Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
11. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

4 36.36%
  • Neće

7 63.64%
+ Odgovori na temu
Stranica 45 od 66 PrviPrvi ... 35 43 44 45 46 47 55 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 881/1308

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    bilo je pitanje dana kad će ih maknuti...

BUJICA EKSKLUZIVNO DOZNAJE: Plenković ponudio ulazak u Vladu Milanu Bandiću, pod uvjetom da u Zagrebu raskine s Hasanbegovićem!

Dok je Plenković u Kini, a Bandić u Rusiji, “preslagivanje” su u Zagrebu dogovarali Vladimir Šeks i jedan od Bandićevih odvjetnika... Umjesto Neovisnih za Hrvatsku, Bandićevoj većini u Skupštini Grada Zagreba trebali bi se (pored HDZ-a) pridružiti Vrdoljakov HNS i još dvojica SDP-ovaca. Prema istome izvoru, Bandićevi ljudi dobili bi najmanje dva ministarstva u Vladi RH, s time da jedan od budućih ministara nije formalno član njegove stranke, ali je osobno blizak gradonačelniku Zagreba.

Ovu informaciju Bujici je potvrdio jedan od još uvijek aktualnih ministara u Plenkovićevoj Vladi, a otkrio nam je i imena novih prebjega, kao i ime jednog budućeg ministra s kojim je već obavljen razgovor. Naravno, to ćemo i objaviti - u Bujici.

Tko zna, možda Milanka Opačić ponovo postane ministrica, a Tito dobije natrag trg u Zagrebu - tako valjda želi “novi” HDZ. Vjerodostojno!
    kupleraj na n-tu.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Smail Čekić. To su njegove nebuloze.

Mi imamo presudu pred tkz. Međunarodnim sudom koju treba skidati pod svaku cijenu.
    Sutra ti dođe neki francuski, engleski povjesničar da piše o raspadu Yugoslavije, što radi prvo, uzima haške arhive, i ravna se po njima. Mali englezići i francuzići uče kako su u ratu u BiH Muslimani i Srbi vodili građanski rat onda uletio "agresorski" HV i napao jadnu Bosnu, izvršio agresiju i udruženi zločinački poduhvat(što god ovo značilo)

Ovo su stvari koje bi trebale zabrinjavat vanjsku diplomaciju RH, ovo je glavni problem.
    Dodana nam je ružna etiketa,koje se treba riješit pod svaku cijenu. Formirat iskusni odvjetnički tim pa ići na reviziju presude bez obzira na cijenu.

Nikad čuo za Čekića. Postoji popus žrtava od onog Tokače i on ide manje od 100 000 sveukupno.

Sud u Hagu suštinski je bitan samo za optužene i osudjene. Nije bitan čak ni za entitete jer inače ne bi postojala tzv RS jer su joj skoro svi čelnici osudjeni a kamoli za države kojima nije niti nadležan sudit

Ja pričam o tome da se uz soj daidža pojavio i soj srbofila koji nisu ništa manje opasni po hrvatstvo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-11-2018 at 10:57
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    bilo je pitanje dana kad će ih maknuti...

kupleraj na n-tu.
    Očekivan potez, a i NZH je bolje da se maknu od Bandića i vlasti u Zagrebu jer im je taj lik uteg za ugled. Maknuli su Titov trg i u njihovo vrijeme je otvorena obnovljena Radnička te su osujetili guranje rodne ideologije u gradu, izborili su se nešto oko HNK-a. Sasvim dobar učinak s obzirom na snagu koju su imali.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 05-11-2018 at 10:45

Gđa. Esih upravo gostovala na Hrvatskom radiju. Red ispraznosti, pa red naive dostojne francuske sobarice.

Biseri... U Saboru je nema jer radi u bazi. Žica nema smisla, jer to ne bi zaustavilo ilegalne imigrante. Od EU treba tražiti pomoć u čuvanju naše granice. I ona bi da se zakonski "uvede red" u referendume, nije svjesna da "uvođenje reda" = ukidanje. Na neki način i ona razumije Kolindin stav oko Marakeša. I tsl.

Nije bila totalna katastrofa, ali bit će bolje drugi put.

Bruna i je počela kao Kolindina zamjena, tamo gdje se Kolinda nije usudila otić da se ne bi zamjerila partizanima išla bi Bruna. Npr na hrvatska stratišta iz 2- og svjetskog rata.

Ona nije kapacitet, ali eto mogla bi pomoć malo a može i lupat gluposti ko u toj emisiji.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-11-2018 at 19:59
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Gđa. Esih upravo gostovala na Hrvatskom radiju. Red ispraznosti, pa red naive dostojne francuske sobarice.

Biseri... U Saboru je nema jer radi u bazi. Žica nema smisla, jer to ne bi zaustavilo ilegalne imigrante. Od EU treba tražiti pomoć u čuvanju naše granice. I ona bi da se zakonski "uvede red" u referendume, nije svjesna da "uvođenje reda" = ukidanje. Na neki način i ona razumije Kolindin stav oko Marakeša. I tsl.

Nije bila totalna katastrofa, ali bit će bolje drugi put.
    Koja emisija, je li je ima online za čuti?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Koja emisija, je li je ima online za čuti?
    HR radio 1
    Mislim da se zove "Oporbeni zarez".

Ink ima problem koji imam i ja sam, u svakom pojedincu koji pise slicno Susnjaru, vidim Susnjara

On je jedan od krivaca sto medju Hrvatima postoji sad vec cijeli pokret ili ekipa ljudi koji propagiraju ideju kako su ustase fuj, zlikovci, cetnici su ok onako jesu klali ali ustase su fuj i zlikovci, NDH zlo, cetnici tjah, nije to bas tako strasno. Pa nakrivi kokardu na glavi.

Susnjar se danas nevjesto izvlaci kako je on to eto uradio kako svojevrsna konceptualna umjetnost, uskoro ce reci da je to uradio zbog picke. A nije jebo.

Problem kod muslimana i uloge zrtve postoji, pustimo sad Susnjara i herceg cetnike na stranu. Oni su razradili tu ulogu i prije rata devedesetih, pricaju o nekim genocidima nad Bosnjacima u Srbiji za vrijeme osmanlija, kakvi jebeni bosnjaci u Uzicu i Valjevu.

Prepisuju od Srba mitomaniju, skoro doslovce.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Nije moguce balansirati izmedju Hercegovaca Hrvata, srednjobosanskih Hrvata, posavskih Hrvata itd. na jednoj strani i Muslimana. Nisu iste vrijednosti za hrvatske nacionaliste, stovise, trude se svojski postati neprijatelj u rangu cetnika.
    Izjasnite se o tome vise.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Nije moguce balansirati izmedju Hercegovaca Hrvata, srednjobosanskih Hrvata, posavskih Hrvata itd. na jednoj strani i Muslimana. Nisu iste vrijednosti za hrvatske nacionaliste, stovise, trude se svojski postati neprijatelj u rangu cetnika.
    Izjasnite se o tome vise.
    Ne razumijem najbolje. Pa ni u RH nema neke konkretno neke zajedničke nacionalne politike. Npr. Istrani žive neki svoj svijet. Tolike razlike među BiH Hrvatima nema, mada se mnogi svojski trude tako prikazat.

Tema je inače o tkz. Neovisnima koji pomalo pokazuju svoje pravo lice. Sve mi se čini (iako sam laik za politiku u RH) da su oni daleko on neovisnih. Nisu se ni nazvali pravilno hrvatski, a to bi bilo Nezavisni

Datum registracije
    Sep 2016
    Sto nije jasno, za bilo kojeg nacionalistu Hrvata broje oni ljudi koji se osjecaju Hrvatima, a za potrebe, zelje i snove itd. Muslimana neka se brinu Riad, Ankara ili ko god hoce.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Upamtite hdz uvijek čeka, hdz je uvijek tu za sve hrvate.
    il sanguinoso

Datum registracije
    Sep 2016
    A HDZ ces pobjediti ako kazes onima koji su skloni desnicarima mi vas stavljamo u isti rang sa Muslimanima, i cak imamo razumijevanja kad vas hoce istrijebiti.

Muslimani nisu dio Hrvata. Tocka. Ima pojedinaca muslimanskih Hrvata, ali Muslimani nisu istovjetni sa Hrvatima Slavoncima, Dalmatincima, Licanima, Zagorcima itd.

Neka onih pravih desnicara u Hrvata katolika ima 15%, kod Muslimana Hrvata desnicara ima 0,00001%.

Eno cak se i rugaju Hasanbegovicu.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 07-11-2018 at 19:52

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Martin Pauk o migrantima: Postavio bih visoku ogradu s bodljikavom žicom, a u drugom redu mitraljeska gnijezda!
    Na svakom centimetru granice bih uspostavio nadzor dronovima i termalnim kamerama tako da ni ilegalni zec ne može prijeći granicu

Martin Pauk, splitski gradski vijećnik stranke 'Neovisni za Hrvatsku', odgovorio je na pitanja vezana za migrante...

Predstavljaju li migranti realnu opasnost ili se to preuveličava?

- Ilegalni migranti predstavljaju puno, puno veću opasnost nego što nam se prikazuje u mainstream medijima. Unatoč ogromnim sigurnosnim problemima koje ilegalni migranti uzrokuju u odredištima poput Švedske, Njemačke, Belgije i Francuske, a tu u prvom redu aludiram na silovanja, ubojstva, palež i pljačku, većina medija poput TV kanala i tiskanih novina namjerno prešućuju te činjenice i tragične događaje, ignoriraju istinu i stvaraju lažni dojam da se radi o 'sirotim, ubogim izbjeglicama' koji svi bježe od rata, što je notorna laž. Sjetite se samo one izmišljene priče od prije mjesec dana kada je sa svih naslovnica vrištala vijest o 'jadnom ocu izbjeglici kojeg je hrvatska policija prebila i odvojila od kćeri', a na kraju se ispostavilo da je cijela priča izmišljena, da nikakva kćer ne postoji i da se radilo o udruženom medijskom pothvatu kojim su nam htjeli oprati mozak udarajući tamo gdje smo najslabiji, na naše osjećaje.

Smatrate li migrantsku rutu koja prolazi kroz Hrvatsku opasnošću na naš turizam?

- Migrantska ruta koja prolazi kroz Hrvatsku nije opasnost samo za naš turizam, nego za sve nas. Pametni, odlučni i suvereni vladari Mađarske, Austrije, Slovenije i Italije zatvaraju i ograđuju svoje granice, jedino naše prodane duše omogućavaju ulazak ilegalnim migrantima od kojih brojni imaju opasne i nečasne namjere.

Obzirom da Mađari, Slovenci i Austrijanci zatvaraju granice, pitam vas - koja će biti zemlja konačnog odredišta novog vala migranata? Hrvatska. U tome i jest najveći problem.

Hrvatska će ostati jedina zemlja EU koja se nalazi na migrantskoj ruti, a da su joj granice prema migrantima otvorene, a prema ostalim zemljama EU zatvorene, ograđene žicom i vojskom. Cijela ta vojska migranata na kraju će zaglaviti u Hrvatskoj, a onda neka nam Bog pomogne. U zadnje vrijeme sve češća je bojazan od mogućeg terorističkog napada ili više njih na području Dalmacije, u slučaju kojeg bismo mogli 'staviti ključ u vrata'.

Kad bi se dogodio jedan jedini teroristički napad poput onog u Tunisu 2015., i mi bismo također propali kao Tunis. Kod njih je situacija bila poput naše danas - otprilike 20% nacionalnog BDP-a su činili prihodi od turizma, zaposlenost je bila relativno visoka i lijepo se živjelo od poslova vezanih uz turizam.

Nakon jednog jedinog napada pomahnitalog ISIL-ovca 2015. godine, kada je ubijeno 38, a teško ranjeno još 40 turista, kompletan tuniški turizam je propao.

Treba li policija pojačati nadzor na području Dalmacije?

- Apsolutno. Žestoki sam zagovornik mira, reda i pravde u društvu, a to se ne može postići ako nemamo kvalitetan represivni aparat. Obzirom na ugrozu kojoj smo izloženi i na masovnost ilegalaca koji kao od šale prelaze Dinaru i Kamešnicu, vrijeme je da policijske snage skinu fokus s pretresanja gledatelja na nogometnim utakmicama i pješaka koji prelaze cestu izvan pješačkog prijelaza, te da se fokusiraju na istinski problem - zaštitu suverenosti države, očuvanje granica i osiguravanje mira hrvatskom narodu. Bit će poslije vremena za prometne kazne, sad se policija treba oštro postaviti i zaštititi svoj narod od buduće ugroze koja je neminovna.

Kako biste se postavili da ste u poziciji hrvatskog premijera?

- Dosad smo dovoljno naučili iz primjera ostalih EU zemalja. Mađarska, koja se postavila čvrsto i suvereno, nema nikakvih problema s ilegalnim migrantima zato što ilegalnih migranata nema.

Belgija, Francuska i Švedska koje su se dičile svojom navodnom humanošću, a zapravo glupošću i naivnošću, danas na svakom koraku imaju probleme, nesigurnost i nepravdu praćenu osjećajem straha i nemoći domicilnog stanovništva.

Dakle, trebamo slijediti primjer Mađarske. Postavio bih visoku ogradu s bodljikavom žicom tamo gdje je to moguće, a u planinskim dijelovima bih intenzivirao broj pripadnika naših oružanih snaga, na svakom centimetru granice bih uspostavio nadzor dronovima i termalnim kamerama tako da ni ilegalni zec ne može prijeći granicu.

Obzirom da ilegalci niti najmanje ne poštuju imigracijske zakone zemalja u koje dolaze, pa tako ni hrvatske zakone, u drugom redu, iza žice i granične policije bih postavio dobro opskrbljena mitraljeska gnijezda i najelitnije vodove vojske, čisto iz razloga da ilegalci vide ozbiljnost i da shvate da Hrvati nisu papci poput Šveđana, te da smo spremni braniti sigurnost naših domova, gradova, žena, majki i sestara.

Što se tiče legalnih, normalnih migranata i stvarnih izbjeglica, s njima nemamo problema. To su ljudi koji su u zemljama u kojima je bio rat prodali svu imovinu, uzeli putovnicu, poveli obitelj i sjeli na prvi avion za Njemačku. Nisu se probijali po šumama i gorama, nisu plaćali švercere ljudima, nisu se tukli s policijom.

Takvih nema na našim granicama, to su normalni ljudi koji su na normalan, pristojan i legalan način došli u EU i započeli novi život te im iskreno želim svu sreću ovog svijeta, a ovi koji su na granicama nemaju blage veze s pravim izbjeglicama.

Pobogu, pa objasnite mi situaciju u kojoj netko može u pet različitih država platiti šverceru po 400-500 eura da ga prošverca do granice, dakle na šverc potrošiti 2000 eura, onda se tri mjeseca probijati kroz šume, spavati na otvorenom, na ledu i na žegi, u ta tri mjeseca putovanja potrošiti još toliko za hranu i ostale potrepštine, a mogao je sve to izbjeći da je jednostavno u Turskoj kupio avionsku kartu za Njemačku koja košta 150 eura? Smrdi li vam tu nešto?

Tko je kriv za migrantsku krizu, je li se mogla ili još uvijek može spriječiti?

- Za migrantsku krizu su u prvom redu krivi izdajnici svoga naroda koji za tuđi račun šalju svoju vojsku da ratuje u trećim zemljama, uništavaju tuđe gradove i domove te ostavljaju mnogobrojne nesretnike bez nade i budućnosti. U drugom redu krivi su opet ti isti domaći izdajnici koji su spremni na naredbu iz Bruxellesa, ako treba, u Hrvatsku pustiti i velike boginje i kugu i koleru, a kamo li ilegalne imigrante. To su ljudi, odnosno živa bića u formi ljudi, koji su itekako pametni i svjesni što će se dogoditi njihovom narodu, ali svejedno ponizno spuštaju glavu i ljube prsten svojim nalogodavcima. U trećem redu krivi su slugani među europskim političarima koji potiču migracije, a sve za račun svoje sive eminencije koja cijelim ovim pomno planiranim procesom upravlja iz sjene. U četvrtom redu krivi su europski mediji koji od početka migrantske krize lažno izvještavaju, donose izmišljene srceparajuće tekstove o jadnim 'izbjeglicama', a namjerno prešućuju i ignoriraju, blokiraju vijesti o strašnim zločinima koje čine ilegalni migranti i koji su u svim velikim europskim gradovima uspostavili takozvane 'No go zone', dakle zone u koje bijelci ne mogu ući, a ne ulazi ni policija i u kojima vlada nered i zločin. Sad kad smo imenovali unutarnje uzročnike, vrijeme da prokažemo i vanjske.

Jedan od glavnih uzročnika krize su vladari arapskih zemalja, koji iz samo sebi znanih razloga potiču migracije i doniraju migrante kako bi migrirali u Europu, umjesto da ostanu u sebi bliskim zemljama, kako geografski tako i kulturno. Saudijska Arabija i Katar doniraju migrante kako bi otišli u Europu, umjesto da ih prime u svoje zemlje u kojima taj donirani novac, obzirom na standard, vrijedi puno više nego u Europi. Dakle, razlog migrantske krize nije zbrinjavanje izbjeglica i ostalih migranata, jer da jest, taj bi problem bio riješen u odmah u Saudijskoj Arabiji. Očito je razlog puno dublji, zaključite sami koji.

Bi li Vam smetalo ili bi Vam bilo drago da se u Vašem kvartu trajno nasele migranti?

- Obzirom da u mom kvartu živi i Ante Renić, županijski vijećnik stranke Pametno koji je jučer srdačno pozivao migrante da se dosele kod nas i koji ih je spreman prihvatiti, volio bih da se u naš kvart doseli nekih 50 migranata i da pokupuju stanove tako da budu prvi susjedi Anti Reniću. Jedva čekam reakciju kad dobroćudni, nenasilni, mirni i tolerantni Pakistanci i Afganistanci skuže da Ante Renić i šarena družina iz stranke Pametno odlaze u podršku gej paradi i sa sobom vode par transrodnih osoba od kojih je jedan 34-godišnji muškarac, ali se deklarira kao 13-godišnji transrodni akumulator za traktor. Bit će veselo.

Da vidite veću grupu migranata uz cestu, što biste učinili? Prijavili policiji, primili u svoj dom, samo prošli...

- Policija slabo ili nikako reagira kad su u pitanju ilegalci, to je trenutno veliki problem. Netko im od gore brani reakciju. Zato bih zvao policiju i rekao da sam vidio grupu navijača, koji prelaze cestu dok je na semaforu bilo crveno svjetlo za pješake, a i učinilo mi se da pjevaju 'Juru i Bobana' te psuju Milorada Pupovca. Kladim se da bi za pet minuta bili u istražnom zatvoru.

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...gnijezda/37563

Bruna odlična na aktualnom satu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Bruna odlična na aktualnom satu.

Dosad sam prateći vaše izjave te također izvještaje hrvatske državne Pyongyang televizije

Bruna zaista odlicna. Cita nas tu pa se i ona naostrila.

Datum registracije
    Sep 2016
    General Glasnovic o Herceg Bosni.
    http://mobile.twitter.com/genGlasnov...69297428340738

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Može on sada izjaviti svašta a i general je.
    A ko što neko reče;lako je biti general poslije bitke.
    Meni su odurne bilo kakve izjave u vezi Vukovara,ako ni zbog čega,ono zbog žrtava.

Datum registracije
    Sep 2016
    A ko tebe jebe.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove