Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
10. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

4 40.00%
  • Neće

6 60.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 37 od 41 PrviPrvi ... 27 35 36 37 38 39 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 721/813

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    mali tulavi Bojan po tviteru sav ozaren cestita muslimanima ramazan, interesantno kako ta jugo govna nemaju nikakav problem sa islamom, pravoslavljem, tu se nadmecu koji ce im prije cestitati neki blagdan, ali prema katolicima imaju nultu toleranciju i nekrivenu mrznju

mozda je to ono "neprijatelj mog neprijatelja..."
    Zanimljivo kada su SDP-ovci na čelu sa Dončićem vrijeđali Hasanbegovića kao poturicu i da glumi većeg Turka od samih Turaka onda se nije ulagivao muslimanima već je samo nastavio potvrđivati što Dončić misli...Oni koriste sve što im ide u prilog da se razbije jedinstvo i homogenost neke zemlje, a kada se određeni ljudi iz tih skupina nađu na drugoj strani onda pokažu svoje pravo lice. Prvo ih optuže da nisu pravi "manjinci" bilo koje skupine, a nakon toga idu uvrede.

Ista stvar vrijedi za crnce/latinose u SAD-u koji ne glasaju za ljevicu, za muslimane u Britaniji itd. Netko je napisao da su istu stvar htjeli napraviti sa Slavenima i Taijanima u SAD-u tamo 70-ih godina međutim to im nije uspjelo.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    jedan od najboljih govora generala Glasnovića u saboru. Baš im je sprašio što ih ide..

Posebno se uskoprcao mamin sin iz Prijedora i čak je ručicom udario papirima po klupi.
    Samo jako generale... Jedini imaš muda reć ovoj jugokomunističkoj, sotonističkoj bandi šta ih ide.

ne znam jel istina ili je to Bujančeva želja, rekao je sinoć u Bujici Suniću nešto u stilu " vi kao kandidat NZH za Eu parlament".

To sam pitao jednom Toma na Fb zašto se ne aktivira u nekoj stranci..on je nešto natuknuo da bi moglo bit.

Sunić bi bio veliki dobitak i veliko pojačanje za NZH. Tako elokventnog, pristojnog a opet direktnog koji ide u srž stvari, ne okoliša, takvih je malo.

iako bi ga ja više volio vidjeti u domaćoj politici, bitno je da ide i tamo..iako velim volio bi ga vidjeti ovdje u saboru..jer nemamo ovdje nekoga tko zna ić u srž stvari a da je tako elokventan..

Inače vrijedi pogledati Bujicu sa Tomom i Slovencom Turkom

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Evo imam jedno pitanje ? Pošto sam dosta mlađi i praktički bio niži razredi osnovne kada je on djelovao što kažete o Tonči Tadiću ? Vidim da je bio u HSP-u, međutim dao je hrpu prijedloga zakona od kojih je nekoliko uvaženo. Obrazovan(nuklearni fizičar) , voli Hrvatsku i radio je koliko vidim sjajan posao u saboru.Pa me zanima jel bi NZH trebali pokušati nekako takve ljude ponovno uključiti kod sebe. Vjerujem da bi itekako dobili još više pristaša.
    Posljednje uređivanje od arizin : 24-05-2018 at 21:16

Precijenjen. A on i Rožič i Ruža Tomašić su neposredno prije izbora 2007-me napustili HSP, što je meni tada bila čista diverzija stranke i HSP se više nikad nije oporavio.

Citiraj Prvotno napisano od arizin Vidi poruku
    Evo imam jedno pitanje ? Pošto sam dosta mlađi i praktički bio niži razredi osnovne kada je on djelovao što kažete o Tonči Tadiću ? Vidim da je bio u HSP-u, međutim dao je hrpu prijedloga zakona od kojih je nekoliko uvaženo. Obrazovan(nuklearni fizičar) , voli Hrvatsku i radio je koliko vidim sjajan posao u saboru.Pa me zanima jel bi NZH trebali pokušati nekako takve ljude ponovno uključiti kod sebe. Vjerujem da bi itekako dobili još više pristaša.
    Tonči je hodajući paradox. Političku karijeru je započeo kao HSLS-ovac. No prelazi u HSP i u Saboru je vjerojatno bio najbolje što je ikada tamo sjedilo. Međutim, najbolji je bio i kada je trebalo temeljito razjebati hrvatsku desnu opciju (kakvu takvu - bolje imali nismo), koja se nakon toga više nikada nije oporavila. Prije izbora (koji bi ga sigurno ponovno vratili u Sabor) demonstrativno napušta HSP (zajedno sa Ružom Tomašić i Miroslavom Rožićem), osniva neku svoju strančicu i preko noći se pretvara iz hrvatskog nacionalista u dalmatinskog autonomaša ("Neće nama Zagreb....!"). Na izborima su propali i on i Ruža i HSP, a Sanader je dobio široki prostor da neometano radi to što je radio. Npr. koliko se sjećam, Ruža da je ostala u HSP-u, u Sabor bi ušla ona i još dvojica (HSP-ovaca), ali kako se odvojila i podijelila glasove - nije ušla ni ona ni itko od HSP-ovaca u njenoj izbornoj jedinici.
    S jedne strane, opet bi Tončija rado vidio u Saboru, međutim istovremeno radi se o taštoj i nelojalnoj osobi, te dokazanom prevrtljivcu. I ne bi me čudilo da ga neka domoljubna stranka dovede u Sabor (zbog njegove kvalitete i reputacije), a da im on onda "zahvali" tako da ih iznutra upropasti.

Meni nikad nije bila jasna njegova ultrapopularnost među hrvatskim domoljubima, ali ono baš nikad. Solidan ali da se oko njega digla toliko udivljenje nikad mi nije bilo jasno.

Večeras na RTL-u, voditelj Šprajc sprda se sa koalicijom NzH - ŽZ, vukući paralelu sa Italijom i njihovom desno lijevom koalicijom. Nadam se da makar nesvjesno, ima proročkog dara.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jonjic dobar u Otvorenon.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

https://narod.hr/hrvatska/zlatko-has...1980-ih-godina

Iako prvi zamjeram NzH što se ne bave životnim pitanjima i totalno je nejasno što uopće žele i planiraju, mislim da im baš ni ovo nije trebalo. Radi se o jednom projektu u koji se stranci ne žele "uvaljati" (da bi oni kao vlasnici koncesije to sve financirali i riskirali), koji bi služio za uvoz američkog plina (30% skupljeg od ruskog), za koji se niti jedna država ne želi ugovorom obavezati da bi dugoročno preko tog terminala uvozila taj plin i na kraju EU već ima takve terminale, tj. konkurencija itekako postoji, a EU američki plin može uvesti i bez nas. Tu su još i ekološki problemi (hlađenje mora i klor koji bi se ispuštao u more), tj. šteta po turizam. Dakle vrlo izgledna financijska pušiona.

To sve bi imalo smisla, jedino ako bi došlo do daljnjeg pogoršanja EU-Ruskih odnosa, tj. prekida dostave ruskog plina ili da svjesno uđemo u teški gubitak, ali nam se to nekako politički kompenzira (ne vidim ni naznake tako nečeg). Također, novi plinovodi prema EU se grade i osobno ne bih se kladio na uspjeh ovog projekta.

Neko drugo mišljenje?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Eto ga ziv je. Bez straha kaze da je nacionalist.

Moga bi povuci mlade.

A njega nigdi.

''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Još jedan odličan govor generala

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    čestitke drugu caponeu za napredovanje.
    živ bio, učini nešto da se kontejneri s plastikom redovno odvoze.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    čestitke drugu caponeu za napredovanje.
    živ bio, učini nešto da se kontejneri s plastikom redovno odvoze.
    capo je davor....ako je tako pridružujem se čestitkama,pravi ćovik na pravom mistu
    torcida,45,45

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Još jedan odličan govor generala

"ovde" i "budzet"... Janjevo zove...

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    general Glasnović je rođeni Zagrepčanin ali je s obitelji morao pobjeći, govori onako kako govori većina povratnika iz dijaspore.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 11-06-2018 at 09:02
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    "ovde" i "budzet"... Janjevo zove...
    kakvim se ti pizdarijama nekad baviš.

Pohvale Tomislavu Jonjiću i NZH što su osujetili Pupovčevu podvalu da se u Zg gradskoj skupštini donese zaključak o osudi diskriminacije manjina u Zg. Zapravo prijepis onoga kaj pišu Novosti. Jonjić je dodao i osudu progona nad Hrvatima, muslimanima i katolicima pa je dokument ipak povučen.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Kartelo na hkv.hr

https://www.hkv.hr/razgovori/29603-r...nzumirana.html

čini mi se da je ovaj Dijanović u Generaciji obnove.

יֵשׁ מֵאַיִן

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove