Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 111 PrviPrvi 1 2 3 4 12 52 102 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/2214

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Di joj je to kodno ime, u Bronxu?

Ja nisam posral Kolindu, dobra je predsjednica.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    U Bronxu i šire.
    A troll & a gentleman

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Tko za Bandića glasuje ljubi udbu. Vrijedi i za ostale kandidate. Osim ESIH.
    A troll & a gentleman

S naredbom da svi HDZ-ovci moraju glasovati za Prgometa Plenković je upravo osigurao drugi krug za Esih a ako se još malo potrudi prijetiti njezinim podupirateljima možda čak na kraju i pobijedi.

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    S naredbom da svi HDZ-ovci moraju glasovati za Prgometa Plenković je upravo osigurao drugi krug za Esih a ako se još malo potrudi prijetiti njezinim podupirateljima možda čak na kraju i pobijedi.
    Javno naredba, a tajno vjerovatno slika s mobitela da si glasovao za Prgometa hehe Trebali novinari malo Plenkija podbadat pitanjima: “Hoćete li tražit od članstva sliku s mobitela da su glasovali za Prgometa?“:-)
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 26-03-2017 at 12:23

Andrija Hebrang dao izjavu da je za Brunu!
    Tko će na kraju ostati uvrijeđen i iznenađen?
    Da li će to biti Andrej Plenković ili pak oni koji jesu za HDZ - ali su protiv politike koju je Plenković nemetnuo u toj stranci uvlaćeći u nju i one koji u istu niti ne pripadaju nego su tu samo zbog osobnih interesa??

Rijetki su članci u kojima se tako zorno očituje zadah Augijevih štala u što se “hrvatsko novinarstvo“ pretvorilo u posljednjih dvadeset godina kao što je ovaj:
    http://www.jutarnji.hr/komentari/nas...orima/5812855/

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Da li će to biti Andrej Plenković ili pak oni koji jesu za HDZ - ali su protiv politike koju je Plenković nemetnuo u toj stranci uvlaćeći u nju i one koji u istu niti ne pripadaju nego su tu samo zbog osobnih interesa??
    Ništa bojler nije nametnuo u hdz, tu zajednicu treba rasturiti,poslati na smetlište povijesti. Glas za Brunu je glas za Hrvatsku,glas za HDZ je glas za genocid nad hrvatskim narodom.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ništa bojler nije nametnuo u hdz, tu zajednicu treba rasturiti,poslati na smetlište povijesti. Glas za Brunu je glas za Hrvatsku,glas za HDZ je glas za genocid nad hrvatskim narodom.
    A kako nije - taman lijepo krenuli za Tomom Karamarkom, toliko lijepo da su ga udbaši morali odmah smijeniti i postaviti ovoga sada. I sad ovaj na drugu stranu - a ovi za njim. Zaboravila većina Karamarka, ali neki nisu - kako se meni čini.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...-zele/5816323/

ZLATKO HASANBEGOVIĆ ZA JUTARNJI 'Mislim da je Bruna Esih bolji kandidat od Prgometa, ja živim HDZ i govorim ono što naši birači žele'

Ovo mi kao u onoj pjesmici: Od potoka dva putića........... (ili tako nekako)!

Bruna da bi bila do kraja vjerododtojna a ne kao gospodin "koji ne komentira tuđe izjave" mora prekinuti sve veze sa HDZ-om što se nije dalo naslutiti u Bujici.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Bruna da bi bila do kraja vjerododtojna a ne kao gospodin "koji ne komentira tuđe izjave" mora prekinuti sve veze sa HDZ-om što se nije dalo naslutiti u Bujici.
    A zašto bi ona prekidala? Neka ju Plenković izbaci! I Hasanbegovića također i neka pokaže kako je demokratičan. Ona ja više HDZ-eovka nego onaj Opara, Dalićka i Prgomet zajedno!

A zašto bi ona prekidala? Neka ju Plenković izbaci! I Hasanbegovića također i neka pokaže kako je demokratičan. Ona ja više HDZ-eovka nego onaj Opara, Dalićka i Prgomet zajedno!
    Ako je ona HDZ-ovka onda je ona još jedan promašaj.

Zašto bi čekala da je netko izbacuje. ja ako mislim da mi nije negdje mjesto odem sam. Tako rade časni ljudi. To isto vrijedi i za Hasana

Inače slažem se sa kolegom Humphreyem HDZ-eu bi bilo najbolje da ove lokalne izbore žestoko izgubi. To je postala upravo neprepoznatljiva stranka.

Gledajući ih u petak u Saboru kad su ''razgovarali o otvaranju arhiva'' shvatih ustvari koliki su jad i bijeda. Ovi iz SDP-a ih j..u u ''zdrav mozak'', a Milorad Pupovac se za govornicom javno hvali kako je s njima (HDZ-eovcima) u koalciji (na vlasti).

Više se hdzenjare boje otvaranja arhiva nego ovi jugoslaveni njima na suprotnoj strani.

Čak se crvendaći hvale kako je njihov ministar štitio dosije - ni manje ni više nego - Vlade Šeksa!!!

Kako javnost eto ne bi saznala o Vladi nešto ''škakljivo'' i za pravog Hrvata kakvim se on osobno izdaje - nepodobno!
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 26-03-2017 at 13:13

Ako je ona HDZ-ovka onda je ona još jedan promašaj.

Zašto bi čekala da je netko izbacuje. ja ako mislim da mi nije negdje mjesto odem sam. Tako rade časni ljudi. To isto vrijedi i za Hasana
    E zato ili i zato što bi neki jedva to dočekali da ona to napravi da oni ne moraju pokazivati svoje pravo lice.

Evo gledam jutros naslov sin nekog HDZ-eovca se kandidirao na izborima i ide kontra vlastita oca.

Lijepo, lijepo.

E zato ili i zato što bi neki jedva to dočekali da ona to napravi da oni ne moraju pokazivati svoje pravo lice.

Evo gledam jutros naslov sin nekog HDZ-eovca se kandidirao na izborima i ide kontra vlastita oca.

Lijepo, lijepo.
    Ako netko dosad nije vidio njihovo pravo lice, ni neće nikad. I što mene briga što bi neki jedva dočekali što je odlazim odnekuda gdje mislim d ami nije mjesto.

A ako mislim da mi je tamo mjesto onda vrijedi ona..s kim si, takav si.

Bruna bu ko Trump u Americi, od autsajdera do pobjednice.

I da politika je vrlo, vrlo nečastan posao u kojem časni ljudi uvijek gube!

A ako ne žele da im se to dogodi onda moraju iako časni - lgrati bar malo nečasno!

Ako netko dosad nije vidio njihovo pravo lice, ni neće nikad. I što mene briga što bi neki jedva dočekali što je odlazim odnekuda gdje mislim d ami nije mjesto.

A ako mislim da mi je tamo mjesto onda vrijedi ona..s kim si, takav si.
    Pa nije da je tamo baš sve trulo. Ne bih se složio s tobom po tom pitanju iako sam i ja vrlo, vrlo razočaran. Toliko da ću preskočiti ove izbore.

Da sam u Zagrebu - glasao bih bez problema za Brunu!

Pa nije da je tamo baš sve trulo. Ne bih se složio s tobom po tom pitanju iako sam i ja vrlo, vrlo razočaran. Toliko da ću preskočiti ove izbore.

Da sam u Zagrebu - glasao bih bez problema za Brunu!
    Pa nije sve tamo sve truilo ali je trulo ono što odlučuje..tako da je sve ostalo nebitno..

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    I Hasan i Esihica valjda jos misle da se moze HDZ priuzeti iznutra, u sto ja cisto sumnjan. Morat ce ici u opoziciju HDZ-u, pa makar da bi tako svrgnuli Plenki bojli i njegovu struju. Paktirati nema smisla, i u biti je harakiri.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove