+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/67

Tema: Nova Hrvatska

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Zaboravia sam reć kako misliš još ekstremniji? Orban ne samo da nije ekstreman nego nije ni sasvim desno. U Mađarskoj je na snazi zakon o "negiranju" Holokausta a prije godinu dvi zabrania je neku konferenciju međunarodnih desničara u Budimpešti na kojoj je i Sunić trebao bit jedan od glavnih govornika a lidera američkog Alt-Right-a Spencera je strpa u zatvor i potira iz Mađarske.
    Usprkos tome on je najbolji nacionalni državnik
    I Česi su kao zadnjeg kriminalca protjerali David Duke-a. Na Čehe uvijek gledam kao rogonje i papke, ali znaju pokazati zube, na primjeru protivljenja useljeničkim kvotama iz afroazijskih kozojebina. Ovo ulizivanje židoglobalistima glede David Duke-a ne računam.

Misliš da je Orban odlučio o konferenciji nacionalista? Postoje brojne službe koje odlučuju o takvim stvarima, isto kao u Hrvatskoj, koje su prepune anacionalnih, protunarodnih kadrova.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj
    Usprkos tome on je najbolji nacionalni državnik
    Trenutno nema boljeg u Europi.
    Posljednje uređivanje od skater : 30-03-2017 at 21:13
    ZA DOM SPREMNI !

a što velite na akciju udruge poreznih obveznika Lipa kontra poreza na nekretnine ? :
    http://www.manjiporezi.hr/
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od kiša Vidi poruku
    a što velite na akciju udruge poreznih obveznika Lipa kontra poreza na nekretnine ? :
    http://www.manjiporezi.hr/
    Iako ne vjerujem da takva peticija može ganuti Plenky-a, "potpisao" sam. Možda se iznenadim.
    Prava stvar bilo bi sakupljati potpise za referendum.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Iako ne vjerujem da takva peticija može ganuti Plenky-a, "potpisao" sam. Možda se iznenadim.
    Prava stvar bilo bi sakupljati potpise za referendum.
    ne znam hoće li biti nekoga rezultata ali je nevjerojatna opća šutnja i mirenje sa svime što nam se servira
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    S obzirom da policija ove države uhićuje hrvatske branitelje na temelju prijava srpskih četnika dokad će budale među tkz.domoljubima ovu državu smatrat svojom državom?

Jesu li te budale koje sebe smatraju Hrvatima opasnije od četnika i Jugoslavena i hoće li obračun sa njima biti neizbježan nakon pobjede nad četnicima u jugoslavenima?

Naravno pitanje je je li stvaranje nove Hrvatske uopće moguće,ali treba biti optimist jer ja vjerujem da Hrvat se skriva u novim generacijama,onima koje nisu osakaćene jugoslavenštinom,zaprljane Tuđmanovom pomirbom.

Hrvatska država je neostvarenii cilj hrvatskog naroda,ali za sve što vrijedi treba se boriti,nikome ništa nije poklonjeno pa ni Hrvatska neće biti poklonjena Hrvatima,ali nadajmo se kako će nove generacije znati iskoristiti prilike koje su im pružene i stvorit će novu Hrvatsku bez imalo milosti i oprosta za sve neprijatelje.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Ma mi smo jedan kompleksaski konjusarski sluganski narod u ogromnom broju, i tu nema spasa. Ovo je samo slika i prilika tog odvratnog naroda koji sebe naziva Hrvati.

Hapse se hrvatski branitelji, milicija proganja domoljube ni po kojem osnovu jer Za dom nigdje nije zabranjen ni po kojem zakonskom osnovu, drzavom upravljaju Pupovac, Stevanovic i slicna cetnicka zgadija, a Hrvati se uvlace u dupe i kunti i panti... cmizdre zbog nekakve Spanovicke a Blanku pljuju jer je katolkinja, tamo nase kosarkasice padaju u ekstazu jer su srpkinje usle u nekakvo finale, skacu im u zagrljaj, drkaju se kurci na srpske, slovenacke sportase, dok se hrvatske konstantno pljuje, omalovazava, nalaze im se mane i kad su najbolji na svijetu, jedva su docekali Kostelicku popljuvati, jer taj konjusarski gen samo ceka kada ce izaci na vidjelo.

Hrvat nista svoje ne cijeni, cast izuzecima i zaista je rijec o izuzecima. Ako ima 200.000 Hrvata koji cijene svoje, evo moja glava.

Odvratan, za izbljuvat se narod.

Naravno da nije zabranjen, čak je i ozakonjen s par zakona. Ali čak i da je zabranjen to bi sam pokazalo da je zakon loš i da ga treba mijenjati jer je prvo nastao razum, a onda zakon.

Nema smisla zapadati u očaj i malodušje. Znamo u kakvoj smo situaciji, da smo stranci na svome i sluge u svojoj kući. Jedini izlaz na političkom planu je maknuti protuhrvatsku vlast izborima i postaviti Neovisne, a na medijskom osnivati domoljubne medije u čim većem broju te također osnivati političke udruge koje će se izboriti da opet postanemo gospodari u svojoj vlastitoj kući. Ne kažem da će biti lako, bit će teško, ali upravo zato jer je teško mi ćemo to uspjeti ostvariti jer smo stamen narod s jedne strane, a opet s druge nismo.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Naravno da nije zabranjen, čak je i ozakonjen s par zakona. Ali čak i da je zabranjen to bi sam pokazalo da je zakon loš i da ga treba mijenjati jer je prvo nastao razum, a onda zakon.

Nema smisla zapadati u očaj i malodušje. Znamo u kakvoj smo situaciji, da smo stranci na svome i sluge u svojoj kući. Jedini izlaz na političkom planu je maknuti protuhrvatsku vlast izborima i postaviti Neovisne, a na medijskom osnivati domoljubne medije u čim većem broju te također osnivati političke udruge koje će se izboriti da opet postanemo gospodari u svojoj vlastitoj kući. Ne kažem da će biti lako, bit će teško, ali upravo zato jer je teško mi ćemo to uspjeti ostvariti jer smo stamen narod s jedne strane, a opet s druge nismo.
    Apsolutno se ništa neće promijeniti izborima. Možemo se samo moliti da buduće generacije budu milostive prema nama koji smo izdali Hrvatsku i predali je u ruke jugoslavena i četnika dok se još nisu ni pokopali svi poginuli branitelji. Naravno milost nitko od nas ne zaslužuje.

Super ugledni član
    Datum registracije
    Jun 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Imamo RH,sa njenim antifašizmom u Ustavu, udbašima u svim segmentima društva i vlasti, antihrvatstvom kao službenom ideologijom medija i politike.

U biti imamo manju Jugoslaviju.

Hoće li Hrvati ikad pokidati okove i izaći iz ove tamnice i hoće li za to biti potreban novi domovinski rat?
    Humphrey, kada čelništvo vlade RH usvoji načelo, i to hrvatskodržavotvorno načelo da "ZA DOM SPREMNI" nije bio, nije mogao biti niti će ikada biti Ustaški Pozdrav, tek da će Hrvatska Država u obliku RH biti država svih Hrvata. Ona je danas njihova, tj. udšaška država.
    Prilažem ovdje link u kojem se iznose stare hrvatske povijestne istine od kada datira pozdrav ZA DOM SPREMNI! Mene su osobno neki - nazovimo ih hrvatski - portali opominjali i banirali poradi, kako su Adminstratori navodili razlog ili razloge veličanja ustaštva i svega što je vezano za NDH...

http://otporas.com/starohrvatski-poz...atski-dom-rod/

Apsolutno se ništa neće promijeniti izborima. Možemo se samo moliti da buduće generacije budu milostive prema nama koji smo izdali Hrvatsku i predali je u ruke jugoslavena i četnika dok se još nisu ni pokopali svi poginuli branitelji. Naravno milost nitko od nas ne zaslužuje.
    A čime će se promijeniti onda ako ne izborima?

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    drugim domovinskim ratom.

Nije ocaj, vise gadjenje.

Ne mozes ti mentalitet maknuti, Hrvati imaju stoljetnu tradiciju izdaje, prodaje, sluganstva, konjusarenja. Jednostavno vecina tog naroda nije svjesna osnovnih stvari koje cine jedan narod, jedno je samokritika drugo je kompleks nize vrijednosti.

Hrvati su sami sebi na vrat okacili kompleks nekakve krivnje, konstantno se nekome za nesto ispricavamo, naguzujemo, ugoscujemo one koji nas mrze, uvlacimo im se u guzicu. Zasto, zasto se Hrvati uvlace u dupe Srbima, zar normalnim i prosjecno inteligentnim ljudima treba crtati kakvo je stanje uma u srpskom narodu? gledaju li oni tv, citaju li novine, ili samo bleje ko hipnotizirana masa u index, jutarnji, u JRT dnevnik.

Imaju li cime razmisljati.

Pa jugo mediji su jedva docekali vijest da je jedan od lidera onih protesta u Virginiji Hrvat, njih ne interesira pozadina price, za njih su to nacisti i rasisti. Ljudi koji ne daju da im se mice kip generala Lee-a. I kome je palo na pamet maknuti spomenik najsposobnijem i najboljem americkom generalu u gradjanskom ratu, nego kakti liberalnim idiotima koji su se u USA raspistoljili na veliko. I ne samo u USA.
    Prave od ove planete ateisticku ludaru, negiraju kreacionizam, negiraju osnove prirode, negiraju da je muskarac muskarac a zena da je zena. Neki dan debil koji se operirao i "postao zena" zamalo da ubije protivnicu u ringu u MMA, jer logicno muskarac je rodom i ne moze biti zena jer je muskarac... nikom nista, zene se zalile, ostace na zalbi.

a Hrvate ne treba izloziti presiji liberalnih idiota, Hrvati jedva docekali, samo traze razlog da mogu pogaziti religiju, tradiciju, temelje ili korijene drustva, Hrvati mrze sto su Hrvati. Ja znam par njih koji ne zele reci da su Hrvati, vec "stanovnici planete Zemlje".

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    http://direktno.hr/domovina/dan-logo...ucijama-94785/

Dok je balkanska kraljica na turneji varanja hrvatske dijaspore njen izaslanik hrvatskim logorašima kaže kako njihovi mučitelji rade u institucijama ove države i nikome ništa. Ova država sa najviše razine priznaje kako zapošljava ljude koji su mučili hrvatske branitelje i ništa, nema reakcije od tih logoraša, od tih institucija od kraljice .

Pa samo dostojanstveno Hrvati.
    Posljednje uređivanje od Humphrey : 13-08-2017 at 19:27

http://direktno.hr/domovina/dan-logo...ucijama-94785/

Dok je balkanska kraljica na turneji varanja hrvatske dijaspore njen izaslanik hrvatskim logorašima kaže kako njihovi mučitelji rade u institucijama ove države i nikome ništa. Ova država sa najviše razine priznaje kako zapošljava ljude koji su mučili hrvatske branitelje i ništa, nema reakcije od tih logoraša, od tih institucija od kraljice .

Pa samo dostojanstveno Hrvati.
    Šta bi po tebi Kolinda tribala napravit? Ne samo u vezi ovoga nego svega.

Mogla bi reći da četničko-partizanka guja opet gmiže. Ali shit, ne može, njezini su bili partizani.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Po meni ona sve radi kako treba, ona svoju ulogu igra savršeno.

Kao Hrvat ja od nje ne očekujem ništa, pogotovo ne branjenje hrvatskih interesa. Ona je na čelu države koja zapošljava silovatelje i mučitelje Hrvata i Hrvatica, mene to ne ljuti, niti čudi, zato sam i otvorio ovu temu. Nama Hrvatima je potrebna nova Hrvatska, naša Hrvatska.

Opet ću stati na stranu Kolinde, koja jedina u vlasti radi u u interesu hrvatskoga naroda i Hrvata. Tko je maknuo Titovu bistu s Pantovčaka? Tko je potaknuo veliku smjenu protuhrvatskih veleposlanika poput Goldsteina? Tko je potaknuo smjenu protuhrvatskog dijela obavještajne zajednice? Tko je smirio četničko-jugićku propagandu u Hrvatskoj? Tko je pisao protiv imigrantske politike i tko je jedini proturječio Pupovcu i njegovoj patetičnoj podlosti? Tko je pokrenuo ojačavanje HV-a? Tko nas gura u savez sa SAD-om i V4 državama?

Vaše ocjene su plitke, slikala se s Porfirijem, jednom i više nikad. I rekla je da je antifašistima, a ne komunistica. Dovoljno da je precrtate. Cjelina njezinog djelovanja je prohrvatska, s naglaskom na dugi rok. S obzirom koliko ima ovlasti, napravila je puno.

srpsko jugoslavenska propaganda smirena i ugusena?

Kolinda se naslikavala i smijesila stolicu uz stolicu sa Porfirijem, par dana nakon se pojavio snimak istog tog cetnika iz Chicaga, gdje poje o vojvodi sa Dinare i mitraljezima Krajine.
    Dok su covjeka koji cetnika nazove cetnikom jer cetnik se toga ne srami dapace ponosno pjeva cetnicke pjesme, te od "srpsko jugoslavenske propagande" nazovihrvatske institucije kaznjavale i cenzurirale.

Kolindina Hrvatska uhicuje one koji se usude viknuti za dom spremni, iako to nigdje nijednim zakonom nije zabranjeno... cetnici slobodno hodaju Hrvatskom, "slave Bozic" uz cetnicke pjesme, prikolju ponekog Hrvata sto "od srpsko jugoslavenske propagande smireni i ocisceni" hrvatski mediji zataskaju pricom o "zlocinu iz strasti".
    Nekoliko Hrvata su priklali mladi cetnici u zadnjih par godina, svaki taj slucaj je zataskan zlocinom iz strasti. Kad Hrvat frljakne kamencic u pravcu srpske kuce, dolaze se ispricavati premijer, ministri, Pupovac saziva presice ispod slike Jovana Raskovica.
    Jugoslavenski bombas iz Zagreba, zaboravljen. Jugoslavenski bombas iz Istre koji je prijetio da ce minirati koncert Thompsona, zaboravljen.

To je Kolindina Nova Hrvatska.
    Posljednje uređivanje od crni bombarder : 14-08-2017 at 12:17

Od hrvatske predsjednice covjek bi ipak ocekivao da je manje protokolarna, manje namjestena i fejk sto bi se reklo, manje formalna a vise sustinski upucena u goruca pitanja hrvatskog naroda i domovine.

Njeni govori su bezlicni, njena djela su bezlicna, meni vise lice na propagandnu poruku sto i ne cudi s obzirom da je "NATO djevojka" a ti zapadnjaci posebno Amerikanci brizno njeguju image u javnosti.
    Ona skloni Titovu bistu, ali ne ode na Blajburg nego posalje izaslanicu. To je po meni "Mamic hrvatstvo" ili "Bandic hrvatstvo". Bicu Hrvat ali uvijek cu paziti da ne naljutim rashrvate. Balansiranje, a to je u Hrvatskoj nemoguce jer Hrvati imaju nepremostiv problem sa izdajicama u svojim redovima. Njih ne mozes ukloniti, ne mozes ih zatvoriti, ne mozes ih pobiti Boze me sakloni, ali ih se moze i mora gurnuti u medijsku i svaku drugu izolaciju.
    Kolinda na tom polju ne radi nista, zapravo radi u njihovu korist. Hocemo li i njeno bulaznjenje na proslavi Oluje nazvati greskom? ili ono cmakanje sa Vucicem na mostu, sta je ono nego brizno uradjena propaganda, kao da se sastaje sa najvecim hrvatskim prijateljem pa idemo na sred mosta, simbolicki, izljubiti se. Sa covjekom koji otvoreno mrzi Hrvatsku uostalom znamo tko je i sto je, vuk dlaku ne mijenja, taj je covjek bio direktni ucesnik agresije na Hrvatsku.

Njezina izjava da ona žali i za srpskim žrtvama, pazite to je novi momenat. to je otvaranje situaciji da to bude parastos srpskim žrtvama jednog dana. Ali onim jadnim babama i didovima koji su stvarno bili žrtve, nego svim srpskim žrtvama što znači i vojsci tzv RSK. To dosad nije rečeno, to čak ni Mesić ni Josipović nisu rekli. Istovremeno na upit o ZDS i koncertu u Slunju nema mišljenja i to treba pitati ministra Medveda. kako to da ona sad nema mišljenja.

Njezino je hrvastvo parolaško, i da prilično šareno. ja i dalje stojim na stajalištu da ona baš dozira hrvatstvo, ono u malim bočicama, i uvijek ima i nešto za dodat ako pohvali hrvatstvo, da ne bi bilo da je nacionalistica.

Marko Skejo su junaci zadnjeg rata. Ali ne ono, nazdravičarski junaci nego stvarni junaci koji su Arkana i Legiju ispratili iz Masleniice uz teške gubitke ..to svjedoči i kapetan Dragan u serijalu "Jedinica"

gdje je ona da stane iza tih heroja..neće..neće i nikad nije stala..to što su drugi gori od nje ne govori da je ona dobra..

Umiljava se jugodesnici a oni se opet rugaju s njom da je debela..da je sramota kako se ponaša..ali oni ko da su ovisni o jugodesnici..ona ne smije reć, ne smije stat na stranu HOS-ovaca jer je brižna za mišljenje jugodesnice u medijima i inače..a možd ai sam tako ne misli..tko zna

nismo mi sad..grunf kaže..da gledmao dlaku u jajetu i da smo plitki..nego nije to to..jednostavno nije to to..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-08-2017 at 13:11
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove