+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 5 6 7 8 9 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 121/163

Tema: Novci ili ljubav

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Tebi philly onda ne treba ni žensko dovoljno će biti..

No, da sad ja ne izmišljam toplu vodu kad je Langer to već sročio..

Kupio sam sebi plastičnu lutku
    da mi zamijeni tebe, draga
    kad padne noć

U toploj sobi
    ja sam je napuhao
    milovao nježno, točno kol'ko treba
    imao u vidu da se ne zatelebam

Kad stiglo je jutro ja sam je ispuhao
    jer sve sto mi je pružila
    bilo je kao kod tebe
    vaginalna manipulacija

https://www.youtube.com/watch?v=WJbP1mAw_6g

Šta ćemo se lagat jel
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Reprodukcija je imperativ - fizička privlačnost je biološki uvjetovana.

Ljepši, zgodniji, snažniji primjerci su poželjniji za to.

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od teenager Vidi poruku
    Fizički izgled je ono prvo što svi primjete, nije presudan ali je vrlo bitan. Ja prvi, na prvi pogled eliminiram sve cure za koje mislim da su iznad moje lige. Mislim, pod eliminiram hoću reć da ne pokušavam svjesno nikad ništa, nekoliko opekotina iz teenagerskih dana, pa pušem i na hladno. A zapravo kad odvrtim film, teško da mogu vidit neku ogromnu korelaciju između cura koje su mi se sviđale, i njihovog izgleda na ljestvici od 1 do 10 recimo. Oću reć bilo je tu svega
    Moj problem sa curama koje malo manje lijepo izgledaju je taj šta često imaju komplekse ili nemaju iskustva, pa na kraju ispadnu teže od očekivanog
    sigurno su ti govorili uvati se ti skole pa ce bit cura

mozda se uvati onda koja malo bolja sa dobrin iskustvon kojeg je stekla u teen danima kada se trosila sa lokalnin mangupima

Datum registracije
    Feb 2012
    .
    Da plastično opišem.
    Da Hasanbegović nije oženjen jamačno bi mu se upucavala.
    A bjelodano je da izgledom nije nešto i k tome ima govornu manu.
    Ali humor i inteligencija znanje je ključni faktor tzv x, koji nosi sve bodove.

Tako Teen da znaš

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    .
    Da plastično opišem.
    Da Hasanbegović nije oženjen jamačno bi mu se upucavala.
    A bjelodano je da izgledom nije nešto i k tome ima govornu manu.
    Ali humor i inteligencija znanje je ključni faktor tzv x, koji nosi sve bodove.

Tako Teen da znaš
    hasanbegović uopće ne izgleda loše, stoga ti ne stoji usporedba.

da npr. ovaj lik predstavlja ono šta i hasanbegović, sasvin sigurno mu se ne bi upucavala.

Datum registracije
    Feb 2012
    .
    Dragi philly
    Vidiš kako si u stvari potvrdio moju tezu.
    Hasan po svim mojim kriterijima ljepote muške nije lip ni zgodan
    Ali je tip
    Dakle nije do izgleda ipak već do nečeg drugog što te privuče drugoj osobi.

...

I UBR otkad to ti gledaš muške na taj način

Datum registracije
    Sep 2012
    .
    Dragi philly
    Vidiš kako si u stvari potvrdio moju tezu.
    Hasan po svim mojim kriterijima ljepote muške nije lip ni zgodan
    Ali je tip
    Dakle nije do izgleda ipak već do nečeg drugog što te privuče drugoj osobi.

...

I UBR otkad to ti gledaš muške na taj način
    a koji su to tvoji kriteriji?

hasanbegović nije maneken al nije ni totalna šteta.
    uostalon, hasan ima muda i to svak cijeni.

mogu i ja reć da si ti potvrdila moju tezu, znači džabe super osobnost ako lik izgleda katastrofa ka ovaj sdp-ov kepec.

na kakav način gledan muške?
    svak normalan će primjetit lijepu i upečatljivu osobu, neovisno o spolu.

Datum registracije
    Feb 2012
    Ali ovaj miki maus kojeg si stavio po mojim kriterijima je samo miki maus.. Bez obzira na izgled.
    On je to u glavi, bez škole i bez inteligencije
    Dakle ne znam što se tu potvrdilo osim da se slažemo da je tip uz to što je ružan i tupko bez šarma

Datum registracije
    Sep 2012
    Ali ovaj miki maus kojeg si stavio po mojim kriterijima je samo miki maus.. Bez obzira na izgled.
    On je to u glavi, bez škole i bez inteligencije
    Dakle ne znam što se tu potvrdilo osim da se slažemo da je tip uz to što je ružan i tupko bez šarma
    stavi hasanbegovićev um u tijelo ovog kepeca - privlačnost nestaje.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    A kako ćeš funkcionirat s nekin ko ti nudi samo inteligenciju ili novac?

Šta će ti sve drugo ako ti ima neprivlačne fizičke karakteristike?
    Najteže je nadoknaditi karakteristike poput duhovitosti, šarma, inteligencije, osobnosti itd. Ove stvari te mogu cijeli život držati uz jednu osobu dok stvari poput love ili dobrog fizičkog izgleda nisu nešto što te može dugo držati kraj osobe. Potrošne su i čovjek se lako zasiti. Inteligencija i duhovitost te uvijek mogu iznenaditi i potaknuti da se još više zaljubiš u nekoga, a dobar izgled te ne može uvijek iznova iznenaditi jer je uvijek isti i očekivan. Uostalom, privlačnost prema nekome je , bar po mojim mjerilima, jako daleko od fizičkog izgleda. Kako već rekoh, na prvi klik ima utjecaja, ali sve to pada u vodu ako osoba nudi samo izgled. Ne uzbuđuje ženu/muškarca na tom fizičkom planu samo izgled već je to miks puno više stvari, a to znaju svi ljudi koji su u dužim vezama ili brakovima.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ljubav je ionako mit,postoji samo zaljubljenost,a nakon toga godine zamjeranja , ogorčenosti i na kraju smrt.

Kad smo se već uhvatili Hasanbegovića Meni on nije privlačan lik u seksualnom smislu iako je pametan čovjek i nije ružan. Bezveze je izvući slike ljudi i sada dokazivati kako isključivo fizički izgled ima ulogu jer nitko od nas ne pozna njega u pravom smislu. Vidiš ono što ti prezentira u javnosti i svoje političko mišljenje. Možda je čovjek totalno dosadan i nezanimljiv. Politički istomošljenici ne moraju biti zabavni, duhoviti, i super ikad tipovi...ne moraju čak ni dobre osobe biti. Samo nam se poklapaju mišljenja u tom nekom dijelu politike. Eto, meni on nema taj neki faktor x da bi rekla da je privlačan. Isto tako, imaš glumaca koji su lijepi kao slike pa mi opet nemaju taj neki faktor x. Recimo svi uvijek spominju Brad Pitt-a kao oličenje ljepote, a meni je on bezvezan lik iako je realno lijep čovjek.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ljubav je ionako mit,postoji samo zaljubljenost,a nakon toga godine zamjeranja , ogorčenosti i na kraju smrt.
    Tebi bi ja ugovorila brak s nekom pa da imaš zašto prosipati svoje teorije

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Kad smo se već uhvatili Hasanbegovića Meni on nije privlačan lik u seksualnom smislu iako je pametan čovjek i nije ružan. Bezveze je izvući slike ljudi i sada dokazivati kako isključivo fizički izgled ima ulogu jer nitko od nas ne pozna njega u pravom smislu. Vidiš ono što ti prezentira u javnosti i svoje političko mišljenje. Možda je čovjek totalno dosadan i nezanimljiv. Politički istomošljenici ne moraju biti zabavni, duhoviti, i super ikad tipovi...ne moraju čak ni dobre osobe biti. Samo nam se poklapaju mišljenja u tom nekom dijelu politike. Eto, meni on nema taj neki faktor x da bi rekla da je privlačan. Isto tako, imaš glumaca koji su lijepi kao slike pa mi opet nemaju taj neki faktor x. Recimo svi uvijek spominju Brad Pitt-a kao oličenje ljepote, a meni je on bezvezan lik iako je realno lijep čovjek.
    Znaš što je angelina rekla bradu kad ga je prvi put vidjela? Ti si najljepša žena koju sam ikad vidjela.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Tebi bi ja ugovorila brak s nekom pa da imaš zašto prosipati svoje teorije
    Ugovoreni brakovi ne zahtijevaju teorije,oni su funkcionirali u praksi.

Nažalost danas živimo u svijetu u kojem vladaju "ljubav i sloboda".Svi ih traže kao žedni vodu,a zaboravili su generacije svojih predaka koji su gradili civilizacije na ugovorenim brakovima,a ljubav su ostavljali pjesnicima i budalama.

Datum registracije
    Sep 2012
    Najteže je nadoknaditi karakteristike poput duhovitosti, šarma, inteligencije, osobnosti itd. Ove stvari te mogu cijeli život držati uz jednu osobu dok stvari poput love ili dobrog fizičkog izgleda nisu nešto što te može dugo držati kraj osobe. Potrošne su i čovjek se lako zasiti. Inteligencija i duhovitost te uvijek mogu iznenaditi i potaknuti da se još više zaljubiš u nekoga, a dobar izgled te ne može uvijek iznova iznenaditi jer je uvijek isti i očekivan. Uostalom, privlačnost prema nekome je , bar po mojim mjerilima, jako daleko od fizičkog izgleda. Kako već rekoh, na prvi klik ima utjecaja, ali sve to pada u vodu ako osoba nudi samo izgled. Ne uzbuđuje ženu/muškarca na tom fizičkom planu samo izgled već je to miks puno više stvari, a to znaju svi ljudi koji su u dužim vezama ili brakovima.
    eh, ne slažemo se nikako.

najteže je prominit fizički izgled- lice, visina, građa... šta ti geni daju.
    ok, postoje poneke plastične estetske operacije, al to je ionako prevara.

stvari poput šarma i duhovitosti se mogu mijenjat/naučit kroz godine, ljudi sazrijevaju, mijenjaju poglede na neke stvari itd...

šta se tiče potrošnosti i zasićenja nečim, pa upravo su te neke stvari koje često dovode do prekida veze- neke sitnice šta te počnu živcirat u partnera/partnerice, uvik iste priče, znaš točno šta će napravit, komentirat itd...

Datum registracije
    Sep 2012

Nažalost danas živimo u svijetu u kojem vladaju "ljubav i sloboda".Svi ih traže kao žedni vodu,a zaboravili su generacije svojih predaka koji su gradili civilizacije na ugovorenim brakovima,a ljubav su ostavljali pjesnicima i budalama.
    ima odi puno istine, iako ne znači da je ispravno.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jesi li pogledala accountanta?

Jason Momoa.

Znaš što je angelina rekla bradu kad ga je prvi put vidjela? Ti si najljepša žena koju sam ikad vidjela.
    Ljubomora iz tebe progovara

Kad su ugovoreni brakovi tako dobri bili ne znam tko vam brani da ih se i dalje pridržavate. Zna onaj tko je živio u takvom braku kako mu je bilo. Ali, nitko ti ne brani da svoju mladenku upoznaš pred oltarom Sloboda i jest teška jer nosi ogromnu odgovornost u čovjeku i sasvim mi je jasno da ljudi najteže preuzimaju vlastitu odgovornost pa zbog odabira lošeg partnera traže opravdanje u starim vremenima kada su drugi odlučivali o tvom životu. Ko voli nek izvoli, al' ja volim mislit svojom glavom. Tvoj parner/partnerica je odraz tebe samoga i krivnja za nešto loše je vama dvoje, a ne na slobodi i mogućnosti odabira. Međutim, najteže je priznati vlastitu krivnju. Uvijek je lakše kriviti svijet, liberalizam, sponzoruše, drolje itd.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    eh, ne slažemo se nikako.

najteže je prominit fizički izgled- lice, visina, građa... šta ti geni daju.
    ok, postoje poneke plastične estetske operacije, al to je ionako prevara.

stvari poput šarma i duhovitosti se mogu mijenjat/naučit kroz godine, ljudi sazrijevaju, mijenjaju poglede na neke stvari itd...

šta se tiče potrošnosti i zasićenja nečim, pa upravo su te neke stvari koje često dovode do prekida veze- neke sitnice šta te počnu živcirat u partnera/partnerice, uvik iste priče, znaš točno šta će napravit, komentirat itd...
    Nikako se ne možemo shvatii nas dvoje Hoću reći da je fizički izgled samo oklop i igraš s kartama koje si dobio. Ako se oslanjaš samo na to onda ne vidim neku vrijednost tebe kao osobe. Ne govorim konkretno o tebi nego općenito Trud i zalaganje uz duhovitost i inteligenciju su recept za uspjeh. Ljudi se zasite jer se prestanu truditi. Shvaćaju ženu/muža zdravo za gotovo i onda dolazi do zasićenja.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove