Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 114 od 118 PrviPrvi ... 14 64 104 112 113 114 115 116 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,261/2352

Tema: Neovisni za Hrvatsku

To isto bi se moglo reći za glasove NHR. Da su to sve glasovi razočaranih HDZovaca.

Nije u tome stvar, to su Ružini glasovi. Nju percipiraju kao neku koja skreše u facu tamo europskim birokratima i bori se za plavu ribu.

Ženska je izjavljivala da bi migrantima mogli revitalizirati Liku. Ne možeš virovat.

I opet se fura ta priča o ujedinjenju desnice. Samo iluzije i gluposti.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-09-2019 at 10:53
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa ne znam baš, njegova krivnja je u tome kaj je prokazao Esihicu i njen karakter. Frcaju osmjesi okolo, a kad netko izrazi ambiciju postati predsjednikom onda leti sa svih funkcija i mora otići van iz stranke. Ne mora, ali ako ima trunku dostojanstva onda mora. Hasanbeg je bil daleko aktivniji s govorima koji su imali daleki odjek.
    Pa nije on izbačen. On je otišao. Šta ga je trebala vezati. Ne kužim.

Nije bilo većeg fana njega od mene ali za mene je sad sumnjivi folirant koji je rasturio perspektivnu stranku i kako se ima čut opstruirao njezino širenje. Pa čovjek je bio protiv osnivanja ogranaka van Zagreba. Što reći. Sveo bi stranku na parohijsku sektu. A i u Zagrebu je opstruirao osnivanje ogranaka vele.

Za mene je on igrač tog famoznog desnog krila HDZ-ea , možda su mu opet obećali ministarstvo kulture ako sruše Plenkovića.

Drugačije ne mogu objasnit ovo njegovo suludo destruktivno ponašanje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-09-2019 at 10:55

Vec sam pisao pa cu ponoviti, jer sam slusao sto je zena rekla, nije rekla da ce migranti relativizirati Liku vec da ako moramo primiti 2000 migranata, ako moramo naglasak, neka to budu neki krscani probrana ekipa da se ispita odakle su sto su tko su, pa ih naseliti negdje u Liku mozda bude i neke koristi od njih.
    Na stranu sto se ne slazem ni sa tom izjavom, prvo mi bode oci ovo "moramo" kao eto Hrvatska mora primiti neki kontigent migranata. Ali bolje i tih 2000 ljudi, nego neki dzihad ratnici kao Slovenija koja ih je primila ne znam sad koliko, izdala im dokumenta i 90% njih ima datum rodjenja prvog sijecnja (dakle ne zele reci ni kada su rodjeni ni gdje su rodjeni) imaju pravo boravka u SLO, socijalu i cak mogu i raditi. Naravno, mislim da nijedan ne radi, nego prave probleme, kriminal, tuce, pljacke.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa nije on izbačen. On je otišao. Šta ga je trebala vezati. Ne kužim.

Nije bilo većeg fana njega od mene ali za mene je sad sumnjivi folirant koji je rasturio perspektivnu stranku i kako se ima čut opstruirao njezino širenje. Pa čovjek je bio protiv osnivanja ogranaka van Zagreba. Što reći. Sveo bi stranku na parohijsku sektu. A i u Zagrebu je opstruirao osnivanje ogranaka vele.

Za mene je on igrač tog famoznog desnog krila HDZ-ea , možda su mu opet obećali ministarstvo kulture ako sruše Plenkovića.

Drugačije ne mogu objasnit ovo njegovo suludo destruktivno ponašanje.
    To kaže Esihičina struja, da je on nešto opstruirao. Navodno je opstruirao rast stranke, a krenuo je s akcijom pokretanja stranačkih izbora jer je stranka podbacila na EU izborima. Istovremeno opstruira rast i traži odgovornost za to kaj stranka ne raste. Jel to tebi zvuči logično? S druge strane Esih odbacuje pod svaku cijenu izlazak cijele desnice na EU izbore, bez obzira kaj joj nudili. Sprječava stranačke izbore i potezanje pitanja njezine odgovornosti za izborni neuspjeh te marginalizira jednog od osnivača stranke zbog toga jer se usudio zatražiti odgovornost za neuspjeh na izborima.
    Zadnje dane daje intervjue po najjačim medijima di blati Hasanbega s glupostima kako on misli da žena ne može voditi stranku. I to sve nakon što je njoj dao da vodi stranku od osnutka. Šlag na kraju je da je ona nakon svega i nakon tvrdoglavog odbijanja izlaska desnice na EU izbore, ponudila trojici mušketira koji su osnovali klub Suverenista da ona bude s njima u klubu.

Daj ti sad meni veli tko je tu lud. Ne želiš zajednički izlazak desnice na izbore, zbog neuspjeha ne želiš odgovarati nego odhebeš Hasanbega koji se s Glasnovićem makne od tebe i onda na kraju tražiš ujedinjenje desnice u Saboru i suradnju s čovjekom koga si odhebala?

P.S. Plus njezina strana priče o sukobu s Hasanbegom ide po Večernjem, Direktnom, Kamenjaru...Hasanbeg šuti. Tko je tu HDZ-ov spavač?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Vec sam pisao pa cu ponoviti, jer sam slusao sto je zena rekla, nije rekla da ce migranti relativizirati Liku vec da ako moramo primiti 2000 migranata, ako moramo naglasak, neka to budu neki krscani probrana ekipa da se ispita odakle su sto su tko su, pa ih naseliti negdje u Liku mozda bude i neke koristi od njih.
    Na stranu sto se ne slazem ni sa tom izjavom, prvo mi bode oci ovo "moramo" kao eto Hrvatska mora primiti neki kontigent migranata. Ali bolje i tih 2000 ljudi, nego neki dzihad ratnici kao Slovenija koja ih je primila ne znam sad koliko, izdala im dokumenta i 90% njih ima datum rodjenja prvog sijecnja (dakle ne zele reci ni kada su rodjeni ni gdje su rodjeni) imaju pravo boravka u SLO, socijalu i cak mogu i raditi. Naravno, mislim da nijedan ne radi, nego prave probleme, kriminal, tuce, pljacke.
    Pejcinovic Buric je nikidan rekla na HRTu kako je ponosna sto su svi hrvatski zastupnici tamo podrzali nju.....
    Svi. Buricku.
    Meni je recimo Zekanovic cisto ok lik, ali koliko on zaista ima utjecaja je upitno.
    Izgleda da su najmocniji u toj igri Haso i Bujo.
    A Ruza je onako. Ruza.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    To kaže Esihičina struja, da je on nešto opstruirao. Navodno je opstruirao rast stranke, a krenuo je s akcijom pokretanja stranačkih izbora jer je stranka podbacila na EU izborima. Istovremeno opstruira rast i traži odgovornost za to kaj stranka ne raste. Jel to tebi zvuči logično? S druge strane Esih odbacuje pod svaku cijenu izlazak cijele desnice na EU izbore, bez obzira kaj joj nudili. Sprječava stranačke izbore i potezanje pitanja njezine odgovornosti za izborni neuspjeh te marginalizira jednog od osnivača stranke zbog toga jer se usudio zatražiti odgovornost za neuspjeh na izborima.
    Zadnje dane daje intervjue po najjačim medijima di blati Hasanbega s glupostima kako on misli da žena ne može voditi stranku. I to sve nakon što je njoj dao da vodi stranku od osnutka. Šlag na kraju je da je ona nakon svega i nakon tvrdoglavog odbijanja izlaska desnice na EU izbore, ponudila trojici mušketira koji su osnovali klub Suverenista da ona bude s njima u klubu.

Daj ti sad meni veli tko je tu lud. Ne želiš zajednički izlazak desnice na izbore, zbog neuspjeha ne želiš odgovarati nego odhebeš Hasanbega koji se s Glasnovićem makne od tebe i onda na kraju tražiš ujedinjenje desnice u Saboru i suradnju s čovjekom koga si odhebala?

P.S. Plus njezina strana priče o sukobu s Hasanbegom ide po Večernjem, Direktnom, Kamenjaru...Hasanbeg šuti. Tko je tu HDZ-ov spavač?
    Grunfko, gdje je Jonjic.
    Ono sa suknjom je od Bujandera cini mi se. Mislim da je tako sugerirala.
    Ona je dobila puno, puno vise glasova nego on, sto njemu daje pravo da odlucuje o necemu.

On generalno uvijek i šuti.

Jonjić večeras gostuje kod Bujanca, Hasanbegović navodno u ponedjeljak. Sve jasno.

Srebroljubac moderira hrvatsku domoljubnu misao, promovira ih pa ih onda svađa i rastura. Sve za račun HDZea

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Navodno je opstruirao rast stranke,
    ovo tvrdi i bivši forumaš koji ima info iz prve ruke (a nije capo). nema razloga da laže.

oboje su umišljene veličine, ako mene pitate. debelo su se precijenili.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Jel sigurno da Jonjic gostuje kod Bujanca?

Datum registracije
    Sep 2016
    On generalno uvijek i šuti.

Jonjić večeras gostuje kod Bujanca, Hasanbegović navodno u ponedjeljak. Sve jasno.

Srebroljubac moderira hrvatsku domoljubnu misao, promovira ih pa ih onda svađa i rastura. Sve za račun HDZea
    Pitam zbog toga jer je on bio dosta grlat kada se odlucivalo izaci samo sa HSPom. Ako se dobro sjecam. Mislim da je dobrano oprao Suvereniste, ponajvise Ruzicu. Pitao bih ga sto se desilo.

Ljudi bez principa. Bujanec ih vrti oko malog prsta. Tj netko za koga Bujanec radi.

Datum registracije
    Sep 2016
    Znam. Steta zbog Zeke a ponajvise steta zbog covjeka koji mi je po naravi blizanac.

Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' tocno da je Kresimir K. direktor tvrtke koja stoji iza "Croelecta".

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Jel' tocno da je Kresimir K. direktor tvrtke koja stoji iza "Croelecta".
    Bit će tu povuci potegni. Plenković često sam sebi puca u noge. Zoki ima veću priliku nego, recim, da ju tako nazovemo PIEPA PLAVKA. Mnoge njezine javne izjave su više zabavne nego političke naravi.
    Čuli smo nedavno šta gradonačelnik Vukovara Ivan Penava kaže. Nije ni njegova izjava za odbaciti. Moglo bi se reći da je njemu do grla došla politika RH sa dva inicijala...

Ivan Penava: "Sramim se institucije ove države i osoba koje ih vode na ovaj način...
    http://otporas.com/ivan-penava-srami...na-ovaj-nacin/

Datum registracije
    Sep 2016
    Meni je ova anketa smjesna, pojma nemam tko je tu ispitivan. Mozda Negoslavci.

Ipak Jonjic nije gost...

Dobio sam krivu informaciju pa se ispričavam ( pošto kupio po to prodao). Al to nije toliko bitno jer su rasturači NHR ionako pod Bujančevom moderacijom.

Ako su rasturaci NZH ljudi iz vrha stranke, lideri, a navodno spijuni HDZ-a, sta to onda govori o NZH.

Dobio sam krivu informaciju pa se ispričavam ( pošto kupio po to prodao). Al to nije toliko bitno jer su rasturači NHR ionako pod Bujančevom moderacijom.
    To ti je već druga dezinformacija. Prvo si rekel da je prošli tjedan Hasanbeg, a sad da je ovaj tjedan Jonjić. I na temelju toga složio stav da su oni rasturili NHR.

Hrvatski desničari su kao protestanti ili muje, pa tako postoji 101 sljedba a svaka tvrdi za sebe da je pravovaljana a za ostale da su otpadnici.
    Vođe desnih stranaka su djetinjasti i sujetni Moroni sa napoleonsko mesijanskim kompleksom.
    Jedini uspjeh koju mogu zabilježiti u proteklih 30 godina je daljnje razbijanje nacionalističke opcije zarad vlastitog ega i nesposobnosti.
    Posljednje uređivanje od horus : 23-09-2019 at 14:31

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove