Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 112 od 112 PrviPrvi ... 12 62 102 110 111 112
Prikaz rezultata str. 2,221/2231

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Slucajna drzava kako je Milanovic nazvao, on iz drugih razloga ali je pogodio sa kvalifikacijom, drzava koja ce sad kazneno "preispitivati" i karirane stolnjake u kavanama ako prvo polje slucajno bude bijelo.

Nama se cetnici smiju, i treba da se smiju, mi smo nenormalan narod. Jedino sto je smjesnije od svega toga, sto i mi takvi, cetnicima hebemo majku kad pozelimo.
    Tuđman započeo, ostali nastavili. Prvi kompromis i vjetar u leđa domaćim izrodima je bilo stvaranje heraldički i u svakom drugom pogledu nakaradnog službenog grba neslužbeno i posprdno zvanog "zoološki vrt" te uvrštavanje "ZAVNOH-a" u Ustav tako da svako protuhrvatsko smeće to koristi kao argument za ucjene i argument autoriteta. I ovaj cirkus će se nastaviti dokle god će se Hrvati bojati pokazati zube kada ih netko proglasi ustašama ili fašistima zbog prvog bijelog polja i "za dom spremni". Tako je to kada su Hrvati ideološki razjedinjeni niti imaju snage poput Baltičkih naroda pokazati zube svjetskoj antifa internacionali.

Tako je "za dom spremni" je ustaški pozdrav ili fašistički ako vam je tako drago, što sada? Neki po prezimenu vjerojatno Srbin ili ipak možda Hrvat iz Istre ili Rijeke, ne sjećam se točno napisao članak u novom listu ili istarski.hr gdje govori da bi se HOS-ovci trebali odreći pozdrava "za dom spremni", hoće li se jugo-komunjare odreći "smrt fašizmu, sloboda narodu" možda?

Zamisli, Hrvate kolju, pod antifašističkim to jest jugo-komunističkim i četničkim oznakama i glavna prepreka priznanju su navodna fašistička obilježja. Što i da jesu, imaju li fašisti pravo braniti svoju zemlju i dom od agresije? Nema te sile koja je tada mogla spriječiti Hrvate u obrani svoje zemlje, što je na kraju tako i bilo, unatoč "fašističkim", "kvislinškim" obilježjima, Hrvati oslobodili svoju domovinu.

Najgore kada hrvatski branitelji pozdrav "za dom spremni" zovu "antifašističkim pozdravom" protiv "srpskog fašizma" nesvjesni da time rade uslugu antifama jer prihvaćaju njihova pravila igre i retoriku a time gube raspravu. Nikada ne prihvaćaš rječnik protivnika niti način na koji on definira pojmove, osim u satirične svrhe, u protivnom gubiš.

Što bi bilo s Njemačkom? Sve suprotno od ovoga što je postala danas, multirasna multikultu zemlja Trećeg svijeta u nastajanju.
    Posljednje uređivanje od skater : 02-09-2019 at 17:50
    ZA DOM SPREMNI !

I, u čemu je problem? Cijelu priču je stavio u kontekst vremena. Kako je drugačije uopće i trebao postupiti, kad je petokolonaška propaganda toliki krimen stvorila nad Hrvatskom i hrvatskim narodom?

Citiraj Prvotno napisano od Zela-Beg Vidi poruku
    I, u čemu je problem? Cijelu priču je stavio u kontekst vremena. Kako je drugačije uopće i trebao postupiti, kad je petokolonaška propaganda toliki krimen stvorila nad Hrvatskom i hrvatskim narodom?
    Ta petokolonaška propaganda se mogla poništiti Vukovarom i Dubrovnikom. Franjo je mislio "dat' ćemo mi malo njima pa će oni nama također i eto pomirbe" što se pokazalo totalno pogrešno. Uz to nije htio sam sebi priznati da ipak nije bio na pravoj strani u WW2.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Mislim da je previse naglaska stavio na HDZ.
    Trebao je pripremati Hrvatsku koja je funkcionalna i bez te stranke.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Navodno Hasanbegović osniva novu stranku...još jedna stranka na desnici, koja idiotarija! Zbrojite dva i dva pa će te vidjeti kome to odgovara i tko radi raskole na desnici!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Odlično, ja ću biti njihov birač.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ja ne.
    Grunfko, di je onaj stari "glavno da je desno entuzijazam" vrati si to.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Mislim da je previse naglaska stavio na HDZ.
    Trebao je pripremati Hrvatsku koja je funkcionalna i bez te stranke.
    S ovim se slažem. Iako ne znam način kako je to mogao ostvariti. Ne može odbijat ekipu da se učlani, bez obzira što to vodi u novo jednoumlje i jednu partiju.

Hasanbeg u razgovoru s mladim soroševcima i jugozombićima na jugomediju.

Hasanbegović: Gledajte, živimo u slobodnoj zemlji. Ja sam političar, svi smo mi ovdje, na neki način, političari. Drugi pojam koji počesto koristim je parapolitički. I ovo što smo spomenuli, Inicijativa za ljudska prava nije skupina mladih samaritanaca i apostola, to je vrlo jasna parapolitička platforma koja ima jasne političke ciljeve. Kada raščlanimo ključne aktere, a gospođica ima starije političko stranačko iskustvo od mene, ona je aktivistica jedne kvazilijeve hrvatske političke stranke. U javnom životu, prije početka bilo koje rasprave, moramo se jasno legitimirati tko smo i što smo. Nema potrebe skrivati se iza nekakvih nevladinih platformi franšiznog tipa. Ova Inicijativa je franšiza koja ima svoje kvazijugoslavenske okvire pa vam ista ta Inicijativa postoji u Bosni i Hercegovini, Srbiji i Crnoj Gori, na Kosovu, a zanimljivo je da nema Inicijative mladih za ljudska prava u Njemačkoj, Francuskoj, Velikoj Britaniji…
    Hasanbegović: Mi imamo problem moralne panike u hrvatskom društvu, medijske manipulacije pojedinačnim ekscesima kojom se želi stvoriti privid ozračja sustavne mržnje kako bi se stvorila neka vrsta međunarodnog tutorstva, kako bi se pokazalo da je ova država neka vrsta nedorasloga provizorija koja nije zaslužila da egzistira jer nije u stanju zaštititi sve svoje građane.
    https://narod.hr/hrvatska/video-hasa...romanskog-tipa

Malo sam pogledal video, Hasanbeg se vrpolji u stolcu kao da sto ljudi pleše kolo u njemu. I kao da se sprema nokautirati nekoga.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Malo sam pogledal video, Hasanbeg se vrpolji u stolcu kao da sto ljudi pleše kolo u njemu. I kao da se sprema nokautirati nekoga.
    Mislim da su oni odigrali svoje. Umjesto da se ujedinjuju i okrupnjavaju - oni se dijele, a to tako ne može ići!

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove