+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/70

Tema: Srpkinje iz Hrvatske

Srpkinje iz Hrvatske

Jeste li primjetili da za većinu onih barem poznatih srpkinja iz Hrvatske nikad ne biste rekli da su srpkinje. Npr tko bi rekao za Ninu Badrić da je srpkinja. Meni je to npr bilo iznenađenje. Ona mi je baš ono prototip Hrvatice. Slavenski tip, istaknutih jagodica, mekoputna, oblog lica kao što i je slavenski tip žena.

Srpkinje iz Srbije su vrlo lijepe žene ali puno oštrijih crta lica, više orjentalni tip žena.

Srpkinje iz Hrvatske su puno bliže Hrvaticama po izgledu i ponašanju. osaim Nine tu je npr Ljupka Gojić, nekad poznata svjetska manekenka, supruga Mihaela Mikića.

Pa govorilo se la to ne znam jel točno da je Ivana Ranilović Vanna srpkinja..

Srpkinja je i poznata Nives Celzijus ali on mi nije forte iako je po fizičkim značajkama isto slavenski tip žene ( uočljive jagodične kosti)

jedna od rijetkih koje su više ono srpski tip žena iz Srbije je Jelena Glišić..loto djevojka..

Možete i vi dodati neki primjer ili favorita..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-01-2017 at 22:46
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

A kaj smo sad poceli dijeliti macke po nacionalnosti?

To je fenomenološki pristup stari razvratniče

Naglasak je bio na perverznjak ( što ti očito ne smeta ) a ono "stari" je bilo figurativno.

gdje je ona kiša kad je čovjek treba.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Kako kaže onaj bećarac:volim pičku samo katoličku,al ni srpska meni nije mrska.

Znaci, slavenski tip zena ima uocljive jagodice? Nisam nikad za tim toliko isla. Meni je slavenski tip zene uvijek predstavljao plavuse sa svijetlim ocima.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

To je za mene germanski, nordijski tip žena.

Ne znam tocno kako se to dijeli, ali Ruskinje su mi uvijek bile taj pojam slavenske ljepote. I uglavnom i jesu najljepse.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    To je fenomenološki pristup stari razvratniče
    saće grunf iz osobne arhive saamo dok sve prebere
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Nina Badric trofazna...Malo sam sokiran

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Zanimljiva tema
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013

“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Jeste li primjetili da za većinu onih barem poznatih srpkinja iz Hrvatske nikad ne biste rekli da su srpkinje. Npr tko bi rekao za Ninu Badrić da je srpkinja. Meni je to npr bilo iznenađenje. Ona mi je baš ono prototip Hrvatice. Slavenski tip, istaknutih jagodica, mekoputna, oblog lica kao što i je slavenski tip žena.

Srpkinje iz Srbije su vrlo lijepe žene ali puno oštrijih crta lica, više orjentalni tip žena.

Srpkinje iz Hrvatske su puno bliže Hrvaticama po izgledu i ponašanju. osaim Nine tu je npr Ljupka Gojić, nekad poznata svjetska manekenka, supruga Mihaela Mikića.

Pa govorilo se la to ne znam jel točno da je Ivana Ranilović Vanna srpkinja..

Srpkinja je i poznata Nives Celzijus ali on mi nije forte iako je po fizičkim značajkama isto slavenski tip žene ( uočljive jagodične kosti)

jedna od rijetkih koje su više ono srpski tip žena iz Srbije je Jelena Glišić..loto djevojka..

Možete i vi dodati neki primjer ili favorita..

Tebi još nije jasno da su rase isto kao i spol društveni konstrukt te da svi krvarimo crveno, tako ide općeprihvačena službena priča u znanosti.

Ne radi se o slavenskim tipovima žena nego određenim podtipovima bijele rase za koje postoje stručni nazivi. Dinarid, alpid, mediteranid, nordid, atlantid i tako dalje uz međusobne kombinacije. Mada možda određeni podtip prevladava kod Slavena pa se može okarakterizirati uvjetno rečeno slavenskim tipom.

Možda nisi znao, ali i Srpkinje pripadaju Slavenima. Slaveni su jezično-kulturološka kategorija kao i Germani, a ne rasna. Slaveni i Germani pripadaju bijeloj rasi da to odmah rasčistimo.

Inače se slažem, postoje neke specifičnosti među germanskim, slavenskim narodima. Kod Rusa postoji jedan podtip bijele rase koje čim vidiš odmah možeš reći da su Rusi. Primjerice, Gagarin, Putin, glumica Maria Mironova.

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Meni je slavenski tip zene uvijek predstavljao plavuse sa svijetlim ocima.
    To je nordijski tip žene, specifičan i dominantan za Skandinaviju, sjeverni dio Europe.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Hehe ne bi nikad reka za badrićku. Inače osobno ne preferiran takav tip žena, tzv. slavenski.

Kažu za doris da je po majci crnogorka, po meni najšesnija hrvatska pjevačica.
    Ona je pravi onaj dinarski tip iz zagore, hercegovine, crne gore... Robusnih oštrijih crta lica, visoka, koščata... Prototip

Skater ja bi reka za doris med+din+cm?

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Je li nives čanović srpkinja?
    Smišna cura...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ma to izmislja.
    Zašto bi izmišljao. Ili otac ili djed joj je Jovan Badrić..sa Banije su inače..

Evo dao sam si truda i otišao na ime hrvatsko što se kaže o prezimenu Badrić.

Badrići u Hrvatskoj većinom su Srbi, podjednako mogu biti i Hrvati (s otoka Krka), te vrlo rijetko i Bošnjaci. U prošlom stoljeću relativno najviše hrvatskih stanovnika s ovim prezimenom rođeno je u gradovima Zagrebu i Glini.

Nina je sa Banije ergo Glina..dakle sve jasno..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-01-2017 at 13:00

Zašto bi izmišljao. Ili otac ili djed joj je Jovan Badrić..sa Banije su inače..

Evo dao sam si truda i otišao na ime hrvatsko što se kaže o prezimenu Badrić.

Badrići u Hrvatskoj većinom su Srbi, podjednako mogu biti i Hrvati (s otoka Krka), te vrlo rijetko i Bošnjaci. U prošlom stoljeću relativno najviše hrvatskih stanovnika s ovim prezimenom rođeno je u gradovima Zagrebu i Glini.

Nina je sa Banije ergo Glina..dakle sve jasno..
    ona se nikada tako nije deklarirala a di ti je Seve nju priskočio
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove