim promjene garda tijekom meca, kaj je lik ambidekster? Ak je ok, ali ak nije mogel bi zbog tog kretanja preko noge u stranu imati problema jer tu ce ga svi napasti.
    Ma to minjanje garda je mislin radi zbunjivanja protivnika više, i možda nekakvih pokušaja iznenađenja u napadu.
    Jako je mlad stoga ima još prostora za nabit nešto kvalitetnih kila.
    Sad je oko 100 kg, a prije par godina je bia možda jedva 90 kg , tako da dobar napredak zasad...

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Ma to minjanje garda je mislin radi zbunjivanja protivnika više, i možda nekakvih pokušaja iznenađenja u napadu.
    Jako je mlad stoga ima još prostora za nabit nešto kvalitetnih kila.
    Sad je oko 100 kg, a prije par godina je bia možda jedva 90 kg , tako da dobar napredak zasad...
    Znači ima 100 kg, onda je to ok. Izgledalo mi je da ima manje od toga. Dobro je zbunjivati, ali nekak mi je opasno blizu Johnsona mijenjal taj gard i bilo je 2 sekunde vremena da ga ovaj nokautira lijevim krošeom. Bar mi se činilo kao opasna situacija, možda je do kamere.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Meni je najdraze viditi kad Petrak, osvjedoceni Jugic iz koristoljublja, po vlastitom priznanju ocekuje povezivanje ''regije'', bar sto se tice regionalne borilacke scene, malo cudno viri ispod svoje silterice kada mu momci objasnjavaju zasto izlaze na Thompsona.
    Roberto Soldic
    Stipe Brcic
    Hrga
    Petar Milas
    i sigurno sam nekoga zaboravio izlaze na glazbu Marka Perkovica.
    Vidim da to indexovcu Petraku nije drago, a to je opet meni drago.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2012
    Čudno je kod tog Petraka šta voli Miočića. S obzirom na političke stavove reka bi čovik da je Stipe za njega neprijateljska emigracija

Datum registracije
    Sep 2016
    Čudno je kod tog Petraka šta voli Miočića. S obzirom na političke stavove reka bi čovik da je Stipe za njega neprijateljska emigracija
    Meni je najbolja fora kada ekstra ubacuje neke srpske rici. To purgeri ne koriste, a on to kao prirodno.

Prije par dana je bila Helena Jurisic, bas bi bilo fora da mu je onako opalila kick.

toni filipi i marko milun najmanje bronca sa europskog
    žao mi što su sa youtubea uklonili milunovu borbu sa russom da vidite kako hrabro boksa
    sad će biti interesantno ako milun ode u profije hoće li i on napustiti pijetraja
    a milunu ako ne uspije boksačka karijera mogao bi u glumačke vode i glumiti holywoodskog zlikovca kakva mrcina od čovjeka
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    toni filipi i marko milun najmanje bronca sa europskog
    žao mi što su sa youtubea uklonili milunovu borbu sa russom da vidite kako hrabro boksa
    sad će biti interesantno ako milun ode u profije hoće li i on napustiti pijetraja
    a milunu ako ne uspije boksačka karijera mogao bi u glumačke vode i glumiti holywoodskog zlikovca kakva mrcina od čovjeka
    Milun je ogroman potencijal.
    Gledan Plazibata u Podcastu inkubatoru, on i Milas su prike. Kazao je nesto zanimljivo, podrzimo svoje, i mislim da je u pravu. Obozavam kada Hrvati dominiraju u tim sportovima.

Samo da spomenem, Plazo je roknuo krusku i srusio rekord onog Srbina. Debelo.
    Postavim video veceras.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Milun je ogroman potencijal.
    Gledan Plazibata u Podcastu inkubatoru, on i Milas su prike. Kazao je nesto zanimljivo, podrzimo svoje, i mislim da je u pravu. Obozavam kada Hrvati dominiraju u tim sportovima.

Samo da spomenem, Plazo je roknuo krusku i srusio rekord onog Srbina. Debelo.
    Postavim video veceras.
    Moje babe mama je plazibat a otac baturina tako da možda budući šampion u gloryju bude moj rod

phili jel se to formirao boksački klub kao što kaže antonio

Datum registracije
    Sep 2016
    Moje babe mama je plazibat a otac baturina tako da možda budući šampion u gloryju bude moj rod
    Najbolji je pocetak Q i Aa. "Roditelji bi mi se odrekli, cura ostavila da nisam oborio rekord"
    Khähä lola.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Najbolji je pocetak Q i Aa. "Roditelji bi mi se odrekli, cura ostavila da nisam oborio rekord"
    Khähä lola.
    sve ijedan napad je osujetio i pokazao zašto je šampion samo da bog da zdravlja
    aparat se tresao cijelu emisiju mrcina je

milas kaže da je išao na utakmice kao i plazibat zamisli biti te sreće i ići im otimat dres ili transparent jaoooo

Datum registracije
    Sep 2012
    Puntar daj reci na kojoj minuti Plazibat priča o boksačkon klubu... Neman trenutno vrimena gledat cili podcast.

Milun je potencijal, odličan atleta... Vidit ćemo kako će se razvijat. Možda bude problem šta nema tvrdu glavu ka Hrgović sudeći po zadnjem porazu.

Alen Babić sutra ima prvi profi meč u boksu... Navodno teška kategorija?
    Mislin da je za njega bolja cruiser divizija.

Datum registracije
    Sep 2012
    milas kaže da je išao na utakmice kao i plazibat zamisli biti te sreće i ići im otimat dres ili transparent jaoooo
    Odakle ti da je Plazibat na Hajduka iša??
    Za Milasa se zna...

Odakle ti da je Plazibat na Hajduka iša??
    Za Milasa se zna...
    za plazu sam samo čuo za torcidu boksački klub da se osnovao i da radi i da će tamo ići pa sam pretpostavio da je išao

philly na 11minuti na QandA

Datum registracije
    Sep 2012
    Ma to on više spominje da će doli doć digod na trening i sparing, pošto Milas trenira i sparira u Amena sad, klub di Plazibat trenira...

Sad kad krene s radon BK Torcida Split, kad se splitska dica utreniraju, jao ga se BBB-ima i ostatku navijačke scene

Ma to on više spominje da će doli doć digod na trening i sparing, pošto Milas trenira i sparira u Amena sad, klub di Plazibat trenira...

Sad kad krene s radon BK Torcida Split, kad se splitska dica utreniraju, jao ga se BBB-ima i ostatku navijačke scene
    jao si ga poljacima i rusima kakvi bbb onda po kavezima osvajat zlata pa dočeci i odlikovanja kolinde i plenkovića

Datum registracije
    Sep 2016
    To je odlicna stvar. Pa makar za rekreacijske i odgojne svrhe. (BK Torcida Split)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove