Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
10. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

4 40.00%
  • Neće

6 60.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 41 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/813

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Službeno je objavljeno da se Bruna kandidirala za gradonačelnicu Zagreba pa otvaram temu. Vrijeme je da Zagreb konačno preuzme kandidat desnice, časna i poštena žena, domoljub. Već predugo Zagrebom vladaju titoljupci kojima je vrhunski domet gradogradnje napraviti fontanu. Zagreb kao najrazvijeniji hrvatski grad i gospodarsko, financijsko, kulturno i političko središte stagnira u odnosu prema konkurentima Budimpešti, Bratislavi, Pragu i Beču. Vrijeme je za promjenu, a moje mišljenje je da je Bruna pravi kandidat. Zamjerili smo joj glasovanje za vladu, ali je ovime ipak pokazala hrabrost i inat Plenkijevom HDZ-u zbog čega joj sve opraštam.
    Ovo je i prilika da se ojača desnica u Hrvatskoj, ta pobjeda bi dala zamah osnivanju desne stranke neovisne o HDZ-u gdje bi bili Hasanbeg i slična ekipa. Podržimo Brunu.

Nema ona ni teoretske sanse, a osobno mislim da si ovakvim potezom samo "trosi karijeru".

Čim je ušla u utrku ima teoretske šanse, a mislim da ima poprilično velike praktične šanse da pobijedi Bandića. Prošle izbore je Bandić postal gradonačelnik sa 150 tisuća glasova, a Ferdelji ih je dobil 50 tisuća. Ak Ferdelji može dobiti 50 tisuća, Bruna već sad ima 100 tisuća. Već je najavila da će promijeniti ime Trga J.B. Tita.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Nema ona ni teoretske sanse, a osobno mislim da si ovakvim potezom samo "trosi karijeru".
    kad bi za nju glasali svi oni koji inače "nemaju za koga glasati", 'ladno bi pobijedila. također, svi vjernici bi trebali njoj dati glas.

Zagreb nije toliko velik da Bandić posvuda zaposli svoje glasače. komunjare bi se mogli raspodijeliti uzmeđu njega i Anke Mrak.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

Službeno je objavljeno da se Bruna kandidirala za gradonačelnicu Zagreba pa otvaram temu. Vrijeme je da Zagreb konačno preuzme kandidat desnice, časna i poštena žena, domoljub. Već predugo Zagrebom vladaju titoljupci kojima je vrhunski domet gradogradnje napraviti fontanu. Zagreb kao najrazvijeniji hrvatski grad i gospodarsko, financijsko, kulturno i političko središte stagnira u odnosu prema konkurentima Budimpešti, Bratislavi, Pragu i Beču. Vrijeme je za promjenu, a moje mišljenje je da je Bruna pravi kandidat. Zamjerili smo joj glasovanje za vladu, ali je ovime ipak pokazala hrabrost i inat Plenkijevom HDZ-u zbog čega joj sve opraštam.
    Ovo je i prilika da se ojača desnica u Hrvatskoj, ta pobjeda bi dala zamah osnivanju desne stranke neovisne o HDZ-u gdje bi bili Hasanbeg i slična ekipa. Podržimo Brunu.
    Imam par pitanja "teorija zavjere"

1. zašto je obznanila kandidaturu tek kad je HDZ izišao sa svojim kandidatom

2. Zašto šuti u saboru?

3. Jel istina da će joj u timu( listi) biti Darinko Kosor?

Osobno za mene, nema Hrvata desničara ( osim Glasnovića) pa tako to nije ni Bruna. Za mene. Ona je Kolindina igračica koju je Kolinda slala na stratišta hrvatskih vojnika iz 2. svj. rata jer se sama nije usudila tamo otić da je ne bi proglasili ustašicom.

Bilo mi je uvredljivo, komično, jadno njezino izvlačenje dan nakon glasanja za vladu da se ona nije imala kad javit i reć da se ne slaže s nekim ministrima. Toliko je to bilo uvredljivo da sam mora sklepati neku pjesmicu u "čast" tog događaja.

Ali sve u svemu bolje ona nego ljubitelj zagrebačkih manjina , ona Mrakuša koja je zamračila silnu lovu na obnovi Gunje, koja dolazi iz najveće kriminalne organizacije u Hrvatskoj HNS-a, ne Mamićevog. Ona Švaljek koja je do jučer bila Bandiću uz skute izdala ga prvom prilikom. takve ljude ne volim što god ja mislio o Banditosu.

teško može pobjedit..Banditos ima svoju vjernu sljedbu kulta, brojnu i vjernu ..a jugolevica ako se dogovori stat će iza one..koja nije samo po prezimenu Mrak..ono je doslovno mrak i ponašat će se kao i uvijek. Kao vjerni i disciplinirani Orci

..ali može uzet HDZ-u glasove i ući u skupštinu i to bi već bio veliki uspjeh..

Nadam se samo da ovaj Brunin potez nije u dgovoru sa HDZ-om a u ovoj državi me ništa više ne može iznenadit.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-03-2017 at 11:58
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Evo, to je par pitanja za Brunu na koje ce, nadamo se, odgovoriti prvom prilikom.

Plenki se nesto prijeti Bruni i kaze da HDZ stoji iza Prgometa. Veli Bruna da ne smatra Prgometa ozbiljnim kandidatom.

U Zagrebu da pobijedi Bruna Esih, daj nemojte me... jedino dobro u ovome je sto ce uzeti glasove onom hadezeovom konjini.

Ne vjerujem u ovu inkovu tezu o dogovoru sa HDZ-om, nema logike, njima ce uzeti glasove. Ta nece za nju glasovati Jovo i Jugoslav.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Eto sad ćemo vidjeti što hdz baza misli o bojleru i njegovima,barem u Zagrebu. Sad nemaju izgovora,mogu glasati za prgometa ili za Esih.

Odgovor nažalost već znam.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    U Zagrebu da pobijedi Bruna Esih, daj nemojte me... jedino dobro u ovome je sto ce uzeti glasove onom hadezeovom konjini.

Ne vjerujem u ovu inkovu tezu o dogovoru sa HDZ-om, nema logike, njima ce uzeti glasove. Ta nece za nju glasovati Jovo i Jugoslav.
    Ona i neće Prgometu uzet glasove. Za njega će glasati HDZ ovisnici i jako zavičajno vezani Posavci.

Za nju mogu glasati oni tvrđi politički Hrvati. Pa sma mislio da Prgomet pokupi glasove tzv mekih centrista a ona da pokupi glasove politički tvrđih Hrvata. iako mi ni to nema smisla jer nijedno vjerovatno neće vidjeti drugog kruga. da se svo političko hrvatstvo u Zagrebu digne na noge do 15% da ona dođe to bi bio ogroman uspjeh.

No svakakvih ssmo se prevara nagledali da ne znam više što bi rekao..nadam se da nije u nikakvom dealu s "protočnim bojlerom"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-03-2017 at 13:52

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Neka nje. Ona bar ne sida sa Plenkijen i Prgometon na kavu, i ne kuzi da izpada prvorazredna budala jer ce neko od onih koji bi mozda dali drugoj opciji glas ipak dati Prgometu, jer eto ga, nisu oni bas tako losi kako se suska, ipak je Plenki ''nas''.

E moj Haso.

Gledao sam je sinoć u Bujici. Je fina je ona i odmjerena ima i određene političke mudrosti ali to joj je istovremeno i vrlina i mana. ne želi se zamjeriti HDZ-eu. OK ali tako ne otvaraš si prostor. Ima ljudi kojima se gadi ikakva poveznica sa HDZ-om a domoljubi su. Zašto toliko vremena trošiti na priču da si i dalje na raspolaganju HDZ-eu u saboru. Zašto ne reći, pa nek me izbace iz kluba..neš ti. Budu članovi stranke pa iziđu iz stranke ili ih izbace pa što. A ona nije ni član HDZ-ea.

Zašto ne reći da su prevarili birače..jedne ljude stavljali na liste a drugima kojih nigdje nije bilo stavljali na ministarska mjesta.

Treba neke stvari reći otvoreno a ona se to libi. To je ono što me kod nje smeta. Ona bi u normalnoj državi bila centar, nikakva desnica. Ona je uljuđeni građanski centar.

Hasan. Hasan troši svoj kredit. ne znam što ga veže uz HDZ. Sjedi s ovim što je rastegao osmijeh koji ga je napadao i u saboru od njega tražio da se odredi prema fašizmu. Taj Prgomet što god ja mislio o njemu bio je u ratu, riskirao je..i što se dogodi tim ljudima..da on u saboru ničim izazvan jaši na valu šnjofanja za nepostojećim fašizmom u Hrvatskoj.

je, fino je to trolanje kad Hasan čita bilten SNV-a dok oni predlažu kandidata za Zagreb ali ja sam mislio da je on za nešto više od trolanja..ali očito da nema hrabrosti da iskorači i krene u "nepoznato".

Moja želja za lokalne je bila Hasan, Glava i eventualno Esih al ne ona kao prva opcija...
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-03-2017 at 13:53

Kakvi su ovi ostali, Bruna je dijamant.

ali na zalost, nema ona sanse u Zagrebu, taj grad od `45 nije prodisao domoljubno, niti ce ikada. Potrudili se drugovi da ga ociste.

Ja kako sam teski pesimist po pitanje inteligencije hrvatskog naroda, vidim ili onog kita HNSovskog ili onu kitu od Bandica kao gradonacelnika Zagreba, sve drugo bi bilo za rubriku vjerovali ili ne.

Realno to i je. Jugoorci će stat iza Mrakače..Bandić ima svoju vojsku..zamislite koliko on uhljeba ima..to je vojska ovisnika, pa Cigići, pa i naši iz BiH vide u njemu tko zna što..a ima i purgera sljedbenika..to je cijela vojska.

Bruna može uzet maksimalno 10-15% i to ako bude totalna mobilizacija Hrvata..to bi bio veliki uspjeh za početak i neki kapital za budućnost....ali me zanima što joj je zamjenica Ana Lederer..to je bivša intedantica HNK..apolitična osoba, svjetonazorski nedefinirana..( jel ona žena pokojnog Gordana Lederera?)
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-03-2017 at 13:50

Ferdelji je osvojil 50.000 glasova, a Esihica po vama nema sanse. Umjesto da mracite, agitirajte jer je tako srusen i Josipovic. Ajmo

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Realno to i je. Jugoorci će stat iza Mrakače..bandić ima svoju vojsku..zamislit ekoliko on uhljeba ima..to je vojska ovisnika, pa Cigići, pa i naši iz BiH vide u njemu tko zna što..a ima i purgera sljedbenika..to je cijela vojska.

Bruna može uzet maksimalno 10-15% i to ako bude totalna mobilizacija Hrvata..to bi bio veliki uspjeh za početak i neki kapital za budućnost....ali me zanima što joj je zamjenica Ana Lederer..to je bivša intedantica HNK..apolitična osoba, svjetonazorski nedefinirana..( jel ona žena pokojnog Gordana Lederera?)
    To je ista ekipa.Lederer je bila pomočnica ministra kulture Hasanbegoviću.Kad bi dobila lista od Esih u zagrebu 10% to bi bija veliki uspjeh s obziron na stanje u Zagrebu.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Navijajte za Brunu ko što ste navijali za Kocu, kasnije je poserite ko što ste posrali Kocu.

Tko je u ovoj situaciji Kujundžić?
    A troll & a gentleman

Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Samo neka bude gradonačelnica.
    A troll & a gentleman

Datum registracije
    Nov 2015