Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 41.67%
  • Neće

7 58.33%
+ Odgovori na temu
Stranica 92 od 97 PrviPrvi ... 42 82 90 91 92 93 94 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,821/1934

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Već su u Požegi. Ne sjećam kad je zadnji put neka stranka bila toliko aktivna u agitaciji pred izbore.
    malo ih je, pa su mobilni.

šalim se, nek hodaju. samo da poslije izbora ne zaborave da ih je netko tamo birao da rade.

i usput, svi zastupnici iz Sabora i zagrebačke skupštine su i na listi za ove izbore. kako to misle uskladiti? pretpostavljam da će prepustiti mandate nekome sa svoje liste, ali ne bi bilo loše da to objasne.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Na sta li je mislio ovde Kaponja, na Beograd ili Brisel?! Gradovi na B vecito progone...

Treba proglasiti za glavni grad Hrvatske - Bibinje... posle toga vise nema nikakvih problema.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa hoce reci da su istog ili slicnog mentaliteta oni koji su lizali supak Beogradu, i oni koji lizu supak Brüsselu. Nije tesko za shvatiti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    malo ih je, pa su mobilni.

šalim se, nek hodaju. samo da poslije izbora ne zaborave da ih je netko tamo birao da rade.

i usput, svi zastupnici iz Sabora i zagrebačke skupštine su i na listi za ove izbore. kako to misle uskladiti? pretpostavljam da će prepustiti mandate nekome sa svoje liste, ali ne bi bilo loše da to objasne.
    Agitacijski thread za Petirku je u podforumu humor. Hvala!

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Agitacijski thread za Petirku je u podforumu humor. Hvala!
    jesam rekla nešto krivo?
    i ako ću glasati za nju, ne znači da navijam protiv Neovisnih.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

capo dominira, dobro je da smo se malo aktivirali.

Bila danas na predstavljanju u Imotskom,dvorana je bila puna.Dosta starijih,malo nas mladih.
    Moram priznati da su jako susretljivi.
    Jonjic je demantirao Podcast Velebit ,koji tvrdi da su pozivali Neovisne.
    O Bujancu sve znamo

Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' se to meni cini, ili je Ljubic postao ono bas tih? Ne citam ga zadnjih dana?

Ja na ove EU izbore gledam kao prvo poluvrijeme jedne utakmice. Ako Neovisni osvoje jedan mandat super, ako ne nikakva tragedija jer slijedi drugo poluvrijeme, parlamentarni izbori druge godine koji će biti jako, jako važni mnogo važniji od ovih izbora. Sad se testiraju snage na terenu pogotovo na desnici i dobro je da Neovisni nisu išli sa Suverenistima. Neka se vidi tko je jači na terenu i tko uživa veću potporu. Neovisni imaju moj glas i vjerujem u taj projekt, Suverenistima sve najbolje ali mislim da će se raštrkati nakon izbora, previše je tu nabacano kod njih, mnogo istrošenih lica koji su imali svoju šansu na desnici (Tomašić, Kovačević) pa nisu baš bili uspješni.

Nema Ljubica vec odavno ni u Velebitu!

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Nema Ljubica vec odavno ni u Velebitu!
    Ma fora su i ovi sto su se kleli u zajednistvo i suradnju. Pa nekako je ocito da ce jedino Neovisni imati sansu uzesti nesto. Jesmo li culi od "mi smo za zajednistvo" ekipe preporuku spram glasacima? E da, da. Preporuku da glasaju za Neovisne. A nismo culi...A cudno, cudno.

U totalnom su medijskom mraku,lako je za Yutel al to sto ih "desni" mediji sikaniraju i ne daju im priliku mora biti jasni pokazatelj za koga treba glasovati.
    Moze biti da su u Velebitu imali casne namjere al izgledno je da ih sa necim drze za muda.Jurica vjerovatno sa DORH-om al svejedno.
    Jonjicev caca kojeg sam danas gledala u dvorani skupa sa zenom,robijali su deset godina na Golome i Gradisci,pa kad vidis njihove bore na licima i zar za Domovinom jebe ti se i za DORH,Udbu i ostale.Al tesko je ostati uspravan.
    Pognutu glavu sablja ne sjece

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Bila danas na predstavljanju u Imotskom,dvorana je bila puna.Dosta starijih,malo nas mladih.
    Moram priznati da su jako susretljivi.
    Jonjic je demantirao Podcast Velebit ,koji tvrdi da su pozivali Neovisne.
    O Bujancu sve znamo
    treba biti pošten prema velebitovcima i reći da je general glasnović tamo čest gost praktički domaćin
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Mislim da trebaju Glavu malo sklonit ovih par dana do izbora
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Koji plakat haha, fakat me nasmijal.

Poruka je snažno odjeknula, dobra reklama.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 23-05-2019 at 22:02

sa tim jugozomboidima se mora pričati isklučivo aperkatima i krošeima sad mu jugozomboidi spočitavaju da osim što je nasilan je i plagijator DD plagirao je tysona kažu
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Uzmimo da su izbori bili skroz pošteni. Realno su podbacili, očekivali smo barem jedan mandat, ali bolje izgubiti i ostati dosljedan sebi i svojim načelima nego dobiti mandat u nekim trgovačkim koalicijama. Ako se trenutno vrte oko praga, da bi ga prošli jednostavno moraju pojačati rad na osnivanju podružnica i svakako ustrojiti odjel za propagandu i promidžbu. Primijetio sam da su na Face radili odličan posao zadnja 3 tjedna, a i hodočašćenjima po Hrvatskoj. Za slijedeće izbore moraju pojačati promidžbu po desničarskim portalima i medijima. Platiti i Bujanca ako treba da ih malo promovira, a i Projekt Velebit. Neka nauče iz ovoga i neka se ne obeshrabre.

Gledala Kartela i Zekanovića u Otvorenom, između ostalog. Mnogi nešto spominju velika ega Hasanbegovića i Esih no kad čovjek posluša Zekanovića, ajme meni, on se već umislio da je skoro pa vođa oporbe. Sve u svemu ništa od ujedinjenja, a ako i kojim čudom dođe do toga famoznog ujedinjenja sve će se raspast onog trenutka kad HDZ (ako pobijedi na izborima 2020 a ne dobije dovoljnu većinu) počne tražiti partnere u toj koaliciji pa jedni budu za a drugi protiv…bit će međusobnog optuživanja, vrijeđanja…
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Gledala Kartela i Zekanovića u Otvorenom, između ostalog. Mnogi nešto spominju velika ega Hasanbegovića i Esih no kad čovjek posluša Zekanovića, ajme meni, on se već umislio da je skoro pa vođa oporbe. Sve u svemu ništa od ujedinjenja, a ako i kojim čudom dođe do toga famoznog ujedinjenja sve će se raspast onog trenutka kad HDZ (ako pobijedi na izborima 2020 a ne dobije dovoljnu većinu) počne tražiti partnere u toj koaliciji pa jedni budu za a drugi protiv…bit će međusobnog optuživanja, vrijeđanja…
    Kartelo je mali prepristojan.

Zna ga 1981, radio je intervju s njim.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove