+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/39

Tema: Krenuli progoni? Marko Jurič dobio otkaz zbog ZDS

Pogledal sam. Juric je dosta dobro opisal kontekst svega, na kraju su ga ponijele emocije di se vidi da su ga gadovi uspjeli uzdrmati. To im je i bio cilj, oni ne mogu dobiti ovu presudu, ali su mu uzeli posao i psihicki ga uznemirili i potrosili.

Znam da je tesko ostati smiren i ne puknuti, ali trebal bi cuvati snagu u ovom ratu zivaca i ne se otresati na drzavnog odvjetnika. S tim bu si sam naskodil. Naravno, trebali bi mu hrvatski mediji pruziti podrsku, a vidim da vecinom sute.

Tako da podrska Marku Juricu od ovog portala.

Ni Narod ni HKV ne izvjestavaju o budenju progona Marka Jurica od strane cetnistva koje se infiltriralo u hrvatske institucije.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ni Narod ni HKV ne izvjestavaju o budenju progona Marka Jurica od strane cetnistva koje se infiltriralo u hrvatske institucije.
    Hitrec surađuje s PV-om. A zašto ne prenose, vrag zna.

Ne manjka “profesionalne zavisti” među hrvatskom “desnicom .”

Inače, potpuno podrivena i bolesna država čiji je rok trajanja davno istekao.
    A troll & a gentleman

Citiraj Prvotno napisano od Dobri Pastir Vidi poruku
    Hitrec surađuje s PV-om. A zašto ne prenose, vrag zna.

Ne manjka “profesionalne zavisti” među hrvatskom “desnicom .”

Inače, potpuno podrivena i bolesna država čiji je rok trajanja davno istekao.
    I meni se cini da misle ak prenesu nekaj s drugog HR portala da ce im to smanjiti citanost. Nek se povezu i rade ko ljevicari sinergijski.

Drzava nam je podrivena i oboljela, ali jos smo tu na tvrdoj siki. Treba se borit i izborit protiv oboljenja.

I meni se cini da misle ak prenesu nekaj s drugog HR portala da ce im to smanjiti citanost. Nek se povezu i rade ko ljevicari sinergijski.

Drzava nam je podrivena i oboljela, ali jos smo tu na tvrdoj siki. Treba se borit i izborit protiv oboljenja.
    Odem nešto pročitati na ajde hrvatski HRsvijet.net, kad ono, na toj stranici poveznica koja preusmjerava na neki ljevičarski portal i to direktno na članak gdje pljuju po Merčepu kao zločincu.
    Pa ti misli što je to?!

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Odem nešto pročitati na ajde hrvatski HRsvijet.net, kad ono, na toj stranici poveznica koja preusmjerava na neki ljevičarski portal i to direktno na članak gdje pljuju po Merčepu kao zločincu.
    Pa ti misli što je to?!
    Jel imas poveznicu? Ak je tak onda je to sramota. Trebali bi svi portali imati poveznice medusobno, tak bi povezali zajednicku publiku i povecali citanost i informiranost.

Jel imas poveznicu? Ak je tak onda je to sramota. Trebali bi svi portali imati poveznice medusobno, tak bi povezali zajednicku publiku i povecali citanost i informiranost.
    Te poveznice na Hrsvijet-u (http://www.hrsvijet.net/index.php/vijesti) više nema (možda i ima jer se razne poveznice u desnom kutu stalno mijenjaju??). A ta poveznica vodila je do ovog - https://www.dnevno.hr/domovina/zrtva...ijama-1269000/
    Bilo je tu poveznica i na kojekakvo drugo smeće, ali tko bi to sve popamtio. Znao sam na slične "bisere" naletjeti i na drugim portalima gdje to ne bi očekivao. Ne znam da li se time demonstrira tolerancija ili se nešto tako da zaraditi?

Kako je moguće da ovo bude javno?

Gledao sam dio. Jurič otišao u širinu umjesto da im drito spraši Porfirija i četničke pjesme i pita ih zašto on nije na njegovom mjestu i jel to dokaz da je četništvo u HR zaštićeno posebnim zakonom.

Onaj robit vjerojatno ne bi reagirao ali bi bar javnost čula
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Gledao sam dio. Jurič otišao u širinu umjesto da im drito spraši Porfirija i četničke pjesme i pita ih zašto on nije na njegovom mjestu i jel to dokaz da je četništvo u HR zaštićeno posebnim zakonom.

Ma sve im je rekao, a da i nije na isto će mu doći. Ne možeš da vjeruješ što se u ovoj državi događa 26 godina od početka agresije.

Ali kad vidiš da i oni koji su se borili za ovu državu šute - onda ti više ništa nije čudno!

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Te poveznice na Hrsvijet-u (http://www.hrsvijet.net/index.php/vijesti) više nema (možda i ima jer se razne poveznice u desnom kutu stalno mijenjaju??). A ta poveznica vodila je do ovog - https://www.dnevno.hr/domovina/zrtva...ijama-1269000/
    Bilo je tu poveznica i na kojekakvo drugo smeće, ali tko bi to sve popamtio. Znao sam na slične "bisere" naletjeti i na drugim portalima gdje to ne bi očekivao. Ne znam da li se time demonstrira tolerancija ili se nešto tako da zaraditi?
    Možda su to google oglasi pa onda google sam baca kaj želi. To je nažalost tak kad hrvatske medije nitko ne financira nego dobijaju mrvice od donacija.

Ne znam, ali na kraju je rekao DO da će dobiti svoju kopiju DVD-a, a valjda sa svojom kopijom moreš raditi kaj želiš. Jurič je išao u širinu, ali je u toj širini rekao sve okolnosti i na kraju ljutito napao i DO-a i državu zbog inverzije koja se dogodila, da on koji ukazuje na pozivanje na nasilje i govor mržnje od Porfirija, da on bude optužen za to kaj radi Porfirije. Toliko je napal ovog lika da je lik rekao da ga ne vrijeđa.

Slažem se da nije trebao toliko ići u širinu jer ovi prek puta njega su njegovi neprijatelji, objašnjavanjem neprijateljima neće ništa dobiti, oni su ga naumili zastrašiti i ako je moguće kazniti ga, ali tužba je jalova i služi samo zastrašivanju. Trebali su u 20 minuta iznijeti obranu i smlaviti jalovu tužbu i otići van. Tak se radi s neprijateljima, njima se nemaš kaj objašnjavati i pojašnjavati kakva je situacija, oni to znaju.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ma sve im je rekao, a da i nije na isto će mu doći. Ne možeš da vjeruješ što se u ovoj državi događa 26 godina od početka agresije.

Ali kad vidiš da i oni koji su se borili za ovu državu šute - onda ti više ništa nije čudno!
    Da, trebamo uzvratiti udarac. Prva dobra stvar je kaj smo krenuli s osnivanjem medija i udruga i da se polako borimo za sebe. Te borbe još nisu oružane, ali niti takve nisu isključene.

Osobno, smatram da je Marko bio odličan. I sam nekad naknadno zaključim, da sam nešto trebao drugačije napisati, nadodati ili postupiti, ali u datom trenu to je bilo to od mene. A Marko, vidno je uznemiren cijelom tom bolesnom situacijom, nije hladne glave, ne čita sa papira, ali rekao im je sve što ih ide i izašao kao pobjednik.

Trebo ih je trolat na najjače

- zašto nemate Djujićevu sliku u uredu

- zašto ovdje nema srpskog ambasadora i predstavnika BIA-e

- hoću da da mi se optužnica prevede na hrvatski

- jeste li vi gospodine položili zakletvu srpskom kralju

Ne smije pokazati da ga je ovo ozlojedilo i potreslo jer im je to i bio cilj
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-01-2019 at 18:35

Hoću reć džaba Jurič njemu objašnjava. Lik nije mrdno obrvom cijelo vrijeme. Boli njega kurac za sve to. Oni upravo biraju takve asocijalne tipove bez empatije.

Njih može samo grubo trolanje i uvrede poremetit tipa, aj ti meni reci kakvog je okusa četnički kurac kojeg pušiš ti i tvoji nadredjeni.

Al ne sve u tom stilu. Prvo mu ozbiljno ukratko objasniš kronologiju da ne ispadneš prostak radi prostačenja a tek onda ovo pitanje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-01-2019 at 21:15

Moramo biti spremni na zrtvu da ostvarimo slobodu. U komunizmu nas je robijalo tisuce kako bi dobili drzavu, a sad nije nijedan spreman robijati da lustriramo drzavu. Ne govorim tu o Juricu nego opcenito. Kad bi narod vidio nekoga tko je spreman na zrtvu onda bi se i on zrtvovao. Ovak bi svi lustraciju i to bi izborili lijepim rijecima.

Najgore je ono što je Jurič rekao da je uzrujan, to nije smio pokazivati, time govori njima da je ranjiv i traži od njih suosjećanje.

Normalno je da će ga nepravda uzrujati. Prijete mu zatvorom, i ja bih bio uzrujan.

Sumnjam da će ga osuditi, ovo je ćisto zastrašivanje.

Ali baš radi toga, ako te imaju namjeru osudit, ako su stvari dovedene do apsurda onda nema kočnica. Istresi im sve u facu. Ironićno ih prcaj onda to objavi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove