+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/39

Tema: Tuga

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    .
    Tuga je kad polažeš sve nade u nekoga, i vjeruješ , a onda ti doleti nožina u leđa i probode kroz srce da na prsima vidiš vršak.
    Tužan si zbog izgubljena vremena.

Ujedno si i sretan si u tom momentu što si vjernik jer znaš da te Jedan nikad neće iznevjerit
    Zato što ne znamo bezuvjetno voljeti. Uvijek očekujemo nešto od nekoga jer smo uložili ljubav, vrijeme itd. pa razočaranje bude i veće.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Zato što ne znamo bezuvjetno voljeti. Uvijek očekujemo nešto od nekoga jer smo uložili ljubav, vrijeme itd. pa razočaranje bude i veće.
    Razočaranje nije isto što i tuga.

Mislim razočaraš se kad ti vakula obeća sunce a osvane kiše, al nisi tužan , samo si skužio da ćeš morat kišobran ponit umisto sunčanih..
    Mislim da jedino mater bezuvjetno voli
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Razočaranje nije isto što i tuga.

Mislim razočaraš se kad ti vakula obeća sunce a osvane kiše, al nisi tužan , samo si skužio da ćeš morat kišobran ponit umisto sunčanih..
    Mislim da jedino mater bezuvjetno voli
    Nije, ali obično izaziva tugu i negativne emocije jer se vežeš za neko očekivanje i nadu. Kada to izgubiš nađe se u tebi i praznina, a ona je obično popraćena tugom.

Obično kažu da roditelji bezuvjetno vole, ali ja mislim da mi ljudi nismo sposobni za tu vrstu ljubavi. Odnosno, sposobni su samo rijetki od nas.

Datum registracije
    Feb 2012
    .
    Sposobni jesmo možda u početku,
    a s vremenom kad skužiš da time netko može tobom manipulirati i da se to obilato koristi na tvoju štetu onda se podsvjesno stvori obrambeni mehanizam i postaviš granice i uvjete.

Pa ne znam baš. Mislim da mi uvijek prvo postavimo uvjet za ljubav. Tako naš svijet funkcionira. Konkretno kod odabira partnera, svi postavljamo uvjete jer imamo neke određene kriterije koji nas privuku toj osobi. Ne kažem da ne znam iskreno i jako voljeti, ali bezuvjetno teško da itko može. Osim baš, baš produhovljenih osoba.

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku

Ne razumin šta je ovde tužno?

Čovik je kolikomisečini zdrav otiša u penziju s 30 i kojon godinom.
    Penzija mu je veća nego u nekih koji su radili skoro ili cili radni staž.

Pričnije mu je bilo izgradit komin nego uvest struju i izradit wc u kući.

U čemu je kvaka?

: upitniciiznadglave:

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Men' se cini da bi drugacije pricala da je u pitanju ocvala, neudata gospodja koja bi srala u poljski wc i zivila u bunkeru.

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Men' se cini da bi drugacije pricala da je u pitanju ocvala, neudata gospodja koja bi srala u poljski wc i zivila u bunkeru.
    Meni se čini da tebe peru frustracije, jer u primjeru ovoga lika ne vidim ništa tužno.
    Kao što ništa tužno ne bi vidila i da je žena posrijedi .

Dakle spol je potpuno nebitan ovdje.
    Zašto je tebi bitan, to me uistinu ne interesira.

a je ga i ti znaš srat, reći da ovo nije tužno u vrijeme kada cijeli svijet ima struju, je stvarno krkanizam.

naravno da je tužno da danas ljudi nemaju struju, a Tesla je prije 80+ godina izmislio sve što je potrebno za normalnu rasvjetu, a upravo njegova rodna lika živi u mraku kao i dobar dio ostatka hrvatske koji je u ovim ognjištarskim krajevima, a ovi urbani napredni građani partizanske orijentacije su u udobnim stanovima i rasvijetljenim kaminima, ženo prestani siktati otrov, ženo vrati se na put božji, ženo oženi se.

vrijeme je da zasviramo, tugooooo mooooojaaaaa

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    a je ga i ti znaš srat, reći da ovo nije tužno u vrijeme kada cijeli svijet ima struju, je stvarno krkanizam.

naravno da je tužno da danas ljudi nemaju struju, a Tesla je prije 80+ godina izmislio sve što je potrebno za normalnu rasvjetu, a upravo njegova rodna lika živi u mraku kao i dobar dio ostatka hrvatske koji je u ovim ognjištarskim krajevima, a ovi urbani napredni građani partizanske orijentacije su u udobnim stanovima i rasvijetljenim kaminima, ženo prestani siktati otrov, ženo vrati se na put božji, ženo oženi se.

Da ponovim
    Što je ovde tužno?

Čovik je kolikomisečini zdrav otiša u penziju s 30 i kojon godinom.

Penzija mu je veća nego u nekih koji su radili skoro ili cili radni staž.

Pričnije mu je bilo izgradit komin nego uvest struju i izradit wc u kući.

I onda država kriva.

Je, u tome šta mu je dala penziju s trideset umisto da ga je poslalo na ratište.

naravno da država nije kriva, ali bi bilo lijepo da država skrbi o ovakvim ugroženim socijlanim slučajevima, a ne da se puni kesa staziću i ostaloj četničko partizanskoj bagri u saboru.

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    naravno da država nije kriva, ali bi bilo lijepo da država skrbi o ovakvim ugroženim socijlanim slučajevima, a ne da se puni kesa staziću i ostaloj četničko partizanskoj bagri u saboru.
    Ali on nije socijalni slučaj.

Ali on nije socijalni slučaj.
    meni izgleda da je, čim ne može struju provest i čim nema svijetla u svom stanu, evo tebi nagradno pitanje, što ne bi bilo ljepše da recimo umjesto staziću ljetovanje platimo ovom čoviku struju ?

jebote, ovaj ljetuje za 7 kuna, totalna sprdačina u državi od tih antifašista i njihovog licemjerja, a onda se otvori huda jama pa vidiš koliko su zapravo humani moranli i lijepi. jebo im pas mater svima, i nadam se iskreno da će doći dan kad će živjet oni i njihove porodice gore nego ovaj nesretni čovjek.

jer ovaj čovjek možda i nije znao u životu sve radit kako treba, ali sam siguran da ne živi ugodno od mržnje prema hrvatskoj i hrvatima. i već to je dovoljno da mu se provede struja. e alli ne, u hrvatskoj će struju i ljetovanje za 7 kuna dobiti četnik stazić zamaskiran u antifašista i partizana, jer to i retardirani hrvati puše da su partizani bili samo antifašisti a ne i komunisti. ono kao da je samo na ovim prostorima postojo paritzanski pokret, pa se ne zna kakav je to pokret, odnosno kakvog karaktera.

jebote ne razumjete jednostavno ne razumjete i nećete nikada ni razumjet, koliko se meni ta gamad gadi. jednostavno gadi, a onda vidim ovakve slučajeve gdje čovjek nema struje u 2016 pa to je za ne povjerovat dok gamad ugodno živi na grbači njega i svih ostalih normalnih ljudi u ovoj državi.

Datum registracije
    Feb 2012
    .
    North nisam od tebe očekivala da ćeš govorit ko ovi naši antife i ljevičari tipa

zašto dajemo crkvi
    zamislite koliko bi se vrtića tom lovom moglo napravit

.
    North nisam od tebe očekivala da ćeš govorit ko ovi naši antife i ljevičari tipa

zašto dajemo crkvi
    zamislite koliko bi se vrtića tom lovom moglo napravit

pa ja to nisam ni govorio, ja govorim isključivo o ovakvim nesretnim slučajevima, koji zbog stazića i pupovca nemaju struju.

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Ponekad stvarno ne možeš shvatit kako se neke stvari u životu dogode...
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

Odma smo ti rekli da ne mišaš vire

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove