Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 116 od 119 PrviPrvi ... 16 66 106 114 115 116 117 118 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,301/2376

Tema: Neovisni za Hrvatsku

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Po čemu je on smutljivac? Nije ništa tajno radio, javno je i po proceduri htio sazvati Sabor stranke kako bi odlučili što dalje nakon izbornog neuspjeha. To što je Esihica to shvatila osobno i odmah ga izbacila sa svih funkcija u stranci je njen problem. Nakon što je izbačen je krenuo svojim putem.
    Nije njega Esih izbacila niotkud. On je sebe sam izbacio. Žrtva je vlastite ambicije, samoljublja i umišljenosti. Šta mu vrijedi pamet i domoljublje kad je kao čovjek ispao jako, jako malen.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od horus Vidi poruku
    Uostalom kako si ljudi zamišljaju da neki prakticirajući muhamedanac može biti bilo kakav nacionalist?
    Pogotovo vođa nacionalističkog pokreta/stranke?
    Nacionalizam je antipod islamu, bit nacionalist i muhamedanac znači bit žešći šizofrenik ili lažov.
    Ako si nacionalist i negiraš jedan od glavnih temelja tj umet, ne možeš bit muhamedanac, nego si lažni odnosno takfiri.
    Isto vrijedi i za krscanstvo. Vecina svecenika ce ti reci da je bolje imati za zeta brata katolika iz Nigerije ili sa Filipina nego Hrvata (a)gnosticara, ateista ili poganina.
    Violence is not necessary to destroy a civilization. Each civilization dies from indifference toward the unique values which created it.
    Nicolás Gómez Dávila

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Da mi je netko prije pola godine rekao da je Hasan tako mali, sitan čovjek potuko bi se s njim.

Život je prepun iznenađenja.

Otišao je poljubiti prsten liku koji je uništavao NHR. Njemu. Odurno. Dno dna. Završio je svoju političku karijeru. To je jasno ko dan.

On i ta odmetnuta ekipa kod Bujaneca

http://youtu.be/AQoe5Jc2huk
    POTPIS! Sve pravo rečeno! Precijenili smo ga, precijenili jako!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Jonjic je sa ovima, samo sto je on u ZG skupstini.

Esihica je ostala sa Capom i ko jos?

Nisam ja rekao da je Hasan ajatolah, nego da prakticirajuci muslimani ne mogu biti politicari modernog tipa.

Kod muslimana vjernika, ne postoji nacija, samo ummet. Muslimani kao braca, i to je to. Zato oni, izmedju ostalog, nikada nisu mogli ni biti Hrvati, niti imaju emocije do bosnjastva, njima je do "srednjovjekovne Bosne" stalo koliko do lanjskog snijega. Njih odredjuje islam i samo islam. Ne slave oni slucajno osmanlije, oni su im identitet dali. Nikakvi bosnjani, Katarina, Tvrtko niti Stjepan.

Hasan ocito u sebi ima sukob dvije krajnosti. Da nema, ne bi imao problema osuditi muslimansku opasnost po Hrvate.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Nije njega Esih izbacila niotkud. On je sebe sam izbacio. Žrtva je vlastite ambicije, samoljublja i umišljenosti. Šta mu vrijedi pamet i domoljublje kad je kao čovjek ispao jako, jako malen.
    Postupao je u skladu sa statutom stranke i zato bio izbačen s čelnih funkcija. Da je nakon toga olajavao Esih i ostatak stranke po večernjem i ostalim masovnim medijima kao što je ona njega, onda bih se složio da je malen čovjek. Ali nije, šuti na sve klevete, optužbe i objede. Sad me baš zanima kaj je rekao u Bujici, ali po meni se dosad ponio dostojanstveno, u skladu s njegovom razinom intelekta.

Citiraj Prvotno napisano od juro Vidi poruku
    Isto vrijedi i za krscanstvo. Vecina svecenika ce ti reci da je bolje imati za zeta brata katolika iz Nigerije ili sa Filipina nego Hrvata (a)gnosticara, ateista ili poganina.
    Ne vrijedi, jer ne postoji nešto poput umeta u kršćanstvu, kamoli da je jedan od temelja kršćanstva.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Postupao je u skladu sa statutom stranke i zato bio izbačen s čelnih funkcija. Da je nakon toga olajavao Esih i ostatak stranke po večernjem i ostalim masovnim medijima kao što je ona njega, onda bih se složio da je malen čovjek. Ali nije, šuti na sve klevete, optužbe i objede. Sad me baš zanima kaj je rekao u Bujici, ali po meni se dosad ponio dostojanstveno, u skladu s njegovom razinom intelekta.
    Ja sam odgledao i moram reci da je rijetko samozaljubljen lik. Od opaski kao "Nije vodjenje stranke kao vodjenje poljoprivrednog OPGa" do tvrdnji kako je on udario ideoloski temelj stranci, do spominjanja ostatka Neovisnih pod geslom "o mrtvima sve najbolje".
    Dobar dio emisije su se on i Bujo bavili sa Esihicom.
    Prikazali su stvar kao da je jedino Esihica zazirala od suradnje sa ekipom kod koje je Haso sada, a naravno, od onoga (n)Jonje Jonjica ni traga ni glasa, covjek se ocito snasao, sada mu Ruzica vise nije fuj. Kakav lik.
    Sto mi je bilo najfrapantnije, Haso kaze kako je svoju lojalnost dokazao kroz sutnju zadnja dva mjeseca. Sutio je on dok nije imao javno i osigurano zaledje. Sada br'te ne suti vise.
    Da dodam, prilicno sam siguran da je izlazak sa HSPom bila ideja Hase, jer on zazire od desnicara koji su izrazito muslokriticki.
    Meni bi bilo recimo smjesno vidjeti njega i Staresinu u nekoj emisiji.
    Na kraju, moja osobna procjena je da ce ga Bujo Balujo rijesiti upravo na cinjenici da Haso ne preferira Hrvate pred Muslimanima, i to ako se Haso usudi stati mu na zulj. A nece valjda. Nadam se da hoce, pa da vidim taj rasplet.
    Inace, mislim da bi thread mogli preoimenovati u Neovisni za Hrvatsku.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Da dodam, kroz svaku poru mu izlazi arogancija i prepotentnost, sve "cake" koje je on razotkrio smo razotkrili i mi politcki laici tu. Bez problema.

Ide mi na kurac ovo sa Brunom, Hasom i njihovim navijačima ovdje i svugdje. Upitajte se što su to Bruna i Haso konkretno napravili da bi spriječili/izbjegli razdor i propast stranke? Pa kad odgovorite na to onda navijajte do mile volje za ovog ili onog. Ovako ispadate smiješni.

Datum registracije
    Sep 2016
    Sjeca se neko ovoga. Ocito je Haso oprostio Buji, ali Bujo ne prasta Marinu.

Hasan je Bujanecu toliko dosađivo da ga je ipak ugostio u emisiji.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ide mi na kurac ovo sa Brunom, Hasom i njihovim navijačima ovdje i svugdje. Upitajte se što su to Bruna i Haso konkretno napravili da bi spriječili/izbjegli razdor i propast stranke? Pa kad odgovorite na to onda navijajte do mile volje za ovog ili onog. Ovako ispadate smiješni.
    To sam upravo spomenuo prije dvije stranice, nemaju nikakav rezultat osim micanje bravara.
    Kao stranka su potpuno neorganizirani, prema njima je hsp prije 10 godina bio pojam stranačke organiziranosti.

Prija cca. pola godina mi je jedan član nzh rekao da se oni smatraju eliternom strankom, pa da ne žele primat svakog.
    Kad sam malo podjebavao oko njihove vrhunske organiziranosti. Mislim šta reći na takve izjave, osim da nemaju dodira sa zbiljom.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Jonjic je sa ovima, samo sto je on u ZG skupstini.

Esihica je ostala sa Capom i ko jos?
    Karačić, Kartelo, Pauk, svi su uz Esihicu. S Hasanom je samo Jonjić ali on je misteriozno zašutio.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

hrvatsku desnicu se mrvi od kad je HDZ zamjenio KPJ, tako da sve je jasno. a haso i njemu slični, služe samo ko kukavičja jaja i ništa više.

tko je hrvatima kriv, što nas povijest ništa nije naučila. pa ovako povijesno politički nepismen narod, ne postoji na kugli zemaljskoj, džabe nama naši opjevani "ratnički geni" kada nas čitavu povijest drugi uče pameti u vlastitoj zemlji, plus nam izrodi stalno mute vodu.

nije bitno to što ih je malo, i što ne čine većinu, poanta je u tome da mogu radit ovo što rade cijelo vrijeme. a prevara je da je HDZ u doba Tuđmana bio drugačiji, nije, ni u njegovo vrijeme nije bilo ništa bitno drugačije, samo što je u eri račana mesića i smradanera sve to kulminiralo, svi ti štakori su izašli iz kanalizacije i počeli zagađivat sve čega su se dokobeljali.

i općenito fatalna je greška da se mi stalno divimo nekome, umjesto da radimo na tome da ti koji bi nas tobože predstavljali, prvo nama opravdaju razloge zašto su baš oni dostojni da nas predstavljaju, već uvijek ko najgori naivci prihvatimo sve što nam se ponudi na stolu.

danas je to haso, sutra će biti neki drugi "haso". ja sam znao da njegova šutnja o hrvatima u bih nije dobra, plus nije htio ni oko pelješkog mosta previše, a ne trebam valjda pričat koja je to kozmetička stvar pelješki most, ali nije se htio zamjerit svojim alah uekberovcima u bejha. prema tome, ne može hrvatsku političku desnicu čas vodit židov čas musliman čas ne znam ni sam tko, već isključivo hrvat s jasnim političkim stavom i zaleđem, plus mora imati jasnu percepciju svijeta koji nas ne želi, i nikada nas nije ni htio, a ovakva hrvatska koja postoji samo formalno, je gora i od najgore Jugoslavije Habsburške monarhije, ne trebaju nama neprijatelji pokraj ovakve "hrvatske države", pa sve branitelje i generale procesuiralo je naše pravosuđe i politika.

kakvi mrtvi četnici i europa plus amerika, sve je počelo u našem dvorištu. uz sveopće oduševljenje ovih antifa, koji tobože paze na svijetski renome i ugled hrvata tako što stalno ratuju protiv mrtvih ustaša, dok protiv četnika nisam vidio ni jednog u rovu niti da se o njima toliko glasaju, iako često vole naglasit kako su im četnici i ustaše jedno te isto, pa onda kada su vam jedno te isto, onda jednakom mjerom opletite i po četnicima, kako jurišate na ustaše domobrane i branitelje, ali bez brige od tih antifa zapravo rigidnih jugonostalgičara to nećete doživjet, niti će oni svoju ljevicu mrvit ovako kako mrve našu desnicu, kako to da tamo nema "kukavičjih jaja" već samo žestoki titoisti i branitelji antifašizma, kako se njima ne može uvalit netko tko osuđuje Jugoslaviju u njihovo ime, kako se nama uvaljuje stalno ove koji osuđuju NDH, i općenito hrvatsku i hrvate ? jeste se zapitali kad to ?

kako njima nema ubačenih elemenata sa strane, već se samo nama moguće prikrast i uvalit nam mućak. ah pijana posla, općenito kod nas hrvata nigdje nije ništa normalno, pa ni u politici, prvo krenimo od obitelji pa vidimo kako tu stvari stoje, i onda ćemo shvatit zašto nije drugačije ni na ovom političkom planu, ne može se od razbijene vojske napraviti pobjednička vojska.

Mislim da je više nego jasno da si je Hasanbegović zabio političku autogolčinu.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    s kojih funkcija je izbačen? koliko ja znam, nije ni s jedne.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    s kojih funkcija je izbačen? koliko ja znam, nije ni s jedne.
    Nije on bil dopredsjednik stranke? Znači on je još uvijek u NHR-u iako više nije u NHR-u?

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Nije on bil dopredsjednik stranke? Znači on je još uvijek u NHR-u iako više nije u NHR-u?
    eto kako ne znaš. pametuješ o stanju u stranci a ne znaš najosnovnije pojmove. bio je politički tajnik, član predsjedništva i predsjednik gradske organizacije. da nije pred sabor u zadru onako teatralno zabranio da se njegovo ime koristi na tom vašaru kako je nazvao izbornu volju većine članstva, ostao bi na funkcijama u vrhu stranke ali kako se moralo birati članove predsjedništva i tajnike, morali su drugi zauzeti ta mjesta. Još uvijek je formalno predsjednik Zg GO.

voliš ti mesijanske pojave od kojih očekuje da pucne prstima i donese ti slobodu, jel da?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove