Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 119 od 119 PrviPrvi ... 19 69 109 117 118 119
Prikaz rezultata str. 2,361/2376

Tema: Neovisni za Hrvatsku

Ovo sa stadionom je sigurno Capov utjecaj. Inače, tam na Jarunu se planiraju 2 mosta, jedan istočno, a drugi zapadno od jezera koji bi rasteretili rotor u Novom Zagrebu. Planiraju se, ali ne delaju jer Bandić ništ ne dela osim jezikom.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ovo sa stadionom je sigurno Capov utjecaj. Inače, tam na Jarunu se planiraju 2 mosta, jedan istočno, a drugi zapadno od jezera koji bi rasteretili rotor u Novom Zagrebu. Planiraju se, ali ne delaju jer Bandić ništ ne dela osim jezikom.
    Valjda nisu prihvatili nešto u čemu nema detalja i rokova?!

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Valjda nisu prihvatili nešto u čemu nema detalja i rokova?!
    To je proračun za slijedeću godinu, oni su ubacili te stavke unutra.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa dela se rotor.

Most na Jarunu će se sigurno gradit samo je pitanje kad.

Mene više brine ovaj zagrebačku " Manhatan" . Koji bi trebala raditi ista tvrtka kao i " Beograd na vodi".

To je odmah znak za uzbunu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 11-12-2019 at 14:22
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Dela se, ali ne rješava rotor puno. Čak vele da je bolje bilo odmah graditi most pa bi rotor izgubil pol prometa.

Da, to i dolazak onog gradonačelnika Jagodine je dokaz da su Bandićevi šefovi i dalje u Beogradu i da nije on nesposoban koliko namjerno koči i uništava te balkanizira Zagreb.

https://www.zagreb.info/aktualno/vla...racuni/244643/

Stvarno trebaš biti glup ili Bandićeva krtica, pa da uradiš tako nešto. Nije im prvi put. I tko će sada biti kriv zbog poskupljenja - NzH. Znači, treba izglasati nešto vrlo loše i nepopularno među građanima (biračima), nedostaje kvorum - ne ulaziš u dvoranu! Ili je i to dio nekog dogovora?! Ono, ti kao glasaj protiv, ali samo budi tu, a mi ćemo odraditi svoje... Nisam zbog toga glasao za vas!

Ne samo što rade svinjariju sebi, daju "materijala" lijevo-liberalnim trolovima, nego gade kompletnu domoljubno desnu opciju. Sada će biti - Zbog koga je (neopravdano) astronomski poskupio odvoz smeća? Zbog domoljuba i desničara... Vide li uopće oni sebe na nekim budućim izborima ili misle jednom se živi, pa sada uzmi što se može?!

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pogledajte kako se naš prijatelj, zastupnik AfD-a te nama srodnog zastupničkog kluba ID u Europskom parlamentu g. Maximilian Krah obratio Andreju Plenkoviću u Bruxellesu – kao pravi prijatelj hrvatske nacije i sadržajnije od hrvatskih zastupnika, napisali su na facebooku Neovisni za Hrvatsku…
    Sve je ovo prošlo ispod radara, kad se prije samo par dana u EU Parlamentu odvijao sastanak na kojem je bio i Predsjednik Vlade Hrvatske Andrej Plenković.
    Spomenuti su samo Zeleni koji su negodovali kao i još nekolicina koja je prošla ispod radara svih hrvatskih mainstream medija u Hrvatskoj.

http://www.braniteljski-portal.com/v...-eu-parlamentu
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pogledajte kako se naš prijatelj, zastupnik AfD-a te nama srodnog zastupničkog kluba ID u Europskom parlamentu g. Maximilian Krah obratio Andreju Plenkoviću u Bruxellesu – kao pravi prijatelj hrvatske nacije i sadržajnije od hrvatskih zastupnika, napisali su na facebooku Neovisni za Hrvatsku…
    Sve je ovo prošlo ispod radara, kad se prije samo par dana u EU Parlamentu odvijao sastanak na kojem je bio i Predsjednik Vlade Hrvatske Andrej Plenković.
    Spomenuti su samo Zeleni koji su negodovali kao i još nekolicina koja je prošla ispod radara svih hrvatskih mainstream medija u Hrvatskoj.

To je to!
    Ima li di odgovor Plenkovića ako mu je uopće odgovorija.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Haha, rekel mu je da će bolje odgovore na europske probleme naći u Tuđmanovoj knjizi nego kod ekipe u Bruxellesu i da kao dijete Juge bi trebal znati da nadnacionalne države nemaju smisla te da upucavanje 3 milijarde eura u borbu protiv klimatskih promjena nema smisla dok Europa ekonomski, demografski i na ostale načine propada tj. najsporije napreduje na svijetu.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku

Ako je vjerovati novinaru Robertu Valdecu neki visoko pozicionirani iz AfD-a bi parazite i smeće koje je dovela Angela Merkel uz podršku ljevičara i feministkinja istresli na ispražnjena područja Slavonije. Neka predloži da se istresu na Izrael ako se usude, kukavice njemačke.

Koliko moraš biti kukavica i pokvaren da se usudiš izustiti tako nešto. Ti navodno ekstremni desničari bi smeće Trećeg svijeta istresali u drugu europsku zemlju umjesto deportacije tamo od kuda su došli.

Nemamo nikakve prijatelje, jedino se možemo pouzdati u vlastite snage što je razumljivo samo po sebi.

https://www.youtube.com/watch?v=1Btk...outu.be&t=5580
    Posljednje uređivanje od skater : 18-01-2020 at 17:25
    ZA DOM SPREMNI !

Robert Vladec veliki prijatelj s Mirjanom "što Hrvati imaju s Dubrovnikom".

Robert Valdec je ugodno ćaskao s četnikom sa Korduna ili Banije Ratkom Dmitrovićem

https://youtu.be/gYC8T33R7Es
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-01-2020 at 17:30
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Ako je vjerovati novinaru Robertu Valdecu neki visoko pozicionirani iz AfD-a bi parazite i smeće koje je dovela Angela Merkel uz podršku ljevičara i feministkinja istresli na ispražnjena područja Slavonije. Neka predloži da se istresu na Izrael ako se usude, kukavice njemačke.

Koliko moraš biti kukavica i pokvaren da se usudiš izustiti tako nešto. Ti navodno ekstremni desničari bi smeće Trećeg svijeta istresali u drugu europsku zemlju umjesto deportacije tamo od kuda su došli.

Nemamo nikakve prijatelje, jedino se možemo pouzdati u vlastite snage što je razumljivo samo po sebi.

https://www.youtube.com/watch?v=1Btk...outu.be&t=5580
    Njemu su visokopozicionirani ljudi iz AfDa to rekli...pa, postavlja se nekoliko pitanja. Zbog cega bi oni njemu takvo nesto rekli, pa da i planiraju. Tko je on?
    Sto se tice deportacija, ni jedan od tih likova nije prvo usao u Hrvatsku, vec u Grcku, pa ako netko nije evidentiran, nemam pojma po kojoj osnovi bi mogao biti poslan u Hrvatsku.
    To vrijedi samo za one evidentirane u Hrvatskoj, a koliko je tih, to nebih znao reci.
    Meni se cini da je Valdec namjerno izvalio neke stvari, onako radi gledanosti.

Neovisni u antieuro koaliciji. Vrlo važna tema i drago mi je da Neovisni sudjeluju u tome. Vrlo suverenistički; i da gdje su Suverenisti tu?
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Datum registracije
    Sep 2016
    Ponukan izjavama Valdeca kakvo je stajaliste stranke AfD po tom pitanju naletio sam na izjavu Alice Weidel iz 2018 u kojoj trazi podrsku za Hrvatsku i BH u osiguranju granica, sa strane Berlina i Brüssela.

Naletio sam na ovaj video, datiran 28.11.2019 u kojemu ekipa koja je bila prisutna u Hrvatskoj i BH, koja je pricala sa ljudima iz ministarstava, daje svoje misljenje. Prisutan je clan Bundestaga.

Kao prvo, redom pohvaljuju rad hrvatske policije, vise puta ponavljaju da radi izvanredan posao. Pozabavili su se pitanjem hrvatskog turizma, prenijeli su izjave hrvatske strane o brizi oko turizma. Izrazili su razumijevanje za brige BH.

Pod hitno traze veci angazman Berlina oko toga pitanja, a za nas najzanimljvije je da traze veci angazman u Grckoj i Bugarskoj, traze pod hitno FRONTEX u tim drzavama, ocekuju od policije u tim drzavama, citiram, da rade posao kao hrvatska policija.

Ako uzmem ovo u obzir, pitam se kako cu tu upakirati izjave Valdeca.

Stav AfDa po tom pitanju ide na ruku Hrvatima, jer traze sto evci angazman, i, ako hocemo, pritisak na Grcku i Bugarsku, te razgovore sa Srbijom, Albanijjom, BH.

mogu oni fantazirat koliko hoće, ali EU i Hrvatska u istoj neće moći još dugo ignorirat aktualne probleme europe, europini problemi evidentno počinju ishodom 2ww, i onim što su tzv antifašisti napravili koncem istog, otvarali su granice i rušili državnost svih država, sve te države su produkt antifašističkog kretenizma, i kao takve su osuđene na propast osim u slučaju ako narod ne uzme stvari u svoje ruke, a to neće biti tako skoro jer su narodi europe previše komforni i smatraju nazadnim zauzet se za sebe i svoja prava.

ali će doći dan, kada će biti po onoj šekspirovskoj biti ili ne biti, i tada će sve maske pasti, i tada više neće biti vremena za licemjerno moraliziranje i glumatanje antifašista, jer će sudbina europljana ovisiti o brzoj reakciji europljana. tako da će svi ovi politikanti koji danas vode hrvatsku i europu, vrlo brzo u takvim uvjetima pasti u drugi plan, uostalom sve te hoštaplere kontroliraju bankari i ekonomske elite koje su uz židovsku zajednicu i napravili ovakvu europu, liberalnu i otvorenu za sve.

mogu oni fantazirat o manjinama i mulitrasnim sranjima, kao i rasizmu europljana do sudnjeg dana, ali doći će dan kada će europljani opet morati postati svijesni svog identiteta i svoje rasne pripadnosti, jer će biti ugroženi od svih ovih koje se pod krinkom vladavine prava dovlači u istu, na zapadu i sjeveru europe se to odavno događa, i tamo maske već padaju, ali će se to dogodit i kod nas, tako da SDP i HDZ neće još dugo moći mutit vodu, iako narod ko narod je također pogubljen u prioritetima jer još uvijek nije direktno ugrožen, ali polako doći ćemo mi i do toga, a tada prodavanje magle neće imati efekta.

Datum registracije
    Sep 2016

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove