+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/66

Tema: Progoni kršćana po svijetu

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pretpostavljam da su tu u pitanju Cecenija i slicne zemlje, mogu zamisliti kako tamo prolaze krscani.
    Mislio sam da je tako nešto, ali sumnjam da bi se netko usudio proganjati ruske pravoslavce dakle kršćane pogotovo sada kada je ruska pravoslavna crkva u usponu i spojena je s vlašću.
    ZA DOM SPREMNI !

Upravo to, sumnjam da se itko usudi proganjati pravoslavne krscane u Rusiji.

Ceceni su poludivlji narod, organizirani u klasicne klanove, ali toliko ludi nisu. A i da smiju, koga ce proganjati, ono malo Rusa tamo su statisticka greska i uglavnom zive na sjeveru pokrajine, to je Ruska Federacija i Rusi tamo zapravo vladaju. Samo su lokalnu vlast prepustili svojim ljudima na celu sa Ramzanom.

Cecenija ima druge probleme, krimi gangove, ubojstva novinara, autokraciju Ramzana Kadyrova i slicno, takodje tu je i tinjajuci sukob sa teroristickim celijama islamskih radikala, koji su u Ceceniji prakticno porazeni i skrivaju se na jugu u nepristupacnim planinama ali zadnjih godina ni to. Neki su otisli u Siriju, neki su se skrili u susjedni Dagestan gdje ih FSB redovito lovi.
    Zadnjih par godina Ceceni se medjusobno vise mlate po zapadnoj Europi (krimi gangovi, tu su oni ko riba u vodi) i u Siriji i Iraku, pa cak i u Ukrajini gdje su Kadyrovci aktivno sudjelovali u redovima Donbas pobunjenika dok su u redovima ukrajinske nac-garde ratovali isilovci i slicni dzihadisti, istina u manjem broju, takodje tamo je bilo i dosta dragovoljaca iz Gruzije koji Rusima ne prastaju 2008. i Juznu Osetiju.
    O Srbima i Hrvatima u Ukrajini ne moram govoriti.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Mislio sam da je tako nešto, ali sumnjam da bi se netko usudio proganjati ruske pravoslavce dakle kršćane pogotovo sada kada je ruska pravoslavna crkva u usponu i spojena je s vlašću.
    Pa zar nije bio napad na crkvu u Grosnyu lani, sa strane ovih iz sume. Ja cisto sumnjam da i jedna druga crkva tamo i postoji jos, progooglas i vidis da napustena groblja Rusa uzimaju za vojne vjezbe.
    Evo da nacrtam. Ako postoje jos sto Rusa tamo, pa im jos izvedes napad na crkvu, i ubijes cetvero, onda je to devastirajuce za ovakve statistike.
    Da dodam, napad nije izvodjen od Kadyrowaca, nego od ovih drugih.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 26-04-2019 at 22:00
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Upravo to, sumnjam da se itko usudi proganjati pravoslavne krscane u Rusiji.

Ceceni su poludivlji narod, organizirani u klasicne klanove, ali toliko ludi nisu. A i da smiju, koga ce proganjati, ono malo Rusa tamo su statisticka greska i uglavnom zive na sjeveru pokrajine, to je Ruska Federacija i Rusi tamo zapravo vladaju. Samo su lokalnu vlast prepustili svojim ljudima na celu sa Ramzanom.

Cecenija ima druge probleme, krimi gangove, ubojstva novinara, autokraciju Ramzana Kadyrova i slicno, takodje tu je i tinjajuci sukob sa teroristickim celijama islamskih radikala, koji su u Ceceniji prakticno porazeni i skrivaju se na jugu u nepristupacnim planinama ali zadnjih godina ni to. Neki su otisli u Siriju, neki su se skrili u susjedni Dagestan gdje ih FSB redovito lovi.
    Zadnjih par godina Ceceni se medjusobno vise mlate po zapadnoj Europi (krimi gangovi, tu su oni ko riba u vodi) i u Siriji i Iraku, pa cak i u Ukrajini gdje su Kadyrovci aktivno sudjelovali u redovima Donbas pobunjenika dok su u redovima ukrajinske nac-garde ratovali isilovci i slicni dzihadisti, istina u manjem broju, takodje tamo je bilo i dosta dragovoljaca iz Gruzije koji Rusima ne prastaju 2008. i Juznu Osetiju.
    O Srbima i Hrvatima u Ukrajini ne moram govoriti.
    Tu ukrajinsku nac-gardu instruira i naoruzava Izrael.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Lako moguce, ova "proeuropska" Ukrajina je ionako stvorena na Euromajdanu, drzavnim prevratom i instaliranjem prozapadnih ljudi.

Imaju podrsku USA, Njemacke i vjerojatno Izraela, sto je do negdje i legitimno ako sukob Zapada i Rusije gledamo kao utakmicu.

Meni je interesantno kako licemjerni zapad Ukrajincima tolerira "nacifasizam", prozapadne struje u Ukrajini su neskriveni sljedbenici Bandere, njihovog Pavelica.

Nije da mi to smeta, njihova stvar, ali nas jebu godinama zbog bijelog polja na grbu ili jednog ratnog poklica. U licemjernu ekipu svakako idu i Zidovi, nisam jos cuo da ih ljuti "nacizam u Ukrajini", dapace pomazu im.
    Ali u Hrvatskoj bi i crnu konfekciju zabranili.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Tu ukrajinsku nac-gardu instruira i naoruzava Izrael.
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Lako moguce, ova "proeuropska" Ukrajina je ionako stvorena na Euromajdanu, drzavnim prevratom i instaliranjem prozapadnih ljudi.

Imaju podrsku USA, Njemacke i vjerojatno Izraela, sto je do negdje i legitimno ako sukob Zapada i Rusije gledamo kao utakmicu.

Meni je interesantno kako licemjerni zapad Ukrajincima tolerira "nacifasizam", prozapadne struje u Ukrajini su neskriveni sljedbenici Bandere, njihovog Pavelica.

Nije da mi to smeta, njihova stvar, ali nas jebu godinama zbog bijelog polja na grbu ili jednog ratnog poklica. U licemjernu ekipu svakako idu i Zidovi, nisam jos cuo da ih ljuti "nacizam u Ukrajini", dapace pomazu im.
    Ali u Hrvatskoj bi i crnu konfekciju zabranili.

skateru bit ćeš odstranjen s foruma ako nastaviš sa sa svojom opsesivnom mržnjom prema Židovima na svakom topicu..-
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-04-2019 at 20:06
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove