+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/12

Tema: Mogući rat

Mogući rat

Ne vjerujem da će doći do nekog globalnog rata jer mislim da bi to bio kraj svega. No, s obzirom na trenutne ludosti koje se odvijaju oko nas i činjenicu da to i nije skroz nemoguć scenarij što mislite što bi bilo s nama? Pretpostavljam da bi morali ratovati na strani onih kojima se prikonimo. Biste li se borili u nekoj drugoj zemlji da vam tako država naredi?
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Mislim da nas jedino strah od nuklearki prijeci da odmah sutra krene novi svjetski rat. Onog trenutka kad se nade protuoruzje za nuklearke tada bu krenul novi svjetski rat. Japanci i Nijemci prvi krecu po osvetu.

Da, nuklearke su strašne za sve i zato je svijet u pat poziciji i ratuju za svoje interese trenutno na BI. Nekoliko zemalja je dostiglo neku jaču razvojnu razinu i sada je borba za prevlast. Amerika nije više najuvjerljiviji svjetski policajac i ne bori se samo s jednom zemljom nego joj ih nekoliko dahće za vratom. Svakako živimo u zanimljivim vremenima.

A, kaj bi ti da ti dođe poziv da moraš ići ratovati npr. u Siriju ili neku takvu zemlju?

Prvo bih se isel oprostiti s tobom.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Prvo bih se isel oprostiti s tobom.
    i u nevolji obazriv

Da sad odmah pocne rat, nas bi moglo pregaziti najmanje 10 europskih drzava kaj je vrlo utjesno. Nasi susjedi Talijani bi nas u roku 20 dana bacili u kameno doba, ali na kraju bi im se opet usetali u Trst.

Pa mislim da ne bi to tako išlo. Pretposavljam da bi rat počeo tako što bi se udružila dva saveza, jedan protiv drugoga. Zar Talijani toliko ulažu u vojsku? Nisam nešto njihovo gospodarstvo pratila.

Tebe treba prebit, a nadam se da će to zadovoljstvo meni pripast

Bil išao u rat, pitanje s početka Teško ali kad bi već morao, postavio bi samo jedan uvjet. Samo ne za Hrvate i Hrvatsku.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Bil išao u rat, pitanje s početka Teško ali kad bi već morao, postavio bi samo jedan uvjet. Samo ne za Hrvate i Hrvatsku.
    onda za BiH morti
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa mislim da ne bi morao samo za Hrvate, išao bi za Europljane jer bi to vjerojatno bio nekakav savez A, kako pucat već znaš...među prvima si da te pozovu

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove