Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
11. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

4 36.36%
  • Neće

7 63.64%
+ Odgovori na temu
Stranica 80 od 92 PrviPrvi ... 30 70 78 79 80 81 82 90 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,581/1837

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Dobro bi dosao jedan glazbeni promoter.
    http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...-ratu/8400785/
    Glavno da Andrija Hebrang lupeta da je "za dom spremni" "antifašistički pozdrav" protiv "fašističke agresije" iz Srbije a nikako antikomunistički pozdrav protiv srbokomunističke agresije.
    Andrija Hebrang jedan od onih idiota s desne scene koji komunjare naziva "crvenim fašistima".
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od GrayHat Vidi poruku

Neću detaljno o sadržaju ove Bujice odnosno što su Bujanec i Tomislav Jonjić razgovarali već samo to što se tiče predstojećih EU izbora. Tu T. Jonjić kaže da prelaze izborni prag i zapravo se vidi da ni ne očekuje neki bitno bolji rezultat. A od cijele priče u vezi EU izbora jedino su napomenuli da su za ostanak kune. A o planovima EU gazda da se stotine milijuna Afrikanaca preseli u EU ni zuc. A po nekim planovima EU komisije (EU Commission Report Of 2010) koji su procurili u javnost kaže se da bi npr u Sloveniji moglo živjeti oko 18 milijuna ljudi. Ako se preračuna prema površini onda to znači da bi u RH po tim "mudracima" moglo biti oko 50 milijuna. 17. siječanja 2019. europski parlament je prihvatio rezoluciju kojom se financiranje zemalja članica novcem iz europskih fondova povezuje s vladavinom prava u zemlji (Protection of the Unions Budget in case of generalised deficiences as regards the rule od law in the Member States). Tu se zapravo ne radi o "vladavini prava u zemlji" nego je to financijski "malj" za kažnjavanje neposlušnih zemalja a pogotovo onih koje ne pristaju na dovlačenje Afrikanaca i Azijata i pretvaranje u manjinu svoga sadašnjeg stanovništva. Da li "naš" ekstremni desničar, kako ga krsti yuantifa, T. Jonjić upće prati što se događa. Ali ni o nekim gospodarskim pitanjima na kojima bi Jonjićevi NHR (Neovisni za Hrvatsku) zastupnici inzistirali ili postavili isto ni riječi. NHRovcima je propaganda mizerna a tako se ne postiže neki ozbiljan rezultat.
    Pa nisu oni tamo neki rasisti da bi razmišljali o tim pitanjima.

Inače, EU izbori su smijurija, nikakve svrhe osim uhljebljivanja što je zapravo cilj suvremenih europskih političara i svrha suvremene politike u takozvanoj demokraciji dok se o važnim pitanjima odlučuje izvan očiju javnosti i odlučivanja naroda, samo mi nemojte spominjati nekakakve uspjehe oko kvalitete Nutelle u EU parlaonici.
    ZA DOM SPREMNI !

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Što ovo bi danas u saboru.

Hasan i Zekanović držali kvorum HDZeu???
    Kazu da nisu imali pojma(glasali su protiv). A realno, niti jedan niti drugi bas djeluju kao da imaju neke veze spram HDZu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Hrast i NZH su glasali protiv predaje INA-e Mađarima, HDZ je bio za, to je jedino bitno. Da nisu danas skupili kvorum, skupili bi ga sutra, to se već jednom dogodilo u ovom mandatu i dogodilo bi se opet.

Sve je to meni jasni ali objasni ti to ljudima još kad jugodesnuca likuje i zasipa prekinsvojih medija
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Sve je to meni jasni ali objasni ti to ljudima još kad jugodesnuca likuje i zasipa prekinsvojih medija
    Mediji su lijepo izokrenuli izdaju HDZ-a u izdaju NZH i HRAST-a. Mislim da jugomedije čitaju samo Jugići tako da će se iznenaditi kako im opet propaganda neće imati učinka.

Priopćenje NZH:

“Budući da ne živimo u zreloj demokraciji u kojoj bi se bilo koja parlamentarna odluka donijela izglasavanjem svih zastupnika, a koja bi kao takva i imala pravi legitimitet, donošenje ovog zakona, kojeg su svojim prethodnim odlukama pripremili (SDP) i ovih koji su ga veleizdajnički riješili (HDZ), prozivati one koji su se jasnim stavom izjasnili sa PROTIV smatramo bespredmetnim.

HDZ je počinio veleizdaju. SDP je pripremio istu, a sada je samo uprizorio čisto politikanstvo i politički folklor.”

Hasanbegovićev komentar:

Naglasio je kako je u sabornici ostao “isključivo kako bi glasovao protiv ovog alibi zakona koji sam po sebi ne rješava niti jedan tekući problem u poslovanju INA-e, tvrtke koja nikada nije ni bila istinski hrvatska tvrtka, već uhljebište udbaške duboke države”.

“Bernardić se odjednom probudio iz zimskog sna te se uživio u ulogu takozvanog vođe oporbe pozvavši zastupnike, kao da rade na njegov daljinski upravljač, da napuste sabornicu. Priča o kvorumu skretanje je pozornosti sa suštine. Da zakon nije prošao sada, prošao bi u petak.

S jedne strane imamo prodavače magle iz SDP-a, koji su zapečatili sudbinu Ine, a s druge strane Plenkovića, koji ovim tehničkim zakonom želi prikriti činjenicu da nema nikakvu viziju o budućnosti Ine s nadom da će se zaboraviti njegovo obećanje o renacionalizaciji te tvrtke novcem hrvatskih poreznih obveznika”, objasnio je Hasanbegović.
    narod.hr

Datum registracije
    Sep 2016
    Jesu to isti oni koji su sa HDZenjarama srusili referendume,
    te progurali stambolsku.

Danas se pokazalo da u tu jugodesnicu spadaju i pravaši, živozidaši i Mostovci

Temeljito su zasrali stvar. Kao i u šahu, možeš povući loš ili dobar potez, a u ovom slučaju nije bilo potrebno biti Kasparov, pa da bi se povukao dobar potez.

Znači situacija je takva da se HDZ-u žuri. Odbijaju da to čak ide i u drugo čitanje. Ili im se žure da se na neki način omaste, možda opet neki dilovi u Sanader stilu ili žele tu težu sramotu odraditi što prije, da se do EU izbora sve to slegne i zaboravi. Za njihove političke protivnike bilo bi bitno to onemogućiti ili ako to nije moguće, ono što više odgoditi. A kvoruma nema i sada tu stižu dva korisna idiota koji svojim NE, zapravo kažu DA. Pa što im bi?

a) Autistični, tupasti, nesnalažljivi, lijeni? Dakle vidiš da se nešto oko tebe događa. Ljudi izlaze. Možda bi mogao pasti kvorum? Da malo zbrajamo, makar na prste?... Što bi bilo najbolje i najučinkovitije da se HDZ spriječi ili barem uspori? Ipak je ovo nešto vrlo gadno, antisuverenističko, a zbog nečega HDZ-u toliko važno???.... Što sad?
    Onako, pravimo se glupi, pa eto posudio ja kombi susjedu poznatom pedofilu, rekao je da nešto mora utovariti kod škole... Ali ništa strašno, da mu ja nisam posudio kombi, ubrzo bi se on snašao i bez mene, pa bi bilo isto... Pa eto, nema veze zeka peka. Ako treba i drugi put..
    Kao i svojevremeno HDZ "desničari" koji su silno bili protiv IK, ali osim što neiskreno glasaju protiv IK (znajući da to ništa ne znači), ne poduzimaju ništa konkretno od onoga što bi stvarno mogli.
    Tragikomedija, je da su suverenisti bili "suzdržani" ili bježali van, kada je trebalo glasati PROTIV Kušićeve "kontrole" referenduma, a eto sada nisu pobjegli...

b) Druga, još gora verzija.. Dečki su napravili uslugu HDZ-u, onako drugarski izašli u susret, možda trgovali za sendvič od parizera iz središnjice? Ili šaljemo poruku, evo nas, tu smo u blizini, pa kada zatrebate samo zazviždite. Tu mi posebno smrdi to što je u njihovu obranu i utjehu stao HDZ-ovac Bačić. Kao eto, ništa strašno, ubrzo bi se HDZ snašao i bez njih... Pa ako su ti politički neprijatelji, što ih onda braniš Bačiću (???), pa uostalom, taj dvojac je glasao "PROTIV" vašeg "baš super" zakona o INA-i?

Posljedice: Prvo, na neki čudan način, ali sudjelovali su i zaslužni su za izglasavanje te sramote od zakona. Dalje. Osim što su sada dali streljivo za pljuvačinu liberalnim ljevičarima, ali i HDZ-ovcima, od ovoga će mediji, ulica i šankovi napraviti legendu. Pa će se kao što se već "zna" da su "domoljubi opljačkali Hrvatsku", "branitelji prodali INA-", sada "znati" i da su "suverenisti predali INA-u Mađarima".

Datum registracije
    Sep 2016
    A sto mislis da ih Bacic "brani" jer su mu dragi. Ili da ih uvali u jos dublja govna.
    Pa cuprijasi su na vlast donili Plenkovica, zbog kooperacije sa SDPom.
    A tko daje Bernardicu pravo da glumata nekakvog lidera opozicije....
    Nije to bilo tako jednostavno.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    A sto mislis da ih Bacic "brani" jer su mu dragi. Ili da ih uvali u jos dublja govna.
    Pa cuprijasi su na vlast donili Plenkovica, zbog kooperacije sa SDPom.
    A tko daje Bernardicu pravo da glumata nekakvog lidera opozicije....
    Nije to bilo tako jednostavno.
    Slušao sam to Bačićevo laprdanje i više mi je djelovalo kao branjenje (možda će im (HDZ-ovcima) taj duo trebati opet), ali naravno, namjestili su se na volej i sada će ih napucavati od antife do HDZ-a i nazad.
    A ćuprija je ćuprija, nisam za njih ni mislio glasati. Mene nisu obmanuli.
    Nije bitan Bernardić, nego to sranje od zakona, koje im je pošlo za rukom podržati (sa svojim "PROTIV"). Na to su se trebali fokusirati i ne ići van zbog Bernardića, nego zbog Hrvatske. Meni nije problem niti ako bi NzH (HRAST) podržali i Bernardića ili HDZ, ako bi se radilo (nekim čudom), o nečem dobrom za Hrvate. Znači, detektor bi trebali podesiti na "Dobro za Hrvatsku (Hrvate)" i po tome se ravnati, a ne obazirati se na druge. Znači ako je izaći sa Bernardićem van iz dvorane nešto dobro,idemo van, ako nije ne idemo van. Ako je zakon dobar za Hrvatsku (obično nije), dižemo ruku, ako nije ne dižemo ruku ili po potrebi bježimo van. Ako su sačuvali kvorum HDZ-u, zbog inaćenja Bernardiću, napravili su glupost. Ne volim gluposti.

Datum registracije
    Sep 2016
    Nemam pojma, mogu samo uzesti ono sto su rekli i prosuditi.

Ima li itko snimku. Navidno se glasalo dok se još izlazilo iz sabornice i nije se provjeravao kvorum.

Bila je snimka na Yutarnjem taj dan, ali je nisam pogledao.

Ako netko ima nek stavi.

Jer ako je tako bilo to je akcija HDZ ea i SDPea da se NZH komoromitiraju mada su nogli opet to izbjeć.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Temeljito su zasrali stvar. Kao i u šahu, možeš povući loš ili dobar potez, a u ovom slučaju nije bilo potrebno biti Kasparov, pa da bi se povukao dobar potez.

Znači situacija je takva da se HDZ-u žuri. Odbijaju da to čak ide i u drugo čitanje. Ili im se žure da se na neki način omaste, možda opet neki dilovi u Sanader stilu ili žele tu težu sramotu odraditi što prije, da se do EU izbora sve to slegne i zaboravi. Za njihove političke protivnike bilo bi bitno to onemogućiti ili ako to nije moguće, ono što više odgoditi. A kvoruma nema i sada tu stižu dva korisna idiota koji svojim NE, zapravo kažu DA. Pa što im bi?

a) Autistični, tupasti, nesnalažljivi, lijeni? Dakle vidiš da se nešto oko tebe događa. Ljudi izlaze. Možda bi mogao pasti kvorum? Da malo zbrajamo, makar na prste?... Što bi bilo najbolje i najučinkovitije da se HDZ spriječi ili barem uspori? Ipak je ovo nešto vrlo gadno, antisuverenističko, a zbog nečega HDZ-u toliko važno???.... Što sad?
    Onako, pravimo se glupi, pa eto posudio ja kombi susjedu poznatom pedofilu, rekao je da nešto mora utovariti kod škole... Ali ništa strašno, da mu ja nisam posudio kombi, ubrzo bi se on snašao i bez mene, pa bi bilo isto... Pa eto, nema veze zeka peka. Ako treba i drugi put..
    Kao i svojevremeno HDZ "desničari" koji su silno bili protiv IK, ali osim što neiskreno glasaju protiv IK (znajući da to ništa ne znači), ne poduzimaju ništa konkretno od onoga što bi stvarno mogli.
    Tragikomedija, je da su suverenisti bili "suzdržani" ili bježali van, kada je trebalo glasati PROTIV Kušićeve "kontrole" referenduma, a eto sada nisu pobjegli...

b) Druga, još gora verzija.. Dečki su napravili uslugu HDZ-u, onako drugarski izašli u susret, možda trgovali za sendvič od parizera iz središnjice? Ili šaljemo poruku, evo nas, tu smo u blizini, pa kada zatrebate samo zazviždite. Tu mi posebno smrdi to što je u njihovu obranu i utjehu stao HDZ-ovac Bačić. Kao eto, ništa strašno, ubrzo bi se HDZ snašao i bez njih... Pa ako su ti politički neprijatelji, što ih onda braniš Bačiću (???), pa uostalom, taj dvojac je glasao "PROTIV" vašeg "baš super" zakona o INA-i?

Posljedice: Prvo, na neki čudan način, ali sudjelovali su i zaslužni su za izglasavanje te sramote od zakona. Dalje. Osim što su sada dali streljivo za pljuvačinu liberalnim ljevičarima, ali i HDZ-ovcima, od ovoga će mediji, ulica i šankovi napraviti legendu. Pa će se kao što se već "zna" da su "domoljubi opljačkali Hrvatsku", "branitelji prodali INA-", sada "znati" i da su "suverenisti predali INA-u Mađarima".
    Svašta si nakenja u točki jedan pa dalje nisam ni čita. Ako se kvorum može srušiti onda se može i izglasati protiv tog zakona.s tim da ako se izglasa protiv onda se ne može odgađati glasovanje dok ne bude kvoruma pa onda zakon sigurno prolazi (a ne prolazi ako se izglasa protiv). Još su dva adezeovca glasala ZA ali koju sekundu prekasno pa ih se nije računalo. Svako ko misli da su Haso i Zeko u ovom slučaju nešto pogrešno napravili je, bez ikakve namjere da vrijeđam, idiot na kvadrat.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 21-02-2019 at 21:52

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Svašta si nakenja u točki jedan pa dalje nisam ni čita. Ako se kvorum može srušiti onda se može i izglasati protiv tog zakona.s tim da ako se izglasa protiv onda se ne može odgađati glasovanje dok ne bude kvoruma pa onda zakon sigurno prolazi (a ne prolazi ako se izglasa protiv). Još su dva adezeovca glasala ZA ali koju sekundu prekasno pa ih se nije računalo. Svako ko misli da su Haso i Zeko u ovom slučaju nešto pogrešno napravili je, bez ikakve namjere da vrijeđam, idiot na kvadrat.
    Vjerujem da Vam je čitanje problem.

Kada kritiziram NzH ili HRAST, to nije zato što ih mrzim, upravo suprotno, možda je problem što od njih previše očekujem. A situacija je očajna i nemaju pravo na greške, niti one male, a pogotovo ne na ovako velike (a nepotrebne). A ako to nije samo zabuna i greška, nego neko kombiniranje sa HDZ-om, onda pogotovo jao. Da mi nije stalo do njih, onda se ne bi živcirao, nego isprdavao sa njima. A sve u jalovoj nadi da im se to neće ponoviti.
    Bez namjere da vrijeđate, krenuli ste vrijeđati. Idiot je bolesna osoba sa IQ ~ 10, nesposobna za bilo što osim vegetiranja, čak i sterilna. Pogledajte svoje rečenice, pišete na razini osnovnoškolca, bez pravog argumenta, logike i poante. Rado bi usporedio naše IQ testove.
    Ako podržavate ovaj protunarodni i antisuverenistički zakon, onda tako jasno i recite. Tada zaista Zeko i Haso nisu učinili ništa loše, barem pa Vama. Bilo bi onda ljubazno od Vas i da se potrudite (ali ovaj put kako spada) objasniti sve prednosti ovog zakona, da date svoju interpretativnu izjavu. Osobito u svjetlu toga, što je svojevremano Mađarska izglasala zakon kojim je spriječila preuzimanje MOL-a (mislim da su u igri bili OMV i Rusi), a ne da izglasa zakon kojim svoju naftnu kompaniju na pladnju izručuje strancima. Također, šteta je već vidljiva već su mediji puni "suverenista" koji su izdali INU i to će postati paradigma.
    Ako ne podržavate ovaj zakon, ako mislite da taj zakon nije trebalo (slučajno ili namjerno - pasivno podržati) izglasati ili barem odgoditi, onda pročitajte još jednom ovu svoju umotvorinu, pa razmislite.

Vjerujem da Vam je čitanje problem.

Kada kritiziram NzH ili HRAST, to nije zato što ih mrzim, upravo suprotno, možda je problem što od njih previše očekujem. A situacija je očajna i nemaju pravo na greške, niti one male, a pogotovo ne na ovako velike (a nepotrebne). A ako to nije samo zabuna i greška, nego neko kombiniranje sa HDZ-om, onda pogotovo jao. Da mi nije stalo do njih, onda se ne bi živcirao, nego isprdavao sa njima. A sve u jalovoj nadi da im se to neće ponoviti.
    Bez namjere da vrijeđate, krenuli ste vrijeđati. Idiot je bolesna osoba sa IQ ~ 10, nesposobna za bilo što osim vegetiranja, čak i sterilna. Pogledajte svoje rečenice, pišete na razini osnovnoškolca, bez pravog argumenta, logike i poante. Rado bi usporedio naše IQ testove.
    Ako podržavate ovaj protunarodni i antisuverenistički zakon, onda tako jasno i recite. Tada zaista Zeko i Haso nisu učinili ništa loše, barem pa Vama. Bilo bi onda ljubazno od Vas i da se potrudite (ali ovaj put kako spada) objasniti sve prednosti ovog zakona, da date svoju interpretativnu izjavu. Osobito u svjetlu toga, što je svojevremano Mađarska izglasala zakon kojim je spriječila preuzimanje MOL-a (mislim da su u igri bili OMV i Rusi), a ne da izglasa zakon kojim svoju naftnu kompaniju na pladnju izručuje strancima. Također, šteta je već vidljiva već su mediji puni "suverenista" koji su izdali INU i to će postati paradigma.
    Ako ne podržavate ovaj zakon, ako mislite da taj zakon nije trebalo (slučajno ili namjerno - pasivno podržati) izglasati ili barem odgoditi, onda pročitajte još jednom ovu svoju umotvorinu, pa razmislite.
    nemam šta razmisliti. Ako nema kvoruma glasanje se odgađa a zakon ne pada odgodom. Ako ima kvoruma zakon ili pada glasanjem protiv ili prolazi glasanjem za. Plijenković ima dovoljno ruku i za kvorum i za prolazak zakona. Politička pismenost o najosnovnijim stvarima je neophodna. A ti si nepismen u tom pogledu i to je to. I padaš na jeftine fore yugo medija i "desničara" tipa Keleminec.

BTW, o tom zakonu pojma nemam ali znam da nije dobar jer ga HDZ gura(o)
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 22-02-2019 at 00:04

Zbog nesnalaženja ili goreg, dečki su uskočili i omogućili da se jedan izuzetno loš zakon usvoji prije nego poslije. A što bi bilo za 2 dane, tko to može znati? Možda bi Saucha dobio gripu ili Culejev auto ne bi htio upaliti...?! Znakovito je da je taj zakon ušao u Sabor po hitnom postupku, da su HDZ-ovci odbili drugo čitanje i zbog nečega im se žuri, tako da je tu vrijeme važan faktor. Uglavnom, to je odrađeno, pa HDZ(HNS, SDSS) može krenuti u nove "podvige". A našim dečkima, mi ćemo oprostiti i zaboraviti, ali im to neće zaboraviti lijevi liberali i HDZ, pa će im to nabijati na nos, od sada pa na dalje. Naravno, to neće biti gaf Zeke i Hase, nego "populista" i "suverenista" kao takvih.
    Jedini slabašan argument koji nudite je da bi se to ionako izglasalo. A po toj logici onda ni liječnici koji pogriješe i usmrte pacijenta, nisu krivi, jer otišao bi taj na drugi svijet ionako, prije ili poslije. Od politički pismene osobe očekujem više, da ukaže na prednosti jednog takvog poteza, koji zapravo nije "ništa loše".

Hvala na sugestiji, što ste me uputili na Keleminca. Vidi se, da se je on stvarno naljutio.
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 22-02-2019 at 08:54

Raspudić se isto prodao, žalostan tekst protiv Zekanovića i Hasanbegovića. Prozvao ih HDZ-ovim spavačima. Treba zadržati privilegije pisanja u Večernjem i gostovanja na HRT-u.

Zbog nesnalaženja ili goreg, dečki su uskočili i omogućili da se jedan izuzetno loš zakon usvoji prije nego poslije. A što bi bilo za 2 dane, tko to može znati? Možda bi Saucha dobio gripu ili Culejev auto ne bi htio upaliti...?! Znakovito je da je taj zakon ušao u Sabor po hitnom postupku, da su HDZ-ovci odbili drugo čitanje i zbog nečega im se žuri, tako da je tu vrijeme važan faktor. Uglavnom, to je odrađeno, pa HDZ(HNS, SDSS) može krenuti u nove "podvige". A našim dečkima, mi ćemo oprostiti i zaboraviti, ali im to neće zaboraviti lijevi liberali i HDZ, pa će im to nabijati na nos, od sada pa na dalje. Naravno, to neće biti gaf Zeke i Hase, nego "populista" i "suverenista" kao takvih.
    Jedini slabašan argument koji nudite je da bi se to ionako izglasalo. A po toj logici onda ni liječnici koji pogriješe i usmrte pacijenta, nisu krivi, jer otišao bi taj na drugi svijet ionako, prije ili poslije. Od politički pismene osobe očekujem više, da ukaže na prednosti jednog takvog poteza, koji zapravo nije "ništa loše".

Hvala na sugestiji, što ste me uputili na Keleminca. Vidi se, da se je on stvarno naljutio.
    Uspoređivati ovo sa liječničkom greškom koja usmrćuje pacijenta je..hm..neću vrijeđati. Boldano spada u istu kategoriju. Ono... lijevi liberali i HDZ do sada nisu imali ništa protv suverenista ali sada imaju pa od sada neće lijepo govoriti o njima.
    Činjenica je da nije bilo ni teoretske šanse da se zaustavi prolazak ovog zakona..i da se sada zahvaljujući ovome pokazuje ko je stvarno ko..uključujući i Raspudića.
    Prelako dopuštaš biti prevaren. Nažalost, takvih je previše u Hrvatskoj i upravo zbog toga je ovako kako je.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 22-02-2019 at 10:13

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove