Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 99 od 104 PrviPrvi ... 49 89 97 98 99 100 101 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,961/2074

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Najbolja je spika kako se Džoni raduje ko malo dete spačkama Delija a kako dobije napad čuđenja i zgražanja kod nečega sličnog u Hrvata. To je baš ono srpski, 1/1
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-06-2019 at 21:20
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Brisite ovaj ciganski shit, sta ovaj lik tu kaci srpsko smece.
    Sve srpske mitove u odnosu na Hrvate gledaj s podsmijehom nakon zadnjeg rata. Nakon 05. 08 1995-te ali i kasnije kad je međ. zajednica spasila tzv RS od udara hrvatskih trupa.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Sve srpske mitove u odnosu na Hrvate gledaj s podsmijehom nakon zadnjeg rata. Nakon 05. 08 1995-te ali i kasnije kad je međ. zajednica spasila tzv RS od udara hrvatskih trupa.
    Zasto bi ja gledao ta cetnicka sranja. Sada kada sam bio doma, vidio sam nekog njivohog popa i nekog u pratnji u Sibeniku. Po jajima hodaju i jedan i drugi, ono kad njusis strah, e to je to.
    Neka oni serendaju u Beogradu, bar u Dalmaciji se zna tko je tata na terenu, i to ce tako ostati.
    Opet mi nemoraju piti zivac ova dva padobranca koji svjestno kace svoje pizdarije. Kao vazni su si.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Najbolja je spika kako se Džoni raduje ko malo dete soačkama Delija a kako dobije napad čuđenja i zgražanja kod nečega sličnog u Hrvata. To je baš ono srpski, 1/1
    Nema tu radovanja, moja replika je pocela od prozivke Torcide i Armade... objasnio sam da ovde toga nema... nas zovu Cigani, i mi sebe u slengu tako zovemo, to je deo navijacke subkulture gde prihvatas zajebanciju na svoj racun, i ismejavas je... a bas da jedni druge castimo - Hrvati... toga nema...

Ti odmah prebacujes na rat i ostale pizdarije, nije to sad tema ovde trenutno...

Jok, nema.

Torcida iz nekog razloga zove Armadu Srbima mada je Armada hrvatska koliko i Torcida.

Valjda još od 87- me i finala kupa kad su navodno navijali zajedno sa Zvezdašima.

Jok, nema.

Torcida iz nekog razloga zove Armadu Srbima mada je Armada hrvatska koliko i Torcida.

Valjda još od 87- me i finala kupa kad su navodno navijali zajedno sa Zvezdašima.
    NIsam znao za to navijanje zajedno... ajd, to je bilo pre rata, ali posle toga... malo je sumanuto, ali ako njima odgovara... jbg... bio sam u Rijeci vise puta, imaju onaj spomenik na setalistu pored mora poginulim borcima... izgleda ni to nije sveto...

Hasanbegović na komemoraciji na Jazovki.

Ključna je poruka da svako koketiranje s bilo kojim reliktom jugoslavenskoga komunizma, makar i u obliku apokrifnoga antifašizma je neprihvatljivo i u suprotnosti s temeljnim činjenicama da je moderna hrvatska država nastala isključivo na nacionalnoj volji našega naraštaja i pobjedi u Domovinskom ratu. Svaka hrvatska država je negacija bilo koje Jugoslavije, demokratski poredak je negacija komunizma. To su notorne činjenice koje se ne mogu relativizirati bilo kakvim manipuliranjem pojmom antifašizma", rekao je Hasanbegović te dodao da je jedini oblik antifašizma koji je hrvatski narod 1945. godine upoznao nasuprot drugim europskim narodima bio jugoslavenski komunizam. Na pitanje hoće li se Bruna Esih kandidirati za izbore za predsjednicu Republike Hrvatske, Hasanbegović je odgovorio da to još nije bilo na dnevnom redu i kako smatra, s obzirom da su to ozbiljna pitanja i da će kampanja trajati više mjeseci, da se takve odluke ne mogu lomiti preko koljena.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/tije...e-deur-1327655 - www.vecernji.hr

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    dobrovoljno se javljam za stilista.

i lektora.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Prebacio sam postove na temu o predsjedničkim izborima sve što se tiče njih da nije na dvije teme

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    NIsam znao za to navijanje zajedno... ajd, to je bilo pre rata, ali posle toga... malo je sumanuto, ali ako njima odgovara... jbg... bio sam u Rijeci vise puta, imaju onaj spomenik na setalistu pored mora poginulim borcima... izgleda ni to nije sveto...
    Johnny Baloni, naletio sam na snimak Delija "Mrzim Hajduk" i nesto spominju shjekire sa kojima ce zaklati sve Splicane.
    Sjecas se, imali smo onu raspravu o tome tko sto skandira, I kada.
    Hoces da ti stavim snimak?

https://narod.hr/hrvatska/dr-natalij...carskom-modelu

Iz inicijativa se ne čuje ništa o dva najveća pitanja:

1. Potrebe da se HDZ-SDP koordinacija preduhitri "Referendumom o referendumu", tj. da referendumska pravila izglasa narod, a ne da se referendumi trajno onemoguće - preko HDZ-SDP "uvođenja reda"?!
    2. Ne spominju najveći problem i prijetnju referendumima, tzv. "Listu zabranjenih pitanja", preko koje se lako može onemogućiti svaki referendum, pa čak i da se prividno liberalizira u novom zakonu?!

Ima li NzH što za komentirati na ovu temu? Imaju li oni kakav prijedlog referendumskog zakona?

Bude li glasovanje o Kušćeviću, kako oni misle glasati, ne u svjetlu toga što je to prijedlog SDP-a, nego Kušćevića kao takvog - osobe koja je onemogućila referendume?

Goran2hr
    Da li treba iduća državna uprava RH mijenjati zakon o pravu isticanja hrvatskog grba s početnim prvim bijelim poljem, ili će ostati na istome tako da se Hrvati mogu kazniti i do 30 dana zatvora jer su pred svojom mućom izvisili hrvatsku zastavu s početnim prvim bijelim poljem i stavili pozdrav Bog i Hrvati! To je više nego žalostno šta se danas dešava u našoj patničkoj ali još uvijek hrvatskoj. sadržaj priloženog linka sve otkriva.
    Šta je tvoje mišljenje?
    http://otporas.com/nevjerojatno-u-ov...ijelim-poljem/

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku
    Goran2hr
    Da li treba iduća državna uprava RH mijenjati zakon o pravu isticanja hrvatskog grba s početnim prvim bijelim poljem, ili će ostati na istome tako da se Hrvati mogu kazniti i do 30 dana zatvora jer su pred svojom mućom izvisili hrvatsku zastavu s početnim prvim bijelim poljem i stavili pozdrav Bog i Hrvati! To je više nego žalostno šta se danas dešava u našoj patničkoj ali još uvijek hrvatskoj. sadržaj priloženog linka sve otkriva.
    Šta je tvoje mišljenje?
    http://otporas.com/nevjerojatno-u-ov...ijelim-poljem/
    Od državne uprave RH ne očekujem ništa. Vidjeti ćete kako će i Škoro, ako postane državna uprava, tj. prođe ne izborima, "modernizirati" svoje već u startu ne baš jasne stavove i skrenuti u lijevo. Pa i po pitanju referenduma, jer on (osobno kao predsjednik) želi pravo da raspisuje referendume (donekle to pravo već i sada ima), ali je nejasan po pitanju prava naroda da sam raspisuje referendume (mimo vlade, sabora, predsjednika, ustavnog suda i tsl.). I opet, ako se nešto ne promijeni, morati ćemo glasati za njega - kao manje zlo.
    Upravo je u tijeku nešto što se zove "uvođenje reda" (čitaj ukidanje) referenduma u režiji HDZ-SDP koordinacije. Ako ih se ne preduhitri - zbogom referendumi. A koliko vidim, nitko se previše s tim ne zamara (UiO, referendumske inicijative, NzH, Suverenisti, ŽZ.....).

Tako da pitanje prvog bijelog polja u grbu, može riješiti samo (ne još dugo) narod na referendumu. Jer to je zadnja prilika, da narod nešto promijeni i pokaže prkos.
    Također, vrši se aktivna budalizacija Hrvata po svim osnovama. Ljude se uspješno uvjerava, da je crno bijelo i obratno. Najveće zasluge za to imaju HDZ i Kolinda. Ljudi danas vjeruju u laži i misle da "znaju" (za njih serviranu istinu). Pa tako, Hrvatsku su pokrali "domoljubi", partizani su "bili dobri", rat "dogovoren", a Kolinda, MOST i HDZ su "desničari" i tsl. Ljudima će to biti sve manje važno, kao i Hrvatska kao takva, a neće biti u stanju zbrojiti 2+2. Otići će galamiti na Thompsonov koncert, iza toga glasati za HDZ-SDP koordinaciju, a potom iseliti jer "ne valja vlast"....

goran2hr složio bih se s tvojim izlaganje, ali šta nam ostaje, kojim smjerom ili putem krenuti? Hrvatska kakova je danas postala je pojam šprdnje našis susjeda sa svih strana. Tražiti referandum da se dokaže koji je pravi hrvatski grb je više nego smiješno, jer bi time dokazali URBI ET ORBI kao da u našoj trinaeststoljetnoj i više godina povijesti nismo imali pravi grb, pa sada nam se nameće ideja koji će nam grb najbolji biti.
    Prilažem ti link, dragi moj prijatelji goran, otvori pa pročitaj sadržaj, pa se opet javi. Meni su osobno dragi javni razgovori o našoj hrvatskoj zajedničkoj temi - HRVATSKI GRG!
    http://otporas.com/titi-nije-smetao-...se-to-dogodti/

Sta uopce osoba koja se smatra za hrvatskog nacionalista ima raditi u i oko HDZ-a zadnjih 15ak godina?

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku
    goran2hr složio bih se s tvojim izlaganje, ali šta nam ostaje, kojim smjerom ili putem krenuti? Hrvatska kakova je danas postala je pojam šprdnje našis susjeda sa svih strana. Tražiti referandum da se dokaže koji je pravi hrvatski grb je više nego smiješno, jer bi time dokazali URBI ET ORBI kao da u našoj trinaeststoljetnoj i više godina povijesti nismo imali pravi grb, pa sada nam se nameće ideja koji će nam grb najbolji biti.
    Prilažem ti link, dragi moj prijatelji goran, otvori pa pročitaj sadržaj, pa se opet javi. Meni su osobno dragi javni razgovori o našoj hrvatskoj zajedničkoj temi - HRVATSKI GRG!
    http://otporas.com/titi-nije-smetao-...se-to-dogodti/
    Rješenje je u promjeni trećesječanskog ustava i izbornom zakonu. Očekivati kako će se sa ovakvim ustavom gdje imamo predsjednika kojeg bira narod i nema nikakve ovlasti, a s druge premijera koji ima svu vlast, ali se bira posredno u saboru po nakaradnom izbornom zakonu i kojem štangu drži Furio Radin i slični sa osvojenih 1200 glasova je teška iluzija. Ne znam kako igdje u svijetu postoji ustav o nekakvom suodlučivanju predsjednice i premijera ili slične gluposti koje sputavaju državni aparat da djeluje efikasno i brzo. A šta tek reći na licemjernu glupost kako predsjednik ne smije biti član ni jedne stranke. Otud i šprdačina svih susjeda. Najočitiji primjer kada je Bakir Izetbegović gostovao u NU2 i prijetio ratom ukoliko Hrvatska pomaže hrvatsku autonomiju u BiH. Kad ti netko poput Bakira prijeti onda znaš koliko si jadan, a s druge strane zna i Bakir kako u Hrvatskoj zbog ovakvih ustavnih ovlasti kakve su danas nema osobe koja ga je u stanju staviti na pravo mjesto.

Raspad....

divno...

Datum registracije
    Sep 2016
    Kome vjerovati? Hm, bas tesko pitanje.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku
    Raspad....

divno...
    Vidim da na dnevno.hr Vlahovic Marin, onaj koji je vec prije sa prijateljem Bujom balujom napadao Esihicu, debelo navija za sto skoriji raspad Neovisnih.
    Rijetko ljigava pizda.

Nisu oni džaba šutili. Vidilio se da tu nešto nije kako treba.

Vlahović je tu nebitan. Bezvezno piskaralo.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove