+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/69

Tema: Hrvatska infrastruktura

https://www.dulist.hr/nazocio-i-plen...-u-rad/592495/

Pročistač pitke vode u Komolcu ove je nedjelje službeno pušten u rad, a ovoj svečanosti nazočio je i premijer Andrej Plenković koji je obišao pročistač te se upoznao sa svime što je Vodovod Dubrovnik napravio na ovom uređaju. Direktor Vodovoda Dubrovnik Lukša Matušić istaknuo je kako su prošle dvije godine otkako su radili na ovom projektu, a kako bi Grad Dubrovnik mogao imati nesmetanu opskrbu pitkom vodom u svim vremenskim uvjetima.

Nadam se da će pročistač uistinu riješiti sve naše probleme, a mi idemo i u drugu fazu koja je važna u slučaju većih onečišćenja vode. Ovaj uređaj jednim dijelom povećava kvalitetu života svih Dubrovčana, ali i naših gostiju. Sigurno nije bilo ugodno u godinama iza nas reći gostu da voda nije za piće. Pred nama je projekt Aglomeracije Dubrovnik koji će izgraditi Dubrovniku ono što mu je potrebno – kanalizacijsku mrežu, a u sklopu toga izgradit ćemo još jedan vrijedan uređaj za pročišćivanje fekalnih voda pa će nam i more uvijek biti čisto – istaknuo je gradonačelnik Mato Franković.

Heh, Plenki se pojavio i to je bilo bitno spomenut...

https://www.skyscrapercity.com/showp...postcount=1326

Za godinu dana imamo gotov novi stadion u Osijeku zajedno sa sedam pomoćnih igrališta.

Opa, najvljuju li gradnju novog Maksimira? Znam da Rijeka gradi novi stadion.
    Šta se dešava sa Poljudom, hoće li ga renovirati? Deluje mi da ga je nagrizao zub vremena.
    grobari,28,100+

I onda kažu nemojte privatizirati klubove jer će propasti. Osijek se privatizirao i odmah gradi novi stadion, Rijeka je isto privatizirana, oni su isto napravili stadion, nije neki veliki, ali je novi. Tak treba privatizirati i Hajduk i Dinamo pa će i oni napraviti tj. popraviti stadione.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove