Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 118 od 118 PrviPrvi ... 18 68 108 116 117 118
Prikaz rezultata str. 2,341/2351

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Točnu informaciju nemam, ali pretpostavljam da su protiv zajedničkog izlaska bili svi, tj. svi su zaslužni za tu majmunariju. A ispričavati se na koljenima ne bi trebali Bujancu, nego svojim biračima. Debakl su svejedno dobili - https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvats...ogada-1376338/
    To su 16 likova iz Zagreba koji su ocito sada.....sada.....odlucili stati uz muslimana kada su vidjeli da ima zaledje.
    Pa sretno im bilo, dovidjenja, cijeli taj naslov tog smeca od portala je ionako smjesan.
    Ostaje mi samo dodati, ako bi se sada zbog ega srbijanskog muslimana raspala ova strancica, ja se onako nadam da ce dozivjeti politicki krah i totalno brisanje iz politicke zbilje.
    Takvi egomanijaci su zasluzili potop i nista drugo.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Nazivati Hasanbegovića srbijanskim Muslimanom je blesavo u najmanju ruku. To što je uradio svinjariju nije sad razlog da se pišu budalaštine o njemu. Tzv "Bujančev poučak"
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

I da, ako budu vrijedili opstat će. Ako budu radili opstat će. Ako se budu ponašali sve suprotno ili skoro sve onome što su dosad radili opstat će. Ako ne budu bahati i lijeni kao dosad opstat će. Ako budu kao dosad, propast će. S Hasanom ili bez njega. I ne ujedinjavat se s nikakvim Ružama, i sl. To je jedino gdje nisu promašili.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 10-10-2019 at 18:22
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nazivati Hasanbegovića srbijanskim Muslimanom je blesavo u najmanju ruku. To što je uradio svinjariju nije sad razlog da se pišu budalaštine o njemu. Tzv "Bujančev poučak"
    Pa i Alija je bio srbijanski musliman. Pa i Bake je na kraju srbijanski musliman. Ociti je afinitet Hasanbegovica spram toj lozi, sto je problem?

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    ajde punti, ne pretjeruj.
    Hasanbegović mora odlučiti je li više Hrvat ili više musliman. ovako nije nigdje. sve super dok priča o Hrvatskoj, čim se makne preko Save, nastaje problem.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Hasanbegović mora odlučiti je li više Hrvat ili više musliman. ovako nije nigdje. sve super dok priča o Hrvatskoj, čim se makne preko Save, nastaje problem.
    Musliman .
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Nece se on nikada odluciti, niti to zeli. Svaki potez koji od njega vidim sluzi tome da upravo on pokusava "usmjeriti" hrvatsku desnicu da nebi posrnula u izrazeno "anti-bosnjastvo", i ako bi morala.
    Stovise, on sam koristi termin Bosnjaci, ako je to nova definicija pravastva, priznavanje "bosnjacke nacije" ja sam prvi za radikalnu redefeniciju pravastva, ali bez ikakvog utjecaja Hasanbegovica.
    Evo ovih dana gledam sastajanje na liniji Turci-Muslimani-cetnici,pojma nemam sto bi bio adekvatan odgovor, valjda priopcenje Hase nakon pet mjeseci.
    Ili neka podje u Sarajevo pa izjavi "Svi ste vi Hrvati".
    Ako prigovaramo Skori sto je pozderao hrpu krede, ovaj je pozderao skip, pocevsi od tema poput NDH do "Bosnjaka".

I mene bi interesiralo Hasanbegovicevo misljenje na ovu vec dugo prisutnu cinjenicu priblizavanja Ankare, Beograda i Sarajeva.

Na stranu ocite Erdoganove zelje da obnovi uticaj "osmanskog carstva", interesantno je da se Beograd i Sarajevo lizu sa Turcima ali posredno i jedni sa drugima. Smije li i moze li Zlatko reci nesto na tu temu.

Najmanje mi je bitna Hasanbegovićeva vjera ili bilo čija vjera. Karakter čovjeka je bitniji pa čak i od političkog oprijedeljenja i vjere a tu je Zlatko gadno zakazao. Cijeli ovaj cirkus koji je izveo pa k tome još onako Bruni Esih zabiti nož u leđa a bili su i privatno prijetelji; ona iz medija saznaje da je raspustio klub prvo u zagrebačkoj skupštini pa onda i u saboru... Jednostavno nisko, jako nisko od njega, ispao je baš bez karaktera i obraza!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Datum registracije
    Sep 2016
    Na kraju tako je, kako je, samo bi htio znati dal' se i stranka dalje zove kako stoji u naslovu threada.
    Onako besmisleno bi bilo. Ili se zaista ocekuje povratak Hasanbegovica.

Datum registracije
    Sep 2016

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove