+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 6 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/102

Tema: Događanja u Sloveniji

Događanja u Sloveniji

U Mariboru je još uvijek jak antifašizam. Zabranili Thompsonov koncert jer postoji velika mogućnost dolaska radikalnih Thomsponovih fanova koji će napraviti veliki broj kaznenih djela. Ovakve nebuloze samo antifašisti mogu izmisliti.

Policija je namreč prepričana, da bi lahko na koncert prišli ljudje iz okolij, kjer so koncerti Thompsona prepovedani in da bi na koncert lahko prišli radikalni pevčevi privrženci iz Hrvaške, in sicer "z namenom vsiljevanja in izvrševanja kaznivih dejanj".
    http://www.rtvslo.si/lokalne-novice/...ritozil/422554

Ja ne znam koji mu k. to treba d se ide ponižavati pred slovenskim "antifašistima"
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Da imamo svoju državu svim Slovencima, Srbima, muslimanima izbosne i ostalima koji zabranjuju nastupe našim pjevačima bilo bi zabranjeno nastupati u Hrvatskoj. Isto tako trebalo bi zabraniti bilo kakvu drugu suradnju na području kulture i športa. Koga to zanimaju bosanski glupani na televiziji sa svojim primitivizmom za koji oni misle da je humor? Kome trebaju smiješni slovenski jodleri, jeftine kopije trknutih austrijskih Nijemaca? Zašto dopuštamo srbijanskim prostitutkama i seljačinama da po RH urlaju svoje turkoidne pjesmice? Još uvijek traje tranzicija Hrvatske iz SRH u RH. Znat ćemo da je proces okončan kada se muslimani, Crnogorci i Srbi budu sinkronizirali na hrvatskoj televiziji.

Al se zato koče u Zagrebu plakati za "najveći tulum na balkanu" ili "regiji" sa onim kako se zove..onaj turbofolker u Areni...ne mogu se sad sjetit što je hapšen u akciji sablja što je "pevo na uvce" svakom viđenijem srpskom krimosu..e da Aca Lukas..ja gledam i ne virujem.

Inače mi moramo bit kuš jer se Slovenci a i svi drugi mogu pozvat na to da Thompson ne smije tj. da mu je zabrnjaeno pjevat u pulskoj Areni.

kad sam sebe ne poštuješ, nitko te ne poštuje..

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ja ne znam koji mu k. to treba d se ide ponižavati pred slovenskim "antifašistima"
    Da, i na oluju u kninu je sklopia deal s jrt da bojna čavoglave ne svira u prijenosu.

Valjda godine smekšaju svakog?

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije išao slovenskim antifašistima nego svojim fanovima koji su već kupili sve karte. Oni su ti koji bi se trebali boriti protiv ovih kretena.

To je ta eu u koju su se hrvati gurali, cenzura kao u jugi.

Treba pokrenuti petiiciju da se u Hrvatskoj zabrani nastupanje Zoranu Predinu.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Najsmrdljivije je objasnjenje Slovenaca, mogli su fino reci mi tu necemo hrvatskih desnicara, ili gade nam se Hrvati, i to bi bilo postenije nego ovo, jer ionako svako zna o cem' se radi.

Ja stvarno ne znam što on ima raditi u Sloveniji. U Sloveniji kuri Riblja Čorba a vjerovatno kako čujem i Baja mali Knindža..jer tamo ima Srbadije koliko hoćeš. Tamo vjerovatno šiba i turbofolk cajkaranje kao i kod nas jer ima Muslimana iz Bosne a ima i naših ljudi nažalost.

Da će nešto naši zabranit Slovencima neće..država neće ništa napravit..ali mogli bi npr naši pjevači solidarizirat se sa Thompsonom i ne pjevat u Sloveniji. Cetinski npr. Oliver. Mišo. Tereza štajaznam.

Ali svakome je draga para. Ali Oliver i Mišo bi npr, mogli..

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Nije išao slovenskim antifašistima nego svojim fanovima koji su već kupili sve karte. Oni su ti koji bi se trebali boriti protiv ovih kretena.

To je ta eu u koju su se hrvati gurali, cenzura kao u jugi.

Treba pokrenuti petiiciju da se u Hrvatskoj zabrani nastupanje Zoranu Predinu.
    Sad hrvatska policija treba zabraniti koncert Nine Donelli. Tako ozbiljne države rade i osiguravaju poštovanje svojim državljanima u tuđim državama.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Bez uzajamnosti u političkim, propagandnim i kulturnim događanjima nema jednakosti.
    Slovencima treba bez kompleksa vratiti ravnom mjerom i ne samo njima, nego svakome tko se prema hrvatskim građanima, umjetnicima, političarima ili gospodarstvenicima ponaša diskriminatorski.
    Eklatantni primjer takvog odnosa arogantne slovenačke politike, koja se upetljala u kulturni hepening kao što je ovaj slučaj sa Tomsonom.

Necete u Maribore dok smo zivi mi.
    Ali da se jave Kolinda i Plenkovic ahahha koje ludilo, s vama uvek zezanje.
    Zamisljam kako se politicka vrhuska Srbije javlja povodom Lepog Mice recimo. Jeb`o te.
    Vodite ljubav (Seve), a ne rat (Tompson).
    Izvinite za cokoladice..

pa vaša politička vrhuška se uredno javlja povodom Thompsona..hahaha..to se kaže "na volej"

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ctrl Vidi poruku
    Zamisljam kako se politicka vrhuska Srbije javlja povodom Lepog Mice recimo. Jeb`o te.
    Cek', jesi ti iz one drzave iz koje se politicka vrhuska javlja non stop komentirati memorijalne ploce u Hrvatskoj, podizanje jednog spomenika u Hrvatskoj, komentira hrvatskog kardinala itd. itd. itd.

Il' si ti Svicarac mozda?

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Cek', jesi ti iz one drzave iz koje se politicka vrhuska javlja non stop komentirati memorijalne ploce u Hrvatskoj, podizanje jednog spomenika u Hrvatskoj, komentira hrvatskog kardinala itd. itd. itd.

Il' si ti Svicarac mozda?
    I Thompsona i Thompsona. Lik im je nabio takve komplekse da samo ne hopsaju ko medvjedići na baterije kad god on održi neki koncert.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sad hrvatska policija treba zabraniti koncert Nine Donelli. Tako ozbiljne države rade i osiguravaju poštovanje svojim državljanima u tuđim državama.
    Ma gdje Nini zabraniti grunfe,jesi ti dobro??
    Ja sam rekao kome treba zabraniti nastupanje u Hrvatskoj,to je Zoran Predin.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

U Sloveniji isto drma udba. Oporba je u parlamentarnom odboru poduprla Thompsonov koncert. Naravno, antifasisti i Srbi dizu galamu i zele sprijeciti glazbeni koncert u navodno naprednom demokratskom drustvu.

Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    Bez uzajamnosti u političkim, propagandnim i kulturnim događanjima nema jednakosti.
    Slovencima treba bez kompleksa vratiti ravnom mjerom i ne samo njima, nego svakome tko se prema hrvatskim građanima, umjetnicima, političarima ili gospodarstvenicima ponaša diskriminatorski.
    Eklatantni primjer takvog odnosa arogantne slovenačke politike, koja se upetljala u kulturni hepening kao što je ovaj slučaj sa Tomsonom.
    Antifašizam je postao religija.

Fašizam je dežurno zlo i koga se tako etiketira njemu je karijera gotova. Klin se klinom izbija. Dokle god se ljudi budu opravdavali da nisu fašisti, rasisti, ksenofobi samo zato jer žele biti svoj na svome, dežurnim ljevičarskim moralistima, antifama, etnomazohistima će se davati legitimitet i municija za proizvodnju pristanka.

Da hrvatski političari stoje iza svojih ljudi, da se odrede državnički i nacionalistički prema nekim stvarima i prestanu se posipati pepelom, do ovoga nebi došlo.

Amerikanci su štitili psihički poremećenu i opasnu ženu koja je na kraju nožem ozlijedila hrvatskog policajca, prije toga radila probleme hrvatskoj profesorici, a hrvatske službe nisu ništa poduzele da bi se to spriječilo nego su nemoćno slijegali ramenima (s druge strane Marka Franciškovića su po kratkom postupku strpali u ludnicu i zatvor jer je počinio "verbalni delikt" nad tadašnjim ministrom unutarnjih poslova Ranković Ostojom), to govori koliko smo poltronska zemlja i kako Amerikanci odlučuju o našoj sudbini, da čak i obični američki državljanin može raditi sranja u Hrvatskoj, to jest banana državi.

Dokle god se ljudi budu ispričavali za nešto što se dogodilo prije 70-ak godina, interesne skupine to prebacivale u sadašnjost u svrhu promoviranja određene agende, koja je lijevo-liberalna, etnomazohistička, kultur-marksistička, ne će biti mira.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Najsmrdljivije je objasnjenje Slovenaca, mogli su fino reci mi tu necemo hrvatskih desnicara, ili gade nam se Hrvati, i to bi bilo postenije nego ovo, jer ionako svako zna o cem' se radi.
    Kada se nekoga etiketira kao "desničara" to je jednako kao da ga se proglasilo da je fašist ili nacionalsocijalist ili onoga koji želi ugnjetavati radnike i pogodovati korporacijama. U cijelom svijetu je prisutan taj fenomen. Dugi marš kroz institucije je od ljevičara stvorio svece i moralne vertikale.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od ctrl Vidi poruku
    Čega se bojite? Toga što Thompson pjeva o vjeri, obitelji, domovini? To vas leftarde i antife ugrožava, triggerira, trebate safe space?

Mislite da ćete zabranama i određivanjem rječnika promijeniti stvarnost?

Priglupa ljevičarska kominternacionala nesvjesna vremena u kojem živi. Korisne budale globalizacije, financirani od Sorosa. Snježne pahuljice koje se boje rasprava i slobode govora koji etiketiraju "govorom mržnje".
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Čega se bojite? Toga što Thompson pjeva o vjeri, obitelji, domovini? To vas leftarde i antife ugrožava, triggerira, trebate safe space?

Mislite da ćete zabranama i određivanjem rječnika promijeniti stvarnost?

Priglupa ljevičarska kominternacionala nesvjesna vremena u kojem živi. Korisne budale globalizacije, financirani od Sorosa. Snježne pahuljice koje se boje rasprava i slobode govora koji etiketiraju "govorom mržnje".
    Čovjek je Srbin, to mu se lako može zaključiti iz posta a ne leftard i antifa. Dapače pretpostavljam da simpatizira a možda je i član kakve četničke organizacije.

Oće se to kad ti Pernar postane uzor političar pa osnovne stvari ne skužiš.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove