Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
15. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 33.33%
  • Neće

10 66.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 122 od 126 PrviPrvi ... 22 72 112 120 121 122 123 124 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,421/2511

Tema: Neovisni za Hrvatsku

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    tebe Neovisni žuljaju k'o da si Hasanbegović glavom i whiskeyem.
    evo ja znam za dva ogranka unatrag par mjeseci. osnovani su tek nedavno jer ih je tvoj ljubimac sabotirao dok je bio tajnik stranke.(nisam član i ne branim ih zbog toga, iako su me zvali možda se i učlanim jednom. )

tko će ih pripustiti u medije? Bujanec možda? imaju internet i koriste ga. imaju i usmenu predaju, i nju koriste.
    Najlakše je u drugima naći izgovor za svoje probleme. Oni ne rade jer nije njima cilj raditi neko minirati, zato je Esihica i makla Hasanbega jer njoj i šefovima paše mala minerska strančica desnice. Njoj je 4% glasova uspjeh, a ne loš rezultat. A zašto? Zato jer s tih 4% desnica ima 2 mandata manje, a HDZ i SDP 2 mandata više.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Čak 2 ogranka su osnovali unatrag par mjeseci? Ako to nije razlog da otvorim šampanjac onda ništa nije. Ma kaj pričam, otvoril bum 30 godina stari Whiskey. Tu vijest treba zaliti i proširiti urbi et orbi. Vidiš kak sam bil u zabludi da oni ništa ne rade, pa to se sve praši unaokolo. Dimi se kao u kamenolomu. To nije na njima prašina od nerada nego sitna kamenolomska prašina teškog političkog rada koji će za mjesec dana donijeti obilate plodove. Zrno gorušice trenutno, a za mjesec dana ogromno drvo s krošnjama gdje se gnijezde ptice nebeske. Ma divota jedna. Hura. Tu vijest trebaju staviti na svoju internetsku stranicu, vrijedilo je godinu dana ne objavljivati vijesti za ovakvu bombastiku.
    dva ogranka za koje ja znam, a ne pratim ih.

a koliko ogranaka ima tvoj dragi Zlatko? eto on se ubi radeći.
    hmm, koliko ogranaka može osnovati stranka od dva člana?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Najlakše je u drugima naći izgovor za svoje probleme. Oni ne rade jer nije njima cilj raditi neko minirati, zato je Esihica i makla Hasanbega jer njoj i šefovima paše mala minerska strančica desnice. Njoj je 4% glasova uspjeh, a ne loš rezultat. A zašto? Zato jer s tih 4% desnica ima 2 mandata manje, a HDZ i SDP 2 mandata više.
    e jesi nepametan. ipak, na neki način uživam čitati tvoje konstrukcije, kojima nesvjesno opisuješ ove za koje drukaš, ko prodavatelj osiguranja pred otkazom ako ne prikupi dovoljno polica.
    Jest da ja znam sve iz prve ruke, jest da sam više puta i objasnio i pokazao ali ne. Grunfov mozak pušta u sebe samo ono što mu se svidi.
    Ipak, zavidim ti. Ti bi komotno mogao prohodati s Ankom mrak taritaš i sebe uvjeriti da se radi o monici belucci.
    Odi malo istočno niz dravu pa se uhvati kista. imaš sve predispozicije
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    dva ogranka za koje ja znam, a ne pratim ih.

a koliko ogranaka ima tvoj dragi Zlatko? eto on se ubi radeći.
    hmm, koliko ogranaka može osnovati stranka od dva člana?
    ni jedan šišmišu moj dragi, ni jedan. Naime, po statutu, za ogranak im mora biti 20 ljudi mislim, što znači da je statutarno uređeno da faktički nitko ne može postati ni predsjednik ogranka a kamoli se probijati na više i ugroziti one na vrhu.
    Što pobogu grunf nema para ko džajić pa posjeti hercegovinu da mu prodam kulu hercega stjepana na neviđeno, ko što su sarajlije hlebincima sa zapada za vrijeme olimpijde prodavali džamije i sahat kulu.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    ni jedan šišmišu moj dragi, ni jedan. Naime, po statutu, za ogranak im mora biti 20 ljudi mislim, što znači da je statutarno uređeno da faktički nitko ne može postati ni predsjednik ogranka a kamoli se probijati na više i ugroziti one na vrhu.
    Što pobogu grunf nema para ko džajić pa posjeti hercegovinu da mu prodam kulu hercega stjepana na neviđeno, ko što su sarajlije hlebincima sa zapada za vrijeme olimpijde prodavali džamije i sahat kulu.
    pitanje je bilo više retoričko. al nek si ti mene citirao

samo nemoj ti pozirati za plakate i sve će biti OK.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pitanje je bilo više retoričko. al nek si ti mene citirao

samo nemoj ti pozirati za plakate i sve će biti OK.
    ali ja sam samo želio potvrditi ono što si ti rekla, mumijo naša omiljena. zalijepit ću ti plakat na ulazu u zgradu, ali bez brige, pošto bez pepeljara na glavi ni kamion valjda ne vidiš, i to onaj američki, koji većih proporcija od ovih običnih, europskih.

e jesi nepametan. ipak, na neki način uživam čitati tvoje konstrukcije, kojima nesvjesno opisuješ ove za koje drukaš, ko prodavatelj osiguranja pred otkazom ako ne prikupi dovoljno polica.
    Jest da ja znam sve iz prve ruke, jest da sam više puta i objasnio i pokazao ali ne. Grunfov mozak pušta u sebe samo ono što mu se svidi.
    Ipak, zavidim ti. Ti bi komotno mogao prohodati s Ankom mrak taritaš i sebe uvjeriti da se radi o monici belucci.
    Odi malo istočno niz dravu pa se uhvati kista. imaš sve predispozicije
    Ti znaš sve iz prve ruke i govoriš o tome, ali u zagonetkama. Onda mi nepametni moramo sami analizirati kaj se dogodilo. Ja bum išel istočno do Hlebina, a ti odi južno do Delfa da te zaposle kao novovjeku Pitiju, s obzirom na način na koji izvješćuješ o događanjima u stranci.

Slažem se, onak kak su premudre Sarajlije nešto uvaljivale zapadnjacima, tak bi i ti mogel meni.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    ali ja sam samo želio potvrditi ono što si ti rekla, mumijo naša omiljena. zalijepit ću ti plakat na ulazu u zgradu, ali bez brige, pošto bez pepeljara na glavi ni kamion valjda ne vidiš, i to onaj američki, koji većih proporcija od ovih običnih, europskih.
    nemoj na plakat, ali na tv debatu svakako otiđi. obećavam da ću gledati, tj. slušati makar i na RTL-u bilo
    ako mi propadne glas, naći ću te i zveknuti te tom pepeljarom o kojoj pričaš.

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    nemoj na plakat, ali na tv debatu svakako otiđi. obećavam da ću gledati, tj. slušati makar i na RTL-u bilo
    ako mi propadne glas, naći ću te i zveknuti te tom pepeljarom o kojoj pričaš.
    to mi je dodatni motiv jer masivnost te pepeljare bi oštetila i nosoroga a kako je meni moja glava mila, učiniti ću sve da mi se to ne dogodi

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Ti znaš sve iz prve ruke i govoriš o tome, ali u zagonetkama. Onda mi nepametni moramo sami analizirati kaj se dogodilo. Ja bum išel istočno do Hlebina, a ti odi južno do Delfa da te zaposle kao novovjeku Pitiju, s obzirom na način na koji izvješćuješ o događanjima u stranci.
    kakve crne zagonetke grunfe? pa sve je rečeno ali nemam bojica i živaca da ti još više približim.

HSP, Generacija obnove i Neovisni za Hrvatsku sklopili sporazum za zajednički izlazak na izbore.

HSP, Generacija obnove i Neovisni za Hrvatsku sklopili sporazum za zajednički izlazak na izbore.

Očito, ništa toliko bitno, pa da bi se objavilo na web stranici (https://www.neovisni.hr/novosti/).

Šišmiši, mumija, biljojedi...?! I te nazvive korisitite na forumu gdje su oni koji vas (NzH) vole i za vas glasaju. Stvarno zanimljiv oblik agitacije. Ciljana grupa - mazohisti?

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Očito, ništa toliko bitno, pa da bi se objavilo na web stranici (https://www.neovisni.hr/novosti/).
    Skinul sam sliku s Face stranice Neovisni za Hrvatsku Sesvete, to im je najaktivnija podružnica kaj se tiče Facea, nek njima daju da im vode internetsku stranicu jer je neozbiljno da zadnja objava tam bude prije 8 mjeseci.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    I na twitteru je GO objavila, plus dodatak da su otvoreni za suradnju sa drugima strankama na desnici.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Šišmiši, mumija, biljojedi...?! I te nazvive korisitite na forumu gdje su oni koji vas (NzH) vole i za vas glasaju. Stvarno zanimljiv oblik agitacije. Ciljana grupa - mazohisti?
    ne treba mi odvjetnik, hvala

Capo i ja se znamo godinama (na forumu). meni je njegov izričaj zabavan i ne vrijeđa me. jer svi znamo da sam ditektorica svemira u svakom pogledu.

יֵשׁ מֵאַיִן

ne treba mi odvjetnik, hvala

Capo i ja se znamo godinama (na forumu). meni je njegov izričaj zabavan i ne vrijeđa me. jer svi znamo da sam ditektorica svemira u svakom pogledu.
    Možda ću Vas razočarati, ali motivi da napišem što sam napisao, nisu bili kavalirski, čak nisam obraćao posebnu pažnju kome se osobno kolega na taj način obraća, nego gdje (na ovom forumu i na temi NzH). Da Vam je to napisao na temi Trač, ja se ne bi javio. Čuđenje mi je pobudio ovaj osebujan način političke agitacije.
    Bliže se izbori. Dopuštam da griješim, ali mislim da ova koalicija (NzH, GO, HSP), neće "ukrasiti" Hrvatsku tisućama malih i jumbo plakata, dovesti folkloraše i poznate pjevače, masovno puštati reklame na TV-u i radiju, podijeliti "besplatno" pivo, kobasice, kape i upaljače.....
    Međutim, neke druge mogućnosti postoje. Promocija kroz Sabor - FAIL (čelnica se uspjela po-javiti 2 x na Aktualnom satu - u 2 godine, a i inače njena fotelja je najčešće bila prazna). Promocija kroz web stranicu - FAIL (istu si nisu ažurirali > pola godine). Usmeno (npr. preko foruma) - FAIL (umjesto preciznih informacija, šalju nejasne doskočice i kojekakve enigme). Bujica - FAIL (nekakva gordost, a u stvari razlaz je počeo kada je Bujanec bio u pravu, a kada se to nažalost tako i pokazalo (umjesto isprike njemu i biračima - krenulo glumatanje - "ti izbori zapravo i nisu bili bitni"). I tsl.
    No, možda oni znaju bolje, pa taj antimarketing na kraju da rezultate?!

Slažem se sa Goranom. Generacija obnove je npr. puno aktivnija u promidžbi svojih stavova društvenim mrežama, a i ostalim aktivnostima poput organizacije desničara u pubovima diljem Hrvatske.

samo kad bi goran prestao persirati. Osjećaj je ko na šalteru. Je neovisni su totalno indolentni i ne zanima ih nikakva aktivnost i promidžba ali nije da to nismo znali.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove