Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 111 od 111 PrviPrvi ... 11 61 101 109 110 111
Prikaz rezultata str. 2,201/2214

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    I sve je pravo napisao! Svaka čast Karačiću!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Ma mi smo tebe prevarili prijatelju, ja sam poslan sa zadatkom da zavedem ovu brojnu zajednicu krucijalnu po pitanju rezultata izbora, ja kritiziram Hasana ti glasujes za njega jel gdje neces kad HDZ agent kritizira Hasana onda mora da je Hasan dobar, prodju izbori a Hasan kao HDZ agent razjebe stranku.

Nista tu nije slucajno, mi HDZovci smo zajebani pravo.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ma mi smo tebe prevarili prijatelju, ja sam poslan sa zadatkom da zavedem ovu brojnu zajednicu krucijalnu po pitanju rezultata izbora, ja kritiziram Hasana ti glasujes za njega jel gdje neces kad HDZ agent kritizira Hasana onda mora da je Hasan dobar, prodju izbori a Hasan kao HDZ agent razjebe stranku.

A možda je Bruna HDZ agent? Tko će to znati?

Pa njezini postupci sliče na HDZ-ovog agenta spavača. Rasturila NHR, bila protiv zajedničkog izlaska na izbore sa Suverenistima. Doduše, bio je i Jonjić, ali on je to bio iz žestokih principijelnih razlgoa koje je dobro obrazložio na Faceu u posvuda.

Malo su (mi) se stvari iskristalizirale. Nakon razočaravajučih rezultata izbora u svakoj normalnoj stranci u normalnoj državi je normalno da se preispita stranačko vodstvo i održe novi/inzvaredni unutarstranački izbori. A Neovisni jesu razočarali i sebe i svoje glasače na izborima za EU Parlament. Normalna procedura bi bila glasanje za novo vodstvo stranke. Ali to se u Neovisnima smatralo kao "preuzimanje/otimanje" stranke. Pa se dogodilo što se dogodilo. Nevjerovatna nezrelost i možda nešto puno gore od toga.

Istina. Hasanbegović je mogel malo bolje obrazložiti svoj zahtjev za izborima svima u stranci, ali Esih je stvarno pokazala da je ne zanima demokracija nego samo da ona drži uzde u svojim rukama.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa dobro, kako ste stigli od tvrdnje da je Hasanbegovic prakticki NHR, do upakirane tvrdnje da je Esihica glavna i da je ona podbacila.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku

Pa i to malo ti racunas kao uspjeh. Nazalost smo svi pomalo grintavi (dobro, osim Grunfa, ali Santa kaze da pusi travu), pa tebi kao kec na desetku, grint vamo, grint tamo, a ne navijas za ikoga. Mislim, navijas za Covkija, ali to ne naglasavas.

Hasan i ja radimo za istu partiju, jebiga sta da radis kad najbolje placaju.

Prevarili smo ovaj forum, i jos neke.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa njezini postupci sliče na HDZ-ovog agenta spavača.Rasturila NHR, bila protiv zajedničkog izlaska na izbore sa Suverenistima. Doduše,bio je i Jonjić, ali on je to bio iz žestokih principijelnih razlgoa koje je dobro obrazložio na Faceu u posvuda.
    Jedini tko rastura stranku je Hasanbegović.Ovo šta je izveo može samo netko tko tajno igra za Karamarka i desno krilo HDZ-a.I o kakvom vi to neuspjehu na izborima govorite? Šta ste mislili da će osvojiti tri mandata i dobiti preko 10% ?! Ma dajte pa ovih 4,37 je zapravo mali uspjeh uz svu silnu medijsku blokadu i sabotaže.Ili ih se u potpunosti blokiralo ili se o njima govorilo kao o najvećim ustašama i fašistima.O neuspjehu mogu govoriti Dalija i Anka koje samo što nisu iskakale iz paštete a jedna dobila 2 posto druga jedva 5. Suvereniste neću ni previše komentirati; ekipa propalih pravaša i desničara okupljenih pod palicom i nadzorom desnog krila HDZ-a i Bujanca. Pametnome dosta.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Datum registracije
    Sep 2016
    Opet ovo cetnicko jato, nisu li lani vec probali.
    http://fenix-magazin.de/neovisni-za-...jata-u-karinu/

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Jedini tko rastura stranku je Hasanbegović.Ovo šta je izveo može samo netko tko tajno igra za Karamarka i desno krilo HDZ-a.I o kakvom vi to neuspjehu na izborima govorite? Šta ste mislili da će osvojiti tri mandata i dobiti preko 10% ?! Ma dajte pa ovih 4,37 je zapravo mali uspjeh uz svu silnu medijsku blokadu i sabotaže.Ili ih se u potpunosti blokiralo ili se o njima govorilo kao o najvećim ustašama i fašistima.O neuspjehu mogu govoriti Dalija i Anka koje samo što nisu iskakale iz paštete a jedna dobila 2 posto druga jedva 5. Suvereniste neću ni previše komentirati; ekipa propalih pravaša i desničara okupljenih pod palicom i nadzorom desnog krila HDZ-a i Bujanca. Pametnome dosta.
    Mali uspjeh po mali uspjeh nije ni pogača ni palača. Nego penis na kvadrat. Ne znam kako je je Haso išao sa tom svojom kandidaturom za predsjednika stranke ali skupština u Zadru definitivno nije konstruktivna reakcija koja pomaže stranci.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Bez obzira na blokadu, i sami su rekli da je cilj 1 mandat tak da je ovo neuspjeh. Kandidiranje za čelnu poziciju u stranci nije rasturanje stranke.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Bez obzira na blokadu, i sami su rekli da je cilj 1 mandat tak da je ovo neuspjeh. Kandidiranje za čelnu poziciju u stranci nije rasturanje stranke.
    Esih je na sredini mandata i čemu ovaj cirkus u Zagrebu od Hasanbegovića? Sad odjedanput hoće biti predsjednik stranke iako svojim ponašanjem i patetičnim izjavama daje dojam kao da drži figu u džepu i za stranku, ljude u njoj i
    glasače. Kad se pojavi iza Karamarka sve će vam onda biti jasnije!

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove