Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 91 od 104 PrviPrvi ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,801/2065

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Predizborni spor mi je dobar, početak malo slabiji, ali poslije postane super. Jedino je malo predug, za reklame će morati naći nešto kratko i efektno u trajanju od 10 ili 15 sekundi, skupa je tv promidžba.

Izdaja drugovi, novo Kosovo!

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' to onaj sto je prijetio samozapaljenjem ako copavi izgubi trg. Evo ja cu sponzoririati Zippo i benzin, ako je do toga.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Hasanbeg umirovio Daliju i njenu političku karijeru, gledal sam duel. Ali dobro je rekel Hasanbegović, kad potroše Daliju ide Lora Vidović.

Meni ta Dalija izgleda sliči na časnu iz Conjuringa.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Punti, a gdje su žene?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Punti, a gdje su žene?

Datum registracije
    Sep 2016

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku

Ovo su tetke a ne žene

(vidjela sam i prethodni upis njanjanja)
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016
    Khähä. Oni su intelektualna sila, dok su prvospomenuti i fizicki i psihicki Spartanci.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Hasanbeg umirovio Daliju i njenu političku karijeru, gledal sam duel. Ali dobro je rekel Hasanbegović, kad potroše Daliju ide Lora Vidović.

Meni ta Dalija izgleda sliči na časnu iz Conjuringa.
    meni ona liči na netkoga tko nije nikada posjetio frizerski salon za žene...
    a barem njih ima,predmnijevam, u Zagrebu...i može se natračati do mile volje...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citam da je vecina ogranka HSSa u Velikoj Gorici presla u Neovisne. Znaci ima Hrvata u toj stranci.

Datum registracije
    Sep 2016
    Neovisni u Pozegi i Slavonskom Brodu. Kako je reako Grunfko, razljetili su se, svaka cast.

http://narod.hr/hrvatska/neovisni-za...avonskom-brodu

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Citam da je vecina ogranka HSSa u Velikoj Gorici presla u Neovisne. Znaci ima Hrvata u toj stranci.
    U velikogoričkoj Gradskoj vijećnici sinoć je održan predizborni skup političkih stranaka 'Neovisni za Hrvatsku' i 'Hrvatska stranka prava' koji su predvodili Bruna Esih, dr. Zlatko Hasanbegović, general Željko Glasnović, Tomislav Jonjić i Damir Markuš Kutina.

Riječ je o nositeljima lista i čelnim ljudima navedenih stranaka koji se kandidiraju za europski parlament, a prepunu dvoranu vijećnice na početku je pozdravio moderator Ivan Ninković.

Uvodne riječi uputio je povjerenik NHR-a za Veliku Goricu i dojučerašnji predsjednik velikogoričkog HSS-a Štefan Stanešić koji je istaknuo kako je velik broj članova njegove bivše stranke pristupio NHR- u jer im u „Beljakovoj stranci“ nije bilo dozvoljeno slobodno mišljenje.

Tomislav Jonjić je potvrdio kako se većina velikogoričkih članova HSS-a pridružila njihovoj stranci unatoč tome što Gorica baštini radićevsku tradiciju.
    Kako je kazao, smatra da će u stranci NHR naći autentično utočište, a za EU izbore tvrdi kako na njima možda neće pobijediti, ali je bitnije od toga strpljivo raditi na slobodnoj i neovisnoj državi Hrvatskoj kako je to nekoć i Stjepan Radić činio.

-Nećemo dozvoliti da bilo tko u hrvatskoj državi ima veća prava od Hrvata- nastavila je Esih i dodala kako ćemo zaštititi hrvatske državne granice, vratiti hrvatsko iseljeništvo i sami odlučivati o svojoj sudbini.

http://www.vgdanas.hr/grad/neovisni-...ski-parlament/

Koji šamar Hase našim europarlamentarcima, a pogotovo Biljani Borzan. Odličan intervju.

U takvom nepovoljnom razvitku Hrvatskoj je namijenjen položaj slijepoga crijeva, višestrukog predziđa tuđih interesa. Tako opisana zbilja traži autentičan glas hrvatskog narodnog i državnog interesa u Europskom parlamentu, a ne bezbojne činovnike i propale političare zaokupljene dnevnicama, promocijom i degustacijom vina i maslinova ulja te kakvoćom čokoladnih namaza koje ionako, kao prehrambeno smeće, iz zdravstvenih razloga treba izbjegavati bez obzira na to jesu li sadržajem prilagođeni osjetljivom želucu Europljanina 'prve brzine' u Berlinu, Amsterdamu ili Parizu ili probavnom sustavu europske periferije.

Pročitajte više na: https://www.express.hr/top-news/haso...24KRkV5CTxQNQE

Odličan presjek stanja.

Kako bi Neovisni za Hrvatsku zastupali hrvatske interese u Uniji? Hrvatske narodne i državne interese u Uniji, koji su u savršenoj suprotnosti s briselskom oligarhijom, treba i može zastupati hrvatska država i njezina diplomacija, a uloga hrvatskih zastupnika je tek dopuna toga djelovanja. Stoga to pitanje prelazi okvire europskih izbora. Ono otvara ključni problem temelja na kojima počiva moderna hrvatska država, vrijednosno-identitetske konfuzije kojoj je izložen hrvatski narod putem stalnih pokušaja restauracije propale jugoslavenske komunističke baštine, utjecaja nelustriranih struktura društvene moći, nesposobne političke elite koja održava status quo i odupire se korjenitim društvenim promjenama te na kraju jalove diplomacije proizašle iz retorte Budimira Lončara i notornog Mate Granića. Simbolički i politički, bitka se prvo treba dobiti u Zagrebu, a kako bi se mogla prenijeti na briselsko bojno i političko polje. Zato ovi izbori prelaze okvire važnosti i uloge EP-a i imaju prvorazredno unutarpolitičko obilježje te predstavljaju predizbore za ključne parlamentarne, koji nas tek očekuju. Birači se ne će izjašnjavati o europskim fiskalnim semestrima i direktivama EK već o Plenkovićevoj trgovačkoj protunarodnoj hrvatsko-srpskoj koaliciji i saborskoj većini kojom je pogažena autentična narodna i biračka volja, bez obzira na to je li riječ o biračima tzv. desnice, tzv. ljevice ili nepostojećeg tzv. centra. Plenkovićeva izborna koncepcija je u narodu anestezirati tu ključnu činjenicu, u javnom prostoru nametnuti raspravu briselskim metajezikom o tehničkim efemerijama i demotivirati Hrvate od izlaska na birališta, na kojima bi se po toj strategiji našli samo stranački vojnici-poslušnici koji će slikati svoje listiće, pokazati slike mjesnim i županijskim partijskim komitetima HDZ-a, a koji će ih nakon toga distribuirati u središnjicu kako bi pred Velikim vođom, kojeg se i boje i preziru, dokazali odanost i time ojačali vlastiti položaj u budućim kadroviranjima.
    https://www.express.hr/top-news/haso...24KRkV5CTxQNQE

Dobar Haso u intervju-u a ovi ne bi trebali primat svašta među sebe. Kakvi HSS ovci
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-05-2019 at 17:31
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Evo nesto zanimljivo oko jednog grafita posvecenog hrvatskim vojnicima u Zadru, vijest je malo starija, ali eto.

Zadarski SDP na čelu s vijećnicom Danijelom Vukošom zatražio je uklanjanje Tornadovog grafita na zadarskom Bulevaru. Sramotan je, tvrde, jer se na šljemu vojnika nalazi grb s prvim bijelim poljem na šahovnici.

Usprotivio se tome prvi čovjek zadarskog HSP AS Mate Lukić.

Sve je krenulo Lukićevim usklikom “Sramota, nećete!”

– Istina je da sam napao članove SDP-a nakon inicijative da se ukloni grafit hrvatskoga vojnika s hrvatskim grbom koji ima prvo bijelo polje. Pred Oluju brisati grafit i grb pod kojim je stotine mladića otišlo pod hrvatsku zemlju je sramota. Oluja je poštovana vijećnice Vukoša istinska pobjeda protiv zla bez ikakvih grijeha, a momci iz HOS a- s ovim su grbom prvi stali u obranu naše zemlje.

Inace, spominje se HSP AS, pa da to aktualiziramo, ovo je Mate Lukic.

Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 16-05-2019 at 12:40

Već su u Požegi. Ne sjećam kad je zadnji put neka stranka bila toliko aktivna u agitaciji pred izbore.

Strategija Plenkovićeve Vlade je anestezirati Hrvate, prikazati im da su ovi izbori nevažni, da se ovdje odlučuje o čokoladnim namazima i slično. Ova većina, Plenkovićeva trgovačka većina koja je pogazila hrvatsku narodnu izbornu volju nazivamo ne narodnom hrvatsko-srpskom koalicijom. Osim što je gazila narodnu volju, Hrvate je proglašavala nepismenima i sada je prigoda da Hrvati pošalju poruku. To je slogan naše kampanje, “Vrijeme je za Hrvatsku” i zapravo ovu prigodu koristim pozvati sve Hrvatice i Hrvate da 26. svibnja izađu na izbore. Treba prekinuti osjećaj apatije i beznađa”, istaknuo je Zlatko Hasanbegović

Datum registracije
    Sep 2016
    Ozbiljnost i entuzijazam sa kojima nastupaju je ono bas fora. Uvijek su nasmjeseni i bas imaju volju. Usporediti to sa ustogljenim kerefekama sto izvode ovi drugi, i sve je jasno.

Evo zore, evo dana, evo Brune i Hasana.
    Evo zore, evo tića, evo Željka Glasnovića.

Marina Lepen dala potporu NHR-u za izbore.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove