Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 100 od 111 PrviPrvi ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,981/2214

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ne znam. Pocekati pa vidjeti o cemu je rijec.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ja san prije po godine poceja pisat da mi medju neovisnima nesto ne stima. Niti je Esih bilo u saboru niti je se moglo vidit u javnosti. Kampanja za eu nikakva.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Cudi me da su i do sada izdrzali.

Ovako ce se i Suverenisti raspasti, to je zicer.

Osnujte jos 14. partija, pa ocekujmo nekakav rezultat domoljubne opcije.

Tragikomedija.

22.07. sve će se znati. Za sada ne vjerujem šta pišu ova lijeva piskarala.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Cudi me da su i do sada izdrzali.

Ovako ce se i Suverenisti raspasti, to je zicer.

Osnujte jos 14. partija, pa ocekujmo nekakav rezultat domoljubne opcije.

Tragikomedija.
    Neka samo prezive dok je crkao HDZ, neka idu zajedno sa Ruzicom, neka tetoviraju Skoru, jedino da rikne HDZ.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Neka samo prezive dok je crkao HDZ, neka idu zajedno sa Ruzicom, neka tetoviraju Skoru, jedino da rikne HDZ.
    Neovisni su gotovi. Dio glasača će se preliti suverenistima ali sveukupno od tog brašna nema pogače.

Jesu im se aktivirali Udba HDZ igrači ili su jednostavno nezreli to više nije ni bitno.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Ja san prije po godine poceja pisat da mi medju neovisnima nesto ne stima. Niti je Esih bilo u saboru niti je se moglo vidit u javnosti. Kampanja za eu nikakva.

pa nije je bilo u Saboru ni prije a ni poslije.
    ajd, osnivali su ogranke po državi, nije da nisu baš ništa radili.
    sad nek se saberu svi i dogovore. ponašaju se kao djeca.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    pa nije je bilo u Saboru ni prije a ni poslije.
    ajd, osnivali su ogranke po državi, nije da nisu baš ništa radili.
    sad nek se saberu svi i dogovore. ponašaju se kao djeca.
    Minimum minimuma je ocekivat od svakog saborskog zastupnika da u saboru bude bar 80% vrimena za svoga mandata. Esih ka predsjednica stranke uz saborskog zastupnika je i clan gradskog vijeca grada Zagreba. Znaci obnasa dvi funkcije u najznacajnijin tijelima hrvatske. Realno je to za stranku tribala iskoristit puno bolje i kvalitetnije.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Ako je vjerovati glasinama, doslo je do razmimoilazenja izmedju Hasanbegovica i Esih, a i clanstvo se dijeli, mislim da je nekako i ocekivano nakon izbornih rezultata.

Dosta gresaka su imali, previse, a jedan sam od onih koji je ocekivao da su oni jedni od pokretaca nekakvih promjena na domoljubnoj sceni. Opet ce izgleda sujeta pojest pogresne politicare.

Jel ih to Esihica minirala onda? Kolindino zlato?

Više smo vjere mi ovdje na forumu imali u njih nego oni sami. Vidjet ćemo kaj će biti, pročišćenja su uvijek dobra.

Navodno dio clanstva nije zadovoljan Esih kao predsjednicom, pa zele Hasanbegovica. Ali to su sve glasine, mozda i podvale, medjutim eto ne vidim nikakav demantij. Pa su problemi ociti.

Levica se raduje, logicno.

Mogu oni kriviti HDZ udbase i sve ostalo, ali sami su sebi najveci krivci. Kampanja se ne vodi onako kako su oni radili, ne medju Hrvatima. Hrvate moras prvo poceti gledati kao debile, i onda im tako pristupati, sve crtati, bojati bojicama, da bi kurca razumjeli. Hrvati su manje vise kretenski narod pa kome se to ne svidja, neka mene mrzi, ali ja cu to ponavljati.

U politickom smislu naravno, na to mislim. Apsolutno, 99% Hrvata pojma nema sta je nacionalni interes, kako se jedan politicki Hrvat treba ponasati. Mislim, kuze neki, ali premalo. Uostalom, evo koliko nas je na forumu, ako je i 10 ljudi. Ostalima smo mi nacifasisti ili u najboljem slucaju, "opskurni desnicari".

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jel ih to Esihica minirala onda? Kolindino zlato?

Više smo vjere mi ovdje na forumu imali u njih nego oni sami. Vidjet ćemo kaj će biti, pročišćenja su uvijek dobra.
    pa ona je predsjednica stranke, ne bi valjda samu sebe zeznula?
    jer na saboru stranke mogu i nekog drugog izabrati. može ostati bez ijedne funkcije.

ptičica mi kaže da je netko treći malo preambiciozan. valjda neće napravit previše štete.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Koja će se frakcija prva pojavit kod Bujanca

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Neovisni su gotovi. Dio glasača će se preliti suverenistima ali sveukupno od tog brašna nema pogače.

Jesu im se aktivirali Udba HDZ igrači ili su jednostavno nezreli to više nije ni bitno.
    Nema veze, neka posluze kao oruzje za razbijanje HDZa. Ako bas nisu za dugotrajnu opciju, dobro, ali daj neke svrhe onda.

Kakvo razbijanje HDZ.ea. HDZ se ovim zacementiro. HDZ je upravo njih razbio.

Zadar ili Zagreb?? Koga briga. Neka netko popusti, obave sabor na jednom mjestu, izglasaju novog (ili starog) predsjednika i ide se dalje..
    Ovako jedva prelaze prag, podijeljeni nikako. Još da se otimaju oko nekog plijena (npr. kao ŽZ oko fotelje u Briselu), ali plijena nema, a na ovaj način, sigurno ga neće ni biti.
    Žele li oni sebe vidjeti u novom sazivu Sabora ili ne?
    Još nije kasno da se opamete, ali nemaju puno vremena. Nedorečeni stavovi, netaktičnost, lijenost, budalaštine i onda još ovo??!! Umjesto svađe Zagreb ili Zadar, neka se nađu u sredini - Slunj.

Ionako imaju imiđ "rušitelja jedinstva", sada nakon ovoga pogotovo - biti će oni koji ruše jedinstvo i unutar sebe.

U koaliciji i sa Suverenistima, mogli bi uzeti 12-15% i to bi bila velika stvar. Jedino dobro je to, što su odlučili sami sebe razvaliti prije izbora (bolje nego da se nakon izbora raspadaju i prelijeću u HDZ).

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kakvo razbijanje HDZ.ea. HDZ se ovim zacementiro. HDZ je upravo njih razbio.
    Razbili su se sami. HDZ nije kadar za ista, eno ih razmontira imbecil kao debile, sramota da sa desne strane nema takav medij. Sramota je da nas jase Pupovac, HNS i HDZ, realno to je deficitaran balkanski kupus.

Ko da je bitno mjesto sabora. Oni su se razdijelili. Da nisu ko da bi mjesto sabora bilo bitno.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ne treba zaliti, najiskrenije meni su ionako najdrazi likovi u toj stranci Glasnovic, Pauk i Karacic, a znam da niti jedan od njih nece uzesti nesto, jer hrvatski prosjek to ne zeli. Pa dobro, sada su se razmontirali Hasanbegovic i Esihica, neka se pretvore u stranku bez vodje. Otpor bez vodje.
    Ali to se naravno nece desiti, jer netko hoce i mora biti spasitelj.

U biti vidjet ćemo koja će se propala frakcija pojavit kod Bujanca.

Tipujem na Hasana, Jonjića i ekipu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-07-2019 at 21:00

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove