+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/53

Tema: Krenuli progoni? Marko Jurič dobio otkaz zbog ZDS

Krenuli progoni? Marko Jurič dobio otkaz zbog ZDS

Ne znam kolko je tocna vijest, ali izgleda da je Marko Juric dobio otkaz jer je u emisiji na Z1 pozvao da pozdravljamo sa Za dom spremni.

Progon hrvatskog domoljublja i slobodne misli je pojacan kao u najgorim danima jugokomunizma.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ne znam kolko je tocna vijest, ali izgleda da je Marko Juric dobio otkaz jer je u emisiji na Z1 pozvao da pozdravljamo sa Za dom spremni.

Progon hrvatskog domoljublja i slobodne misli je pojacan kao u najgorim danima jugokomunizma.
    Nije Marko Jurić dobio otkaz zato što je pozvao na rečeni eksperiment, nego zbog sadržaja te njegove zadnje emisije u kojoj je žestoko napao, između ostalih, i Milorada Pupovca, odnosno u emisuju doveo njegova žestokog oponenta.

Još ako sa ovim povežete sadržaj Markove predposljednje emisije, a između da je vrlo kritički govorio o gostovanju Plenkovića kod Ace Stankovića NU2 - onda je sasvim jasno zašto su se napokon riješili ''nepoćudnog'' Hrvata Marka Jurića i dali mu otkaz na katolički Božić.

Taj mu je otkaz - poklon pod bor onih koji vladaju ovom državom.

Ne bi me čudilo da je nakon emisije - intervenirao i osobno stvarni vladar Hrvatske - Milorad Pupovac.

A ovo na kraju je samo došlo kao vrlo dobar izgovor za otkaz.

Prije Marka Jurića sličnu sudbinu je doživjela i novinarka Ozana Bašić, sada Marko Jurić - a slijedeći je na redu Velimir Bujanec.

Naravno - sumnjam da će ijedna udruga dići svoj glas za Marka.

Masovni prosvjedi - to isključite.

Marko mi je bio novinar kojega sam najradije slušao i gledao njegove emisije.

Još jedan hrvatski novinar manje - rekao bih.

Pored ovakve vlasti - ništa čudno!

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Nije Marko Jurić dobio otkaz zato što je pozvao na rečeni eksperiment, nego zbog sadržaja te njegove zadnje emisije u kojoj je žestoko napao, između ostalih, i Milorada Pupovca, odnosno u emisuju doveo njegova žestokog oponenta.

Još ako sa ovim povežete sadržaj Markove predposljednje emisije, a između da je vrlo kritički govorio o gostovanju Plenkovića kod Ace Stankovića NU2 - onda je sasvim jasno zašto su se napokon riješili ''nepoćudnog'' Hrvata Marka Jurića i dali mu otkaz na katolički Božić.

Taj mu je otkaz - poklon pod bor onih koji vladaju ovom državom.

Ne bi me čudilo da je nakon emisije - intervenirao i osobno stvarni vladar Hrvatske - Milorad Pupovac.

A ovo na kraju je samo došlo kao vrlo dobar izgovor za otkaz.

Prije Marka Jurića sličnu sudbinu je doživjela i novinarka Ozana Bašić, sada Marko Jurić - a slijedeći je na redu Velimir Bujanec.

Naravno - sumnjam da će ijedna udruga dići svoj glas za Marka.

Masovni prosvjedi - to isključite.

Marko mi je bio novinar kojega sam najradije slušao i gledao njegove emisije.

Još jedan hrvatski novinar manje - rekao bih.

Pored ovakve vlasti - ništa čudno!
    Tko je vlasnik Mreže TV? Maknuli Bujanca, Ozanu, Stojića (on je nekada radio za Latin Denisa).

Onda stavili SKOJ-evku Mojzeš Vrabec Zrinku, salonskog leftarda Vukušić Nenada koji je nekada imao emisiju sličnog formata sa kratkim komentarom na Nova TV, SJW ljigu Kocijančić Ettorea koji nije sposoban biti voditelj i novinar, eventualno spiker.

Jedino je Marijan Križić nekakva protuteža ovoj antifa, SJWankerskoj, leftardskoj, orjunaškoj bagri.

Briselski potrčko Plenković se isto malo zaigrao, hrvatski političari misle da i dalje mogu provoditi protuhrvatsku politiku bez posljedica.

Možda oni misle da ako Hrvati šute i ne bune se, da je to prešutno odobravanje. Mogli bi se iznenaditi.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Tko je vlasnik Mreže TV? Maknuli Bujanca, Ozanu, Stojića (on je nekada radio za Latin Denisa).

Onda stavili SKOJ-evku Mojzeš Vrabec Zrinku, salonskog leftarda Vukušić Nenada koji je nekada imao emisiju sličnog formata sa kratkim komentarom na Nova TV, SJW ljigu Kocijančić Ettorea koji nije sposoban biti voditelj i novinar, eventualno spiker.

Jedino je Marijan Križić nekakva protuteža ovoj antifa, SJWankerskoj, leftardskoj, orjunaškoj bagri.

Briselski potrčko Plenković se isto malo zaigrao, hrvatski političari misle da i dalje mogu provoditi protuhrvatsku politiku bez posljedica.

Možda oni misle da ako Hrvati šute i ne bune se, da je to prešutno odobravanje. Mogli bi se iznenaditi.
    Mrežu više ne gledam. Od onog trenutka kad su maknuli Ozanu Bašić. A od večeras bome ni Z1.

Onog trenutka kada je Josipović izgubio izbore - Bašićka je maknuta. Dakle bila je tu samo dotle dok je trebalo da Josipović padne.

I stvarno ne mogu komentirati Mrežu. Dojma sam da je to čista 0!!

Mrežu više ne gledam. Od onog trenutka kad su maknuli Ozanu Bašić. A od večeras bome ni Z1.

Onog trenutka kada je Josipović izgubio izbore - Bašićka je maknuta. Dakle bila je tu samo dotle dok je trebalo da Josipović padne.

I stvarno ne mogu komentirati Mrežu. Dojma sam da je to čista 0!!
    Koja je vlasnička struktura, Mreže TV? Nevjerovatan je strah regresivne ljevice i liberala, dominiraju glavnim medijima i to im nije dosta nego i na lokalnim televizijama pokušavaju manipulirati javnim mnijenjem iznošenjem "progresivnih", etnomazohističkih, politički korektnih stavova.
    Nije uspjelo ni puno moćnijim Židovima u SAD-u koji vode glavne TV kuće uz svu silu židovskih, kripto-židovskih novinara na twitteru bilo lijevih, desnih, liberalnih, neokonzervativnih uz bijele etnomazohiste izmanipulirati američke birače nametajući im bijelu krivnju i pljuvanjem po Trumpu i njegovima simpatizerima, ne će uspjeti ni hrvatskim antihrvatskim, lijevo-liberalnim papcima koji se oblače po zadnjoj regresivnoj kulturno-marksističkoj etnomazohističkoj politički-korektnoj modi.

U doba Interneta ne mogu zaustaviti istinu (Reuters ne širi istinu), pokušavaju donijeti nekakve zakone protiv "lažnih vijesti", Židov Zuckerberg surađuje na primjer s njemačkim antinjemačkim vlastima kako bi blokirali i kazneno progonili Nijemce koji govore o afroazijskim useljenicima koji vrše zločine i kriminal nad njemačkim narodom (http://gatesofvienna.net/2016/11/ana...ainst-herself/) ali to im je uzaludan posao i time bude ostale ljude koji misle da se radi o teorijama zavjere.
    ZA DOM SPREMNI !

Ako misle da su davanjem otkaza spriječili Marka u njegovom daljnjem radu, onda su se grdno prevarili. Zahvaljujući Internetu i dalje može imati svoju emisiju, na svojem YouTube kanalu ili nekom drugom video-hosting servisu u privatnoj produkciji.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Ako misle da su davanjem otkaza spriječili Marka u njegovom daljnjem radu, onda su se grdno prevarili. Zahvaljujući Internetu i dalje može imati svoju emisiju, na svojem YouTube kanalu ili nekom drugom video-hosting servisu u privatnoj produkciji.
    Ja se nadam da si u pravu i da će biti tako. Za Marka Jurića neće biti nikakvih prosvjeda - u to sam gotovo siguran!

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ocito su neki jednakiji nego drugi, levoliberalima je dopusteno pljuvati po narodu, drzavi, crkvi, gajiti svojevrsni urbani rasizam dok je ocito desnicarima zabranjeno i slobodno izrazavanje misli.

Priblizivamo se opasno modelu Njemacka.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ono što mi možemo učiniti je bojkotirate pa rekao bi sve medije u ovoj državi,uz internet nema potrebe za tim propagandistima,a zatim krenuti razmontirati hobotnicu,počevši od lokalnih izbora. neka lekarkin sin ima jako lošu 2017.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Ne pratin baš medije osin ovog foruma, al Marko mi se čini jedan od najdirektnijih desničara na javnoj sceni tako da me ne čudi da je bia na vrhu crne liste za odstrel... Nadan se da će odsad pa nadalje bit još i žešći.

Djele se otkazi, verbalni delikt je opet postao in. Vraćamo se polako u dobra stara vremena, "socijalizma s ljudskim licem".

https://www.youtube.com/watch?v=wPqaf-Fb0aQ

Kada se zbog Vile Velebita išlo na robiju, i riskiralo ozbiljnije batine. A neki oni malo radikalniji, znali su posjetit i "vječna lovišta".

http://hrvatski-vojnik.hr/aktualno/n...rne-snage.html

Izgleda da se "fašizacija društva" samo u HR primjećuje, od istih onih štakora koji do dana današnjeg nisu priznali/prihvatili hrvatsku, a osjećaju se mjerodavnima djeliti hrvatima lekcije iz povijesti. Dok su naravno srčano 20 godina kenjali po domovinskom ratu, Franji Tuđmanu od kojeg se i meni kosa na glavi diže danas, kada vidim koga je sve ostavio u sistemu nedodirnute.

Plenković da želi pravu analizu pozdrava ZDS, pozvao bi narod na referendum, ali on i njemu slični su komunističke pizde koje dobro znaju da taj referendum kao ni onaj za brak muškarca i žene ne mogu dobit, oni znaju da narod nije na njihovoj strani i zato provode samovolju razno raznih bauka mesića fumića, i misle da će to trajati vječno, i Tuđman je umišljao da je on alfa i omega hrvatstva, pa vidimo što taj HDZ koji je pokupio sve zasluge za stvaranje države od hrvatskog naroda danas radi, postao mu je najveći neprijatelj, upravo zato jer se tim krkanima dozvolilo da si priskrbe zasluge koje pripadaju narodu i braniteljima, bez naroda i branitelja ove države ne bi bilo i nikakav HDZ tu nije odigrao nikakvu ulogu doli one koja mu je bila namjenja od istog, da nije bio HDZ i Tuđman bio bi neki drugi Tuđman s nekim drugim HDZom jer je hrvatski narod bio taj koji ta jugo govanca više nije mogao organski podnest, kao što ih ni danas ne podnosi organski ali oni i dalje nastavljaju svoje partizanske ratove i pričaju lovačke priče o antifašizmu, dok sve neistomišljenike nazivaju fašistima, tako će kreteni napraviti puno više neprijatelja u državi nego saveznika i neka nastave ovako agresivno ponižavati narod, ne sumnjam da će uskoro i HDZ i SDP biti na marginama političke stvarnosti, što su te dvije stranke trebale postat još sredinom 2000ih prije otprilike 10tak godina.

Neki Židovi u HR se bune na fašizaciju hrvatske, a vidimo da predsjednik Izraela smatra suprotno, ono što onoj Židovki treba reći je to da se obrati svom predsjedniku i neka joj on pojasni jesu li Hrvati danas neprijatelji Židova, odnosno jesu li Židovi neprijatelji hrvata, pa da znamo kako u budućnosti graditi naše odnose, jer dok jedni seru po hrvatima i hrvatskoj, Hrvati im šalju svu moguću pomoć i još pri tom dobivaju zahvalu od najvišeg političkog vrha te zemlje, pa si postavljam pitanje tko je ovdje lud i tko više na ovim prostorima može pratiti ove svakodnevne napade na ustaše NDH i nacionalizam, što je vama bolesnicima skrivio hrvatksi nacionalizam koji je za razliku od srbijanskog pa i izraelskog obranbenog karaktera ? Jesu Ustaše jurile na susjedne države i vršile agresiju na njih, nisu, istina je da su nekoliko nacionalnih manjina diskriminarale, ali opet na vlastitom teritoriju a ne na teritoriju susjednih država, dakle neka mi dotična gospoda navedu jednu državu koja u povijesti nije diskriminirala svoje manjine, po čemu je to NDH i Ustaše poseban primjer, da se o njima na dnevnoj bazi raspravlja na takav način ?

Kada čovjek sluša ove naše "antifašiste", dobije dojam da su oni napraivli ovu državu a ne hrvatski nacionalisti, seruckanje o ZAVNOHu i partizanima doslovce žele ukrast pobjedu hrvatskim braniteljima i svim rodoljubima koji su je napravili, i to na način da veličaju one koji su te iste domoljube i nacionaliste progonili i ubijali za vrijeme one drage im Jugoslavije, takvi revizionizmi od onih kojima su puna usta "povijesnog revizionizma" na spomen NDH, mislim da su ipak mogući samo kod nas, da tu nekakvi mesići pusići plenkovići i ostala žgadija danas moralizira o stvarima s kojima nema veze, vi bijednici nemate veze s stvaranjem ove države, i svojim lažima sigurno nećete promjeniti činjenicu da su RH kao i NDH napravili HR nacionalisti, a ne antifašisti. I zato se slobodno zavucite u one iste mišje rupe u kojima ste bili do 2000e, kada ste nas počeli prodavati za judine škude zapadu.

SDP HNS IDS HDZ obožava soliti pamet Hrvatima za Božić da su fašisti, i da živimo od "fašizma". Šteta što niste bili ovako glasni 1991, jer vjerujem da bi bili brzo "utišani" pa danas ne bi morali učiti da Titu i partizanima dugujemo slobodu demokraciju i državni suverenitet protiv koje se to govno čitavog života borilo skupa s svim svojim "antifašistima" od vardara do triglava. Zato danas Jurić dobiva otkaz, zato će sutra opet neko dobiti otkaz, jer u ovoj državi ima mjesta samo za lažove povijesne reviziniste lopove i karikature desničara kao Plenković i Kolinda, koji se tu foliraju ko nekakve nacionalne ikone a zapravo su kukavičja jaja koja rade sve po diktatu izvana i diktatu istih ovih odnarođenih hordi po hrvatskoj, koje imaju samo jednu brigu, kako Hrvatsku dotuć onako kako smo mi njima dotukli Jugoslaviju. No jedno je sigurno to neće biti ovog Božića, Hvaljen Isus i Marija Ustaše Cibalija !

https://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXUzNY

http://www.maxportal.hr/premium-sadr...a-dom-spremni/

VIDEO: Evo zašto je Jurič dobio otkaz na Z1! Nije razlog pozdrav “Za dom spremni”

KOME SMETA ISTINA O PRIVATIZACIJSKOJ PLJAČKI DRŽAVE I KRIMINALU UNUTAR DORH-a USKOK-a I PRAVOSUĐA!
    Naravno da nije razlog: Za dom spremni!!!!!!

Naravno da nije razlog: Za dom spremni!!!!!!
    “Nakon što je početkom svibnja ove godine u Splitu otkriven spomenik hrvatskim braniteljima HOS-a, Milorad Pupovac, Srbin po zanimanju, baš kao i čitava Srbija digla se na zadnje noge i osudila taj čin. U tome su im se pridružili i hrvatske izdajice, dezerteri i ratni profiteri. A riječ je bila o spomeniku poginulim Junacima Domovinskoga rata, koji su branili i obranili Hrvatsku od srpske i ine agresije.

Međutim, 24. prosinca u Pančevu je svečano otkriven spomenik borcima palim u ratnim operacijama s područja općina Pančevo i Kovačica uz zvukove vojničke trube i u nazočnosti brojnih predstavnika najviše vlasti Republike Srbije. Imena 69 sudionika napada na Vukovar i ostala ratišta u istočnoj Slavoniji uklesana su „zlatnim slovima“, jer kako su rekli, riječ je o „golobradim mladićima Vojske Jugoslavije, pripadnika srbijanske policije i drugih, koji su kao junaci dali svoje živote za obranu Srbije“! Također su dodali „da nije bilo ovog spomenika, mnogi od njih bi bili zaboravljeni, a njihova imena na ovom kamenu bit će trag da su ti ljudi postojali i dali život za svoju zemlju!“.

Dakle, Srbi su podigli spomenik agresorskoj vojsci, koja se borila i obranila Srbiju!

Vijest su objavili svi najvažniji srbijanski mediji, ali u Hrvatskoj o tome se šuti, kao da je to nešto posve normalno. Gdje su sada razni pusići, josipovići, mesići, teršeličke, pilsli, pupovci, stanimirovići, stazići, tomići, jergovići i brojni drugi pomozbog junaci da o tome dosad nisu progovorili ni riječ?

Gdje je sada „međunarodna zajednica“ da ne vidi ovo zlo, a koja čuje i vidi sve što se događa u Hrvatskoj?”

Mladen Pavković, predsjednik Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata 91. (UHBDR91.)

u hrvatskoj četništvo i partizanluk idu ruku pod ruku, samo je ustaštvo crno i ne smije biti prisutno. e jebemti, stvarno moraš biti idiot za uzet pušku u ruke i ginut za one kako rekoše nijemci "sačuvaj nas Bože kuge gladi i Hrvata". i bili su u pravu.

žao mi je svih ljudi koji su poginuli, da bi ova govna sada u miru živjela. da bi oni danas nama određivali što je normalno što nije, što je legalno što nije, što je zakonito što nije, da bi nas učili povijest, nas koji smo pokopali pola svoje obitelji govna koja nisu nikoga pokopala će učiti na kojim temeljima je nastala hrvatska država.

nevjerojatno je što Hrvati oni pravi, ne ovi što se samo na papiru deklariraju hrvaitma, a u praksi su kao što sam rekao govna najgore vrste koja mogu biti jugoslaveni europljani antifašisti liberali četnici partizani kurac palac, sve jer oni nemaju identiteta, da ga imaju ne bi se ponašali kako se ponašaju, i ne bi svaki jebeni dan spominjali ustaše koji su za njih idiote bili i ostali televizija u boji u pogledu nekog hrvatstva. jesu puno toga zajebali, tko nije ? ali ovi što prozivaju ustaše ne rade zajebe zato jer žele napraviti nešto dobro za hrvate, već zato jer žele napraviti zlo hrvatima, tu je ta razlika između njih i ustaša.

zato je stvarno deplasirano priačati o tom ZDSpremni iz dana u dan, dok ova govna rade ovo što rade, oni djele lekcije ovom narodu i provode čisti totalitarizam i jednoumlje u sred demokracije.

neka se svi zapitaju kako je to moguće, ako mi na papiru živimo u demokraciji i sloboda mišljenja je kao fol zajamčena ustavom ? ne živimo mi ni u kakvoj slobodi, a još manje HRVATSKOJ državi, jer da je ovo HRvatska država, ne bi Hrvati dobivali otkaze već jugosalveni komunsiti četnici i ostala žgadija koja jedino što radi cijelo vrijeme je to da pljačka hrvatski narod, i pokušava ga ubit na sve moguće načine, a ne moram podsjećat da su od 1918-1995 intezivno i ubijali hrvate u našoj državi na našoj zemlji, tamo gdje nema jednog Srbina Talijana Mađara ta naša odrpana odnarođena stoka je provodila politiku naših neprijatelja, i to radi i danas, zatiru hrvate u državi za račun naših neprijatelja, dok vrište o fašizmu i ustaštvu.

samo se vi pecajte o njihove tezice o fašizaciji društva, dok nam državu UDBA rastura od 1991, ova država nije ni stvorena već ju je UDBA počela rasturat, danas su sve maske pale i više me nitko neće slaktim nacionalizmom verbalnim ne onim djelotvornim već verbalnim obmanuti, dok je Tuđman laprdao o "IMAMO HRVATSKU" ova stoka u pozadini je pripremala teren da stvari postavi na svoje mjesto, i sada su i postavili, ova država samo na papiru postoji, realno ona nije od nijednog hrvata u ovoj državi, njome ne upravljaju hrvati, i sudbina ovog naroda leži upravo u sudbini UDBE, pošto tu UDBU i antifašizam i antifašiste u hrvatskoj nema tko lustrirat, jasno je da će oni i dalje lustrirati nas i da nam samo dragi Bog može biti na pomoći, jer ovaj blentavi narod koji dozvoljava da mu drugi pune glavu opasnostima od fašizma, dok mu komunjare praktički od 1945 nisu sišle s vrata, to je moguće samo kod nas, klasična zamjena teza problem je fašizam koji je poražen 1943, a nije problem komunizam koji i danas živi preko institucija ironije li države koju je taj komunizam čitavog života uništavao pljačkao i držao podalje od suvereniteta, upravo zato da komunizam odnosno komunisti mogu drpati pare čitaj pljačkati hrvate doživotno.

ako smo mi takav narod, da nas boli kurac, ako nismo revolucionarni i ako smo spremni jesti komunistička govna, umjesto da im istim tim govnima začepimo usta, onda ne mogu reći da nas previše žalim. narod koji nije u stanju boriti se za sebe, i prepusti palicu najvećem ološu koji ne broji ni 30 posto društva, onda što se može tu reći nego naprijed pajdaši i uživajte u predstavi koju su vam režirali antifašisti za račun "eliminacije fašista" hrvata, ide to njima jako dobro još od 1941. ali lako je njiam, kada im Hrvati u tom boju objeručke statiraju i šume i gore im ni najmanje ne smetaju.

treba se jednostavno uozbiljit, i psotati realan, ova država nikada nije ni bila hrvatska, mi smo samo naivno mislili da je naša, kao što sam rekao verbalni nacionalizam nije djelotvorni nacionalizam, između djelovanja i busanja u prsa junačka je velika razlika.

Progon protiv Juriča i dalje traje

Kao i prošli put, policija po nalogu SPC-a progoni Juriča, a krivica mu je ta kaj je rekao da je sramota kaj HPC mora svoje obrede održavati na ulici.

Sramota je za hrvatsku državu da je Hrvatska pravoslavna crkva beskućnik i da svoje liturgijske obrede mora održavati na ulici”, rekao je te od hrvatske države zatražio da registrira Hrvatsku pravoslavnu crkvu i da joj nađe prostor za održavanje liturgijskih obreda, Marko Jurič u siječnju, prilikom javnog obreda “posvećivanja vode povodom blagdana Bogojavljanja”, koje je organizirala Hrvatska pravoslavna crkva na zagrebačkom Cvjetnome trgu. Od tada počinje njegov sudski progon:
    “Jučer je protiv mene na Prekršajnom sudu održano peto ili šesto ročište. Zagrebačka policija me progoni i tuži da sam organizirao protuzakoniti skup 6. siječnja 2017. godine kada je Hrvatska pravoslavna crkva na Cvjetnomu trgu održala obred posvećenja vode.

Policija je po prijavi Srpske pravoslavne crkve uprla sve svoje snage kako bi dokazala protuzakonite, opasne i rušilačke namjere tog vjerskog obreda na Cvjetnom. Do sada je ta zagrebačka policija poslala čak pet policajaca koji iz ročišta u ročište siluju činjenice kako bi dokazali svoju optužnicu dostojnu milicijskih pendrekaša propale Jugoslavije. Spoznaja da ću možda biti osuđen ne boli toliko koliko je bilo mučno gledati te, tzv. hrvatske policajce, koji zajedno s pjevačima četničkih pjesama pušu u isti rog i gaze po istini, pravdi, pravnom sustavu i temeljima hrvatske države. U konačnici, svojim sluganskim ponašanjem pljuju na stradanja Hrvata od četničke ruke u zadnja dva rata i poraća.
    Takvi policajci nemaju pravo nositi časnu odoru hrvatske policije!“, napisao je Marko Jurič.
    http://projektvelebit.com/srpska-pra...-marka-jurica/

Kao i prošli put, policija po nalogu SPC-a progoni Juriča, a krivica mu je ta kaj je rekao da je sramota kaj HPC mora svoje obrede održavati na ulici.

http://projektvelebit.com/srpska-pra...-marka-jurica/
    Jednom će se morati napraviti reda u hrvatskoj policiji i pravosuđu te počistiti antihrvatska smeća jednom za svagda, znači dati otkaze svima koji su progonili hrvatske domoljube i sudjelovali u montiranim procesima, uključujući i policajce koji su "samo radili svoj posao". Nema opravdanja.
    ZA DOM SPREMNI !

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Dosada najbolji "Velebit". Marko ih je razvalio.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 22-01-2019 at 13:46

Pogledat ću. Znači umjesto da je četnik Porfirije pozvan na obavijesni razgovor, oni su pozvali Juriča jer je obavijestio javnost o tome da je Porfirije četnik.

Pogledat ću. Znači umjesto da je četnik Porfirije pozvan na obavijesni razgovor, oni su pozvali Juriča jer je obavijestio javnost o tome da je Porfirije četnik.
    Pokrenuli su kaznenu istragu a ne "pozvali"...i to ne zbog odjave emisije prije tri godine nego zato jer je Marko (sa Projektom Velebit) postao opet aktivan i gledan.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove