Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
11. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

4 36.36%
  • Neće

7 63.64%
+ Odgovori na temu
Stranica 79 od 87 PrviPrvi ... 29 69 77 78 79 80 81 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,561/1726

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Ja sam iz FBih pa ću glasati za njega i većina mojih da ne kažem svi.

A to je cca 20 glasova. A mozda i više.

Prena tone, odakle ti ta glupa teorija koja vapi za grohotnim smijehom.

A zašto ćemo glasat. Pa zato jer ne oadani na debilne pričice srbofila i HDZ botova kako Hasan mrzi Hrvate Bih i kako je eksponent velikomuslimanske politike u BiH.

Toliko debilni nismo i nije on sam u NZH i nije hrvatsko pitanje u BiH jedino nacionalni pitanje jer se nu hrvatska država još uopće nije konstituirala a bez tog preduvjeta Hrvati u BiH ostaju bez oslonca što gledamo zadnjih 18 godina.

A koliko kužiš politiku vidi se po tome da jedan ideološki i svjetonazorski prazan Most stavljaš kao alternativnog favorita.

Njihov ministar Orepić je digao specijalnz policiju da obemogzću Hrvatima iz BiH glasanje i brisai ih sa adresa na kojima su i živjeli.

Da je to Haso uradio , hopsali bi ko medvjedići na baterije
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-02-2019 at 23:04
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Nemogu se temelji hrvatske desnice graditi na klimavim temeljima, odnosno čovjeku u kojeg dobar dio desnog glasačkog tijela nema povjerenja, niti bi mu ikada dao svoj glas.

Desnici treba čovjek koji će ujediniti ljude, a ne ih dodatno razjedinjavati.

I tu ću stati, jer daljnja rasprava nema smisla ako to nemožete shvatiti.

Ta “desnica” je onda glupa i politički nepismena pa od nje ionako nikakve koristi.

Rdjavom kurcu i dlaka smeta.

Tema vec prezvakana, Hasan je zabio vise autogolova svojoj stranci nego protivnici golova, zbog nemogucnosti da predje preko svog muslimanskog porijekla.

Glasnovic je dobio glasove hercegobosanskih Hrvata, sljedeci put sumnjam da ce itko iz NZH postici takav uspjeh. Bar sto se tice Hrvata iz HB.

Neces otvoreno reci nista protiv islamisticke politike, hvala dovidjenja.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Tako i Bujanec veli, sto, Covic hoce pusiti kurac Dodiku, hvala dovidjenja.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Uopće ne mora značit da bi to imalo sinergijski učinak.

I oni tamo na jugodesnici se zbijaju pa kaj.

Sve go jad i propalitet. Al će im Beljak donijet glasova za popizdit.

Uostalom jebo jedan mandat. Oni moraju “pucat” na puno više.
    Na jugo strani se zbijaju i bezveznjaci sa 1% birača ulaze u Sabor. Drugi pak nešto mudruju, kalkuliraju i ulaze u zavadu, pa ne uđu u Sabor.
    Mislim da griješite, ali biti ću sretan ako se pokaže da nisam u pravu, pa u EU parlament uđu i NzH i Suverenisti, a ne kako se bojim - nitko od njih. Velika stvar bi bio i 1 mandat, a razjedinjeni sigurno neće dobiti "puno više". Ideološki su bliski, a zar im Plenkovićeva (HDZ-ova i Kolindina) "čudesa" nisu dovoljan motiv za suradnju?
    Za Hrvatsku mjesta u EU parlamentu su beznačajna (12 mjesta od ~ 750), ali za domaće prilike, to je važan test. Uspjeh na EU izborima, dao bi krila Plenkoviću i to bi bilo tumačeno kao potpora onome što čini. Pa sve dalje tako i još gore....

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Tema vec prezvakana, Hasan je zabio vise autogolova svojoj stranci nego protivnici golova, zbog nemogucnosti da predje preko svog muslimanskog porijekla.

Glasnovic je dobio glasove hercegobosanskih Hrvata, sljedeci put sumnjam da ce itko iz NZH postici takav uspjeh. Bar sto se tice Hrvata iz HB.

Neces otvoreno reci nista protiv islamisticke politike, hvala dovidjenja.
    Tema je prežvakana jer je vi žvačete.

Uprazno

Ok, vi nećete glasati za njega, ima tko hoće. Hvala , doviđenja

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Na jugo strani se zbijaju i bezveznjaci sa 1% birača ulaze u Sabor. Drugi pak nešto mudruju, kalkuliraju i ulaze u zavadu, pa ne uđu u Sabor.
    Mislim da griješite, ali biti ću sretan ako se pokaže da nisam u pravu, pa u EU parlament uđu i NzH i Suverenisti, a ne kako se bojim - nitko od njih. Velika stvar bi bio i 1 mandat, a razjedinjeni sigurno neće dobiti "puno više". Ideološki su bliski, a zar im Plenkovićeva (HDZ-ova i Kolindina) "čudesa" nisu dovoljan motiv za suradnju?
    Za Hrvatsku mjesta u EU parlamentu su beznačajna (12 mjesta od ~ 750), ali za domaće prilike, to je važan test. Uspjeh na EU izborima, dao bi krila Plenkoviću i to bi bilo tumačeno kao potpora onome što čini. Pa sve dalje tako i još gore....
    Ma meni bi bio poraz da NZH uzmu samo jedan mandat a kamoli da svi uđuture izmu taj jedan jadan mandat.

Što bi to promjenilo? Ništa.

Svi prizivaju ujedinjenje gdje bi oni egoisti kasnije napravili svađu i sve razvalili. To su specijalci za rasturanje. Neki od njih još pod kontrolom UDBE.

Eto nek se ujedine i svi glasaju za NZH. Kud ćeš boljeg ujedinjenja.

Ma meni bi bio poraz da NZH uzmu samo jedan mandat a kamoli da svi uđuture izmu taj jedan jadan mandat.

Što bi to promjenilo? Ništa.

Svi prizivaju ujedinjenje gdje bi oni egoisti kasnije napravili svađu i sve razvalili. To su specijalci za rasturanje. Neki od njih još pod kontrolom UDBE.

Eto nek se ujedine i svi glasaju za NZH. Kud ćeš boljeg ujedinjenja.
    Na jednom drugom portalu, HDZ-ovci slave unaprijed pobjedu i međusobno si nabijaju pluseve. Vele da uzimaju 7-8 mandata. Tu "pobjedu" (koja po njima neminovno stiže) tumače kao nagradu za svoju uspješnu politiku. Bila bi velika stvar, pokvariti im to veselje, a možda bi veliki neuspjeh čak doveo do pada Plenkovića.
    "Suverenisti" imaju neku težinu, iza njih su stale referendumske inicijative i bilo bi dobro zbrojiti postotke. A barem u zadnje vrijeme, nemam što prigovoriti niti Zekanoviću, niti Ilčiću (OK Ruža mi baš nije po volji). Zgodno bi bilo znati postotke (možda bi se to dalo izračunati preko preferencijalnih glasova), ali daleko važnije bi bilo uzeti mandate (ne zbog EU). Ne uđu li u parlament niti jedni (a zajedno su mogli), biti će to tragično.
    Vidjeti ćemo....

Ma mogu oni srati što hoće. Mislim na Hdz- ovce.

Ni ja nemam ništa protiv Ilčića, Zekanovića i ekipe. Ruži ne vjerujem jer je sa Rožičem, i onim Tadićem u finišu kampanje 2007- me zabila nož u leđa HSP eu i tako Sanaderu otvorila put da radi što hoće.

Što nisu napustili HSP nakon izbora. To je ona autodestruktivnost desnice o kojoj pričam i drago mi je da NZH idu sami. Da ih kasnije nitko ne reketari i ucjenjuje sa stavom, “ako nisam ja nek sve propadne”

A ako ne uzmu mandat ni jedni ni drugi, pa onda to Hrvati tako hoće i čista situacija.

Moja procjena je da će NZH uzeti 3 mandata, a Suverenisti 1 za EU izbore. To što HDZ-ovci sanjaju 8 mandata, nek samo sanjaju, stvarnost će ih grubo prizemljiti.

Tri mandata su zasad malo nerealna ali dva nisu.

Ali druga stvar je bitna.

Nadzor nad glasačkim mjestima i brojanje glasova.

Kako vidimo na primjeru referenduma ovi su spremni na sve.

Ukrast iz očiju. Sva jugodesnica će im dat ruku jer su svima njima jedini protivnik NZH.

Ni ŽZ ni Most , sve su to galofaci od stranaka. Samo NZH.

Pa ne znam koliki su im kapaciteti za nadzor nad izborima

Tri mandata su zasad malo nerealna ali dva nisu.

Ali druga stvar je bitna.

Nadzor nad glasačkim mjestima i brojanje glasova.

Kako vidimo na primjeru referenduma ovi su spremni na sve.

Ukrast iz očiju. Sva jugodesnica će im dat ruku jer su svima njima jedini protivnik NZH.

Ni ŽZ ni Most , sve su to galofaci od stranaka. Samo NZH.

Pa ne znam koliki su im kapaciteti za nadzor nad izborima
    Dok god narod šuti - ovi će raditi što hoće i kako god hoće.

Neću detaljno o sadržaju ove Bujice odnosno što su Bujanec i Tomislav Jonjić razgovarali već samo to što se tiče predstojećih EU izbora. Tu T. Jonjić kaže da prelaze izborni prag i zapravo se vidi da ni ne očekuje neki bitno bolji rezultat. A od cijele priče u vezi EU izbora jedino su napomenuli da su za ostanak kune. A o planovima EU gazda da se stotine milijuna Afrikanaca preseli u EU ni zuc. A po nekim planovima EU komisije (EU Commission Report Of 2010) koji su procurili u javnost kaže se da bi npr u Sloveniji moglo živjeti oko 18 milijuna ljudi. Ako se preračuna prema površini onda to znači da bi u RH po tim "mudracima" moglo biti oko 50 milijuna. 17. siječanja 2019. europski parlament je prihvatio rezoluciju kojom se financiranje zemalja članica novcem iz europskih fondova povezuje s vladavinom prava u zemlji (Protection of the Unions Budget in case of generalised deficiences as regards the rule od law in the Member States). Tu se zapravo ne radi o "vladavini prava u zemlji" nego je to financijski "malj" za kažnjavanje neposlušnih zemalja a pogotovo onih koje ne pristaju na dovlačenje Afrikanaca i Azijata i pretvaranje u manjinu svoga sadašnjeg stanovništva. Da li "naš" ekstremni desničar, kako ga krsti yuantifa, T. Jonjić upće prati što se događa. Ali ni o nekim gospodarskim pitanjima na kojima bi Jonjićevi NHR (Neovisni za Hrvatsku) zastupnici inzistirali ili postavili isto ni riječi. NHRovcima je propaganda mizerna a tako se ne postiže neki ozbiljan rezultat.

Ako mislite da ovakve stranke desnice mogu uzeti 2-3-4 mandata na EU izborima, onda će vam realnost biti hladan tuš.

Zapravo će biti dobro ako NZH ili Ruža uspiju uhvatiti jedan mandat, sve više od toga su iluzije, a mandate će uz HDZ pokupiti redom SDP (plus eventualno još kakva lijeva frakcija), MOST i Živi zid.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Crni Božo Vidi poruku
    Ako mislite da ovakve stranke desnice mogu uzeti 2-3-4 mandata na EU izborima, onda će vam realnost biti hladan tuš.

Zapravo će biti dobro ako NZH ili Ruža uspiju uhvatiti jedan mandat, sve više od toga su iluzije, a mandate će uz HDZ pokupiti redom SDP (plus eventualno još kakva lijeva frakcija), MOST i Živi zid.
    Pa to ostaje za viditi, ako ispadne los rezultat, ispast ce. Ako je to biracko tijelo tako i tako minorno, zasto se onda uopce brines oko toga za koga ce glasovati.
    Evo meni je jedna od najosnovnijih stvari znati da su zaista oporba HDZu, i da je to zacementirano, da se ne pomaze HDZu, niti pod razno. Meni su par likova u MOSTu sasvin ok, samo nemam pojma bil' postali klimavi. I tu je caka.

NZH još nisu zreli. Ali su jedina opcija koje se SDPHDZ plaši. Udruženo.

Hdz ovci ovih dana ponavljaju kako im neke male ekstremno desne stranke žele oteti birače.

Ne bi se oni tako javno razotkrivali da se ne plaše.

Žvače guza žicu šesticu.

NZH još nisu zreli. Ali su jedina opcija koje se SDPHDZ plaši. Udruženo.

Hdz ovci ovih dana ponavljaju kako im neke male ekstremno desne stranke žele oteti birače.

Ne bi se oni tako javno razotkrivali da se ne plaše.

Žvače guza žicu šesticu.
    Boldano je bit svega. Sve ostalo je više ili manje irelevantno

Datum registracije
    Sep 2016
    Dobro bi dosao jedan glazbeni promoter.
    http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...-ratu/8400785/

Što ovo bi danas u saboru.

Hasan i Zekanović držali kvorum HDZeu???

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove