Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
11. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

4 36.36%
  • Neće

7 63.64%
+ Odgovori na temu
Stranica 77 od 79 PrviPrvi ... 27 67 75 76 77 78 79 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,521/1565

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Haha, fakat su jadni. Al zanimljivo kako Zvezdaši, a i Srbi imaju 2 brzine. Prva je bahaćenje da im nitko ništa ne može kad se ušetaju u Zagreb zaštićeni policijom, a druga je kmečanje da smo neviđeni divljaci kad im Splićani pokažu da im Split nije Zagreb i da se ne mogu šetati Splitom kak požele.

Ok, to nisu navijači nego sportaši, ali opet znaju da oznake klubova izazivaju reakciju kod domaćih svuda.
    Psihološko stanje nacije je zabrinjavujuće. Kao da su svi pobacani u rivu a Servo nije skočio. Natjecali su se tko će jače osuditi jedan nevažan čin. I ne govorim o antifi i komunjarama. Gotovo svi.

Suludo.
    A troll & a gentleman

Ma da, fakat nebitna stvar. Ali kad imaš sve medije da kmečiš prek njih onda od muhe naprave slona. Zato ni ne pratim medije da ostanem kolko tolko psihički zdrav.

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Koliko je ova drzava jadna vidi se po time koliko je ovaj dogadjaj prasine podigao.
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Ma ljudi ovo je isto djelo Ostojićeve, odnosno Božinovićeve milicije. Ka svastika na Poljudu.
    Ka i oni plaćenici, šta in je plaćen put i dnevnica da idu u St. Etienne prvo vikat "Za dom spremni!" da naštete reprezentaciji, pa su onda još i baklje pobacali.

Platili par klošara da napadnu srbijance pa da mogu sad vikat kako je Hrvatska fašistička. Pravi Hrvati su vjerodostojni i moraju pazit šta međunarodna zajednica misli.
    Primjetia sam ovu "teoriju" jučer. Niko ne triba nikoga u Splitu platit za ovakve reakcije na zvezdin ili partizanov dres jer su pouzdanije od gravitacije

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Koliko je ova drzava jadna vidi se po time koliko je ovaj dogadjaj prasine podigao.
    Ovo je medijima došlo ka naručeno sad kad se otkrilo da je otac "žigosane" učenice u Zadru aktivni SDP-ovac

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Ma da, dižu prašinu Jugići. Kad Srbin ubije 2 Hrvata uz prethodne prijetnje da će zaklati ustaše, onda je to ljubavni trokut. Kad u Bršadinu Hrvatu prijete da nek ustaša seli onda to nemreš nigdje pročitati.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Ma ljudi ovo je isto djelo Ostojićeve, odnosno Božinovićeve milicije. Ka svastika na Poljudu.
    Ka i oni plaćenici, šta in je plaćen put i dnevnica da idu u St. Etienne prvo vikat "Za dom spremni!" da naštete reprezentaciji, pa su onda još i baklje pobacali.

Platili par klošara da napadnu srbijance pa da mogu sad vikat kako je Hrvatska fašistička. Pravi Hrvati su vjerodostojni i moraju pazit šta međunarodna zajednica misli.
    A tribali su in platiti pivu i popusiti kurac.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Jadna nama majka kada ovisimo o tome da se ne uvrijede cetnici. "Pa i oni su ljudi brale, e, pa bas je bilo super na splavama, ma jebiga rat je bija proslo je." Ustase na baterije.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    A tribali su in platiti pivu i popusiti kurac.
    Philly je cilo vrime sarkastičan
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Skonta san i ja kasnije, isprika phillyu!

Nista cudno, nedavno su u Srbiji napadnuti ne sportasi, vec hrvatska djeca sportasi, ni glasa o tome. Netko prenio, poneko, i to je to.

Sada, ocekivano, istocna bratija u svom stilu "sramota, mi hrvatske sportase docekujemo dostojanstveno", hrvatski mediji jedva cekaju ovakvo nesto, sad ce o tome brujati do sljedece prilike.
    Jedino sto je dobro u svemu, sto se ovo ponavlja, u Splitu su BG tablice sa sve automobilima letile u more dok je Tito bio ziv, nista novo za Split ali dobro je sto se ponavlja jer antifa ekipu uvijek podsjeti da "dzaba krece" Region.

Njihova ideja da ce Hrvatima opet natakariti kompleks "zlocinackog naroda" i podredjen polozaj u odnosu na Beograd, nece proci. Iako imaju Hrvatsku u sapama, ne mozes u danasnje vrijeme narod prevariti. Mislim mozes, mnogi Hrvati su etnomazohisti, ali ne mozes sve.

Datum registracije
    Sep 2016
    Srpske vaterpoliste treba pozvati na prijateljski picigin na Bačvicama
    Turistička sezona počela je sjajno, a sportsko navijanje opet je odigralo važnu ulogu u zbližavanju i promidžbi Hrvatske kao Raja na Zemlji, samo ako niste izbjeglice ili Srbi.

http://www.vecernji.hr/premium/srpsk...vicama-1300152

Pazite ovo, pazite kako je ovaj upakirao ''izbjeglice'' u komplet ovu pricu. Pazite kakva je to pokvarena, globalisticka stoka od vrha politike do ovih placenih novinarcica. Pazite kakve je to odurna, perfidna ideologija prihvacanja potencijalnih zlotvora.

Jbt, i hrvatski mediji preuzeli šprancu kmečanja.

Datum registracije
    Sep 2016
    Sve je puno, sve se javlja, Jaca Srbijanka, sponzorusa Pokos, klinci u
    Splitu odma odgovorili grafitima.

Nekad ih se bacalo umore a sad skacu sami. Najači su mi ovi uvik isti ala Markovina, Dezulovićkoji se svako malo zapitaju, pa u kakvome ovo gradu mi živimo hahahaha.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ne valja kad im daš pristup moru,ne valjda kad ne daš.
    Right hand to God
    First in command
    My testimony, but I take the stand

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jbt, i hrvatski mediji preuzeli šprancu kmečanja.
    Večernji list nije hrvatski.
    Right hand to God
    First in command

Iako ovo preko Pauka ima veze s NZH trebali bi ovo prebacit u posebnu temu.

Toliko je bizarno ovo sve da bi trebalo bit top tema.

Pod ovim naslovom od gore. Treba li Srbima dat pristup moru ili ne?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Hoće li zbog ovoga Vučić smjeniti Pupovca??
    Right hand to God
    First in command

Ja moran konstatirat da su Hasanbegovic i Esih nikako ili jako rijetko u saboru. Ne sican se kad se Bruna Esih javila za ric u saboru. To mi bas i nije za pohvalu.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove