+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/39

Tema: Rijeka prvak HNL-a 2016./2017.

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    dupla kruna, sve po dogovoru
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    dupla kruna, sve po dogovoru
    Dupla kruna, a ti doma?

Nije valjda diffidati?

Bome uze Rijeka i kup.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Dupla kruna, a ti doma?

Nije valjda diffidati?
    Obaveze na faksu uvezi diplomskog rada.

Ne sjecam se kada je dinamo izgledao ovako jadno, u regularnoj ligi ne bi im ni drugo mjesto bilo sigurno.
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

Pa slažem se, Dinamo u regularnoj ligi s npr. Varteksom umjesto Lokomotive i normalnim sucima bi bil negdje 4. na ljestvici.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Grunfe kakva je situacija u gradu, ko je koga nabia, bbb armada?
    Ili su white stonesi pokazali i jednima i drugima ko je gazda

White Stonesi sve nametali.

Rijeka je jednostavno bolja, na stranu igre i igrice kriminaliziranog HNS-a

Rijeka ima igru, glavu i rep, Dinamo nista od toga. Par talenata, vec pomalo i umisljenih pa im se ne da ni truditi se, imaju Sudanija i... to je to.

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

na ovoj prvoj slici pomislio severina

Ne znam koliko je pametno davati prostora jednoj fuksici, ali dobro je informirati javnost. Da ne prodje ispod radara... da ovako sto neka Josipa napise o nekom crncu, ili nedajboze Srbinu, razapeli bi je mediji.

Datum registracije
    Jul 2012
    Kekov pomoćnik srušio avion JNA: Branio sam domovinu, to je veće od trofeja

Spomenuli ste rat...
    Bili ste u Lučkom radniku na posudbi, trebali se vratiti u Rijeku, ali otišli ste u rat.
    Imao sam u travnju 1991. težak prijelom noge, četiri mjeseca nosio sam gips. Istina, umjesto na teren, otišao sam u rat.
    Pozvao vas je netko od prijatelja?
    Da, nisam bio tako hrabar da idem sam. Nas trojica, moji prijatelji Ivan Kovač i Damir Brkljača, također juniori Rijeke, i ja zajedno smo se prijavili u Zbor narodne garde. Bili smo uglavnom na ličkom ratištu, na kraju prije skidanja i u Posavini, uz Bosnu. Vratio sam se u listopadu 1992., kad je pala Posavina. U nekim mojim razmišljanjima nisu mi bili jasni neki ciljevi kroz sve to, a mogao sam se vratiti nogometu. Tada o njemu nisam mogao razmišljati. Kad sam se vratio, potpisao sam profesionalni ugovor. Nogomet me odvukao od tih razmišljanja.

Rušenje agresorskog zrakoplova jedna je od uspomena iz dana obrane domovine... Da, srušio sam ga. U JNA sam bio obučen sa Strijelom 2, s ramena gađate, to je prenosivi dio protuavionca. Na ličkom ratištu 11. studenoga 1991. dogodila se situacija da sam imao kod sebe tu Strijelu 2. Opalio i, što bi rekli nogometaši, pogodio! Na opće zadovoljstvo svih.
    https://www.vecernji.hr/sport/matjaz...iletic-1178212

Posljednje uređivanje od st.anger : 25-06-2017 at 13:12
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

Datum registracije
    Jul 2012
    Na kraju steta za bod, da je bilo vise zivaca i m*da moglo je se i vise od boda izvuci.

27/40+
    rijeka SPEZIAL

Rijeka konacno dobila u Europi, odlicna partija protiv Austrije.

Datum registracije
    Jul 2012
    Najnoviji poraz nije u Keka izazvao bitno drugačije tonove: ''Što god da se dogodi, ostajem u klubu!"

-Što god da se dogodi ostat ću blizu kluba i u klubu, ali ni ne razmišljam da odem. Znam da su sve te špekulacije poremetile puno toga, puno toga je bilo izvučeno iz konteksta. Moramo živjeti s time. U razgovoru s ljudima iz kluba tražit ćemo riješenja. U moj motiv ne treba sumnjati, na kraju krajeva dao sam neki udio u to kako je »Rijeka« izrasla. Iz ovoga možemo izaći jedino sa zajedničkom idejom. Puno toga mi je podmenuto u zadnje vrijeme, ali moj motiv i moja želja, moje srce za »Rijeku« nitko ne može dovesti u pitanje. Onda sam uvrijeđen kao čovjek!

– Pričali smo s igračima, pričamo između sebe, naš predsjednik je tu pa sada pričamo malo više. Bilo bi nekorektno bježati od odgovornosti, a nisam da ne kažem što da bi se sada okrenuo i pobjegao prema Sloveniji. Moram reći da smo ja i moja obitelj odlučili živjeti u Opatiji i Rijeci. Nisko se osjećam kada mi onda podmeću. Sada postavljati u pitanje moj motiv i moju želju...
    http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rije...stajem-u-klubu!
    Posljednje uređivanje od st.anger : 06-11-2017 at 10:14
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

http://www.index.hr/mobile/clanak.as...ort&id=1016439
    Za par godina grad rijeka ostaje bez stadiona i nogometnog kluba..
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    http://www.index.hr/mobile/clanak.as...ort&id=1016439
    Za par godina grad rijeka ostaje bez stadiona i nogometnog kluba..
    Prije nego li je krenula priča sa Rujevicom dok se gradi novi stadion na Kantridi "družba" je pokušala" prisvojiti lučicu amaterkog ribolovnog kluba kraj stadiona Kantrida di vez košta par stotina kuna godišnje da bi je "upgrade"-ali u jahtaški klub. Članovi kluba, među kojima sam i ja, su na vrime skužili igru i sjebali im planove. Tek kad im je to propalo počelo je sa "novim stadionom na Kantridi" o kojemu sad niko ništa ne govori i od kojeg izgleda neće biti ništa.
    ja se ne bi iznenadia kad bi se doznalo da je Mamić napravia zamjenu sa Riječanima. Titula prvaka za dio super vrijedne nekretnine na Kantridi.

Rijeka rasturila Dinamo 4-1

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove