+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/23

Tema: Paralelne stvarnosti

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    poreznice, ne izazivaj moju zavist(dužina poruka je izazovna).

đonija nema na politici, zato jer zna da ću ga tradicionalno izdominirat, ko HV vojsku republike srpske krajine. pa se ne upušta u duele koje zna da ne može dobit, pametno od njega, bolje da me izbjegava nisam mu ja plenković.
    Želim ti - i svim Forumašima - Sretan Božić, vesele božićne Blagdane, Sretnu i Berićetnu Novu 2017. Godinu!

Slažem se s tvojim odgovorom. Prilažem za tebe kolega North i za sve duge jedna link. nadam se da ti neće dići tlak, ali povijest je povijest, i to naša hrvatska povijes iako ju netko svim petnim žilama i naporima želi prikriti, sakriti, uništiti, zataškati, umaolovažiti i sve tome slično, ali neće. Jer iza nas dolazi još borbeniji i žilaviji hrvatski naraštaj koji nije obojen hipoteke prošlosti, kao što smo mi, današnji Hrvati. A opet tko je tome najkrivlji? Pa mi sami sebi, Hrvati, jer se ne znamo braniti. Ja bih onu Zrinjskih i Frankopana izreku: NAVIK ON ŽIVI KI' ZGINE POŠTENO! preinačio u: NAVIK ON ZGINE KO' ŽIVI KO' JANJE!

IN MEMORIAM 57 OBLJETNICE SMRTI POGLAVNIKA NDH DRU ZNTI PAVELIĆU!
    http://otporas.com/1826-2/

Citiraj Prvotno napisano od Glavobranski Zrakomlat Vidi poruku
    Neko tvrdi da tzv DEJA VU osecaj (ono kada nam je nesto poznato,kao da smo nesto vec videli,vec bili negde,culi nesto a zapravo nikada sa tim nismo imali veze) ima veze sa paralelnim univerzumima...

Koga zanima ova tema,a pritom voli i SF i istoriju srednjeg veka,neka procita knjigu (SF roman) "Mreza Vremena" od Majkla Krajtona.......
    Postoji nešto slično tome a Jung to zove sinkronicitet.
    ZA DOM SPREMNI !

Koga zanima paralelna stvarnost nije ni svjestan da živi u takvoj stvarnosti.

Dovoljno je pogledati što pišu i govore mainstream mediji a različito je od onoga što ljudi proživljavaju.

ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove