Vidi rezultate ankete: Jesu li HAVC i ZAMP jugoinstitucije i treba li ih ukinuti?

Glasači
5. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

3 60.00%
  • Ne (Jugić sam)

2 40.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 11 PrviPrvi ... 8 9 10 11 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 181/211

Tema: Javc

Slobodno u anketu dodajte i HINA-u.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Dok naši daju milijune Nuiću, Mataniću i sličnima da snimaju neke trash noir protuhrvatske filmove, Srbi se okrenuli spektaklima kojima veličaju svoju povijest i jačaju nacionalni osjećaj u sadašnjosti. Tko zna, možda je i HAVC potpomogao ovaj film, nikad ne znaš.

Trailer he očajan

Srbi snimaju sve lošijei lošije filmove, gluma im je sve drvenija i drvenija.

Dodaj tu još zericu mitomanije , ne čini mi se nešto.

Nego nešto drugo mi je zanimljivo. Producent filma “ Zillion”.

On je koproducent u onoj bolesnoj Brešanovoj travestiji.

Ovdje veliča srbijanski mit a ovdje suga hrvatskim nacionalnim simbolima
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Brešan je rekel u Nedjeljom udba da je propagandno sranje protiv Hrvatske zvano Koja je ovo država koštalo 10 milijuna kuna, od čega je JAVC dao 4,5 milijuna, a ostatak je JAVC nabavio preko partnera, tako nešto je izmumljao. Divno.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Brešan je rekel u Nedjeljom udba da je propagandno sranje protiv Hrvatske zvano Koja je ovo država koštalo 10 milijuna kuna, od čega je JAVC dao 4,5 milijuna, a ostatak je JAVC nabavio preko partnera, tako nešto je izmumljao. Divno.
    Ali zato sada kreću filmske nagrade - Beograd, Banja Luka, Sarajevo, Niš, Vrnjačka Banja... Koja promocija!

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa film mora biti uspjeh, kako kaze Bresan, pa u duhu hrvatske vlade, politickih garnitura dragih susjeda i opcenitom Zeitgeistu odgovaraju ovakve "progresivne" filmcine, koje ce odjeknut kao bomba bas u onim gradovima koje je nabrojao Goran. I bit ce tapsen po ramenu, od bivsih politickih velicina kao sto je Jaca Kosor koja na twitteru izjavljuje da Hrvati i Srbi moraju bar tugovati zajedno, i naravno ce od Beljaka dobiti poseban pushing(ispod stola) koji ushiceno porucuje da i dalje vjeruje u bratstvo i jedinstvo Hrvata i Srba...
    Jos da dodam izjavu visokorangiranog HDZovaca koji na twitteru kritiku zbog ekscesivnog izvjestavanja o ubojstvo nekog srpskog narkomana i prosvjedima cetnika protiv drugog cetnika, odbrani sa rijecima kako mu je vazniji mir u regiji nego tamo situacija u Americi.
    Dodam li tome da na HRTu za novu godinu drmaju "uspesice iz cele Jugoslavije", kad vidim taj Zeitgeist i tu kastu politicara, nekako imam osjecaj da ce jedino val novih Ustanika dovesti tu drzavu u red.

Koji ce pitati Vinku za zdravlje. Onako prijateljski.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    (VIDEO) ‘Posljednji Srbin u Hrvatskoj’ – kontroverzni film Predraga Ličine za koji je HAVC izdvojio 3,2 milijuna kuna!

Za film “Posljednji Srbin u Hrvatskoj” HAVC je izdvojio 3,2 milijuna kuna, prema pisanju Nacionala.

Hrvatska je bankrotirala, a zaražena voda pretvara Hrvate u zombije. Imuni su jedino lokalni Srbi (iz Hrvatske op.). U filmu je trebao nastupiti i Rade Šerbedžija. On bi igrao lik iz čije se krvi radi serum za pretvaranje zombija natrag u ljude, međutim, u vrijeme snimanja nije imao slobodnih termina, piše o radnji filma ‘Posljednji Srbin u Hrvatskoj’ Jutarnji list.

Film su financijski poduprli HAVC i Filmski centar Srbije. Izlazi u produkciji zagrebačke Kinorame i beogradskog Art & Popcorna.

http://narod.hr/kultura/video-poslje...-milijuna-kuna

''Hrvatska kulturna scena''. Sve se pamti, braco kulturnajci, doci ce i drugo vrime.

Zamisli da srpska država da lovu za film koji se zove Posljednji Hrvat u Srbiji gdje jedino Hrvatima virus ništa ne može, čime ih prikazuju kao nadljude, a i da ih se prikazuje kao muškarčine gole do pasa s kalašnjikovima.

Datum registracije
    Sep 2016
    Znas sto je perverzija, da se Slavonija prazni dok ovi ''glumci'', Sheverina koja gostuje u flimu i raznorazni mrzitelji drzave Hrvatske ne da ne pomisljaju seliti se, vec im je ta drzava servis, i na slobodnom trzistu bi propali.

Jos su doveli onog srpskog cigana Trifunovica. Duboko bolestni umovi.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja neznam, i dosta ovih sa ''hrvatske desnice'' su se izrugivali generalu Glasnovicu, kao ''kakvi Jugoslaveni danas, dajte'', tako i vecernji porucuje ''dajte ljudi, nije hrvatstvo osnovano na anti-srpstvu'', dok je u realnosti suprotno, srpstvo u Hrvatskoj i jugoslavenstvo u Hrvatskoj bazira na anti-hrvatstvu, i to onom najsmrdljivijem.

To se mora politicki satrati.

30-ak milijuna kuna daju SNV-u, 5 Novostima, 10-ak SPC-u, financiraju im sve moguće medije koje osnivaju i dijele im lovu za filmove. Vjerojatno ih godišnje podupiru s par stotina milijuna kuna, zamisli kaj bi s tom lovom napravil po Slavoniji da je digneš i Lici i ostalim hrvatskim krajevima.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ja neznam, i dosta ovih sa ''hrvatske desnice'' su se izrugivali generalu Glasnovicu, kao ''kakvi Jugoslaveni danas, dajte'', tako i vecernji porucuje ''dajte ljudi, nije hrvatstvo osnovano na anti-srpstvu'', dok je u realnosti suprotno, srpstvo u Hrvatskoj i jugoslavenstvo u Hrvatskoj bazira na anti-hrvatstvu, i to onom najsmrdljivijem.

To se mora politicki satrati.
    Slažem se, srpstvo u Hrvatskoj živi na antihrvatstvu. Da bi se slomila kičma velikosrpstvu treba ga prestati financirati i treba prestati s naslijeđem monarhističke Jugoslavije gdje je nadležnost za pravoslavne vjernike prepuštena SPC-u i centrali u Beogradu. Treba napraviti kao Crnogorci svoju autokefalnu HPC i to će slomiti noge velikosrpstvu. Naravno i prestati financirati Novosti i SPC.

Daniel Rafaelić dao ostavku? Tko slijedeći dolazi na čelo JAVC-a, Tvrtko Jakovina ili Hrvoje Klasić?

Datum registracije
    Sep 2016
    Igor Mandic, kao zasluzan zagovornik hrvatsko-srpskog prijateljstva.

Hrvoje Hribar - dokazani stručnjak, nevino optužen i žrtva progona.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Igor Mandic, kao zasluzan zagovornik hrvatsko-srpskog prijateljstva.
    Odličan prijedlog.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Hrvoje Hribar - dokazani stručnjak, nevino optužen i žrtva progona.
    Nemre on, već je bil, netko drugi mora doći.

Daniel Rafaelić podnio ostavku na mjesto ravnatelja HAVC-a:
    - Kolju se na najružnije načine i taj nedostatak empatije prema drugome, tu želju da onaj drugi i svi propadnu ako ti nisi dobio novac na natječaju bilo je vrlo, vrlo ružno gledati. Ljudi su to koji uživaju u mraku kaosa, blatu odnosa i zadahu poslovne hrđe.

Ona ljiga dala ostavku.

Počupali se oko kretenskih protuhrvatskih filmova

Koja bizarnost.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Koliko su kuna dali za ovaj novi antihrvatski uradak o nekakvom Srbinu i Hrvatima zombijima?

nisam u toku

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Mislio rafaelić da će drugovi klati samo mrske ustaše,kad ono nema ustaša među drugovima pa se moraju klati međusobno.

Njegovoj osjetljivoj konstituciji to ne odgovara,on je osjećajna osoba.
    There's no such thing as good money or bad money.There's just money.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove