+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/36

Tema: ŽeNa

ŽeNa

Dragi posjetitelji ovog malog kutka, dobra vam večer i dobro došli u odgojno -obrazovni centar '' ŽeNa''

Kako svi mi moramo vratiti dug društvu kroz bilo kakav humanitarni rad ja sam odlučila pomoći vjernim članovima MK. I mala kap dobrote je i dalje kap. Podržite ovaj afirmativni kutak u kojem ćete počinjati rečenice isključivo na sljedeći način :

- Žene poštujem jer ...
    - Ženama se divim jer ...
    - Žene volim jer ...

U ovom malom radosnom kutku koji svijetli na ovom pdf ćete se učiti pristojnosti i kako se ophoditi sa damama. Ovom prilikom želim zahvaliti i vodstvu foruma što je prepoznalo naš trud i što nesebično financira našu malu i vrijednu zadrugu.

Ženoljupci..izvolite...pero je vaše
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Poštujem žene koje znaju rabiti kompjutor. Divim se ženama koje znaju otvoriti temu na forumu.

Član u nastajanju kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    - Žene poštujem jer imaju sise ,a mi nemamo
    - Ženama se divim jer imaju sise ,a mi nemamo
    - Žene volim jer imaju sise,a mi nemamo

“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od kliker Vidi poruku

Ili si ti fenomen biomedicinske i drugih znanosti
    Ili pojma nemaš .. o puno previše svari.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Di je kisa i cupa cups. Ugledajte se na nju, mala radije chupka chupa chups nego sto otvara cudne semi-feministicke teme.

Aj opet otvorite bojno polje na topicu da iman bokun razbibrige za skratiti gvardiju . Nisan nesto rijecit na ovakvin temama, pa cu samo reci da zene volin jer san muski. Voliti zene znaci voliti zivot. U bilo kojen smislu...

Puno Vam pozdrava iz nasih teritorijalnih voda... 8-)

ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Poštujem žene koje znaju rabiti kompjutor. Divim se ženama koje znaju otvoriti temu na forumu.
    Osjećam li ja to neku nervozu u slovima?

Ajde, možeš ti to i bolje. Ugledaj se na druga Grunfa

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Ili si ti fenomen biomedicinske i drugih znanosti
    Ili pojma nemaš .. o puno previše svari.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Di je kisa i cupa cups. Ugledajte se na nju, mala radije chupka chupa chups nego sto otvara cudne semi-feministicke teme.
    A, što je tu semi-feministički? Činjenica da ne možete naći koju lijepu i afirmativnu rečenicu za ženski rod?

Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    Aj opet otvorite bojno polje na topicu da iman bokun razbibrige za skratiti gvardiju . Nisan nesto rijecit na ovakvin temama, pa cu samo reci da zene volin jer san muski. Voliti zene znaci voliti zivot. U bilo kojen smislu...

Puno Vam pozdrava iz nasih teritorijalnih voda... 8-)
    Barba, pozdrav Kakvo je more?

Lajkam tvoj odgovor i možeš ostati na temi kao stručni savjetnik za ovu našu mlađariju

a, ljuti boj se stalno bije. jest da je malo dosadno kad si stalno pobjednik...

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Osjećam li ja to neku nervozu u slovima?
    Pa da je moj kompjutor u pitanju, svakako bih bio blago usplahiren činjenicom da ga ti koristiš. Ovak suosjećam s tvojim vlasnikom.

A, što je tu semi-feministički? Činjenica da ne možete naći koju lijepu i afirmativnu rečenicu za ženski rod?
    Ni ne trebamo, milijuni muških pjesnika su izrazili sve lijepo kaj se može o ženama. Zakaj vi nemate nijednu pjesnikinju koja bi mogla izraziti nešto lijepo o muškarcima? Zapravo sori, imate onu jednu iz Elementala koja je uspjela smisliti predivan tekst o muškarcima: Kad si tako mmm, dobar.

Pa da je moj kompjutor u pitanju, svakako bih bio blago usplahiren činjenicom da ga ti koristiš. Ovak suosjećam s tvojim vlasnikom.
    Vlasnik mog kompjutera sam ja I zahvaljujem na suosjećanosti, ali nema potrebe s obzirom na moje vrhunske informatičke sposobnosti

Ni ne trebamo, milijuni muških pjesnika su izrazili sve lijepo kaj se može o ženama. Zakaj vi nemate nijednu pjesnikinju koja bi mogla izraziti nešto lijepo o muškarcima? Zapravo sori, imate onu jednu iz Elementala koja je uspjela smisliti predivan tekst o muškarcima: Kad si tako mmm, dobar.
    To kaj ti ne čitaš poeziju nego slušaš Remi nema nikakve veze sa tim da nema lijepih pjesama o vama. Mani se politike i poeziju u ruke, mladiću

Pa čak i ja mogu naći koju lijepu riječ za muški rod, a ne neće neka umjetnica poput npr. Vesne Parun.

Datum registracije
    Feb 2012
    Zato ima puno riči o vama
    Velimir Foretić Delonov

Vlasnik mog kompjutera sam ja I zahvaljujem na suosjećanosti, ali nema potrebe s obzirom na moje vrhunske informatičke sposobnosti

To kaj ti ne čitaš poeziju nego slušaš Remi nema nikakve veze sa tim da nema lijepih pjesama o vama. Mani se politike i poeziju u ruke, mladiću

Pa čak i ja mogu naći koju lijepu riječ za muški rod, a ne neće neka umjetnica poput npr. Vesne Parun.
    Vesna Parun je ušla u poeziju da ogovara i napada druge žene koje su joj otele simpatiju. Ti koja imaš nevinije ruke od mojih bla bla bla. Ali mi tražimo ženu koja je napisala ljubavne stihove muškarcu. Nema tih, osim onih koje su dobile na poklon od muškarca auto pa su sms-om poslale poruku: Dragi, znaš da te ljubim. Odoh u šoping, čujemo se navečer.

Ti si vlasnik tvog kompjutora, ali je tvoj dragi tvoj vlasnik. Prema tome, tvoj kompjutor je od tvog dragoga, privremeno dan tebi na uporabu, a ti ga ni ne počistiš po kutevima. Memorija ti je krcata, nemre više uploadati slike.

Vesna Parun je ušla u poeziju da ogovara i napada druge žene koje su joj otele simpatiju. Ti koja imaš nevinije ruke od mojih bla bla bla. Ali mi tražimo ženu koja je napisala ljubavne stihove muškarcu. Nema tih, osim onih koje su dobile na poklon od muškarca auto pa su sms-om poslale poruku: Dragi, znaš da te ljubim. Odoh u šoping, čujemo se navečer.

Ti si vlasnik tvog kompjutora, ali je tvoj dragi tvoj vlasnik. Prema tome, tvoj kompjutor je od tvog dragoga, privremeno dan tebi na uporabu, a ti ga ni ne počistiš po kutevima. Memorija ti je krcata, nemre više uploadati slike.
    Vesna ima još pjesama Ali, nebitno. Ovo nije tema o vama već o ženama. I ovdje smo da pišemo pozitivne stvari o ženama jer one to zaslužuju

Čuj...moj dragi moj vlasnik On nije ni meni vlasnik ni kompjuteru iako ga je on kupio I nije mi privremeno dan nego mi je poklonjen tako da ga upravo sada mogu uzet i razbit o pod, ali neću tebi priuštiti taj gušt da odem

Vratimo se temi

Poštujem žene jer su nježne majke.

Ženama se divim jer u 24 sata stignu odraditi prvu smjenu na poslu, drugu smjenu kući i na počinak poći nasmijane.

Žene volim jer su duhovite i zabavne.

I mi isto volimo duhovite i zabavne te nježne žene. Sam ih još nismo upoznali.

Datum registracije
    Feb 2012
    Lipo ti kažem
    Velimir Foretić

Morti i one vole zabavne i duhovite muškarce pa se stalno nekako mimoilazite

Morti i one vole zabavne i duhovite muškarce pa se stalno nekako mimoilazite

Morti je tak.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41

Poštujem žene jer su nježne majke.

Ženama se divim jer u 24 sata stignu odraditi prvu smjenu na poslu, drugu smjenu kući i na počinak poći nasmijane.

Žene volim jer su duhovite i zabavne
    .
    Volim,poštujem, i divim se ženama jer imaju vrlo razvijenu maštu.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove