+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 4 5 6
Prikaz rezultata str. 101/107

Tema: "Egzodus" mladih iz Hrvatske

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ljudi su sebični, gledaju najčešće svoj interes, svi vole lijepo popit i pojest, muški vole lijepe žene, žene vole snažne muškarce po mogućnosti i imućne, a muškarci žene sa oblinama ako je ikako moguće vjerne, kiša pada odozga prema dole a trava raste odozda prema gore.

To su sve nepobitne činjenice i ja kažem da je ovo izjavio Bruno Bušić.
    Ako je to izjavio Bruno Bušić, onda ne znam zašto je uopće radio to što je radio. Zvonko Bušić je izdržao desetljeća robije i kada je napokon izašao na slobodu i vidio za što i koga je robijao, počinio je samoubojstvo.

Tko bi danas išao braniti Hrvatsku od vanjske ugroze? Znam jedino da bi puno Hrvata prije svega okrenuli cijevi i obračunali se s nagomilanim veleizdajničkim kriminalnim ološem, uključujući brojne antifa-šiste, salonske jugo-komunjare koje su dovele hrvatsku državu u ovo stanje beznađa i uništenja.
    Stoga mi nije jasno kako i dalje ta odnarođena kamarila s takvom sigurnošću provocira hrvatski narod jer nisu svjesni što budućnost donosi.
    ZA DOM SPREMNI !

Jugo mediji dobili novu zvijezdu na "idite u Njemacku rvati, napustite katalibanistan" nebu.

Nekakva rukometasica, najavila da napusta rukomet i "ide u Njemacku raditi". Jugo mediji u ekstazi, narednih dana.

Inace, u zenskom rukometu je prije osamostaljenja katalibanistana cvjetalo cvijece, djevojke su zaradjivale milijune, ali onda je zli franjin adeze sve pokvario.

Jos jednom inace ako u hrvatskom zenskom rukometu nema novca, a imas kvalitet (bar ju jugo mediji navedose kao supertalentiranu 28-godisnju rukometasicu), zar nije logican potez otici u njemacki rukomet, igrati rukomet u nekom njemackom klubu i tako zaradjivati novac u poslu kojim se bavis? ali dobro, necemo o sitnicama koje jugo medije ne interesiraju. bitno je da su oni dobili novu zvijezdu.

Umoljavaju se sve koji znaju pisat pa makar bilo kako, a koji su otišli u Irsku, Njemačku ili bilo koju drugu zemlju a nisu još napisali blog o tome kako se nikad neće vratit i kako je sve u novim zemljama supač a u Rvackoj sve fuj i bljak.da se jave redakciji Index-a jutarnjog, Slobodne, Kurira, glasnika JNA, emisiji Dozvol'te da se obratimo, Miroslavu Lazanskom. etc etc. Sugerišemo, lektorišemo a ako je baš potrebno pišemo i cijela pisma.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ma bolja je bila neka mala od 18 godina koja kao pise na index-u. Ona se nagledala u tin godinama vec Amerike, Kariba itd. i sad kao ide u Njemacku. Mislin, normalna je stvar da dobrostojeci ljudi zbog obrazovanja imaju mogucnost viditi svita, ne skodi viditi kako to ide drugdi, jos bi nekima ucinila se Hrvatska kao jako sredjena, sigurna i fina drzavica.

Ali kad takvi pocmu serendati o nekakvoj vecoj slobodi vani, onda je to pa recimo bezobrazno....da ne upotrijebin teze rici.
    Svaki glas za HDZ je glas za HNS!

počasni moderator Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Umoljavaju se sve koji znaju pisat pa makar bilo kako, a koji su otišli u Irsku, Njemačku ili bilo koju drugu zemlju a nisu još napisali blog o tome kako se nikad neće vratit i kako je sve u novim zemljama supač a u Rvackoj sve fuj i bljak.da se jave redakciji Index-a jutarnjog, Slobodne, Kurira, glasnika JNA, emisiji Dozvol'te da se obratimo, Miroslavu Lazanskom. etc etc. Sugerišemo, lektorišemo a ako je baš potrebno pišemo i cijela pisma.

Đe si iskopao "Dozvolite da se obratimo", Inkvi, leba ti?
    Duhovito je, svaka čast, ali gledaj ovo:
    Ako "jugomediji" govore u prilog odlasku iz Hrvatske, treba imati na umu sledeću stvar: njihova ciljna grupa su oni koje vi nazivate raznim imenima (orjunaši, srbofili, jugodesnica itd.), za ovu priliku ćemo ih zvati Jugoslovenima. Dakle, najveći konzumenti proizvoda jugomedija su tzv. Jugosloveni, pa ako jugomediji pošalju poruku da treba napuštati Hrvatsku, ona će najpre stići do Jugoslovena. Pa ako postoji šansa da neko postupi po preporuci jugomedija, onda je najveća šansa da tako postupe Jugosloveni.
    Dakle, jugomediji podstiču odlazak Jugoslovena iz Hrvatske - pa zar vam u tom smislu ne idu na ruku? Niste li vi mnogo puta ponovili da svi ti levičari treba da idu u Srbiju ako je toliko vole, ili bilo gde iz Hrvatske čije postojanje ne mogu da podnesu? Ti si čak razmišljao o tome kako je bolje da Istra ode, barem će šansa da jugolevica dođe na vlast biti praktično eliminisana. Ovo što rade jugomediji je još bolje, teritorija Iste ostaje, a Jugosloveni odlaze.
    Dakle, zašto se onda ljutite na jugomedije?
    možda na mom licu nađeš tragove sjećanja...

Evo već sam napisoa odgovor Aleksiću...

Ćao ekipa. ćao Matija, ćao Bajruši, čao Miroslaave, ja se javljam sporadi konkursa za najbolji iseljenički blog i kako da krenem..otišla sam iz ove zatucane zemlje pre par meseci a kao da je to bilo pre par godina. kako vreme leti..ijuu. ne zamerite što pišem ekavicom. I što da vam kažem, čim sam prešla granicu ja sam prodisala. kaj da vam velim. tak sam si disala plućekima da je to bilo čist fajn. Vazduh je naprosto širio nosnice pa sam potegla jednu pravu lajnu. I šta da vam rečen..u Irskoj je ludilo. Ludilo brale. Radiš ka 12 uri a prođe ti ka minut. Ne plaćaš ni grijanje jer spavamo po pet nas u krevetu. uvijek smo u društvu jer nas je deset u stanu. otuđenost, nula bodova. Socijalizacija samo takva. I da van kažen, kavu pijen s nogu...KAVU PIJEN IZJEBENE PLASTIČNJAČE S NOGU UPČKUMATERINU. ajme koji je to lipi doživljaj..pit kavu s nogu iz plastične šolje..umisto onog sidenja na Rivi po pet uri u komadu, ajme dosade ajme šta je to mene ubijalo u pojam ja van to ne mogu opisat, pa jedna kava, pa druga kava za dvi ure, pa komentiraš..pa tračaš priju..pa prijinu priju. pa od prijine prije momka..a ovako lipo....srkneš s nogu iz plastičnjače..pa čak nam i štopaju..ajme koji novi sport, koji lipi sport, nisam ni čula zanj dok nisam došla u Irsku. Štopaju ti vrime za kavu. i znate šta ću van reć..izličila sam hemeroide..to van ka šapljen..nemojte nikom reć..odkad ne sidim na kavi po pet uri..hemeroida nema..nestali su ka vrabac s grane..izličila sam hemeroide al sam zato od stajanja DOBILA JEBENE VENE..NOGE SU MI KA STUPOVI UPIČKUMATERINU i kaj da vam velim..ne bi se vrnula nema ti penezi..nebum se vratila iz Irske u onu katotalibaniju, Irska je tako jedna zemlja kak da vam velim..a da me razmete..tu je ono crkva baš jaka, crkva je škvadro tamo ful jaka....ali kuiš to je ono a kaj..jaka pa kaj sad al nije katotalibanija..nemrem vam ja to sad racionalno objasnit al ne bute me ionak shvatili al nema veze..nama je tu lepo..baš drugarski..i znaš da se ne bum vrnula..brus se bum vrnula..ovdje je sve hercig..je da šljakam ono što tamo u katotalibaniji ne bi ni luda..ni luda..ovdje šljakam kuiš ono bez beda....a moja frendica kuiš u Njemačkoj kaj je..ono curka je oduševljena..čovječe tam ima tolko mogućnosti ono da se smrzneš..ono plaća sjeda kuiš prvog..je da je malo bed..ima silovanja..šlatanja..ono imigranti su kak divlja horda..al kužiš to je sve proces prilagodbe a ne kod nas u katotalibaniji ono kuiš dosad živa..pa kaj sad ak malo šlataju ti jadni kaj su zbegli od rata..jel ti bu kaj od šlatanja..pa ne bu ziher jebote..bolje da te šlata tu kaj ja znam neki Pakistanac neg da ti tamo kaj ja znam drži predavanje neki zatucani katotaliban..kaj nije..pa se ja mislim da se i ja prebacim u Njemačku..eto tak ekipa..nadam se da bu moj blog ušao u prvi krug za najbolji izbjeglički programirani specijalni blog agitiranja za pražnjenje katotalibanije..čao ekipa..

( ovo se ne odnosi na poštene radnike koji su morali napustit ovu udbašku prćiju u potrazi za kruhom, idu naši kao i uvijek..kao i 60-tih 70-tih..samo što oni oni šute..90% onih ispovjesti u medijima su lažnjaci samo malo manje karikirani od ovog mog amaterskog uradka..ne idu oni nikud i ako idu , idu o našem trošku..ovo je njihova obećana zemlja dembelija..op.a )

HERCEGOVAČKA GASTRABAJTERSKA ELEGIJA

O MAJN GOTTE KOJE LI SRAMOTE

Majne gusle ajmo zapivati,
    Po dojčlandski, da nas svatko shvati.
    Cvaj sam monat u Njemačkoj bio,
    Po njihovu ales naučio.
    Dange Bogu kad sam se vratio,
    Lecte kartu kad sam pokupio.
    Wo sam bio,was sam uradio,
    Curik vizu ih bin zaradio.
    Švarce arbajt, vala Bogu, zna se-
    Rihtung-kući, pod tabane štrase…
    Šade, šade, što drugo da kažem.
    Mit Dojč-marke, odlično se slažem.

Alzo, sad ću po Božijem redu,
    Majne gance ispričat besjedu:
    - Erste dana, kad sam ovdje stigo,
    Ih bin groze prašinu podigo.
    U Stuttgartu, amo na Banhofu,
    Mit majn torba sio sam na sofu.
    Ajn bishen sam noge ispružio,
    Od puta sam ganc umoran bio.
    Nisam stigo siben nabrojati,
    Finf pandura na mene se sjati:
    -''Guten morgen, i aušvajs bite!
    Stander ovde među nas u mite!
    Vas tu radiš kajne vize imaš,
    Majne momče, nekako ne štimaš''?!
    -''Ih bin turist, evo tek sam došo,
    Etvas kupit ovamo sam pošo''
    Kaum sam se otalen izvuko,
    I u erste taksi se uvuko.
    Cvancig Marki taksisti sam dao,
    K majne Tante dok me dovezao.

''Jezus Kristus!'' - majne Tante skoči,
    Ko cvaj fildžan iskolači oči:
    ''Glavo bleda, di si do sad bio,
    Đava ajnmal, nisi se javio?!
    ''Warum dade dvadeset maraka,
    Bis Banova nema sto koraka''?!
    ''Marš u krpe, morgen bauštela,
    Naspavaj se Muter ti vesela''!

Nije morgen još ni osvanuo,
    Na mojoj sam baušteli bio.
    Cvaj lopate tu sam zadužio,
    I ćupkare još jedne dobio.
    Los majn prika, durh cilog kanala,
    Švarce arbajt, to ti nije šala!
    Cvaj sam Monat mit lopata kopo,
    Halbe Dojčland uzduž sam prokopo.
    Bruder mili, skoro sam ti skapo

Sred kanala wegen majne kapo.
    Samo viče:''Ajde šneler radi,
    Iz kanala dajne Kopf ne vadi''!
    Tegli-vuci, majne Muter mila,
    Gance mi se kičma iskrivila.
    Ajmal htjedoh cigar zapaliti,
    Majne kičmu bishen ispraviti.
    Taman stadoh auf majne noge,
    Zofort oču zapovjedi stroge:
    ''Vas to radiš, kajn pauze pravi,
    Mit lopata dobit ćeš po glavi''!
    Vas da kažem, film mi je puko,
    Majne kapu totalno sam stuko.
    S majne šakom gegen zajne nosa,
    Zo gut nije zaradio štosa.
    Rote voda iz nosa poteče,
    ''Du bist ašov''!, tako nešto reče.
    ''Kakav ašov, ih bin Ercegovac,
    Deder, gib mir zarađeni novac''!

''Kajne novac, nisi zaradio,
    Sosve langzam ,ovo si radio''!
    ''Ma vas langzam, em ti vurst mit rota,
    Pamtićeš me čitavog života''!
    Aus kanal kad sam izletio,
    Fon života njeg sam rastavio.
    Stuko sam ga kao mačka Maus,
    Spremio ga direkt Krankenhaus.
    One gelda ja sam ti ostao,
    Panduriju još sam napipao,
    Švarce-arbajt koja li divota,
    Ferboten mi do kraja života.
    Firundcvancig sata sam dobio,
    Dojče gebit da bi napustio.
    Erste Flugcojg, via-Croacija,
    Mene šiken njemačka nacija.
    O majn Gote, koje li sramote,
    Dojče-marke više se ne kote!!

.
    .Frano Mikulić Jukić....

hahahahaha...genijalno...hahahaha :
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-10-2017 at 21:38

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove