Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

5 38.46%
  • Neće

8 61.54%
+ Odgovori na temu
Stranica 117 od 118 PrviPrvi ... 17 67 107 115 116 117 118 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,321/2350

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    eto kako ne znaš. pametuješ o stanju u stranci a ne znaš najosnovnije pojmove. bio je politički tajnik, član predsjedništva i predsjednik gradske organizacije. da nije pred sabor u zadru onako teatralno zabranio da se njegovo ime koristi na tom vašaru kako je nazvao izbornu volju većine članstva, ostao bi na funkcijama u vrhu stranke ali kako se moralo birati članove predsjedništva i tajnike, morali su drugi zauzeti ta mjesta. Još uvijek je formalno predsjednik Zg GO.

voliš ti mesijanske pojave od kojih očekuje da pucne prstima i donese ti slobodu, jel da?
    Meni to izgleda na cirkus. Suosnivač sazove legalnim putem Sabor stranke, predsjednica odmah sazove drugi, izbaci ga s najbitnije funkcije u stranci. On izađe iz stranke, ali ga stranka još uvijek drži kao predsjednika jednog ogranka. I još se predsjednica stranke čudi što Hasan ne želi biti s njom u saborskom klubu...Posvadiš se s likom, ali se praviš kao da nisi posvađan s njime.

Karacicu nije prvi put da ide dzonom na forumase.

Ako im je ovakav odnos i do glasaca... onda.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Meni to izgleda na cirkus. Suosnivač sazove legalnim putem Sabor stranke, predsjednica odmah sazove drugi, izbaci ga s najbitnije funkcije u stranci. On izađe iz stranke, ali ga stranka još uvijek drži kao predsjednika jednog ogranka. I još se predsjednica stranke čudi što Hasan ne želi biti s njom u saborskom klubu...Posvadiš se s likom, ali se praviš kao da nisi posvađan s njime.
    opet netočno. predsjedništov sazove sabor ali ne donese odluku gdje će se održavati. Predsjednica iskoristi svoju ovlast i sazove taj Sabor u Zadru. Nigdje ne piše da mora biti u Zagrebu. Nitko ga nije izbacio nego je sam javno rekao da ne želi da mu se ime koristi na Saboru stranke. Stoga se moralo odustati od kandidiranja njega na funkciju. Nitko ga nije izbacio a još sam nije izašao. Jednostavno subjektivno drukaš za Zlatka pa ti vlastita subjektivna istina, postane objektivna.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Karacicu nije prvi put da ide dzonom na forumase.

Ako im je ovakav odnos i do glasaca... onda.
    Đonom? Imaš potpuno pogrešnu percepciju. Nemoraš se brinuti za naše birače. Oni sami znaju što žele i kako doći do toga
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Ajde, živi bili pa vidjeli. Možda bi vam najbolje bilo organizirati sučeljavanje pa da i biračima olakšate odluku. Ako bude sreće da se osnuje stranka FNzH. Finacijski neovisni ne bi trebali dokazivati da rade za hrvatski, a ne vlastiti interes.

Bit će vrloooo zanimljivo gledati kako će se ponašati Ružini mušketiri kad im Hasanbegović dođe sa svojim ogromnim političkim kapitalom i političkom baštinom i počne se ponašati kao novi vođa Suverenista. Neće Zeki, Kovačeviću i anonimusima iz HKS i HSP-AS biti baš svejedno i lako s princom hrvatske desnice… Kako mislim da ta ekipa neće izdržati ni do idućih parlamentarnih izbora zanima me samo kako će onda Bujo reagirati i na koju će stranu stati…?
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Karacic na Podcastu Velebit. Dobro odradjeno, slazem se ponajvise da se pre, pre premalo govori o migrantskoj krizi i mogucim posljedicama za Hrvatsku.
    http://m.youtube.com/watch?v=yWtvwsh_ZtY
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Karacic na Podcastu Velebit. Dobro odradjeno, slazem se ponajvise da se pre, pre premalo govori o migrantskoj krizi i mogucim posljedicama za Hrvatsku.
    http://m.youtube.com/watch?v=yWtvwsh_ZtY
    Ajde, sjetili su se da bi to mogao biti problem?! Jedino što sam dosada, od njih čuo na tu temu, bilo je - "da se ilegalni imigranti ne mogu zaustaviti žicom" (B. Esih).
    Donekle je bila u pravu. Samo žica nije dovoljna. Prepreka koja nije čuvana, nije prepreka (sa JNA obuke). Uz žicu treba držati stražare - policajce: policajce, vojnike (aktivne i ročne), samoorganizirane straže, domobrane i dobermane.
    Zatim, nezakoniti prelaz granice kažnjavati zatvorom, a nakon nekoliko mjeseci zatvora - izgon i to ne u Bosnu ili Srbiju, nego u Siriju (ionako svi tvrde da su Sirijci).
    Normalizirati odnose sa legalnom Sirijskom vladom, uz ispriku poslati humanitarnu pomoć i pokušati obnoviti gospodarske veze. za iskustva konzultirati Mađare (https://www.youtube.com/watch?v=-uboFlgUY1c).
    Ukinuti financiranje svih NVU, a među njima i onih koje se bave dovlačenjem imigranata. Drakonske kazne za one koji se bave prijevozom ilegalnih imigranata.
    Odbiti EU kvote ilegalnih imigranata.

Datum registracije
    Sep 2016
    Koliko sam pratio Karacica na twitteru odavno je na strani Assada u tom sukobu.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    ne znam čemu više uopće služi ova tema,skupina udbaša i korisnih budala obavila uspješno svoj posao,zatvaraj.

Sretan dan neovisnosti! Zašto bi se zatvarala tema? Stranka postoji, hvala bogu, a to što ju je jedan umišljeni lik napustio ne znači ništa. Zapravo mislim da najbolje što se NHR-u dogodilo je to što su se riješili ljige Bujanca i bahatog Hasanbegovića.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Kakvo zatvaranje teme. Stranka nije ugašena koliko ja znam.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Slučajno uključim TV i na njemu saborska sjednica - direktan prijenos. Tema obalna straža, IGP (ZERP) - dakle nešto što bi trebalo biti u fokusu domoljubne (nacionalističke) stranke. O tome bi se trebalo nešto reći i uzeti političke bodove. Kad ono, u čak i ne praznoj Saborskoj dvorani, niti jednog NzH-ovca (sadašnjeg niti bivšeg). Baš poput prosječnih saborskih HDZ-SDP-HNS foteljaša. Guzica u fotelji, privilegije i dobra plaćica, a vi birači ko vas ...., da ne bi još i sjedili na sjednici ili ušli u raspravu?! Imaju danas važnijeg posla? Spremaju zimnicu? Pretaču mošt? Farbaju ogradu na balkonu?
    I što sa takvima na idućim parlamentarnim izborima?

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Slučajno uključim TV i na njemu saborska sjednica - direktan prijenos. Tema obalna straža, IGP (ZERP) - dakle nešto što bi trebalo biti u fokusu domoljubne (nacionalističke) stranke. O tome bi se trebalo nešto reći i uzeti političke bodove. Kad ono, u čak i ne praznoj Saborskoj dvorani, niti jednog NzH-ovca (sadašnjeg niti bivšeg). Baš poput prosječnih saborskih HDZ-SDP-HNS foteljaša. Guzica u fotelji, privilegije i dobra plaćica, a vi birači ko vas ...., da ne bi još i sjedili na sjednici ili ušli u raspravu?! Imaju danas važnijeg posla? Spremaju zimnicu? Pretaču mošt? Farbaju ogradu na balkonu?
    I što sa takvima na idućim parlamentarnim izborima?
    Pa kaj ti gledaš sabor? Ma jako bitno tko šta kaže ili ne kaže u Saboru. Sabor je ne bitan, odluke se donose negdje drugdje, nažalost.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Pa kaj ti gledaš sabor? Ma jako bitno tko šta kaže ili ne kaže u Saboru. Sabor je ne bitan, odluke se donose negdje drugdje, nažalost.
    Gledam ako je aktualno prijepodne ili neka zanimljiva tema, ako je nešto dosadno i suhoparno ne gledam (iako se u tim naoko dosadnim stvarima znaju kriti vrlo važne stvari). Međutim, za domoljubno desnu stranku u medijskoj blokadi, Sabor je itekako važna platforma za prezentaciju. Dalje, ako ćemo zapravo, Sabor više ne radi, nego radi, pa očekujem da ako sam ti već dao glas (dobru plaćicu + privilegije i u budućnosti solidnu mirovinu), izvoli onda posjesti svoju guzicu u fotelju, budi aktivan i pazi za što dižeš ili ne dižeš ručicu. U te dane neka ti je to najvažnije. Ako ti je to problem, pa ispada da te u Saboru uopće nema, ne poštuješ svoje birače niti svoje dužnosti ili glasaš za gluposti - onda te drugi puta ne mislim niti birati. Dati ću šansu nekom drugom.
    Danas je tema bila IGP (obalna straža, ZERP). S time su povezani i pitanje suvereniteta, gospodarstvo, sigurnost i nacionalni ponos. Ali naših favorita nema ni u dvorani... Što li im je to bilo danas važnije? Morali su nahraniti papagaja?
    Ova družina stvarno daje sve od sebe, kako bi iziritirala svoje glasače.
    Sabor je ne bitan? Pa nemoj se kandidirati (gurati u njega)!
    I za EU izbore su tvrdili da nisu bitni (bilo je bitno "odmjeriti snage") i tom budalaštinom u EU parlament poslali Freda i Flegu. Posljedično - raspala im se stranka. Što je to njma još "ne bitno"?
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 10-10-2019 at 01:52

Vidim, još je o upticaju mantra da su zajedno ujedinjeni sa Suverenistima mogli uzet tri mandata. To uvjerenje se temelji na mašti i dobrim željama.

gdje su ti Suverenisti sada. gdje je Ruža. Glasa za Dubravku Šujicu i Loru Vidović. To Suverenizam? Je koliko je i drvena peć dugotrajna.

jesu li Suverenisti kreirani smao da bi Ruža imala svoju listu za EU izbore. Od tada je ni vidjeti ni čuti. postoje li ti Suverenisti još. što su oni. Stranka, platforma.

Ko što sam davno rekao, što se mene tiče ja ne bi glasovao za tu "papazjaniju" da su NHR išli s njima, A možda nisam jedini.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Vidim, još je o upticaju mantra da su zajedno ujedinjeni sa Suverenistima mogli uzet tri mandata. To uvjerenje se temelji na mašti i dobrim željama.

gdje su ti Suverenisti sada. gdje je Ruža. Glasa za Dubravku Šujicu i Loru Vidović. To Suverenizam? Je koliko je i drvena peć dugotrajna.

jesu li Suverenisti kreirani smao da bi Ruža imala svoju listu za EU izbore. Od tada je ni vidjeti ni čuti. postoje li ti Suverenisti još. što su oni. Stranka, platforma.

Ko što sam davno rekao, što se mene tiče ja ne bi glasovao za tu "papazjaniju" da su NHR išli s njima, A možda nisam jedini.
    Mantrom na mantru. Izlazak na zajedničkoj listi sa Suverenistima (nikakvo "ujedinjavanje") značio bi 3 mandata i to nije mantra nego matematika (8,52%+4,37%+postotak koji bi donijela sinergija (umjesto međusobnog prepucavanja - parole tipa "zajedništvo", "svi za Hrvatsku"...)). Ako se dobro sjećam iz NzH su dali izjavu, kako bi bili zadovoljni sa 2 mandata, vjerujem da na zajedničkoj listi ne bi bio nikakav problem dobiti 3 mjesta. I onda stvar prepustiti biračima i preferencijalnim glasovima. Iz postotaka preferencijalnih glasova, moglo bi se onda iščitati političku popularnost - njima toliko željeno "odmjeravanje snaga". I stvar je bila predvidljiva do bola, ali eto, uspjeli su samozavarati sebe, a i mene, pa umjesto da zaokružim gosp. Sunića, glasao sam za NzH tj. indirektno za Šujicu, Freda i Flegu. I to me ljuti. Sada su i sami svjesni kolika je to bila budalaština, pa umjesto da gizdavo kažu - ja sam bio protiv zajedničkog izlaska, muljaju i prebacuju to jedni na druge. I da, zbog tog neuspjeha - sada se raspadaju.

Suverenisti? Gdje su? Pa evo, jučer Zekanović je bio na sjednici Sabora i kvalitetno se javio za riječ. Pravo pitanje je gdje su bili NzH-ovci (sadašnji i bivši)? Kojeg su to oni jučer važnijeg posla imali?

Da su NzH ušli u tu "papazjaniju" u obliku zajedničkog izlaska, u EU parlament najvjerojatnije bi ušao upravo netko od NzH-ovaca, ne bi imali nikakve obaveze prema Suverenistima, sami bi izabrali svoj EU klub i vodili samostalnu politiku. Ali bili su odlučni i nisu se dali uvući u "papazjaniju", a to sada možemo tumačiti kao veliku mudrost ili limitiranost?!

Kako možeš tako računati kad moraš odbiti moj glas. Barem moj.

Zekanović se i ranije se javljao ali Suverenisti kao neka grupacija ne postoje. Čak se ni s ovim klubom nisu definirali.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Mantrom na mantru. Izlazak na zajedničkoj listi sa Suverenistima (nikakvo "ujedinjavanje") značio bi 3 mandata i to nije mantra nego matematika (8,52%+4,37%+postotak koji bi donijela sinergija (umjesto međusobnog prepucavanja - parole tipa "zajedništvo", "svi za Hrvatsku"...)). Ako se dobro sjećam iz NzH su dali izjavu, kako bi bili zadovoljni sa 2 mandata, vjerujem da na zajedničkoj listi ne bi bio nikakav problem dobiti 3 mjesta. I onda stvar prepustiti biračima i preferencijalnim glasovima. Iz postotaka preferencijalnih glasova, moglo bi se onda iščitati političku popularnost - njima toliko željeno "odmjeravanje snaga". I stvar je bila predvidljiva do bola, ali eto, uspjeli su samozavarati sebe, a i mene, pa umjesto da zaokružim gosp. Sunića, glasao sam za NzH tj. indirektno za Šujicu, Freda i Flegu. I to me ljuti. Sada su i sami svjesni kolika je to bila budalaština, pa umjesto da gizdavo kažu - ja sam bio protiv zajedničkog izlaska, muljaju i prebacuju to jedni na druge. I da, zbog tog neuspjeha - sada se raspadaju.

Suverenisti? Gdje su? Pa evo, jučer Zekanović je bio na sjednici Sabora i kvalitetno se javio za riječ. Pravo pitanje je gdje su bili NzH-ovci (sadašnji i bivši)? Kojeg su to oni jučer važnijeg posla imali?

Da su NzH ušli u tu "papazjaniju" u obliku zajedničkog izlaska, u EU parlament najvjerojatnije bi ušao upravo netko od NzH-ovaca, ne bi imali nikakve obaveze prema Suverenistima, sami bi izabrali svoj EU klub i vodili samostalnu politiku. Ali bili su odlučni i nisu se dali uvući u "papazjaniju", a to sada možemo tumačiti kao veliku mudrost ili limitiranost?!
    Hasanbegovic i Jonjic su bili najljuci zagovaratelji samcatog izlaska, gospoda sada ide zajedno, Esihici je odbijeno uci u taj klub koji tvore Glasnovic, Zekanovic i Haso, pa zbog korektnosti bi valjalo pitanje suradnje usmjeriti na tu adresu.

Pa imaju ljudi valjda nekoga dostojanstva, sto bi se sada morali na koljenima izvinjavati muslimanu i Bujanderu.

To bi bio totalni debakl i neprihvatljivo.

Moralno gledano je ovaj ostatak Neovisnih na vecoj razini nego ovi drugi koji se sada igraju zajednistvo, Haso i Jonjo.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Hasanbegovic i Jonjic su bili najljuci zagovaratelji samcatog izlaska, gospoda sada ide zajedno, Esihici je odbijeno uci u taj klub koji tvore Glasnovic, Zekanovic i Haso, pa zbog korektnosti bi valjalo pitanje suradnje usmjeriti na tu adresu.

Pa imaju ljudi valjda nekoga dostojanstva, sto bi se sada morali na koljenima izvinjavati muslimanu i Bujanderu.

To bi bio totalni debakl i neprihvatljivo.

Moralno gledano je ovaj ostatak Neovisnih na vecoj razini nego ovi drugi koji se sada igraju zajednistvo, Haso i Jonjo.
    Točnu informaciju nemam, ali pretpostavljam da su protiv zajedničkog izlaska bili svi, tj. svi su zaslužni za tu majmunariju. A ispričavati se na koljenima ne bi trebali Bujancu, nego svojim biračima. Debakl su svejedno dobili - https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvats...ogada-1376338/

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove