+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/26

Tema: Hrvatska scena

Sad sam pogledal malo napreskokce mec. Johnson je vec u godinama, ali je ipak jako boksacko ime. Milas bu trebal malo misica nabaciti, jake udarce ima i ovak. Jedino kaj ne kuzim promjene garda tijekom meca, kaj je lik ambidekster? Ak je ok, ali ak nije mogel bi zbog tog kretanja preko noge u stranu imati problema jer tu ce ga svi napasti.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sad sam pogledal malo napreskokce mec. Johnson je vec u godinama, ali je ipak jako boksacko ime. Milas bu trebal malo misica nabaciti, jake udarce ima i ovak. Jedino kaj ne kuzim promjene garda tijekom meca, kaj je lik ambidekster? Ak je ok, ali ak nije mogel bi zbog tog kretanja preko noge u stranu imati problema jer tu ce ga svi napasti.
    Ma to minjanje garda je mislin radi zbunjivanja protivnika više, i možda nekakvih pokušaja iznenađenja u napadu.
    Jako je mlad stoga ima još prostora za nabit nešto kvalitetnih kila.
    Sad je oko 100 kg, a prije par godina je bia možda jedva 90 kg , tako da dobar napredak zasad...

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Ma to minjanje garda je mislin radi zbunjivanja protivnika više, i možda nekakvih pokušaja iznenađenja u napadu.
    Jako je mlad stoga ima još prostora za nabit nešto kvalitetnih kila.
    Sad je oko 100 kg, a prije par godina je bia možda jedva 90 kg , tako da dobar napredak zasad...
    Znači ima 100 kg, onda je to ok. Izgledalo mi je da ima manje od toga. Dobro je zbunjivati, ali nekak mi je opasno blizu Johnsona mijenjal taj gard i bilo je 2 sekunde vremena da ga ovaj nokautira lijevim krošeom. Bar mi se činilo kao opasna situacija, možda je do kamere.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Meni je najdraze viditi kad Petrak, osvjedoceni Jugic iz koristoljublja, po vlastitom priznanju ocekuje povezivanje ''regije'', bar sto se tice regionalne borilacke scene, malo cudno viri ispod svoje silterice kada mu momci objasnjavaju zasto izlaze na Thompsona.
    Roberto Soldic
    Stipe Brcic
    Hrga
    Petar Milas
    i sigurno sam nekoga zaboravio izlaze na glazbu Marka Perkovica.
    Vidim da to indexovcu Petraku nije drago, a to je opet meni drago.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Čudno je kod tog Petraka šta voli Miočića. S obzirom na političke stavove reka bi čovik da je Stipe za njega neprijateljska emigracija

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Čudno je kod tog Petraka šta voli Miočića. S obzirom na političke stavove reka bi čovik da je Stipe za njega neprijateljska emigracija
    Meni je najbolja fora kada ekstra ubacuje neke srpske rici. To purgeri ne koriste, a on to kao prirodno.

Prije par dana je bila Helena Jurisic, bas bi bilo fora da mu je onako opalila kick.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove