+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/44

Tema: David Wood: razumijevanje Islama, Muhameda i islamskog terorizma

Islam je općenito religijski pokret koji poistovjećuje religiju i državu. Temeljni postulat je ukoliko ste u manjini tada poštujte zakone večine ma koliko ih duboko mrzili, ali kad postanete večina obveza vam je da nametnete šerijat i šerijatsku državu. Kud ćeš jasniju interpretaciju "religije mira", koja negira Isusa Krista sina Božjeg, kojeg molim da se smiluje meni griješniku.
    I sad ta ekipa dolazi u Europu da pametuje i mijenja europske zakone, a i ne mijenjali ih pored mlitavih ateiziranih kršćana, koji svoju vjeru ismijavaju i grde do mjere mazohističko sadističkog iživljavanja.
    Normalno da to islam koristi i laganini okupira Europu.
    Čitam kako u Njremačkoj čestitaju "praznike" valjda ih politička korektnost sprijećava da se spomene rijeć Božić...
    I onda se ko mi nešta čudimo...e jebem ti pamet potrošačkih smradova kojima je Božić povod za zaradu i kojima je Božić povod da se kupuju pokloni koji ni na koji način ne odražavaju duh Božića.
    Sretan Božić svoj braći katolicima posebice Hrvatima u BiH i ma gdje bili na ovoj planeti koji istinski vjeruju i slave ovaj prelijepi katolički blagdan.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Islam je općenito religijski pokret koji poistovjećuje religiju i državu. Temeljni postulat je ukoliko ste u manjini tada poštujte zakone večine ma koliko ih duboko mrzili, ali kad postanete večina obveza vam je da nametnete šerijat i šerijatsku državu. Kud ćeš jasniju interpretaciju "religije mira", koja negira Isusa Krista sina Božjeg, kojeg molim da se smiluje meni griješniku.
    I sad ta ekipa dolazi u Europu da pametuje i mijenja europske zakone, a i ne mijenjali ih pored mlitavih ateiziranih kršćana, koji svoju vjeru ismijavaju i grde do mjere mazohističko sadističkog iživljavanja.
    Normalno da to islam koristi i laganini okupira Europu.
    Čitam kako u Njremačkoj čestitaju "praznike" valjda ih politička korektnost sprijećava da se spomene rijeć Božić...
    I onda se ko mi nešta čudimo...e jebem ti pamet potrošačkih smradova kojima je Božić povod za zaradu i kojima je Božić povod da se kupuju pokloni koji ni na koji način ne odražavaju duh Božića.
    Sretan Božić svoj braći katolicima posebice Hrvatima u BiH i ma gdje bili na ovoj planeti koji istinski vjeruju i slave ovaj prelijepi katolički blagdan.
    Negiraju i judaisti Isusa Krista kao sina Božjeg samo oni rovare po Europi puno perfidnije nego muslimani.

PRIVILEGIJ VELIKIH LJUDI, piše Španjolac Fray Miguel Oltra Hernandez (1911-1982)
    http://otporas.com/privilegij-veliki...dez-1911-1982/

Što se tiče Islama, dosta ljudi ne zna da svi ti predeli do pojave Muhameda bili Hrišćanski. Islam je spadao u jeres kao i Arijanstvo u to vreme. Znači muhamedanci (tako su se u početku nazivali) su bili nazivani sektom a sam Muhamed je tumačio bibliju na svoj način i od toga stvorio Islam. Muslimani veruju da je Isus bezgrešno začet preko Marije djeve i to preko Boga a ne veruju da je sin Božiji, gde je tu logika a samim tim mu negiraju bogočovečansku prirodu, jer se sam gospod Bog ovaplotio u čoveka kroz Isusa i sišao na zemlju.
    Posljednje uređivanje od BWA : 27-12-2018 at 22:08

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove