Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 118 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 53 103 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/2352

Tema: Neovisni za Hrvatsku

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    I Hasan i Esihica valjda jos misle da se moze HDZ priuzeti iznutra, u sto ja cisto sumnjan. Morat ce ici u opoziciju HDZ-u, pa makar da bi tako svrgnuli Plenki bojli i njegovu struju. Paktirati nema smisla, i u biti je harakiri.
    Ovo se meni ne čini baš kao da paktiraju! Za Plenkovića je puno veći problem što Esih javno podržava Hasanbegović, nego sama činjenica da se ona kandidirala za gradonačelnicu Zagreba.

Opet što se samog vrha tiče na njega se dolazi, ali se sa njega i vrlo lako pada. Plenković je iskoristio desne u stranci za dobiti parlamentarne izbore i onda ih je gurnuo u stranu i doveo neke koji tu i ne spadaju i koji su samo formalno u stranci.

Ima podosta nezadovoljnih ali šute i čekaju da vide rasplet sad na lokalnim izborima.

Što se samog Plenkovića tiče - pa on zna da mu je među njegovim biračima Zlatko Hasanbegović najomiljeniji lik. Riješio bi se on njega - ali što će onda biti? Vrlo brzo će parlamentarni izbori ponovo i s kim će onda kupiti glasove?

Hasanbegoviću je zaprijetio da ako ne budeš za Prgometa letiš iz stranke, a danas mu se Zlatko Hasanbegović ''kočoperi'' iz Yutarnjeg i podvlači mu da je on za Esih, a ne Prgometa i objašnjava da je Plenković Prgometa stavio kao protukandidata Bandiću - upravo da bi išao na ruku samom Bandiću.

Ovo je čisto bacanje rukavice u lice Plenkoviću od strane Hasanbegovića. Pa da vidimo što će Andrej napraviti???

I da - za Hasanbegovića yugolevičari kažu da je desničar. Meni se baš takav i ne čini - ali dobro ako je on desničar neka je - konačno da na toj strani ima netko pametan, koji sigurno zna što radi i govori (iako sa govorom malo teže ide, ali je i tu svoju manu uspio pretvoriti u vrlinu pa govori polako, jasno, glasno i hladno - bez imalo uzbuđenja - tako da ga itekako dobro razumiju i oni koji bi za njega glasali odmah bez ikakva razmišljanja ali i oni koji bi ga najradije popili u čaši vode - da ga više nema).

Eto toliko im smeta.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 26-03-2017 at 14:35

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Inače slažem se sa kolegom Humphreyem HDZ-eu bi bilo najbolje da ove lokalne izbore žestoko izgubi. To je postala upravo neprepoznatljiva stranka.

Gledajući ih u petak u Saboru kad su ''razgovarali o otvaranju arhiva'' shvatih ustvari koliki su jad i bijeda. Ovi iz SDP-a ih j..u u ''zdrav mozak'', a Milorad Pupovac se za govornicom javno hvali kako je s njima (HDZ-eovcima) u koalciji (na vlasti).

Više se hdzenjare boje otvaranja arhiva nego ovi jugoslaveni njima na suprotnoj strani.

Čak se crvendaći hvale kako je njihov ministar štitio dosije - ni manje ni više nego - Vlade Šeksa!!!

Kako javnost eto ne bi saznala o Vladi nešto ''škakljivo'' i za pravog Hrvata kakvim se on osobno izdaje - nepodobno!
    Napisah nedavno, SDPnjarama ne smeta otvaranje arhiva, za njihovo glasacko tijelo udbaska proslost je pozeljna, po mogucnosti da je likvidirao nekog hrvatskog emigranta, to je za sdp glasace samo plus. Oni nemaju obraza.

Sa druge strane, hdzovom politicaru je sve iz tog vremena krimen.

Čisto sumnjam da Esih može do drugog kruga u konkurenciji Bandića (kandidata gradskih uhljeba i nekakve centralne struje) i Mrak (kandidatkinje ljevice).

No ono što njena kandidatura pokazuje jest potreba hrvatske politike za jednom snažnom domoljubno-socijalnom strankom kojoj bi hrvatski rodoljubi mogli dati svoj glas, i koja bi po mojoj procjeni mogla dosegnuti i do 15-20% ukupnih glasova (ponajviše otkinutih Plenkovićevom liberal-kapitalističkom HDZ-u).

Naravno, u takvoj stranci bi ključne pozicije i ključnu riječ trebala voditi elokventna prohrvatska inteligencija (ljudi poput primjerice Nine Raspudića), koja bi se znala nositi i nametnuti u dijalozima i raspravama sa snažnom lijevo-liberalnom strujom u hrvatskoj politici (a nekakvi priprosti radikali smanjenih mogućnosti vokabulara bi trebali biti svedeni na minimum).

Znači što hoću reći, nekolicina bitnih i zaslužnih ljudi koji misle srcem, a ne glavom mogu proći kao ikone takvog prohrvatskog pokreta (tipa general Glasnović), ali se nikako ne smije dopustiti da se tako nešto spusti na šibicarski i priprosti nivo današnjih 50 verzija HSP-ova (tipa Keleminec, Ćorić i slični).
    Posljednje uređivanje od Crni Božo : 26-03-2017 at 15:36

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Naravno da tu ima potencijala, i po meni optimalna kombinacija bi bilo iskreno medjusobno podrzavanje Esihice, Hasana, generala Glasnovica, Zeljke Markic, Ilcica, generacije obnove....

Dobar dija njih je ionako vec povezan, i slicnih su svjetonazora, neki na desnije, ali tu je to negdi.

Win-win, ako takva opcija nebi osovjila vlast, prisilila bi bojler partiju na koregiranje kursa na desno, takav pokret bi moga ucjenjivati i izkoristavati HDZ, kao sto je to dosad cinija HDZ sa desnicarima.

HDZ se mora prosmatrati kao mozebitan instrument, svakakve sentimentalne emocije ukinuti.

HDz treba promatrati samo kao neprijatelja. Njega koristiti kao instrument, znači gojiti guju u njedrima i kad tad ćeš požaliti zbog toga.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-03-2017 at 12:43
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Slazemo se da je HDZ kao takav permanentna prijetnja zajeba desnicara, ali realno gledano oni nece nestati tek tako, to je, nazalost, dugotrajni proces.

Ta hrvatska baza se nece odmah, opet nazalost, priliti u mozebitnu novu opciju, vec ce se ovaj i ovakav HDZ boriti i rukama i nogama protiv toga, kako to izgleda mozemo pogledati na tome kako se Torcida proglasava orjunasima.

Ima tu hrpa namazanih igraca, pocevsi od Brkica pa nadalje.

Taj i takav HDZ je najranjiviji upravo u vrhu.

Hasan je to dobro poceja, ali to je mlako jos, pa i Hebrang, ali to je onako, vitric. Ti pojedinci luconose desnice bi morali udarati ponajvise po njemu, ignorirajuci jauke uhljebljenih hdzovaca da podrzavaju levoliberale sa time.

A tu kartu bi igrali, 100%.

Citiraj Prvotno napisano od Crni Božo Vidi poruku
    Čisto sumnjam da Esih može do drugog kruga u konkurenciji Bandića (kandidata gradskih uhljeba i nekakve centralne struje) i Mrak (kandidatkinje ljevice).

No ono što njena kandidatura pokazuje jest potreba hrvatske politike za jednom snažnom domoljubno-socijalnom strankom kojoj bi hrvatski rodoljubi mogli dati svoj glas, i koja bi po mojoj procjeni mogla dosegnuti i do 15-20% ukupnih glasova (ponajviše otkinutih Plenkovićevom liberal-kapitalističkom HDZ-u).

Naravno, u takvoj stranci bi ključne pozicije i ključnu riječ trebala voditi elokventna prohrvatska inteligencija (ljudi poput primjerice Nine Raspudića), koja bi se znala nositi i nametnuti u dijalozima i raspravama sa snažnom lijevo-liberalnom strujom u hrvatskoj politici (a nekakvi priprosti radikali smanjenih mogućnosti vokabulara bi trebali biti svedeni na minimum).

Znači što hoću reći, nekolicina bitnih i zaslužnih ljudi koji misle srcem, a ne glavom mogu proći kao ikone takvog prohrvatskog pokreta (tipa general Glasnović), ali se nikako ne smije dopustiti da se tako nešto spusti na šibicarski i priprosti nivo današnjih 50 verzija HSP-ova (tipa Keleminec, Ćorić i slični).
    Al zašto ne i Lošo? Ne zaboravi da je lik jedan od najjačih kada je u pitanju geostrategija. Uz Gotovinu jedan od naših najzaslužnijih generala (admirala) u ratu. Dovoljno je samo pozorno poslušati brijunske transkripte pa da se vidi kako ga Francek uvažava. A poznato je kako je Tuđman uvažavao samo one za koje je smatrao da su al-pari njemu ili čak bolji od njega. Tako da tu ima puno zanimljivih likova od kojih bi se moglo napraviti jedan zanimljiv pokret. Naravno, moj stav je kako bilo kakav ozbiljan projekat na desnici teško može proći po sadašnjem izbornom zakonu u svih 10 izbornih jedinica u RH i to je jedna od glavnih činjenica zašto do sada na desnici nije uspjela ni jedna alternativa HDZ-u. Ovaj izborni zakon zahtjeva jaku stranačku infrastukturu i ugledne pojedince u svakoj od 10 izbornih jedinica, a sve to danas ima samo HDZ i SDP naravno. Za alternativu HDZ-u potrebna je puno ozbiljnija organizacijska i financijska podrška u svih 10 izbornih jedinica za razliku od ovih dosadašnjih ad-hoc antipropagandnih projekata poput 50 verzija HSP-a. Naravno u uvjetima kad bi čitava Hrvatska zajedno s dijasporom bila jedna izborna jedinica drukčije se mješaju karte i pitanje stranačke infrastrukture ne igra takvu ulogu. Onda u igru mogu upasti i naši istaknuti pojedinci kakvih ima dosta u dijaspori (poput Pavune).
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 27-03-2017 at 09:21

Lošo je malo prošviko. Možda je nekad bio nešto, sad je prošviko. Još ne mogu zaboraviti da je kod onog gnoma Stankovića na pitanje..zašto je toliko čekao u Beogradu 90-tih izjavio da je popravljao zubalo...

Uglavnom, on lupa svakakve gluposti, naravno da tu i kaže neke stvari koje stoje al te stvari znam i ja, te stvari zna svatko tko ima malo soli u glavi..

HDz će se lako urušiti čim se nađe neka stranka koja propagira političko hrvatstvo a nije sastavljena od taštih diletanata poput beskorisnih HSP-ova. To su mogli biti Hasan, Glava i Esih kao zametak a brzo bi se našlo još ljudi..Ilčić npr..pa i Markić...zašto ne..al oni se sve snebivaju ko seoske mlade..ja ne znam što taj Hasan misli..preuzet HDZ..čak i da to urade..taj HDZ je postao tako ogavan u mojim očima, toliko je kompromitiran, da bi bar tu izgubili jednog glasača..bar jednog..na spomen ta tri slova dobijem samo osjećaj gađenja..

Ovisnici koji ovise o HDZ-eu brzo bi otpali logično kad bi ih HDZ više ne bi mogao opsluživati. I nikakva šteta da ta prevarantska stranka nestane. Možeš ti stoputa imati glasače domoljube kad ti vrh stranke drže udbaši i samo rade od tebe totalne budale..

Nova stranka samo..bez starih repova, bez udbaških korifeja..to naravno nije nikakav MOST i slični isto poluudbaški projekti..nego neka nova hrvatska energija..i dok to ne bude sve će to biti besplodno traljavljenje..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-03-2017 at 11:44

Ogavan je u tvojim, mojim ocima, ali za vecinu desno orjentiranih gradjana posebno ruralno stanovnistvo, HDZ ce uvijek biti = Franjo Tudjman.

Ja ne vjerujem da ikakva nova stranka moze uzeti primat, ili potjerati HDZ u zaborav... jednostavno, poznavajuci nase ljude. Mi smo robovi navika.

e pa onda ćemo uvijek biti Plenkovićevi robovi. On će ko i Sanader provoditi jugoliberalnu politiku a za njega će glasati ustaše i "ustaše". Ludilo na kub.

što se tiče Tuđmana mnogi su se pitali nakon onog rusvaja..tko će biti predsjednik nakon njegove smrti..pitali se..što Tuđman nije odredio nasljednika. neki analitičari ( ne Dežulović i slični da se razumijemo) su odgovarali....nije htio. Nije mu bilo stalo do HDZ-ea. Ako bude sposoban da preživi kao stranka nek preživi a ako ne, nek nestane

Pametnome dosta.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-03-2017 at 15:45

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Lošo je malo prošviko. Možda je nekad bio nešto, sad je prošviko. Još ne mogu zaboraviti da je kod onog gnoma Stankovića na pitanje..zašto je toliko čekao u Beogradu 90-tih izjavio da je popravljao zubalo...

Uglavnom, on lupa svakakve gluposti, naravno da tu i kaže neke stvari koje stoje al te stvari znam i ja, te stvari zna svatko tko ima malo soli u glavi..

HDz će se lako urušiti čim se nađe neka stranka koja propagira političko hrvatstvo a nije sastavljena od taštih diletanata poput beskorisnih HSP-ova. To su mogli biti Hasan, Glava i Esih kao zametak a brzo bi se našlo još ljudi..Ilčić npr..pa i Markić...zašto ne..al oni se sve snebivaju ko seoske mlade..ja ne znam što taj Hasan misli..preuzet HDZ..čak i da to urade..taj HDZ je postao tako ogavan u mojim očima, toliko je kompromitiran, da bi bar tu izgubili jednog glasača..bar jednog..na spomen ta tri slova dobijem samo osjećaj gađenja..

Ovisnici koji ovise o HDZ-eu brzo bi otpali logično kad bi ih HDZ više ne bi mogao opsluživati. I nikakva šteta da ta prevarantska stranka nestane. Možeš ti stoputa imati glasače domoljube kad ti vrh stranke drže udbaši i samo rade od tebe totalne budale..

Nova stranka samo..bez starih repova, bez udbaških korifeja..to naravno nije nikakav MOST i slični isto poluudbaški projekti..nego neka nova hrvatska energija..i dok to ne bude sve će to biti besplodno traljavljenje..
    Ne bi se složio s tobom oko Loše. Ono o zubalu je bilo glupo i nepromišljeno ali to mu je i jedini gaf za koji ja znam. Sve ostalo što je ikad rekao je bilo "spot on". Meni je žao što likovi poput Dražen Travaša će na lokalnim izborima glasat za predstavnika HDZ-a dok Plenkoviću opravdano jebu mater na sav glas di god stignu.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ne bi se složio s tobom oko Loše. Ono o zubalu je bilo glupo i nepromišljeno ali to mu je i jedini gaf za koji ja znam. Sve ostalo što je ikad rekao je bilo "spot on". Meni je žao što likovi poput Dražen Travaša će na lokalnim izborima glasat za predstavnika HDZ-a dok Plenkoviću opravdano jebu mater na sav glas di god stignu.
    Dražen Travaš je lik koji je svakako borac i ratni snimatelj ali on ne podnosi suprotno mišljenje. mene je a ne samo mene napao da mu visim na profilu ( a ne visim). Al ne smeta njemu "što mu ja visim na profilu" nego što sam kritizirao HDZ i posebno Kolindu. ja napišem dva-tri posta..on kaže visiš mi na profilu..kao da njemu ne imponira da mu masa apologeta visi na profilu..mislim da me se krivo ne shvati..Trava je legenda, ..duhovit je i borac je za našu stvar..ali jebiga..hadezeovac je i ne podnosi kritiku..

i takvih ima masa..pa vidio si tko je sve rekao da će glasati ili bi glasao za Oparu a kritiziraju kao Plenkovića..a ne znaju ili znaju ali i nije briga da je svaki glas za bilo kojeg HDZ-ovca glas za Plenkovića..

što s etiče Loše..imao je on još takvih izjava i jednostavno predramatičan mi je..i preopširan..ponekad i banalan..mislim da je njegovo vrijeme u političkom smislu prošlo..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-03-2017 at 16:20

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Dražen Travaš je lik koji je svakako borac i ratni snimatelj ali on ne podnosi suprotno mišljenje. mene je a ne samo mene napao da mu visim na profilu ( a ne visim). Al ne smeta njemu "što mu ja visim na profilu" nego što sam kritizirao HDZ i posebno Kolindu. ja napišem dva-tri posta..on kaže visiš mi na profilu..kao da njemu ne imponira da mu masa apologeta visina profilu..mislim da me se krivo ne shavti..Trava je legenda dapače..duhovit je i borac je za našu stvar..ali jebiga..hadezeovac je i ne podnosi kritiku..

i takvih ima masa..pa vidio si tko je sve rekao da će glasati ili bi glasao za Oparu a kritiziraju kao Plenkovića..a ne znaju ili znaju ali i nije briga da je svaki glas za bilo kojeg HDZ-ovca glas za Plenkovića..

što s etiče Loše..imao je on još takvih izjava i jednostavno predramatičan mi je..i preopširan..poneka di banalan..mislim da je njegovo vrijeme u političkom smislu prošlo..
    Nije mu vrijeme nikad ni došlo. Nije on za političara..možda sam i to triba reć. Ali ka analitičar je više nego dobar.
    Da, to dosta ljudi ne kuži..da je glas na lokalnim za adezeova predstavnika u stvari glas za Plenkovića. U Splitu bar ima alternative Popari.

Jebiga, nismo normalan narod. Na zalost, da je to tako lako, ajmo okupiti par domoljuba i sahraniti HDZ licemjere. Bilo bi odlicno da je to tako.

Loso je zglajzao, covjek pocne direktno, odlicno razradi pricu, taman pomislis "ovaj ih je nadjacao".. on pocne o vanzemaljcima, ne mislim bukvalno sad ali... covjek je zabrijao u tu pricu o masonima, iluminatima, zasto mu to treba kada on o tome zna koliko i ja. Svi mi vidimo da neke tajne sile vuku konce iz sjene, ali nemamo pojma tko i zasto. Mogu i ja stvoriti pet sest teza u glavi, ali necu ih iznositi javno jer se ce ljudi sprdati samnom. Mislim, kao javna licnost, ako nemas dokaze onda pusti to kraju. Politika nije egzaktna znanost, svaki dan se stvari mijenjaju, bar bi Loso to trebao znati.
    Kad udjes u pricu o globalizmu, masonima, antikristima, samo izneses cinjenice i pustis ljude da sami donose zakljucke. Tko je glup, nece nista skuziti, tko je pametan... hoce. A Loso osjeca potrebu da on objasnjava i obrazlaze, a jednostavno ne zna detalje jer su tajnoviti, da nisu nebi bili tajnoviti jbg.

Inace je dobar poznavatelj politicke i vojne strategije, sto je je, ali ipak, nekad bi mu bilo pametnije da suti.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Jebiga, nismo normalan narod. Na zalost, da je to tako lako, ajmo okupiti par domoljuba i sahraniti HDZ licemjere. Bilo bi odlicno da je to tako.

Loso je zglajzao, covjek pocne direktno, odlicno razradi pricu, taman pomislis "ovaj ih je nadjacao".. on pocne o vanzemaljcima, ne mislim bukvalno sad ali... covjek je zabrijao u tu pricu o masonima, iluminatima, zasto mu to treba kada on o tome zna koliko i ja. Svi mi vidimo da neke tajne sile vuku konce iz sjene, ali nemamo pojma tko i zasto. Mogu i ja stvoriti pet sest teza u glavi, ali necu ih iznositi javno jer se ce ljudi sprdati samnom. Mislim, kao javna licnost, ako nemas dokaze onda pusti to kraju. Politika nije egzaktna znanost, svaki dan se stvari mijenjaju, bar bi Loso to trebao znati.
    Kad udjes u pricu o globalizmu, masonima, antikristima, samo izneses cinjenice i pustis ljude da sami donose zakljucke. Tko je glup, nece nista skuziti, tko je pametan... hoce. A Loso osjeca potrebu da on objasnjava i obrazlaze, a jednostavno ne zna detalje jer su tajnoviti, da nisu nebi bili tajnoviti jbg.

Inace je dobar poznavatelj politicke i vojne strategije, sto je je, ali ipak, nekad bi mu bilo pametnije da suti.
    Šta ti ne viruješ da je Sotona obeća Isusu sva zemaljska kraljevstva ako mu se Isus pokloni? Il' misliš da se nešto u međuvremenu promijenilo jer ne pratiš šta se, i zašto, događa u svitu?

Pun mi je k...c više ovih tipova ala Plenković. Ma ko god uđe u koaliciju sa Srbima nabijen ga na kurac. Možemo mi imat prema njima umjerenu politiku i dajmo in sve šta ih pripada ka manjinama ali da mi jedan Pupovac kroji politiku i određuju naš put je dno dna.
    Jebate nema dana da nas Vučić,Šešelj,Nikolić,Vulin i ta ekipa ne prozovu na nekoj od njihovih konferencija za tisak. Pa daj javi se i jebi in mater i sagradi ako triba zid na granici.I Albanija otvara arhive a di smo mi u toj priči????
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Nadan se da Zagreb diše u večini Hrvatski i da če to pokazat na ovin lokalnin izborima.

Ne vjerujem da će Bruna Esih imati nekog uspjeha na izborima. Volila bih da se prevarim jer bi ipak voljela da se nešto pa makar i milimetarskim koracima makne. Ne razumijem tu ovisnost o HDZ-u. Ni kod nje ni kod Hasanbegovića. Mislim da su naivni ako misle da će moći mijenjati HDZ iznutra. Ne znam što oni zajedničko imaju sa ovakvim HDZ-om. Slično bi mi bilo da su i nekoj drugoj stranci...nigdje poveznice. Mislim da će se ovako samo izlizati i potrošiti, a da je samostalno nekoliko njih krenulo stvarati tu desnu scenu vjerujem da bi imali više uspjeha.

Što se tiče HDZ-ovog kandidata...mislim da je još jednom vidljivo kako ni HDZ, a ni SDP nemaju razloga rušiti Bandića jer obje stranke jako dobro surađuju s njim.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Ne vjerujem da će Bruna Esih imati nekog uspjeha na izborima. Volila bih da se prevarim jer bi ipak voljela da se nešto pa makar i milimetarskim koracima makne. Ne razumijem tu ovisnost o HDZ-u. Ni kod nje ni kod Hasanbegovića. Mislim da su naivni ako misle da će moći mijenjati HDZ iznutra. Ne znam što oni zajedničko imaju sa ovakvim HDZ-om. Slično bi mi bilo da su i nekoj drugoj stranci...nigdje poveznice. Mislim da će se ovako samo izlizati i potrošiti, a da je samostalno nekoliko njih krenulo stvarati tu desnu scenu vjerujem da bi imali više uspjeha.

Što se tiče HDZ-ovog kandidata...mislim da je još jednom vidljivo kako ni HDZ, a ni SDP nemaju razloga rušiti Bandića jer obje stranke jako dobro surađuju s njim.
    Zavisi koji rezultat je uspjeh.Ja san vec napisa ako uvati 10% njezina lista da je to više nego fenomenalan rezultat.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove