+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 3 4 5
Prikaz rezultata str. 81/99

Tema: Drzavnik Orban i pretenzije na Hrvatsku

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa eto boldirao si ono gdje demantiraš da sam napisao da ih ne smatram neprijateljima Hrvatima u Bih. Ali ni tu ništa puno ne mogu osim folklora. Inače bi već nešto napravili.

Dobili su samo to da su dobili još goru poziciju za sebe pa iseljavaju više nego ikad. Više nego kad je AU preuzela BiH od Osmanlija. Za naš egzodus krivi su više naši političari, pogotovo ovaj poratni.

Njihova, politika šibicarska, jadna, kukavna mi se gadi..odvratna je i prozirna ali oni nisu kapacitet..kao i mi stjerani su u kut u ono par kotlinica dok se agresor nagradio s pola BiH i huška njih muslimane na Hrvate.

to je pokvarena svjetska politika koja je spasila tzv RS od poraza i nestanka. Oni guraju Muslimane protiv Hrvata.

S druge strane nagrađuju Srbe čak i kad se ovi rugaju s njima. Jedan Dodik vrijeđa Britance, mogu destruirati tu 6tzzv RS za 24 sata kao i samu Srbiju ali ne oni s njima mile lale, još im obećavaju svašta ako se kao odreknu Rusije. Njih se treba čuvati.

A eto dao si primjer..i nije samo onaj psiho kojeg spominješ izuzetak, 95 od 100 Hrvata je takvo..servilni srbofili, veći Srbi od Srba, nije psiho izuzetak nego pravilo..i to u kraju gdje nikad nije srbofilstvo cvjetalo..

A di je još ono tradicionalno infiltrirano u sve pore hrvatskog društva..
    Pa muslimani su 1993 činili puno strašnije zločine nego Srbi, u BIH takoreći ni nije bilo 1993 rata sa Srbima u BIH, samo smo ih u Hrvatskoj mlatili u Maslenici i Medačkom Džepu dok su u BIH muslimani klali Hrvate po Travniku, Bugojni, Grabovici, Trusini, Busovačkim Stajama, Maljinama- na kraju više su muslimani potirali Hrvata iz BIH nego Srbi i više su Hrvata pobili. A sa Srbima oni su debelo pušili, eto npr "Mitrovdanska Ofenziva" 1994 kada su išli na Nevesinje a ovi ih izrokali ko zečeve.
    Ovi naši u Žepču i Kiseljaku( Maturice, Como, Firga i Ivica Rajić) su bili u dobrim odnosima sa četnicima.

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Zaboravio si i Dastansko vise Varesa. Morali su biti, jer su bili u okruzenju glavosjeca ,zavrsili bi kao ovi momci iz Azovstala sto ce zavrsiti.

Datum registracije
    Apr 2022
    Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Zaboravio si i Dastansko vise Varesa. Morali su biti, jer su bili u okruzenju glavosjeca ,zavrsili bi kao ovi momci iz Azovstala sto ce zavrsiti.
    Pa jasno, nimalo ih ne osuđujem zbog toga, ovi momci iz Maturica u Kiseljaku su bili jako zajebani, uvjet za ulazak je bio da je nekome od njih netko blizak iz familije ubijen od muslimana, oni su i izvršili ratni zločin u Stupnome Dolu, zbog toga je Como bio u zatvoru a Firga je još uvik.

Datum registracije
    Apr 2022
    Zapravo su Muslimani jedino preživili di su živili zajedno sa Hrvatima, evo ti npr Podrinje di nije uopće bilo Hrvata kako su završili, u jednoj enklavi Goražde, a totalno masakrirani i etnički očišćeni u Foči, Višegradu, Rogatici, Vlasenici, Žepi, Srebrenici, Milićima, Bratuncu. Ista stvar je i sa Bijeljinom i ostatkom Semberije. U Posavini su opstali jedino u Posavskom kantonu, općine Orašje, Odžak, Domaljevac. Srednja Bosna također, pomiješano stanovništvo, zapadna Hercegovina, Mostar, Stolac, onda Bihać nije imao nešto Hrvata ali smo im mi cilo vrime pomagali, a bilo je mislim i 20 momaka iz HVO Bihać što je poginulo.
    Sarajevo nije ni bilo želje za deblokadu, odgovaralo je takvo stanje i Muslimanima i Srbima , njihovim warlordima Caci, Ćeli 1 i Ćeli 2 i ostaloj žgadiji koji bi izlazili iz Sarajeva klati Hrvate, ko Ramiz Delalić Ćelo, Caco a i "Hrvat" Dragan Vikić što je sa svojim "specijalcima" izvršio masakr u Buhinim Kućama. Zbog šverca opkoljeno Sarajevo odgovaralo i Srbima i Muslimanima.

Citiraj Prvotno napisano od Burzum Vidi poruku
    Pa muslimani su 1993 činili puno strašnije zločine nego Srbi, u BIH takoreći ni nije bilo 1993 rata sa Srbima u BIH, samo smo ih u Hrvatskoj mlatili u Maslenici i Medačkom Džepu dok su u BIH muslimani klali Hrvate po Travniku, Bugojni, Grabovici, Trusini, Busovačkim Stajama, Maljinama- na kraju više su muslimani potirali Hrvata iz BIH nego Srbi i više su Hrvata pobili. A sa Srbima oni su debelo pušili, eto npr "Mitrovdanska Ofenziva" 1994 kada su išli na Nevesinje a ovi ih izrokali ko zečeve.
    Ovi naši u Žepču i Kiseljaku( Maturice, Como, Firga i Ivica Rajić) su bili u dobrim odnosima sa četnicima.
    Muslimani činili puno strašnije zločine nego Srbi. Hm..gdje li sam to već negdje čuo.

Kakve su zločine činili Srbi nad Hrvatima vidi se iz broja Hrvata u tzv RS.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Pod glavosječe misliš na Čečene. Pa oni su sad na ruskoj strani a moglo bi se reći srpskoj a i na strani srbofilnih Hrvata.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-05-2022 at 13:36

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Apr 2022
    Muslimani činili puno strašnije zločine nego Srbi. Hm..gdje li sam to već negdje čuo.

Ne kažem općenito, čitaj sa razumijevanjem, govorim o 1993 godini u BIH, ne općenito kroz cili rat u Hrvatskoj i BIH

Ne kažem općenito, čitaj sa razumijevanjem, govorim o 1993 godini u BIH, ne općenito kroz cili rat u Hrvatskoj i BIH
    Ali ne možeš ti jednim detaljem objasniti cjelinu. Može se samo cjelinom objasniti detalj.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Pod glavosječe misliš na Čečene. Pa oni su sad na ruskoj strani a moglo bi se reći srpskoj a i na strani srbofilnih Hrvata.
    Ne, oklen njih u Bosni 93' zar nisu ratovali sa rusima, tu mislim na prave cecene, ne na ove tik tok kadirove bubasvabe.
    Mislim na Seferove i Sefikove mudjahedine.

Datum registracije
    Jan 2022

Koliko sam citao, ti se odmah mirio s njima kad je potpisan sporazum '94, kazes dozivali vas da sidjete sa polozaja na onim gudurama hajtee ,nismo mi nista protiv vas imali ,takva tad politika bila jbg

Datum registracije
    Apr 2022
    Koliko sam citao, ti se odmah mirio s njima kad je potpisan sporazum '94, kazes dozivali vas da sidjete sa polozaja na onim gudurama hajtee ,nismo mi nista protiv vas imali ,takva tad politika bila jbg
    Pa da sama politika, nisu oni jadni ništa krivi za Grabovicu, Trusinu, Dusinu, Maljine, Busovačke Staje, pokolj djece u Vitezu, Križančevo Selo, Buhine Kuće, Uzdol, Doljane....Još danas onaj kreten Bujanec piše obljetnice onom idiotu Kraljeviću kao ubijen od izdajničke ruke, dobio je što je zaslužio, htio je dijeliti Hrvate i još je prijetio HVO-u da se oni moraju njegovim propalicama pokoriti, pogledaj na yt Čapljina 92 koji su kraljevićevci komedija od vojnika, ajde tješi me da su to bili 70 posto Muslimani i jedan Srbin Brana što voli sex,drugs i rock'n'roll.
    On je samo otvorio Dretelj u niti jednoj borbi nisu njegovi sudjelovali, u Lipanjskim Zorama i borbama oko Dubrovnika bili su splitski HOS-ovci
    Koji idiot, ide Nijemcima govoriti Sieg Heil u kameru sva sreća da je ta sramota rasformirana
    https://www.youtube.com/watch?v=_QUV7ydUkRA

Ja se nisam mirio, mi smo se našli na rubu Kupresa, tad smo opet bili saveznici. Uostalom najzaslužniji su za vraćanje Kupresa u hrvatske ruke kao što smo mi zaslužni da su oni vratili 5-6 svojih gradova..tj HV je zaslužan najviše.

Ali to nije tema nego Orban i njegovo folklorno velikomađarstvo.

Zbog Eline i bokala vina

Pa da sama politika, nisu oni jadni ništa krivi za Grabovicu, Trusinu, Dusinu, Maljine, Busovačke Staje, pokolj djece u Vitezu, Križančevo Selo, Buhine Kuće, Uzdol, Doljane....Još danas onaj kreten Bujanec piše obljetnice onom idiotu Kraljeviću kao ubijen od izdajničke ruke, dobio je što je zaslužio, htio je dijeliti Hrvate i još je prijetio HVO-u da se oni moraju njegovim propalicama pokoriti, pogledaj na yt Čapljina 92 koji su kraljevićevci komedija od vojnika, ajde tješi me da su to bili 70 posto Muslimani i jedan Srbin Brana što voli sex,drugs i rock'n'roll.
    On je samo otvorio Dretelj u niti jednoj borbi nisu njegovi sudjelovali, u Lipanjskim Zorama i borbama oko Dubrovnika bili su splitski HOS-ovci
    Koji idiot, ide Nijemcima govoriti Sieg Heil u kameru sva sreća da je ta sramota rasformirana
    https://www.youtube.com/watch?v=_QUV7ydUkRA

Samo mala napomena. Ovo neće biti hercegsrpska br.2. Nema promil šanse. I jedna je puno i previše za cijelu planetu zemlju.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Apr 2022
    Mislio sam da se i na ovom forumu ne misli ništa dobro o Blažu Kraljeviću i da je činjenica da su njegovi vojnici bili većina muslimani , čak je i Praljak govorio da je bilo nešto dobrih momaka tamo ali i dosta ološi.

I u HVo satnijama je na početku bila većina Muslimana. Ali to nije ni bitno. Kraljević je mislio zajebat Muslimane oni bi vjerojatno zajebali njega da je preživio i svatko bi išao na svoju stranu kao što su se i HOS.ovci razdjelili hrvatski dio otišao u HVO a muslimansku u njihovu Armiju..i zato su nepotrebne te opaske, zaslužio je ovo zaslužio je ono..jer to vrijeđa pripadnike moje brigade HOS-ovce koji su se borili gdje je god bilo gusto..

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Nitko ne zamjera HOS-ovcima kao borcima, nego politicko krilo, kao sto je Tuta rekao kad ga je intervjuirao Mate Basic sto misli o granici na Drini i zbog kojeg je Paraga, Prkacin, Kraljevic mislili da se trebamo "maziti" sa muslimanima, da ne zna dokle je Paraga dosao sa svojom vojskom, ali da je on dosao do Nevesinja i shvatio da ondje vise nema Hrvata, pa nema ni Hrvatske.

Kraljevic je iskoristen zbog romanticarskog sna o granici na Drini, stavio se pod Alijinu komandu, smatrao muslimane hrvatima islamske vjere, mentalno jos uvijek bio u '41, samo nije shvatio da muslimani to ne misle, poceli okretati cijevi na HVO, o cemu mi pricamo..Muslimani su od njega napraviti mit o "dobrom" Hrvatu ,kakvi hrvati trebaju biti, kao njihovi slugani,a oni ce nam se smijati, kao sto su pojedini fratri "daidje" u srednjoj Bosni, jedino takvi im i valjamo..

I opet ponavljam da ne bi netko rekao da je ovo prica kao na hercegsrpskoj, nije nego su cinjenice, a mi sa srbima se nismo rijesili, kao sto 95% njih tamo misli, samo je to na pauzi do iduceg puta. Ne moze me nitko uvjeriti da mi je trenutno srbin veci neprijatelj dok me musliman s kojim dijelim federaciju ispricavam se na izrazu, politicki guzi i obespravljuje pred citavom medjunarodnom zajednicom kojoj bi izgledno je da je tako, lakse joj bilo samo sa 2 naroda nego sa tri pa sve to dopusta ,a posto smo mi najmanji ko nas jebe, a sama Hrvatska nas je pustila niz vodu kao politicki faktor, ovo kao nekakvo zalaganje zadnjih godina iz Zg je samo predstava da se nesto radi,a nista se konkretno ne radi, rezultati sve govore. Od 760 tisuca hrvata '91 dosli smo do manje od 350 tisuca danas.
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 14-05-2022 at 00:52

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Što će sada Frano Čirko sa svojim mađaronima iz Generacije Obnove, oni su sa Jobbikom u bratskim odnosima?
    Kakav problem imas sa Cirkom, pa oni su uz politicko krilo Azova osudili tretman generala Praljka i opstrukciju Hrvata u BH. Pozivali su na samoodredjenje.
    Nista ne valja ako nije na relaciji Dodik-Covic, jel'te.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Bivsi saveznik i njegov sal.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Sad je vrijeme da Milanović ponese šal Hrvatske od Jadrana do Ukrajine.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove