+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 9 10 11
Prikaz rezultata str. 201/209

Tema: Finale Davis cupa: Hrvatska - Argentina

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mene samo zanima kaj su Delpo i Argentinci radili jedno 10 minuta u svlačionici nakon kaj je završil drugi set? Prije odlaska u svlačionicu je Delpo disal na škrge, a nakon toga se vratio kao nov čovjek i dizao se iz seta u set fizički. Da nije uzeo nešto za energiju malo?

Prijavi inspekciji za doping.
    Je li to problem?
    Nije

.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mene samo zanima kaj su Delpo i Argentinci radili jedno 10 minuta u svlačionici nakon kaj je završil drugi set? Prije odlaska u svlačionicu je Delpo disal na škrge, a nakon toga se vratio kao nov čovjek i dizao se iz seta u set fizički. Da nije uzeo nešto za energiju malo?
    Jel ti to optužuješ argentince za varanje? nije sportski od tebe,kad izgubiš razloge možeš samo tražiti kod sebe.

drugo,tko ne vara ne pobjeđuje.

serete kvake, u pogledu da se ne bi smjelo sumnjat u doping, pošto se zna da se uzima sve i svašta, bez obzira šta ovi drugovi iz ITF govorili i pričali da su pravila za sve ista, znamo da nisu.

jer činjenica je da je Del Potro izlazio izvan granica korektnosti, i da je nakon odlaska u svlačionicu progirao, ali razlog je jednostavan on se folirao i kupovao vrijeme i pokušavao marina izbacit iz njegovog US open mode-a i na kraju je i uspio.

zato sam i rekao, da iako je fin i korektan igrač, u susretu s Marinom bio je sve samo ne to.

a slažem se s humphrejem, da je Marin sam ujebo motku, iako mu ništa ne zamjeram jer je odigroa jedan od mečeva svog života, ali za pobjedit Del Potra moraš imati jaku glavu i izbacit ga iz komforne situacije to on nije mogao, jer je ovaj nakon 3 seta poletio, a Marin mentalno pao i to je presudilo meč. misao u marinovoj glavi, "imam ga, samo trebam sad ovo završit" ali kad se takve misli počnu motat po glavi obično kola krenu nizbrdo.

mali Borna je rekao jednu fenomenalnu stvar, i to dočarava što je tenis, "mislim uvijek samo na poen koji se trenutno igra", to je to, tako se pobjeđuje i tako se osvaja titule u tenisu.

u tenisu je bitan samo onaj poen koji se trenutno igra, onaj prije i onaj što će tek doći, o njemu nemaš šta razmišljat jer je to čisto gubljenje vremena i gubiš fokus, a kada izgubiš fokus onda i izgubiš meč.

i siguran sam da će Marin na kraju karijere, kad ga novinari budu pitali " koji ti je najteži poraz karijere" reći da je to baš ovaj, nema teorije da ima teži poraz do sad u karijeri od ovog, s obzirom da je riječ o finalu DCupa, i s ozbirom da je Del Potra imo na konopcima, odigrao vrhunski meč a nije pobjedio.

sto posto, uostalom nikad ga nisam vidio ovako deprimiranog, dan nakon meča, totalno je deprimiran i kaže da je upitno dal će i nastupat dogodine.

Marin je stvarno totalni emotivac, iako se to na njemu ne vidi jer ne pokazuje često emocije, jasno je da je emotivac i to žešći jer samo emotivci se mogu raspasti nakon 2-0 u setovima i izgubit dobiveni meč.

Del Potro nikad nije okrenuo 2-0 u setovima, sada već u polako poznim godinama za tenis, 28 to ti je ono još dvije godine vrhunskog tenisa, nakon 30 padaš padaš i padaš. sve u svemu, jebiga, naletio je na tipa koji očito zna i može napraviti sranje kad želi.

http://www.vecernji.hr/tenis/argenti...odbinu-1132105

ali šta se mi sekiramo, kad je ipak U staša osvojio DC ?

https://www.facebook.com/DiegoMarado...701910181155:0

uključio sam prijevod, ali nije baš nešto iako se razumje otprilike na što je mislio nije preiczno sve napisano.

Htjela sam reci momcima iz page, moje iskustvo u ovo davis cup, u hrvatskoj, prvi za svoju zemlju.
    Nisam se brijao. Pitao sam dozvolu od mog starog, s neba, igrati pehar s bradom, do kabale. Ovo je priča za sve vas, kažem benjamin, diego fernando, lu, u betlehem, jana, giannina, dalma, diego.
    Počinje serija sa 1-0 čilić da delbonis, koji me iznenadio, jer nikada nisam vidio njega igrao cijelu utakmicu na frederick. Čilić zaslužuje biti top 10, jer on je igrao jednu igru barbar. Mislim da je neiskustvo fredericka i javnih usluga, pomogao čilić pobijedio je na prvu utakmicu.
    Nakon ždrijebe sam ubio karlović, zaradio ga bez ikakvih problema.
    U parovima je išao ubiti ili biti ubijen. Svirao caiman yacare i del potro. Stavili su na čilić, koji je igrao nevjerojatna, i dodig. Propustili smo puno toga, a mi smo je na kraju izgubila 3-0.
    I tu je bio veliki preokret. Delpo i caiman yacare ostao radi masaže na sudu, a ja sam ostao na osmom katu, s ostalim maseri, s guidom pella, sa delbonis i s ostalim dečkima. I ja sam im rekao o nogometu, koji je moj štap. Pokušao sam im dati samopouzdanje, jer su izgubili u parovima, imali smo dvije mogućnosti koje ne možemo izgubiti.
    Već smo imali u mar del plateu, protiv španjolske. Ali mislim da su bili u krivu, jer smo trebali igrao u rock parku, u buenos airesu. I izgubili smo bez nadal, sjećaš se.
    Ali kao što sam rekao, ovaj put je bilo da ćeš dati, jer kralj david označene ih van staza za ove momke, staza od argentinskog majice istetovirano na tvojoj koži. I danas del potro to dokazao s čilić fantastično. Danas čilić igrao top 5 nije top 10. sa šešir sa argentinac, koji pate u divljim čilić, odgovorio na sve. Ja sam se usrao jaja i završio je pobjeda šibicu koja je služila mu povodac za delbonis zbog premlaćivanja karlović.
    Hrvatska može imati služiti od 218 ili 220 km / h, kao i danas, ali on nema igre. I kad je osjetio delbonis ga van, on je učinio ono što je htio s ivo karlović.
    Čini mi se da to otvara vrlo veliki spektar sa ovom timu, vrlo dobro-oteta od strane velikog kapetane, daniel orsanic. I iznad svega, sa velikom poniznošću, gdje nitko ne želi biti više nego itko drugi.
    Hrvati su vrlo pristojni, pusti nas da primi pehar. Je bancaron totalno.
    I, konačno, želio bih pričati i o temi "jinx". ja to radim jer sam vidio da mnogi od vas to spomenuo u video koji sam objavio. Želim da bude jasno da iako su pume igrati protiv svih crnaca, nema šanse da pobjedi, ja idem u svakom slučaju. Ne zanima me što ćeš reći sa ovim sranjem. Ja idem za poticanje dečke. Uvijek sam radio, cijeli moj život. A ja ću nastaviti raditi, bez obzira što kažu. Svatko tko misli drugačije, nemaju pamćenje.
    Svaki put kad idem vidjeti argentinca sporta diljem svijeta, prijatelju. ja plaćam karte, kao što bi trebalo. Ne mogu to platiti i moj stari, kao i ostali. I ja nemam novac da moj stari je ukrao f.i.f.a. osvojio sam igrao lopte. I ja idem dalje da vidim nogomet, košarku, ragbi, odbojka, hokej, rukomet, tenis, uvijek u obrani bijele i plave. Dakle, ja već znam.
    Šaljem zagrljaj za sve, na maradonianos i non-maradonianos. I nadam se da su svi imali isti uzbuđenja sam imao sa svojom ženom kad smo osvojili kup. Navijači argentine u zagrebu nije bila djelo macri. Ovo je zahvaljujući ljubav od mnogih argentincima koji je napravio veliki napor da bude. Ljudi posvuda, struja, santiago del estero, córdoba, od tucuman... to je ljubav u majici. Želim ih puno.

ni odlasci onom što drži govore 7 sati ne mogu promjeniti moje mišljenje o njemu, grande Maradona !

uostalom nije tajna da je i prije grande Maradona, bio opčinjen hrvatima.

''Gotovo svi velikani nalaze se na jednoj strani žreba, što znači da se na drugoj strani otvara velik prostor. Prostor u kom se nalazi i Hrvatska. Hrvati su neverovatno agresivni, što su pokazali protiv Španije. Remizirali su nakon vodstva 2:0 na prethodnoj utakmici, pa primili rano gol od branioca titukle, što ih je moglo slomiti, ali način na koji se Hrvatska vratila i pobedila, bez najvećih zvezda Modrića i Mandžukića, daje do znanja koliko su čvrsti, odlučni i sposobni! Hrvati su taktički čvrsti kao većina evropskih timova, ali vrlina te grupe je njihova ubitačna kontra i otvaranje nakon samo nekoliko dodira'', istakao je Maradona i nastavio:

"Protiv Portugala bi moglo da bude drugačije, pogotovo ako Ronaldova ekipa odluči da igra defenzivnije i čeka kontre, što je moguća situacija. Hrvatska će u tom slučaju morati da kreira prostor i otkrije plan B. Imaju li ga? S Modrićem i Rakitićem u vezi, to se od njih očekuje. Ova ekipa nema onaj žar iz 1998. godine, ali vrlo je visoko taktički disciplinovana, ima visok nivo timskog duha, igre i odlučnosti. Iskustvo mi govori da su to velike i važne stvari uoči nokaut faze."

On je za kraj istakao zbog čega misli da je Hrvatska favorit protiv Portugala.

''Portugal previše zavisi od Ronalda. Bio je briljantan protiv Mađarske, ali taktički lukavi Hrvati pobrinuće se da ne dobije mnogo lopti. Moraće da se kreće okolo i šanse Portugala zavise od toga koliko će biti uspešan u tome. Portugalci moraju i da začepe rupe u vezi i odbrani, jer greške mogu da dovedu do ispadanja. Kad se sve sagleda, Hrvatska jeste favorit'', zaključio je Maradona.

ako nas je već netko pobjedio, neka su to oni.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 01-12-2016 at 21:14

iskreno se nadam da Borna više nikad neće zaigrat za DC, čisto zbog ovih šupčina što ga sad vrijeđaju.

ja da asm na njegovom mjestu, više ništa ne bi radio u ime ovog nezahvalnog naroda i države. ko ih jebe, ko ju jebe.

a što se tiče Borne, svi će zažaliti, jer će on iz godine u godinu biti sve bolji i jednog dana i među najboljim igračima svijeta, a upitno je dal će i tada htjeti nastupat za reprezentaciju sve zaslugom kretena koji nam vode državu savez i biraju ovakve izbornike odnosno biraju podobne ispred kompetentnih.

Borna je morao biti u momčadi i kraj priče, finala u hrvatskoj ne bi bilo bez njega, šta se tu ima više itko praviti pametan ? kakav Škugor i igra parova, pa ti ljudi nisu normalni.

Pitali smo Borna Coric za odnos sa Krajanom nakon sto je izostavljen sa popisa za finale Davis Cup protiv Argentine te zasto sa reprezentacijom nije bio na prijemu kod predsjednice. Dobili smo ocekivan i logican odgovor.

"Zahvaljujem na Vasoj podrsci , nisam bio jer nisam bio dio sluzbenog Davis cup tima pa mislim da ni ne zasluzujem bti tamo,
    Odnos s Krajanom za mene je definitvno zavrsena prica."

Borna je definitivno zasluzio biti u timu za finale bez obzira sto mozda nije bio 100 % spreman. Bez njega ova reprezentacija ne bi vidjela finale, i mislimo da je Krajan napravio veliku pogresku "izbacivsi" Bornu iz tima koji sat prije zdrijeba.

Pitali smo Bornu i za nastup za nasu Davis Cup reprezentaciju i u 2017. godini i dobili zanimljiv odgovor "sve ovisi o koljenu �� "
    Borna kralju asu meštre, tako se to radi, boli me koljeno za popizdit, ja bih im sad pet godina vikao da me boli koljeno.

osveta samo osveta može utjerati strah neprijateljima, zna Borna što radi, je da ima ego a recite mi koji to uspješni tenisač nema ego, Nadal Novak Federer daj me ne nasmijavajte Federer ima ego ko himalaja, to što on javno glumata dobricu to je jedno, ali privatno ima EGO ko Himalaja. uostalom ne bi ni napravio nitko od anvedenih takvu kraijeru da nemaju ogroman ego, tako da sam mišljenja da Borni ego može biti samo poticaj u karijeri, nikako ne mana.

a što se tiče Murrya on bi imao puno bolju karijeru, da je iti malo egoističan bio kao navedena trojka, prema tome EGO je poželjan u tenisu i sportu, možda u životu niej gušt gledat egoistične ljude, ali u pravilu u sportu takvi naprave najviše, Maradona ne bi bio ni sjena nogometaša kakav je bio, da nije imao jak EGO. jednostavno on je pokretač uspjeha, kome to nije jasno malo što mu je jasno.

Naravno da je Ćorić morao biti u sastavu, igrao ili ne. Zna se što znači finale i što predstavlja čovjek koji je izborio dva ključna boda u dva susreta. Naravno da sada imamo frustracije zbog poraza i pobunu zbog ovakvog lošeg odnosa. Rješenje je tu uvijek jednostavno, izbornik leti sa svojeg mjesta. Nažalost, u zadnje vrijeme mi se čini da ih je teže maknuti nego čelnike političkih stranaka. To se drži zubima i rukama i nogama za funkciju, govorim naravno o diletantima Babiću i Tucaku, i priljepak bi već popustio ali ovi ne. Evo nam sada i trećega, blago nama.

no dobro, nećemo očajavat neko vrijeme neće nas biti u DCupu, ali kad se opet skupimo za 5-6 godina s Bornom u zenitu snage, ima da osvojimo ko od šale.

sve te trenere koji si umišljaju da mogu vječno biti na klupi, kao Slaven jugo Bilić treba po kratkom postupku lustrirat.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove