+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/9

Tema: Članak: Tornado-Zadar

Article: Tornado-Zadar

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Prvo kalendarić Torcide šta ih je Kule dilija po Jazinama, još ga iman doma.

Posljednje uređivanje od 1981 : 22-01-2017 at 21:56

Zadar i Split ili Split i Zadar

Posljednje uređivanje od 1981 : 22-01-2017 at 22:00

Odlicna kolumna.

U Jazinama je uvijek bilo ludilo, mislim da su tek krajem devedesetih odmakli onim poluzidom navijace od parketa i tak smanjili pritisak na igrace. Sjecam se da su neke igrace, mislim i Sesara navlacili za dres dok je bil u napadu. Jazine su bile ludilo.

Na toj utakmici di spominjes zastavu i ja sam bija u .Bilo nas je pet iz zadra koji su bili s vama prije utakmice a medu njima i dimnjacar kojeg si prije spomenija.Je,sakrila se zastava.Bila je na kocke a slovo z je bilo crven bil i plavi napravljeno od trake koju je milak skinija s partizanskog vijenca.Meni se cini da si bija s nama i par uri prije utakmice da je do upoznavanja s nama doslo prije.Mozda i grisim.jesi li bija na utakmici zadar -zagreb za ulazak u drugu ligu?Nekako mi se cini da si dosa na utakmicu u zadar.

Nisan to napisa ali smo iz grada došli skupa na utakmicu.Vjerojatno s rive.Nemogu se svega ni sitit,davno je bilo ali ovo za zastavu se sičan odlično i drago mi je da si potvrdija iako če zlobnici kazat kako san te ja biče doveja na forum da ovo potvrdiš a ne da te nisan doveja nego i neznan ko je jadran.

bice sam krivo protumacija recenicu ali to je nebitno.Jos si reka da nema sanse sa crven bili i plavi da puste unutra.nismo imali vise nikakvog kontakta osim ako si bija na zadar-zagreb nogomet pa smo popricali par minuta na utakmici i to je to.cinimi se da si bija ti.s tobom je u splitu bija jedan koji je zna doci u jazine.nekako mi je u glavi da mu je nadimak bija bale(ili niđo).zatim je bija jedan koji je ima govornu manu za koga ste rekli da nema stadiona di nije bija..u jazine je zna doci jedan kojem je nadimak bija bili.i za ovoga govorim da mi je nekako u glavi za nadimak.koliko sam blizu s ovim nadimcima?

Bale sa Brda a ovaj drugi je vjerojatno ili Mijo ili Muto.Muto smo ga zvali jer je muca.

bale i mijo su ti bili u zadru kad ste slavili neku obljetnicu košarke 90-ih,
    tad je igra tornado protiv torcide predigru,
    nakon toga ste nas odveli u neku konobu,kula od uzbuđenja i nervoze nije moga ništa,uvatia ga giht...
    tad je bia u zadru i pako,kele...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove