Vidi rezultate ankete: Hoće li Bruna Esih biti nova gradonačelnica Zagreba?

Glasači
10. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Hoće

4 40.00%
  • Neće

6 60.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 40 od 42 PrviPrvi ... 30 38 39 40 41 42 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 781/823

Tema: Neovisni za Hrvatsku - Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Kada kritiziram NzH, to nije zato jer sam protiv njih, zapravo sasvim suprotno, ali ne bi se želio jednom i u njima razočarati.
    Hasanbegović je bio jedino što je valjalo u toj čudnovatoj vladi, a opet i on je digao ruku za npr. zakon o porezu na nekretnine, nešto protuhrvatsko i protunarodno, pa čak i komunističko. Vjerujem da nije znao što je to, pitanje je da li je i pročitao taj zakon, a nije se zapitao zašto to nameće EK?! Kultura je vrlo važna, ali nije sve. A NzH mi djeluje kao da ih samo to zanima.
    Oni su političari, a ja političarima u principu ne vjerujem. Niti detaljan program, da ne upotrijebim kompromitirani naziv "jamstvena kartica" nije neka garancija, ali ako ni toga nema, e onda jao nama. Iza općenitih parola i fraza "podrazumijeva se", "naravno", "naši", "ZNA SE" i sl. može se kriti svašta i ništa, najčešće debelo razočaranje. To što smo mi očekivali i podrazumijevali, kasnije se lako pretvori u - "Ja to nisam rekao!". I zaista, on to nije rekao, nigdje to ne piše, a to što smo mi očekivali i mislili kada smo glasali - naš problem.

Sa ovim kako se sada prezentiraju i što im stoji u programu, nisam zadovoljan. Dakle, pokrivanje svih područja života (unutarnje i vanjske politike i gospodarstva), detalji, rokovi, minimum (uvjeti) ispod kojeg se ne ide u koaliciju. Da znamo što "kupujemo". Neka se izvole potruditi.
    Slažem se s tobom da trebaju detaljno napisati program, ali to se može vrlo lako pregaziti kao što su napravili Sanader i Plenković. Ok, NZH su ipak ljudi s malo više poštenja i časti, ali treba ih svakako pitati koji su im stavovi o svemu o čemu si pisao.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Al se Plenković bahati, pretvorio se skroz u Sanadera, tak se i on nakon jednog vremena bahatio i junačio u Saboru, a pred strancima bio manji od makovog zrna. Nije loše pitanje, a ni odgovor Esihice i znam da se teško u tom trenutku sjetiti, ali mogla mu je odgovoriti da je ona imala točno jedno zastupničko pitanje više u Saboru nego što je Plenković imao u EU parlamentu i to možda zato jer je previše bio koncentriran na štipanje po hodnicima.

A druga stvar, bitnija, je da mu je trebala reći da je Plenković jako dobro znao da će Esih i Hasanbegović donijeti HDZ-u 200.000 glasova i da je već onda odlučio iskoristiti njihova imena da bi skupio čim više mandata za njegovu lijevo-liberalnu politiku i izdaju svojih birača.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Al se Plenković bahati, pretvorio se skroz u Sanadera, tak se i on nakon jednog vremena bahatio i junačio u Saboru, a pred strancima bio manji od makovog zrna. Nije loše pitanje, a ni odgovor Esihice i znam da se teško u tom trenutku sjetiti, ali mogla mu je odgovoriti da je ona imala točno jedno zastupničko pitanje više u Saboru nego što je Plenković imao u EU parlamentu i to možda zato jer je previše bio koncentriran na štipanje po hodnicima.

A druga stvar, bitnija, je da mu je trebala reći da je Plenković jako dobro znao da će Esih i Hasanbegović donijeti HDZ-u 200.000 glasova i da je već onda odlučio iskoristiti njihova imena da bi skupio čim više mandata za njegovu lijevo-liberalnu politiku i izdaju svojih birača.
    Više se pretvara u Milanovića. Njemu je sličniji.

na isti način je bahat i na isti način je šupalj. Dobar retoričar bi ga satrao i uhvatio u vlastitu zamku pa je tako mogla i Esih. Mogla mu je reći na njegovo, da je znao kakva je ne bi je stavio na listu, sa..da sam znala i ja vas ne bi se našla na vašoj listi.

Ili ga podsjetiti na njegovu izjavu da će se izbornih lista vidjeti ministri pa ga pitati na kojoj mu je listi bila Nina Obuljen i to nazvati prevarom birača.

A najbolje da ga je podsjetila kako je prošao njegov kandidat u Zagrebu na lokalnim izborima a kako ona bez ikakve logistike.

Dakle nije bila loša ali mogla ga je retorički i polemički satrat jer se stalno namještao na volej.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-09-2018 at 20:31
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Najjadnije je to sto se kao poziva na povjerenje u institucije, kao da je anti-patriotski cin ne(!) vjerovati slijepo u institucije. Kao da i u Jugoslaviji nije bilo institucija. I, tako se i njima moralo vjerovati, jer eto, postojali su.
    Ne virujen ni ja nesto u hrvatske institucije onako globalno, a iman iz osobnih izkustava razloga zbog toga.

U biti to mu je najplice i najidiotskije u odgovoru u kojemu odgovara na-nista.

Fraza na frazu, Frazaman.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Plenkovic je retoricki jak, ali je u biti glup. To je njemu zanat, to je on izucava i natrenira kao mesar praviti kobasice.
    Ali u sustini je on onako bas tupcina.

Nije on tup ali je toliko puta sam sebi skočio u usta i napravio prevara da bi ga neki pravi retoričar i polemičar učinio takvim da bi ga bilo strah javiti se samo kad ga vidi u saboru.

I to u vezi institucija mu je mogla odgovoriti da ona ima povjerenje u institucije, ali nema povjerenje u čelnike tih institucija koje je Plenković postavio.

Više se pretvara u Milanovića. Njemu je sličniji.

na isti način je bahat i na isti način je šupalj. Dobar retoričar bi ga satrao i uhvatio u vlastitu zamku pa je tako mogla i Esih. Mogla mu je reći na njegovo, da je znao kakva je ne bi je stavio na listu, sa..da sam znala i ja vas ne bi se našla na vašoj listi.

Ili ga podsjetiti na njegovu izjavu da će se izbornih lista vidjeti ministri pa ga pitati na kojoj mu je listi bila Nina Obuljen i to nazvati prevarom birača.

A najbolje da ga je podsjetila kako je prošao njegov kandidat u Zagrebu na lokalnim izborima a kako ona bez ikakve logistike.

Dakle nije bila loša ali mogla ga je retorički i polemički satrat jer se stalno namještao na volej.
    Da, tko bi se toga svega sjetio, ali mogla se pripremiti i napisati sve njegove grijehe na list papira pa samo čitati. Šteta kaj nije bilo Hasanbega. I to kad je rekel da se Hasanbeg samo pojavljuje u namještenim emisijima s namještenim pitanjima, tu je isto mogla odgovoriti nešto Plenkiju.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ma iskreno receno, u ton kokosinjcu sto se zove hrvatska politicka scena ispasti baja nije tesko, on je taj u toj mafiji zvanoj HDZ koji ima najbolje veze spram Berlinu, i zbog toga je nedodirljiv ako mene pitas.
    Karamarkovi odnosi sa tetkon Merkel su bili hladni.
    SDP se raspada, a desnicu u vidu nasih pajdasa blokiraju svi mediji.
    Uz duzno postovanje, ali ne moras biti genij da si onda prvi u drzavi.

Svejedno je Esihica udarila na dvije dobre točke, sprječavanje referenduma i snažnu koaliciju sa SDSS-om. Šteta kaj Glava i Hasanbeg nisu bili tam, ali opet, dobro je da Glasnović uspostavlja veze sa dijasporom, moglo bi to biti od velike koristi u budućnosti.

Datum registracije
    Sep 2016
    Generala se ne mora gurati na tu prvu crtu, ja bi ubuduce tija viditi Karmela tamo.

Moraju biti agresivniji u nastupu, ne mogu na JRT ali imaju YT, imaju portale, ne smiju biti tako rezervirani.

zivi zid je masu simpatija pokupio prosipanjem jeftine propagande, tako se to radi.

Bojim se da ce na izborima taj ZZ imati puni bolje rezultat od ovih.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Moraju biti agresivniji u nastupu, ne mogu na JRT ali imaju YT, imaju portale, ne smiju biti tako rezervirani.

zivi zid je masu simpatija pokupio prosipanjem jeftine propagande, tako se to radi.

Bojim se da ce na izborima taj ZZ imati puni bolje rezultat od ovih.
    Pernar obilazi srednje škole i agitira mlade (koji će ona na birališta povući za sobom i starije). Ovih pak nema ni na saborskim sjednicama, pa kad je prazna dvorana, jer su odmaglili HDZ-ovci i SDP-ovci, nema ni njih, valjda iz solidarnosti. A za birače to je iritantno. Poslao sam te tamo svojim glasom, na dobru plaću i mekanu fotelju, a tebe nema, niti se javljaš.
    Valjda računaju (nadam se da su u pravu), da je HDZ toliko trula stvar, da će im dobri izborni rezultati doći sami od sebe.

Jbt još samo da mi Živi zid bude uzor u ičemu.

Tko pada na Živi zid taj nije sastavio vijuge u glavi.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Svejedno je Esihica udarila na dvije dobre točke, sprječavanje referenduma i snažnu koaliciju sa SDSS-om. Šteta kaj Glava i Hasanbeg nisu bili tam, ali opet, dobro je da Glasnović uspostavlja veze sa dijasporom, moglo bi to biti od velike koristi u budućnosti.
    A što nisu bili? Gdje su trebali biti? Počinje zasjedanje, aktualni sat, sve kamere i novinari tamo, Plenković (Obuljen, Divjak, Kuščević...) na "streljani"?! Valjda su morali doma, jer su zaboravili isključiti peglu?!

Dijaspora? Nema tu neke nade. Da li su totalno dezinformirani ili tupasti, ali uredno "puše" Sanadera, Kolindu i Plenkya, na sastancima osmjesi su široki.... "Materijal" za proizvodnju Stiera i Pilsela.

Da, greška Hasanbegovića i Glasnovića je što jučer nisu bili u saboru.

Jbt još samo da mi Živi zid bude uzor u ičemu.

Tko pada na Živi zid taj nije sastavio vijuge u glavi.
    Na stranu ŽZ, ali privući mladež važna je stvar. HDZ i SDP to čine uhljebljivanjem, ŽZ pošalje Pernara, a NzH?

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Na stranu ŽZ, ali privući mladež važna je stvar. HDZ i SDP to čine uhljebljivanjem, ŽZ pošalje Pernara, a NzH?
    A jebote zar moraš svakome pokazivati prstom i povlačit za rukav da bi skužio neke stvari.

Ko govori o "uzoru", ja kazem da Zivi zid privlaci glasace, a NZH ne.

Ja se ne sjecam kad sam Esih zadnji put vidio igdje u mediji, citao neku izjavu, bilo sto.

Oni ne smiju biti tako pasivni, posebno sada kada je situacija kakva jeste, desnica vise ne postoji, umjesto da se sve zdravomislece glave ujedine u nekoj koaliciji, i Ruza i Markicka i NZH, njih nema.

Pa kad Plenkijev HDZ opet uzme glasace, bice kme kme... a opet, onaj ko glasuje za Plenkija a nece za NZH jer "nece za baliju", ni ne zasluzuje bolje od ovakve vlade.

Samo hoću reć..da ljudima ne treba toliko crtart..ako treba ..onda od tog brašna nema pogače..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove