+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/70

Tema: Srpkinje iz Hrvatske

išao sam u školu sa hrvatskim srpkinjama i izgledale su kao naše djevojke
    jedine koje bi se razlikovale su iz okolnih srpskih sela koje su ličile na romkinje vjerovatno i jesu samo posrbljene
    pa i u bosni i hercegovini su hrvatice i srpkinje iste bar ih ja ne mogu razlikovat dok muslimanke odmah prepoznam

Po čemu muslimanke odmah prepoznaš, osim po odjeći Neke znaju imati specifične crte lica, a opet ih ima dosta za koje nikad ne bih znala odrediti kome pripadaju
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

I kod Muslimana postoje razlike..npr oni iz Srednje Bosne su mahom plavi kao npr oni iz Srebrenice koji su vjerovatno potomci rudara dovedenih iz Njemačke..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Bude tako nekih odstupanja, ali pojedini narodi znaju imati dosta sličnih fizičkih karakteristika da ih odmah možeš svrstati gdje pripadaja. No, i to je više sve manje zbog raznih doseljenika i miješanja među rasama pa je sve teže odrediti.

Poanta teme je Srpkinje sve i svuda. Sve lijepe zene su proglasene pripadnicama nebeskog naroda.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Hehe ne bi nikad reka za badrićku. Inače osobno ne preferiran takav tip žena, tzv. slavenski.

Kažu za doris da je po majci crnogorka, po meni najšesnija hrvatska pjevačica.
    Ona je pravi onaj dinarski tip iz zagore, hercegovine, crne gore... Robusnih oštrijih crta lica, visoka, koščata... Prototip

Skater ja bi reka za doris med+din+cm?
    Obično se slično preferira sličnim u pogledu rasnih podtipova, tako neki govore. Ne preferiraš "slavenski" tip žena poput Nine Badrić, a sviđa ti se Doris Dragović koja je Slavenka.

Čuo sam i ja te priče o srpskom podrijetlu pojedinih žena sa hrvatske estrade. Inače se u principu protivim miješanju etniciteta bez obzira ako se radi o pripadnicima iste rase iz više razloga, krize identiteta i mogućih problema, da ne spominjem međurasna miješanja što je još gora stvar na civilizacijskoj razini glede očuvanja identiteta, kulture itd., ali u slučaju Nine Badrić ne vidim problem jer ne srbuje niti provocira poput nekih ljudi iz mešanog braka, Jugoslavena, kao što je Trbović Danijela i slični.

Slažem se, dominantno dinarid uz primjese mediteranida, za cromagnid utjecaj nisam siguran.
    ZA DOM SPREMNI !

Prosječna lica žena u raznim etnicitetima:
    ZA DOM SPREMNI !

Rasni podtipovi bijele rase uz podtipove podtipova:

Milan Mesić - profesor na Odsjeku sociologije pri Filozofskome fakultetu u Zagrebu

14:04

http://video.hrt.hr/1001/2015-01-09_...avana_16x9.mp4

Citiraj Prvotno napisano od Milan Mesić
    Neki se pripadnici te "rase" (crnci), pri čemu ja rasu koristim u smislu društvene činjenice. Ljudi se i dalje ponašaju kao da postoji rasa. To nije znanstvena kategorija, ona je odbačena kao znanstvena kategorija. Iza nje ne leži ništa, zapravo boja kože. Dakle nikakve sposobnosti, bilo koje druge razlike između ljudi nisu rasno utvrđene ni u najnovijoj suvremenoj genetici. To ne postoji kao znanstvena kategorija, ali ljudi se i dalje tako ponašaju.
    Dakle neki se danas ti pripadnici te skupine ili te grupe identificiraju i dalje kao crnci, neki se identificiraju kao Amerikanci, recimo Whoopy Goldberg, dakle kaže ne ja nisam ni crnkinja ni Afro-Amerikanka, ja sam Amerikanka, incidentalno je što sam ja crna.

Citiraj Prvotno napisano od Milan Mesić
    Iza nje ne leži ništa, zapravo boja kože.
    ZA DOM SPREMNI !

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    I onda mi netko priča da je sociologija znanost.
    Mislim, sociologija jest znanost, ali zbog ovakvih kao šta je ovaj Mesić trebalo bi podahitno ukinuti Filozofski fakultet u Zagrebu.
    Vrlo je opasno kada netko, koga mi plaćamo jer je "znanstvenik", svjesno iznosi lažne činjenice kao "znanstvene" tvrdnje, i to isključivo iz nekih prizemnih političkih pobuda.
    Nad takvima bi trebalo provesti svojevrsnu deratizaciju. Oni su tumor ovog društva. Znanost je možda nešto najbolje što čovječanstvo ima, a ovi debili, iako su samo mala kap u moru, su kap nafte koja je vrlo opasna i truje okolinu.
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

@ Skater

Svaka je na svoj način lijepa.

Citiraj Prvotno napisano od teenager Vidi poruku
    I onda mi netko priča da je sociologija znanost.
    Mislim, sociologija jest znanost, ali zbog ovakvih kao šta je ovaj Mesić trebalo bi podahitno ukinuti Filozofski fakultet u Zagrebu.
    Vrlo je opasno kada netko, koga mi plaćamo jer je "znanstvenik", svjesno iznosi lažne činjenice kao "znanstvene" tvrdnje, i to isključivo iz nekih prizemnih političkih pobuda.
    Nad takvima bi trebalo provesti svojevrsnu deratizaciju. Oni su tumor ovog društva. Znanost je možda nešto najbolje što čovječanstvo ima, a ovi debili, iako su samo mala kap u moru, su kap nafte koja je vrlo opasna i truje okolinu.
    Problem je u tome što nije jedini i što to nije samo njegovo mišljenje nego dominantna lijevo-liberalna kulturno-ideološka hegemonija po fakultetima diljem zemalja zapadne civilizacije što je dovelo do sadašnje krize identiteta u Europi i velikih društvenih nemira i sukoba.

Ti si vjerojatno svjestan da znanstvenike koji uz gomilu znanstveno utemeljenih dokaza koji opovrgavaju lijevo-liberalne dogme o nekim pitanjima bivaju demonizirani, ostracizirani, dobivaju prijetnje, mogu dobiti otkaz itd.

Sociolog ide raspravljati o genetici, antropologiji, biologiji iz svojih kulturno-marksističkih lijevo-liberalnih dogmatskih pozicija bez imalo kritičkog promišljanja i provjere vlastitih stavova.

Jasno je meni zašto, jer bi se time srušio njegov svijet i sve na čemu počivaju njegovi klimavi stavovi i svjetonazor kao kula od karata. S druge strane to je vrhunska intelektualna pokvarenost.

Ljevičarima i liberalima se urušava sav svijet koji su desetljećima stvarali i imali monopol na mišljenje, ali svejedno i dalje nastavlju buncati jedno te iste mantre o jednoj rasi, ljudskoj rasi, spolu to jest "rodu" kao društvenom konstruktu i ostale gluposti koje svakodnevno stvarnost opovrgava.

Još su 90-ih imali koliko-toliko intelektualnog poštenja za rasprave s neistomišljenicima

Rushton je izdominirao tipičnog temper tuntrum libtarda Suzukija ali danas su stvorili generacije mlakonja koje nisu sposobne raspravljati s neistomišljenicima nego su izmislili floskule tipa "safe space", "triggering", "micro-agression" za izbjegavanje rasprave. Njihov intelektualni domet je nazvati neistomišljenika "racist", "nazi" i misle da su to argumenti.

To im se sada obija o glavu, Trump je upravo pobijedio jer je ljudima dosta tih SJWankera, leftarda, libtarda, antifa koji su hrpa mentalnih bolesnika doslovno i preneseno.

Ovo se danas zove debatiranjem na američkim fakultetima:

Malo sam odlutao od teme iako je dijelom vezana uz temu, ali smatram kako je ovo bilo bitno za raspraviti.
    Posljednje uređivanje od skater : 20-01-2017 at 22:01
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    @ Skater

Svaka je na svoj način lijepa.
    ZA DOM SPREMNI !

Najlipše su Grkinja i Peruanka na ovim malim sličicama

I ovi atlanto mediterranidi

Konacno si izabrala neke zgodne zene da ti se svidaju. Stalno izabires neke lose da nam smetes ukus.

Izabrala sam one koje su najsličnije meni

Da, ti si mjesavina te dvije, kolko se sjecam.

Idem ja s ove teme dok nisam postala Srpkinje iz Hrvatske

Ja samo mogu reći da Srpkinje volim...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

ja nordijka
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Ja samo mogu reći da Srpkinje volim...
    iss da je Slobo to zna, nije ni triba ratovati, moga je ka Pešmerge napraviti žensku vojsku srpkinja i u osvajanje
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove